Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

Komedi

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente

 • Evvers Greg
  Evvers GregOrë më parë

  Kush hamamin o tu ja lan pershkrimin bre qityne videov ani u kall emisioni thu ti Ibrahim Tatlisesin ma ka pas n'emision

 • Adisa Jonuzi
  Adisa JonuziOrë më parë

  Qqqgx'x

 • Albulena Aliu
  Albulena Aliu12 orë më parë

  Bravoo❤️👍

 • Vaid
  Vaid14 orë më parë

  Lum ato prind qe te kan o Deon se ti je mrekullia vet me ate ze te bukur qe paske.....te kendoft zemra gjithmon

 • enzo
  enzoDitë më parë

  Oh mashalla Allahu te rujt cfar zeri suksese

 • Qamo Djali

  Qamo Djali

  22 orë më parë

  O shpirt të ruajt zoti je një fenomen i vertet

 • Astrit Demushi
  Astrit DemushiDitë më parë

  Te kendoft zemera e te rujt zoti.

 • ina muco
  ina mucoDitë më parë

  MashaAllah Deoni Te Falt Allahu

 • inoxtag
  inoxtag2 ditë më parë

  Po kjo ku e ka havalen ni her po ni her jo qka asht puna e ksaj kjo po l'un a qka nuk mundet njeri me i besu ksaj edhe kur flet Zot runa prej keture njerezve

 • Ana Norja
  Ana Norja2 ditë më parë

  Bravo deon mreti

 • Era Alda
  Era Alda2 ditë më parë

  MashaAllah dashuria e vogel te ruaj Allahu o shpirt i bukur 🤗🥰😍🥳💋💕💞❣💫🤍👼

 • Brikena Koci

  Brikena Koci

  Ditë më parë

  O zemra vigel o zot ruje🍉🍺🍻

 • Elsa Bytyqy

  Elsa Bytyqy

  Ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • Omer Ziberi
  Omer Ziberi2 ditë më parë

  king

 • Shpetim Alsula
  Shpetim Alsula3 ditë më parë

  Shumë bukur Vogëlushi. Bravo.

 • Arben Hajdini
  Arben Hajdini3 ditë më parë

  Fj

 • tori 12User
  tori 12User3 ditë më parë

  Bravo 💥💥💥💥💥💥🤙🤙👌☝️☝️

 • Sajdi Elmazi
  Sajdi Elmazi3 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 • erl erl
  erl erl3 ditë më parë

  Bravo Deon te knoft 💙

 • erl erl
  erl erl3 ditë më parë

  Bravo fjolla esinqert ❤️🌟

 • Muhamet Qunaj
  Muhamet Qunaj3 ditë më parë

  Iì0

 • Florian Buxha
  Florian Buxha3 ditë më parë

  Te rujt zoti suksese kenge shum e bukur pershendetje nga italia

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  2 ditë më parë

  BBC k goodnight itchiness

 • Azemina Avdulahi
  Azemina Avdulahi4 ditë më parë

  0

 • Dreni Aliaj
  Dreni Aliaj4 ditë më parë

  Bravo deon zoti te rujt

 • Albania Albania
  Albania Albania4 ditë më parë

  ❤💛💛💛💛💚💔❣❣❣💟💕💚❤❤💗💗💓💞💞💟❣

 • Klea Nanushi
  Klea Nanushi4 ditë më parë

  Marshalla o.yll i vogel 💝💋

 • Gjeve Alijaj
  Gjeve Alijaj4 ditë më parë

  Gffuuvv

 • Miraxh Domi
  Miraxh Domi5 ditë më parë

  O ♥️🙏sa i miri o zoti te rrit me tana te mirat 🙏

 • Rora Haxhiu
  Rora Haxhiu5 ditë më parë

  Te ruajt zoti oh zemra e vogel ❤️❤️

 • VALBONA SHABANI
  VALBONA SHABANI5 ditë më parë

  Je 1

 • Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha5 ditë më parë

  ❤❤❤❤🤞

 • Blertina Krasniqi
  Blertina Krasniqi5 ditë më parë

  Emri i kanges plzz

 • Jeton Abdulai
  Jeton Abdulai5 ditë më parë

  Urwekdk

 • Ibadete Lumi
  Ibadete Lumi6 ditë më parë

  Te lumt o Bukurosh

 • Enis Tairi
  Enis Tairi6 ditë më parë

  Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu

 • Armendi Haxhosaj
  Armendi Haxhosaj7 ditë më parë

  Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨

 • Besnike Bici
  Besnike Bici7 ditë më parë

  Si Thierret kjo kang ????

 • Florian Nikolli
  Florian Nikolli7 ditë më parë

  Te kendoft zemra

 • Florian Nikolli
  Florian Nikolli7 ditë më parë

  Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰

 • Maji Marku
  Maji Marku7 ditë më parë

  O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊

 • Haha Haha

  Haha Haha

  5 ditë më parë

  @Enis Tairi hjui8k8inùiì

 • Fjolla Dermala

  Fjolla Dermala

  5 ditë më parë

  ..9n

 • Enis Tairi

  Enis Tairi

  6 ditë më parë

  Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)

 • Adelina Rrustemi
  Adelina Rrustemi8 ditë më parë

  Ż

 • Beci sinani
  Beci sinani8 ditë më parë

  Shaum bukur ka knae

 • Agim Ziberi
  Agim Ziberi8 ditë më parë

  Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah

 • Fatlinda Shabani

  Fatlinda Shabani

  7 ditë më parë

  ~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka

 • Driton Quni
  Driton Quni8 ditë më parë

  KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ

 • Driton Quni
  Driton Quni8 ditë më parë

  Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿

 • Driton Quni
  Driton Quni8 ditë më parë

  1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7

 • Hashije Jusufi
  Hashije Jusufi8 ditë më parë

  Shum shum mir vazhdo keshtu

 • Arbora Berisha
  Arbora Berisha9 ditë më parë

  Ooooooooooooooo namin e paska baba

 • Arbora Berisha
  Arbora Berisha9 ditë më parë

  A nami e paska ba

 • Dava Gjidodaj
  Dava Gjidodaj9 ditë më parë

  Të lumtë goja o bilbil i vogël.

