Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente

 • Makoto Wale
  Makoto Wale19 orë më parë

  Sa potencial kan artistet shqiptar po vin me tekste kaq montone dhe produksione te thata si demo

 • Rud Wat
  Rud Wat2 ditë më parë

  Wow, nice song! Well Done!

 • Robert Gjedia
  Robert Gjedia6 ditë më parë

  Ze, melodi, ndjenje dhe tekst! Kenge e bukur! Suksese Lorenc!

 • C
  C6 ditë më parë

  Kenget e Lorit jane magjike

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja6 ditë më parë

  Nje mrekulli. Perfect voice, music etc

 • Zana Borici
  Zana Borici6 ditë më parë

  9

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku7 ditë më parë

  ♥️♥️❤️💋❤️❤️👍

 • Anxhi Gerti
  Anxhi Gerti8 ditë më parë

  Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi8 ditë më parë

  BRAVO.MIREMENGJES FITORE.

 • Dorian Shaba
  Dorian Shaba12 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • kam mendimin tim
  kam mendimin tim12 ditë më parë

  Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj13 ditë më parë

  Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton

 • sidorela gjoni
  sidorela gjoni14 ditë më parë

  O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏

 • Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj14 ditë më parë

  BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA

 • Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj14 ditë më parë

  Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo

 • Angel Angel
  Angel Angel14 ditë më parë

  Cfar super zeri wooow

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi15 ditë më parë

  OK.

 • aroma catering
  aroma catering15 ditë më parë

  Bravo naçut

 • Areti Goxhaj
  Areti Goxhaj15 ditë më parë

  Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .

 • Shpetimi Hasani
  Shpetimi Hasani15 ditë më parë

  Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍

 • Tatjana Tosuni
  Tatjana Tosuni16 ditë më parë

  E bukur ,e ndjere !!!

 • Renato Elmas
  Renato Elmas16 ditë më parë

  Zeri me i veçant i artisteve djem

 • Rafaela Haxhiraj
  Rafaela Haxhiraj16 ditë më parë

  Bravo

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi16 ditë më parë

  OK

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi16 ditë më parë

  OK.

 • silva gjoni
  silva gjoni17 ditë më parë

  Xhoi Molla te pershendes 😊

 • Xhoi Molla

  Xhoi Molla

  14 ditë më parë

  🥺🥺 perl

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj17 ditë më parë

  Shume kenge e ndjere dhe profesionale

 • Elisabeta Firaj1
  Elisabeta Firaj117 ditë më parë

  Super

 • Igli Islamaj
  Igli Islamaj17 ditë më parë

  Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi17 ditë më parë

  I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi18 ditë më parë

  I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.

 • Eris Kanani
  Eris Kanani18 ditë më parë

  Duket dora e irkencit super harmoni

 • Alina Lupascu
  Alina Lupascu18 ditë më parë

  Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍

 • Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari18 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️

 • Eduart Hida
  Eduart Hida18 ditë më parë

  Super keng 💫

 • Klaudia Luzi
  Klaudia Luzi18 ditë më parë

  E bukur si kenge

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi18 ditë më parë

  Ok.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi18 ditë më parë

  BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.

 • ledina gjoroveni
  ledina gjoroveni19 ditë më parë

  e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍

 • Linda Baqaj
  Linda Baqaj19 ditë më parë

  😍😍 I love it 🥰

 • Mimoza Hoxha
  Mimoza Hoxha19 ditë më parë

  👏 👏 Suksese Lorenc!!

 • Migena Lala
  Migena Lala19 ditë më parë

  👏

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi19 ditë më parë

  BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi19 ditë më parë

  U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.

 • Mirela Myftiu
  Mirela Myftiu19 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Jeta Jet
  Jeta Jet20 ditë më parë

  Shume shume e bukur 🥺🤍

 • Dorina Pojani
  Dorina Pojani20 ditë më parë

  Shume e bukur. Suksese

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi20 ditë më parë

  OK.SH.BUKUR.

