Duaja e Iftarit

SUBSCRIBE Pray.Islam

Recitues:Albert Ajdini
Kliko tek ZILJA qe gjendet ne anen e djatht te zones SUBSCRIBE.
Pelqeni dhe shperndani videot qe ti shohin edhe te tjeret.
Komentoni thenjet e juaja ne video.
Zoti ju ruajt dhe ju dhurofte te gjitha te mirat ne kete jete!
Allahu eshte nje!

Liku per te gjitha videot:
www.pray-islam.com
althe.info?list...

Komente

 • Hiqmet Gega
  Hiqmet GegaMuaj më parë

  O zot i madh.jepu shendet te gjithe atyre besimtareve qe per aresye shendeti nuk munden me agjeru kete Ramazan

 • Skurta Podujeva
  Skurta Podujeva2 muaj më parë

  Allahuipranofttgjithvelutjet.amin

 • Avdisafet Imerisafet.
  Avdisafet Imerisafet.2 muaj më parë

  Mashallah.

 • Desada Dema
  Desada Dema2 muaj më parë

  i uroj te gjithe agjeruesi agjerim te pranuar amin amin amin dhe filjes time i uroj shendet

 • Nazife Rexhaj

  Nazife Rexhaj

  Muaj më parë

  🤲🤲🤲Ja Rabbi edhe unë ju uroj Agjerim të leht e të pranuar InshaAllah na pranohet Agjerimi dhe Namazi Amin Amin Amin InshaAllah

 • Kliseld Selimi

  Kliseld Selimi

  2 muaj më parë

  Allahu na pranoft agjërimin

 • Arjana Kalemi
  Arjana Kalemi2 muaj më parë

  Muaji i Ramazanit muaji { bekimit kush agjëron e nje agjerim te lete zoti i shperblefte une kerkoj falje per agjerim jam me ilacet pe zemre nuk baj dot po ja bej gati djalit ushqimin çeljen dhe syfyrin nje agjerim te lete te kete djali shendet dhe mbaresi ne jetedhe mua shendet dhe jete gjith njerzimi shendet e jete dhe sa me shume te mira te bejne se te mira jane ne kete jete Amin☝️🤲♥️☝️🤲♥️☝️🤲♥️☝️🤲♥️

 • hevzi rustemi
  hevzi rustemi2 muaj më parë

  AMIN O ZOTI MADH 🤲🤲

Faqja Tjeter