 • Besart Qelaj
  Besart Qelaj9 ditë më parë

  trujt zoti

 • Dardania
  Dardania9 ditë më parë

  Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen

 • Alda Alda
  Alda Alda9 ditë më parë

  😍👏🏻

 • Asi Zerja
  Asi Zerja9 ditë më parë

  të lumtë goja or cn

 • Eraldi Hushi
  Eraldi Hushi10 ditë më parë

  Bravo

 • Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj10 ditë më parë

  Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  8 ditë më parë

  Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1

 • Sevgin M-Power music performance
  Sevgin M-Power music performance10 ditë më parë

  Qshaa be qvrum super sin

 • dini official1
  dini official110 ditë më parë

  Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

 • Neserin Ameti

  Neserin Ameti

  5 ditë më parë

  Ooo,0p0òfp

 • Erjon Veseli
  Erjon Veseli10 ditë më parë

  Te lumt

 • Erjon Veseli

  Erjon Veseli

  10 ditë më parë

  Te rujt zoti

 • aziz laci
  aziz laci11 ditë më parë

  i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  10 ditë më parë

  Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

 • Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  Agimdomgjoni Agimdomgjoni11 ditë më parë

  O2ie4tir2o

 • Diamant Selaj
  Diamant Selaj11 ditë më parë

  Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

 • Imer Amiti
  Imer Amiti11 ditë më parë

  Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

 • flamur deda
  flamur deda11 ditë më parë

  Bravo enxhell ivogel

 • INFOT E FUNDIT
  INFOT E FUNDIT11 ditë më parë

  Zemra t knoft

 • Besian Shehu
  Besian Shehu11 ditë më parë

  Ta ha zemren lali ty❤💥

 • Rezart Mehmeti
  Rezart Mehmeti11 ditë më parë

  Super ze 👌👌

 • Adrian Kolia
  Adrian Kolia12 ditë më parë

  wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

 • urim iballi

  urim iballi

  8 ditë më parë

  Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜

 • arlind tunaj
  arlind tunaj12 ditë më parë

  Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

 • Nuhi Krasniqi
  Nuhi Krasniqi12 ditë më parë

  Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

 • Silvana Bunaj
  Silvana Bunaj12 ditë më parë

  Bravooo🤩

 • Jet Jeta
  Jet Jeta12 ditë më parë

  Maschalla. Zote. Ty.

 • DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJA12 ditë më parë

  Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

 • Sadri Arifaj
  Sadri Arifaj12 ditë më parë

  O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

 • Qwerty Qwerty
  Qwerty Qwerty12 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

 • tosi music new soong
  tosi music new soong12 ditë më parë

  Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

 • Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktari12 ditë më parë

  Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

 • Ela Ela

  Ela Ela

  3 ditë më parë

  Bravo yll i vogel me zerin tend te embel te mrekullushem te rujt zoti kudo qet jesh sukse gjithmonë jet te kendoft zemra yll i vogel gjithmon 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙏👌🤗🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • arbenita ameti
  arbenita ameti12 ditë më parë

  TerthujltssZsvbbj8pvoa io

 • Yakaza Takaza
  Yakaza Takaza12 ditë më parë

  My brother

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri12 ditë më parë

  Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri13 ditë më parë

  Kansiiwje

 • Charlie
  Charlie13 ditë më parë

  Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

 • Charlie
  Charlie13 ditë më parë

  Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

 • valentina xhuraj
  valentina xhuraj13 ditë më parë

  Bravo o zemra e vogel

 • Erjon Veseli
  Erjon Veseli13 ditë më parë

  Te lumt

 • Mensur Demiri
  Mensur Demiri13 ditë më parë

  Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

 • Tekste kengesh Shqip
  Tekste kengesh Shqip13 ditë më parë

  Gjithmon hite

 • Mesa Mesa
  Mesa Mesa13 ditë më parë

  Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

 • Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu13 ditë më parë

  🔪

 • olti omeri
  olti omeri14 ditë më parë

 • Flori Shiqerukaj
  Flori Shiqerukaj14 ditë më parë

  Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  14 ditë më parë

  Y dutifully tu to to t

 • Afrim Veseli
  Afrim Veseli14 ditë më parë

  Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

 • Xhevdet Shemaj
  Xhevdet Shemaj14 ditë më parë

  Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

 • A L
  A L15 ditë më parë

  ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

 • lani Lani
  lani Lani15 ditë më parë

  Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

 • Thierry Colin
  Thierry Colin15 ditë më parë

  Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani15 ditë më parë

  OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj15 ditë më parë

  TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  15 ditë më parë

  Fifty hubungi

 • mega xnet
  mega xnet16 ditë më parë

  Ooooooo të lumt vogëlushi

 • Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha16 ditë më parë

  🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

 • Sasene Fanaj
  Sasene Fanaj16 ditë më parë

  Ked

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe16 ditë më parë

  Qifti jeni te mrekullushem

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe16 ditë më parë

  Tu gzoft zemra o shpirti vogel

Faqja Tjeter