Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Komente

 • Alban Tsela
  Alban Tsela30 minuta më parë

  Mir ca ok me thua jemi ne shipri sjemi ne angli hahahaaha ... o klod e paske patrijote te cmendur maman hahahah

 • Blendi Topuzi
  Blendi Topuzi21 orë më parë

  Qenka mami eger kjo rri ke lopa me mir

 • makfirete nuredini
  makfirete nuredini2 ditë më parë

  HAHAHA NA KNAQI

 • Fiamma Motta
  Fiamma Motta3 ditë më parë

  Cke schifoooooooo!!!!!👏

 • Redzep Djokovic
  Redzep Djokovic3 ditë më parë

  Klodi nana e juvet tepron flet shum sa asht e kujdeshme per vajzen e saj.juvet duhet te lajmrohesh ne perputhje,mos nigjo nanen

 • Thelleza Meminaj
  Thelleza Meminaj4 ditë më parë

  O Klodi je njesh 👏👏👏

 • Arted Ziu
  Arted Ziu5 ditë më parë

  Ta çava mallin hahah

 • Ibrahim kaziu pmobile
  Ibrahim kaziu pmobile5 ditë më parë

  Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol

 • Unknown Number
  Unknown Number6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • MIRANDA LULAJ
  MIRANDA LULAJ6 ditë më parë

  Sa te pa para ,😂😂😂

 • Hatixhe Haka
  Hatixhe Haka7 ditë më parë

  😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤

 • Fatmir K
  Fatmir K7 ditë më parë

  Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂

 • Berta Kolami
  Berta Kolami7 ditë më parë

  Vdiqa 😂😂😂😂

 • Parid Balliu
  Parid Balliu7 ditë më parë

  Bravo nane

 • Rrem Shtufi
  Rrem Shtufi7 ditë më parë

  Përshëndetje

 • RuPq
  RuPq8 ditë më parë

  Μος τσαι😘

 • Erisa Lame
  Erisa Lame8 ditë më parë

  🙉🙉🙉🍈🍋

 • Sokol Xhafaj
  Sokol Xhafaj8 ditë më parë

  Ej shum fallco , pse ben sikur nuk e di mami qe po e regjistron

 • Luljeta Gjeloshgjokaj
  Luljeta Gjeloshgjokaj10 ditë më parë

  Hahaha bravo Sa bukur🧡

 • Denald Hoxha
  Denald Hoxha10 ditë më parë

  Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet

 • Erdo Tollumi
  Erdo Tollumi11 ditë më parë

  Ca qefin e semesss 😂

 • Arigona Kasaj
  Arigona Kasaj11 ditë më parë

  Je e madhe pzz

 • Kanina Albania
  Kanina Albania11 ditë më parë

  Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

 • Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj11 ditë më parë

  ok

 • Lord Newpena
  Lord Newpena11 ditë më parë

  Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

 • Selim Troqe
  Selim Troqe12 ditë më parë

  Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

 • Arjana Sina
  Arjana Sina12 ditë më parë

  Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

 • Negi Bulla
  Negi Bulla12 ditë më parë

  O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

 • Artemisia Rama
  Artemisia Rama12 ditë më parë

  Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

 • Laura Filaj
  Laura Filaj12 ditë më parë

  Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

 • Dhurata Hataj

  Dhurata Hataj

  10 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Aseljana Sela
  Aseljana Sela12 ditë më parë

  Ahahaha

 • Lusi Lusi
  Lusi Lusi12 ditë më parë

  mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

 • Nikolaos Chindelis
  Nikolaos Chindelis12 ditë më parë

  O Zot lot fare kjo video🤣

 • Merita fusha
  Merita fusha12 ditë më parë

  I love both of them 💓mother and daughter

 • Ali Berat
  Ali Berat12 ditë më parë

  Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

 • Ali Berat
  Ali Berat12 ditë më parë

  O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

 • Ali Berat
  Ali Berat12 ditë më parë

  Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

 • Ali Berat
  Ali Berat12 ditë më parë

  Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

 • Trista
  Trista13 ditë më parë

  Hahaha

 • Dea Barttolini
  Dea Barttolini13 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

 • Lolo 82
  Lolo 8213 ditë më parë

  Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

 • Sara Rizaj
  Sara Rizaj13 ditë më parë

  O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

 • Myrto liberta

  Myrto liberta

  11 ditë më parë

  Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

 • Genta Haxhiu
  Genta Haxhiu13 ditë më parë

  😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

 • Xhulia Rama
  Xhulia Rama13 ditë më parë

  Qefin e semes 😂

 • Irini
  Irini14 ditë më parë

  Turi spinaq 😅😅😅😅

 • Bardha 1
  Bardha 114 ditë më parë

  Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

 • TIRONSI !
  TIRONSI !14 ditë më parë

  Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

 • Mario Yzaj
  Mario Yzaj14 ditë më parë

  E gjithe kjo biseda ishte dashuri

 • Devil YT
  Devil YT14 ditë më parë

  Hahah sa gallat

 • Smart Investing
  Smart Investing14 ditë më parë

  Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

 • Being Pavli

  Being Pavli

  14 ditë më parë

  😂😂😂

 • Ummu Shabani
  Ummu Shabani14 ditë më parë

  A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

 • Shpendi Zhupa
  Shpendi Zhupa14 ditë më parë

  Bravo 😂😂

 • Shpendi Zhupa
  Shpendi Zhupa14 ditë më parë

  🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

 • RELI Saureli
  RELI Saureli14 ditë më parë

  Ghhaaa😂😂😂

 • Bihane Cili
  Bihane Cili14 ditë më parë

  Cagallate

 • Bihane Cili

  Bihane Cili

  14 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Petrit Mejdani
  Petrit Mejdani15 ditë më parë

