2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

Argëtim

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente

 • Elizabeta Kristaj
  Elizabeta KristajOrë më parë

  🤩Syri jem veq ty tshe😉❤❤🥰🥰

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh11 orë më parë

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Mirelinda Hysenaj
  Mirelinda Hysenaj20 orë më parë

  😍😍😍😍

 • Seid Hakaj
  Seid Hakaj20 orë më parë

  Ke shpija e mretit Zog ne Shiroke Shkoder 👍👍✌️

 • LEGEND N431 YT
  LEGEND N431 YT21 orë më parë

  Qato 1400 mij si kan bo dislike nonen atje ku e din vet

 • Ardian Zgjana
  Ardian Zgjana22 orë më parë

  Ò

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha23 orë më parë

  Gjdhjcd Fkjkgsg Dnms ♥♥♥♥♥ ♡♡♡♡ ¤♡}₩

 • aurel ademi
  aurel ademiDitë më parë

  Big like 👌👌👌👌

 • Center Market
  Center MarketDitë më parë

  Ca p kjo balerina 😂✌️

 • NSB PICTURES
  NSB PICTURESDitë më parë

  Coming is Puran Sin Viry Viry Hot🔥 Garil ❤💟💟💥

 • Reni Vataj
  Reni VatajDitë më parë

  Bukura gjitha knget

 • Laureta Berisha
  Laureta BerishaDitë më parë

  Trhbxbfzjf Djhkvay M♥M

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel GrigorasDitë më parë

  ...G...

 • Fatlum Rama
  Fatlum RamaDitë më parë

  Je king flm per kenget

 • Rigelsa Gjoka
  Rigelsa GjokaDitë më parë

  👑👑👑🌟🌟🌟

 • Arbania roots
  Arbania rootsDitë më parë

  edhe niher 2 Ton e deshmoj qe eshte reperi ma i miri ne shqiptari! Ka dallim si nata me diten me tjer respekt edhe suksese 🔥

 • betwind 95
  betwind 952 ditë më parë

  Hit indiscussa! 🇮🇹-🇩🇴🤜🏽🤛🏽🇦🇱

 • Alba Al
  Alba Al2 ditë më parë

  🌟🌟🌟

 • Shala Bashkim
  Shala Bashkim2 ditë më parë

  Ky asht Nan Bab per muzik mbret 🙏

 • Flor Vvbbbn
  Flor Vvbbbn2 ditë më parë

  Super keng eshte kenga ime e preferuar super

 • BalkanskoZlato
  BalkanskoZlato3 ditë më parë

  Uh, what a song

 • M K
  M K3 ditë më parë

  Ohhh kyy tekstt si me i than un 2 tonit me shkruuuuuuuu offf brehhhhhhhh😍😍😍😍

 • Jeta Krasniqi
  Jeta Krasniqi3 ditë më parë

  Pol

 • Мима Алексеев
  Мима Алексеев3 ditë më parë

  From Azerbajan citi BAKU🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿

 • Aldo Doro
  Aldo Doro3 ditë më parë

  Ke ndonje moter

 • Buqe Nikqi
  Buqe Nikqi3 ditë më parë

  Sa bukur 2 ton

 • Kp Kpopfan
  Kp Kpopfan3 ditë më parë

  2ton 2021 hittttt

 • Enea Kosturi
  Enea Kosturi3 ditë më parë

  Super

 • lsmaili xhemale
  lsmaili xhemale4 ditë më parë

  Knej

 • Ptao Tom
  Ptao Tom4 ditë më parë

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Fredi Meli
  Fredi Meli4 ditë më parë

  Yesss 🙌🙌🙌🥳🥳🥳 u r number 1

 • Enkeleda Toska
  Enkeleda Toska4 ditë më parë

  Super keng, e adhuroj ket kengetar ka nje ze te mbrekullushem respekte 🙏🙏🙏🙏

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy4 ditë më parë

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • FREE VS FIRE
  FREE VS FIRE4 ditë më parë

  Hello I am indian

 • eri_sss
  eri_sss4 ditë më parë

  I'M IN LOVE WITH THIS SONG😍

 • Agren Shaqe
  Agren Shaqe4 ditë më parë

  Je njish

 • mateoaci d
  mateoaci d4 ditë më parë

  BRAVO 2 TON

 • ERBLIN GABRICA
  ERBLIN GABRICA4 ditë më parë

  Good idea!

 • niduoe stre
  niduoe stre5 ditë më parë

  Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 • Sarah Hohn
  Sarah Hohn5 ditë më parë

  🇩🇪🇽🇰💋

 • Bardhi Qershori
  Bardhi Qershori5 ditë më parë

  L

 • Artin Haliti
  Artin Haliti5 ditë më parë

  kurr nuk perdor fjale fyse respekt

 • Bojana Radevska
  Bojana Radevska5 ditë më parë

  Eleonora milkovic

 • i was right
  i was right5 ditë më parë

  From Rotterdam we love this song 🥰😍

 • Mario Petro
  Mario Petro5 ditë më parë

  Respekt 🇦🇱

 • The Unique
  The Unique5 ditë më parë

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 • ujori ujori
  ujori ujori5 ditë më parë

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 • Shegushe Kadiu
  Shegushe Kadiu5 ditë më parë

  💥💥💥💥

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha6 ditë më parë

  Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu6 ditë më parë

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Anita Rruga
  Anita Rruga6 ditë më parë

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 • hedllo hellow
  hedllo hellow6 ditë më parë

  Kengetar shum I Mir bravo

 • Klea Veshi
  Klea Veshi6 ditë më parë

  shiko me poshte

 • Klea Veshi

  Klea Veshi

  6 ditë më parë

  zoti ju ruajt

 • Fier Jon
  Fier Jon6 ditë më parë

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 • Raju arora
  Raju arora6 ditë më parë

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Fidan Coljaj
  Fidan Coljaj6 ditë më parë

  💋💋❤❤❤❤

 • Valmir Dalloshi
  Valmir Dalloshi6 ditë më parë

  Kengtari me i dobt

 • Arsim Gashi
  Arsim Gashi6 ditë më parë

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 • Emily An
  Emily An6 ditë më parë

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Valzim Gashi
  Valzim Gashi7 ditë më parë

  my idol💜💜

 • FF TOXIC
  FF TOXIC7 ditë më parë

  Sa e bukur kenga

 • DURO S
  DURO S7 ditë më parë

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 • B A
  B A7 ditë më parë

  1:47 😍😍

 • Emily An

  Emily An

  6 ditë më parë

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • ARTUR BUCI
  ARTUR BUCI7 ditë më parë

  kingi i muzikes 👑👑👑

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  7 ditë më parë

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha7 ditë më parë

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • suela bunjaku
  suela bunjaku7 ditë më parë

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 • Mondi Palloshi
  Mondi Palloshi7 ditë më parë

  Ooose

 • Merita Lleshi
  Merita Lleshi7 ditë më parë

  Super kengtar

 • *Stella*
  *Stella*8 ditë më parë

  💎❣️E&S❣️💎

 • Nasi Brahimaj
  Nasi Brahimaj8 ditë më parë

  👌👍

 • Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant8 ditë më parë

  althe.info/number/yZWznm1rdJ-OaK4/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • A
  A8 ditë më parë

  Sluskeo

 • soinu foig

  soinu foig

  8 ditë më parë

  kenga ime prill 2021

 • A
  A8 ditë më parë

  Meda

 • lyrics_K1DA
  lyrics_K1DA8 ditë më parë

  althe.info/home/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • soinu foig

  soinu foig

  8 ditë më parë

  Si gjithmon hit

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss9 ditë më parë

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Nadi Hoxha
  Nadi Hoxha9 ditë më parë

  Kenga e bukur

 • lyrics_K1DA

  lyrics_K1DA

  8 ditë më parë

  althe.info/home/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Eldi Fejza
  Eldi Fejza9 ditë më parë

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • SHAIP cuclla
  SHAIP cuclla9 ditë më parë

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • lyrics_K1DA

  lyrics_K1DA

  8 ditë më parë

  althe.info/home/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Moe Kaan
  Moe Kaan9 ditë më parë

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Shkurt Murati
  Shkurt Murati9 ditë më parë

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • Xheni Xheni
  Xheni Xheni9 ditë më parë

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Ms. I
  Ms. I9 ditë më parë

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • Klea Veshi
  Klea Veshi9 ditë më parë

  kush e digjon ne 2021

 • Oksana Haydey
  Oksana Haydey9 ditë më parë

  👍❤❤🇺🇦

 • Vladimit Eshja
  Vladimit Eshja9 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Noar
  Gashi Noar9 ditë më parë

  Smyr

 • Juljan Tufa
  Juljan Tufa9 ditë më parë

  Si gjithmon hit

 • Elinda Kelmendi
  Elinda Kelmendi9 ditë më parë

  kenga ime prill 2021

 • Izabela Kolli
  Izabela Kolli9 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 • Bleana Bejaj
  Bleana Bejaj10 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • SHANMUGHA DASAN Kannoly
  SHANMUGHA DASAN Kannoly10 ditë më parë

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Aurel Preca
  Aurel Preca10 ditë më parë

  Bravo ....

 • ami l
  ami l10 ditë më parë

  🔥🌹🔥

 • Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs10 ditë më parë

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 • Aurel Preca
  Aurel Preca10 ditë më parë

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 • hip hop Rap
  hip hop Rap10 ditë më parë

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

 • minij hooi

  minij hooi

  10 ditë më parë

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • DATSE OFFICIEL
  DATSE OFFICIEL10 ditë më parë

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Serdi Doku
  Serdi Doku10 ditë më parë

  Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 • Bleona Xhilaj
  Bleona Xhilaj11 ditë më parë

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 • claire t.
  claire t.11 ditë më parë

  0

Faqja Tjeter