 • Sildorela Laska
  Sildorela Laska20 ditë më parë

  Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏

 • fabss
  fabss20 ditë më parë

  Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi20 ditë më parë

  PERLE.

 • ela ela
  ela ela20 ditë më parë

  Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi20 ditë më parë

  URIME NGA ZEMRA.

 • Sonila Qehajaj
  Sonila Qehajaj20 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku21 ditë më parë

  Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰

 • Tefta Hoxha
  Tefta Hoxha21 ditë më parë

  Super kënga 👏👏

 • Tea Fori
  Tea Fori21 ditë më parë

  Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤

 • MR Besnik
  MR Besnik21 ditë më parë

  Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁

 • Neritan Dritan
  Neritan Dritan21 ditë më parë

  Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏

 • egi egi
  egi egi21 ditë më parë

  Nje keng qe te emocionon pafund❤

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi21 ditë më parë

  SHUME E BUKUR.

 • Soni Plasari
  Soni Plasari21 ditë më parë

  Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍

 • Esmeralda Halilaj
  Esmeralda Halilaj21 ditë më parë

  Suksese 💕

 • Minavere Mujka
  Minavere Mujka21 ditë më parë

  Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike

 • Mirjeta Lleshi
  Mirjeta Lleshi22 ditë më parë

  Shume bukur , suksese

 • Ilirjana Cota
  Ilirjana Cota22 ditë më parë

  Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰

 • SILVER43562
  SILVER4356222 ditë më parë

  SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up

 • Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi22 ditë më parë

  💔

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi22 ditë më parë

  LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi22 ditë më parë

  KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.

 • Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli22 ditë më parë

  Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰

 • Linda L
  Linda L22 ditë më parë

  🥇💞💞

 • Redona Toska
  Redona Toska22 ditë më parë

  Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao22 ditë më parë

  Super Lorenc Super👍

 • Shpresa Xh
  Shpresa Xh22 ditë më parë

  Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume

 • Bea Skrzyniecki
  Bea Skrzyniecki22 ditë më parë

  Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶

 • Lina Kaja
  Lina Kaja22 ditë më parë

  Bravo 👏 😍

 • Emanuele Picozzi
  Emanuele Picozzi22 ditë më parë

  La mia canzone preferita ❤️

 • irida zguro
  irida zguro22 ditë më parë

  Eh sa veta e gjejne veten ketu....

 • Dajana Dulja
  Dajana Dulja22 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘

 • ꕥఌ Rovena ఌꕥ
  ꕥఌ Rovena ఌꕥ22 ditë më parë

  I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌

 • Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie22 ditë më parë

  Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!

 • Era Alda
  Era Alda22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👼

 • Aureola AL
  Aureola AL22 ditë më parë

  Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli23 ditë më parë

  Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥

 • AVD Digital
  AVD Digital23 ditë më parë

  Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : althe.info/desk/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan.html

 • Erda Ameda
  Erda Ameda23 ditë më parë

  The best songs 👏👏👏

 • Ornela Prifti
  Ornela Prifti23 ditë më parë

  Shume e bukur!

 • My Love
  My Love23 ditë më parë

  Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • My Love
  My Love23 ditë më parë

  Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍

 • Dea Shutina
  Dea Shutina23 ditë më parë

  Melodi jete😍❤

 • Marinela Alia
  Marinela Alia23 ditë më parë

  Perl Lorenc ❤️

 • Nuri Canaj
  Nuri Canaj23 ditë më parë

  Suksekse

 • Jurgen Pecnikaj
  Jurgen Pecnikaj23 ditë më parë

  Suksese🔥🔥🔥

 • Dea Hoxhaj
  Dea Hoxhaj23 ditë më parë

  TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔

 • ersilda dervishllari
  ersilda dervishllari23 ditë më parë

  🥰🥰🧿🧿💜💜

 • paola varfi
  paola varfi23 ditë më parë

  'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇

 • Dajan Zyberi
  Dajan Zyberi23 ditë më parë

  Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤

 • Hodo Bess
  Hodo Bess23 ditë më parë

  Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏

 • Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo23 ditë më parë

  Urime kenge shm e bukur!

Faqja Tjeter