  Ri me lopen mire thet mami

 • Engel Cjapi
  Engel Cjapi15 ditë më parë

  Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza15 ditë më parë

  Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

 • Albana SNALLA
  Albana SNALLA15 ditë më parë

  Mua me kenaq theksi I Tyre.

 • donald koroni
  donald koroni15 ditë më parë

  O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

 • Mariglen Domi
  Mariglen Domi15 ditë më parë

  Fantastike fare kjo mami ksaj

 • Jonnaa Jonii
  Jonnaa Jonii15 ditë më parë

  Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

 • Jonnaa Jonii

  Jonnaa Jonii

  14 ditë më parë

  @Valter V lol

 • Valter V

  Valter V

  14 ditë më parë

  Jonnaaaaa??????????????

 • Marsel Kamolli
  Marsel Kamolli15 ditë më parë

  Një she je

 • Linda A.
  Linda A.15 ditë më parë

  Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

 • 1 Albania

  1 Albania

  9 ditë më parë

  Berati nuk eshte myzeqe!!! Ca po thua se na cudite. Myzeqeja kap Fierin dhe Lushnjen

 • T Sh

  T Sh

  11 ditë më parë

  Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

 • Irini

  Irini

  14 ditë më parë

  Tamam ashtu

 • Markel Brahasani
  Markel Brahasani15 ditë më parë

  Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

 • Grizela Bardhi
  Grizela Bardhi15 ditë më parë

  Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

 • Grizela Bardhi

  Grizela Bardhi

  15 ditë më parë

  E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

 • 1
  115 ditë më parë

  Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

 • 2
  215 ditë më parë

  Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

 • 2
  215 ditë më parë

  Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

 • Debora
  Debora15 ditë më parë

  I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

 • Atrwihxxhh Giduibdg
  Atrwihxxhh Giduibdg15 ditë më parë

  Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

 • Albina Rredhi
  Albina Rredhi16 ditë më parë

  Hahahahahahahha sa me lot

 • Francesko Totti
  Francesko Totti16 ditë më parë

  Best mama ever for you 💎💎💎💎

 • Puma 1
  Puma 116 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Devi Hoxhaj
  Devi Hoxhaj16 ditë më parë

  lot shqipe

 • Lorena Salikaj
  Lorena Salikaj16 ditë më parë

  hhahahahahahahashahaha

 • Angjelina Shteto
  Angjelina Shteto16 ditë më parë

  Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Shero Avdo
  Shero Avdo16 ditë më parë

  Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

 • The protector of the truth
  The protector of the truth16 ditë më parë

  Po lopen ku do e lësh;

 • Medi Damani
  Medi Damani16 ditë më parë

  Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

 • Irena Andrea

  Irena Andrea

  9 ditë më parë

  Po shume e vertete!

 • Medi Damani
  Medi Damani16 ditë më parë

  Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

 • Mariglen Shenaj
  Mariglen Shenaj16 ditë më parë

  😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

 • Bleona Luesa
  Bleona Luesa16 ditë më parë

  Gallat ini per zotin🤣🤣

 • Julia Palluqi
  Julia Palluqi16 ditë më parë

  😂😂😂 bravo mama

 • Indrit Muraci
  Indrit Muraci16 ditë më parë

  Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣

 • sava Berat
  sava Berat16 ditë më parë

  😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂

 • Brunilda Bogdani
  Brunilda Bogdani16 ditë më parë

  4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.

 • Murati Gentiana
  Murati Gentiana16 ditë më parë

  😅😅😅🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva Rriska16 ditë më parë

  Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva Rriska16 ditë më parë

  Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞

 • Eva Rriska
  Eva Rriska16 ditë më parë

  Hahahahaha hahahahahhaah

 • Klodjana Puska
  Klodjana Puska16 ditë më parë

  O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur

 • Albaa Albaa
  Albaa Albaa16 ditë më parë

  Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha

 • Arjan D
  Arjan D17 ditë më parë

  Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .

 • Emanuela Marko
  Emanuela Marko17 ditë më parë

  Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂

 • Nila Veizaj
  Nila Veizaj17 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Moza Myslymi
  Moza Myslymi17 ditë më parë

  O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅

 • Blerina Abdii
  Blerina Abdii17 ditë më parë

  😅😅🥰

 • Malvina Malvina
  Malvina Malvina17 ditë më parë

  Turi spinaq😂😂😂😂

 • Miriam
  Miriam17 ditë më parë

  Bravo

Faqja Tjeter