Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

Argëtim

Emisioni i plotë: althe.info/number/xaq6mppxZYClnao/video
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Komente

 • Saimo
  Saimo13 sekonda më parë

  Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣

 • Bashkim Karamuca
  Bashkim KaramucaOrë më parë

  Na shkrit se qeshuri je komedi e papar

 • André Cela
  André Cela3 orë më parë

  O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes

 • Zybi Guri
  Zybi Guri4 orë më parë

  Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣

 • Mim Tirona
  Mim Tirona10 orë më parë

  Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!

 • Lulzim Rexhepi
  Lulzim Rexhepi18 orë më parë

  Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiDitë më parë

  Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!

 • GD Kaci
  GD KaciDitë më parë

  Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme

 • Sure Kukli
  Sure KukliDitë më parë

  Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot

 • Edmonda Zhupa
  Edmonda ZhupaDitë më parë

  Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !

 • Luan Kadili
  Luan Kadili2 ditë më parë

  Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Michalis Natsis
  Michalis Natsis3 ditë më parë

  hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

 • AL
  AL3 ditë më parë

  Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ems G63
  Ems G633 ditë më parë

  Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai3 ditë më parë

  🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

 • Albanian Ger
  Albanian Ger3 ditë më parë

  Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

 • arben carcani
  arben carcani4 ditë më parë

  e sajta luft eshtē ??

 • Natassa Pietri
  Natassa Pietri4 ditë më parë

  O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

 • Haide Dhuli
  Haide Dhuli4 ditë më parë

  Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

 • Nicos Berletti
  Nicos Berletti4 ditë më parë

  Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

 • Shpetim Cokaj
  Shpetim Cokaj4 ditë më parë

  Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

 • ceerw buty
  ceerw buty4 ditë më parë

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 • melgibson1970
  melgibson19704 ditë më parë

  Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

 • Naim Kica
  Naim Kica4 ditë më parë

  Haha skan faj aspak 😂

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha4 ditë më parë

  Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui4 ditë më parë

  Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

 • ceerw buty

  ceerw buty

  4 ditë më parë

  E lezetshme kjo

 • Alketa Keta
  Alketa Keta4 ditë më parë

  tipike ironi greke e currit

 • mentor tola
  mentor tola4 ditë më parë

  Na vdiqet se qeshuri ,

 • Jc Cubaaa
  Jc Cubaaa5 ditë më parë

  Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

 • brave forever
  brave forever5 ditë më parë

  Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  4 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Bledialroed PSN
  Bledialroed PSN5 ditë më parë

  Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

 • Hekuran Ajdini
  Hekuran Ajdini5 ditë më parë

  Lufta me mullinjt e ERES.

 • Loni Betoni
  Loni Betoni5 ditë më parë

  Tani fillon lufta hahahahaha

 • George Milano
  George Milano5 ditë më parë

  Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

 • Shpetim Muci
  Shpetim Muci5 ditë më parë

  Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

 • Vladimir Lleshi
  Vladimir Lleshi5 ditë më parë

  Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha5 ditë më parë

  Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

 • Marius Hoxha
  Marius Hoxha5 ditë më parë

  Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

 • SKENDERBEGAS ILIRIUS
  SKENDERBEGAS ILIRIUS5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👍

 • M. N.
  M. N.5 ditë më parë

  E lezetshme kjo

 • Akeljan Zeneli
  Akeljan Zeneli5 ditë më parë

  loteeeee 😂😂😂😂😂😂

 • Lulja Ime
  Lulja Ime5 ditë më parë

  👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

 • acdc111ify
  acdc111ify5 ditë më parë

  "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Ardi A
  Ardi A6 ditë më parë

  Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

 • qopoy dnon
  qopoy dnon6 ditë më parë

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 • Shpetim Muci

  Shpetim Muci

  5 ditë më parë

  Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

 • Ballist 96
  Ballist 966 ditë më parë

  Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

 • Rudi Mali
  Rudi Mali6 ditë më parë

  Pse se ftove Tos Nanon mo

 • Rudi Mali
  Rudi Mali6 ditë më parë

  U dhjet duke qeshur

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza6 ditë më parë

  PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  6 ditë më parë

  @qopoy dnon BRAVO

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  6 ditë më parë

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza6 ditë më parë

  BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

 • Afrim Gjata
  Afrim Gjata6 ditë më parë

  Per te qeshur ishte pz

 • