Lumi B ft Xhensila - Prit pak

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


Komente

 • Mr.X
  Mr.X5 orë më parë

  🥰🥰🥰🥰🤩🤩😍😍😍😍 apsolutisht hiti mei mir i kesaj vere.❤❤❤💯

 • Ambra Gojci
  Ambra Gojci5 orë më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍

 • armando fani
  armando fani23 orë më parë

  Kur iki be plazh vetem kte dergoj

 • Besi Cuci
  Besi CuciDitë më parë

  Llllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllĺlĺllĺllllllllllllllllĺllllĺlllĺllĺllĺĺllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllĺlllllllllllllllllllĺllllllllĺllllllllllĺlllllllllllllllllllĺllllllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllĺlllllĺllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllĺlllllllĺĺllĺllllllllllllllĺĺlllĺlĺlllllllĺĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺĺĺlllĺĺĺllllllllllĺllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllĺlllĺllllllllllllllĺĺĺllllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllĺĺlĺlĺĺlĺĺllĺĺĺllllllllllllĺlĺlllllllllĺlĺlllllllllllllllllĺllwwwwwwwwwwwwwwwwwww00wwwwwwwwww00zazpoopooooooooooooooooooooooo9ooooo00o0oop0oopoooo00o0oo⁰2

 • Albi Imeri
  Albi ImeriDitë më parë

  😍

 • klodjan torino
  klodjan torino2 ditë më parë

  e theve motorin ne mes

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku2 ditë më parë

  The best Albania 🇦🇱

 • stela beu
  stela beu3 ditë më parë

  Po Po kuptoj m

 • Mehdi Alija
  Mehdi Alija3 ditë më parë

  Bravo 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • saverio antolini
  saverio antolini3 ditë më parë

  Buonaserata.Buon Agosto..Bella Canzone .Dio vi benedica....BRAVISSIMI...CHEF DE RANG SALA RESTAURANTE ITALIANO....KISSSS

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore3 ditë më parë

  Shum bukur xhensila je super artiste

 • Elena Kyiv
  Elena Kyiv4 ditë më parë

  Xhensila💥👑💎❤️❤️❤️❤️from Ukraine👏👏👏👏

 • Ani Cani
  Ani Cani5 ditë më parë

  Oi xhensila vdeksha une siper teje😂

 • ravinder singh
  ravinder singh5 ditë më parë

  Beautiful song

 • Valbona Pergjergji
  Valbona Pergjergji7 ditë më parë

  Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve

 • Alketa Sinani
  Alketa Sinani7 ditë më parë

  Xhensila je yll

 • Amelia Mancelli
  Amelia Mancelli7 ditë më parë

  Me duhet te shkruaj edhe une per xhesin😂

 • Orgesa Lita
  Orgesa Lita8 ditë më parë

  Nuk e shpjegoj dot si i ka dal zeri xhensiles😂😂

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova8 ditë më parë

  prit Pak 🐣

 • Tony
  Tony8 ditë më parë

  Cfar popull shkerdhat me teper komentojn burrrat se grat ankouni nga Ana artistike o baxhella Jo si kercen ose cfar ka veshur? Sinqerisht shume popull I cuditshem. Nuk ju gjehet dermani. Te Fala to the most boring people qe zgjohen dhe flejn vetem me negativitet

 • Lela Seli
  Lela Seli8 ditë më parë

  Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍

 • ermal merkaj
  ermal merkaj8 ditë më parë

  si me bythe si pa bythe XHENSILA

 • kujtim hoxhaj
  kujtim hoxhaj9 ditë më parë

  top hit

 • urim ndou
  urim ndou9 ditë më parë

  o xhensila ke dalur si shtrige me ato balluke

 • Lyrics video
  Lyrics video9 ditë më parë

  Ik degjo dhurata doren

 • Elidon Islami
  Elidon Islami9 ditë më parë

  💩💩💩💩

 • Jamila Fardi
  Jamila Fardi9 ditë më parë

  حبييييت ❤❤ مين فيكم عربي يجي هون 💃💃

 • regina Ndoci
  regina Ndoci9 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏

 • Zmaj Zmaj
  Zmaj Zmaj9 ditë më parë

  Sranje abanska govna

 • Alban fier
  Alban fier9 ditë më parë

  Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo

 • lumturije baftiu
  lumturije baftiu10 ditë më parë

  So cute

 • L Gashi
  L Gashi10 ditë më parë

  Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale

 • Taulant Pepaj

  Taulant Pepaj

  4 ditë më parë

  Xhensila o vllai jo Gjergji 🤦‍♂️

 • Αντρεας Χοτζα

  Αντρεας Χοτζα

  6 ditë më parë

  Bravo

 • Gaya Budoyan
  Gaya Budoyan11 ditë më parë

  Ha

 • Ejlyl28 B097
  Ejlyl28 B09711 ditë më parë

  shumë e bukur kënga xhensila je super

 • Etleva Shabani
  Etleva Shabani11 ditë më parë

  Kenga me e shpifur kjo eshte

 • shani yan
  shani yan11 ditë më parë

  Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar11 ditë më parë

  super

 • fatbardh rosa
  fatbardh rosa11 ditë më parë

  Nov ozt a bucor

 • butterfly🦋
  butterfly🦋11 ditë më parë

  Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

 • butterfly🦋

  butterfly🦋

  11 ditë më parë

  @shani yan 😂😂

 • shani yan

  shani yan

  11 ditë më parë

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • elena xhika
  elena xhika12 ditë më parë

  E

 • Dorjan Ahmetaj
  Dorjan Ahmetaj12 ditë më parë

  Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

 • Merkaj Dorina
  Merkaj Dorina12 ditë më parë

  Skandallll!!!!

 • Mr7Elking
  Mr7Elking12 ditë më parë

  Albanskenderaj

 • Arjana Tanku
  Arjana Tanku13 ditë më parë

  Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

 • Teodora Ndoni
  Teodora Ndoni13 ditë më parë

  Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  12 ditë më parë

  se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • Gerti Sheftelia
  Gerti Sheftelia13 ditë më parë

  Kjo esther musical me e more ne bote

 • KOSTIKA LIKOLLARI
  KOSTIKA LIKOLLARI13 ditë më parë

  Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

 • Semira Gjureci
  Semira Gjureci14 ditë më parë

  Oj

 • Semira Gjureci

  Semira Gjureci

  14 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • serry ciok
  serry ciok14 ditë më parë

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • MAYA
  MAYA14 ditë më parë

  Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

 • Brikena Hasani
  Brikena Hasani15 ditë më parë

  Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

 • Florinda Lisaj
  Florinda Lisaj15 ditë më parë

  Sa femer e peshtirt

 • serry ciok

  serry ciok

  14 ditë më parë

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • mikoy huio
  mikoy huio16 ditë më parë

  Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

 • Klevis Fejzolli
  Klevis Fejzolli16 ditë më parë

  Urime te dyve xhensila dhe lumi b

 • Nari Cani
  Nari Cani16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Mensur Kadriu ( Official 2020 )
  Mensur Kadriu ( Official 2020 )16 ditë më parë

  althe.info/home/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ.html

 • elena xhika
  elena xhika16 ditë më parë

  Super hit , suksese

 • mikoy huio

  mikoy huio

  16 ditë më parë

  Yje 😙😙😙

 • Elsa Renis Matias
  Elsa Renis Matias16 ditë më parë

  Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • amarildo Boza
  amarildo Boza16 ditë më parë

  Kenge e bukur

 • besadurres
  besadurres16 ditë më parë

  Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

 • Georgina’s Vlog
  Georgina’s Vlog16 ditë më parë

  🎧🎧

 • Ervis Lamce
  Ervis Lamce16 ditë më parë

  Mua me pëlqen shume

 • Qazimi
  Qazimi17 ditë më parë

  Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

 • πTIM
  πTIM17 ditë më parë

  🔥

 • wil son
  wil son17 ditë më parë

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rosetta Morosini
  Rosetta Morosini17 ditë më parë

  Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

 • lea amb
  lea amb17 ditë më parë

  00

 • anxhelka🍫💫
  anxhelka🍫💫17 ditë më parë

  Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

 • Daniyal A
  Daniyal A17 ditë më parë

  This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

 • Alkena Kena
  Alkena Kena18 ditë më parë

  Yje 😙😙😙

 • Shkelzen Xeni
  Shkelzen Xeni18 ditë më parë

  Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

 • LucidDreaming X
  LucidDreaming X18 ditë më parë

  Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

 • blue beach
  blue beach18 ditë më parë

  Lum Likja qe të ka 😂

 • Klea Guga
  Klea Guga18 ditë më parë

  Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  14 ditë më parë

  A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

 • Miranda Furrari
  Miranda Furrari18 ditë më parë

  Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi19 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰🎤👏

 • Anila Durres
  Anila Durres19 ditë më parë

  Super hit ❤❤❤

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  17 ditë më parë

  Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi19 ditë më parë

  Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

 • Z. A.D
  Z. A.D19 ditë më parë

  Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

 • Allawi S
  Allawi S19 ditë më parë

  محلا هالصوت

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet Berisha19 ditë më parë

  2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

 • e b
  e b19 ditë më parë

  O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

 • najfi bushi
  najfi bushi19 ditë më parë

  O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

 • Shahir Qerimi
  Shahir Qerimi19 ditë më parë

  Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

 • ♡︎GRE♡︎
  ♡︎GRE♡︎19 ditë më parë

  Wow🤍

 • Tuk Tuk
  Tuk Tuk20 ditë më parë

  Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

 • Heart Love
  Heart Love20 ditë më parë

  Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

 • irsa lici
  irsa lici20 ditë më parë

  Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

 • Lucky Roll
  Lucky Roll20 ditë më parë

  Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

 • aswer huio
  aswer huio20 ditë më parë

  Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

 • Cassie

  Cassie

  19 ditë më parë

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimi20 ditë më parë

  Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

 • Nadire Lika
  Nadire Lika20 ditë më parë

  Bravo je shume bukur hit super

 • mirseda cekani
  mirseda cekani20 ditë më parë

  Skena e rihannes

 • ShimaStudio
  ShimaStudio20 ditë më parë

  Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

 • Romina Kore
  Romina Kore20 ditë më parë

  Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

 • orgita sheji
  orgita sheji20 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

 • *noemimerdani*
  *noemimerdani*20 ditë më parë

  Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

 • Gentiana Hushi
  Gentiana Hushi20 ditë më parë

  U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

 • Σού
  Σού20 ditë më parë

  💞💞

 • Sara Nurellari
  Sara Nurellari20 ditë më parë

  😍😘😗😙😚🤩

Faqja Tjeter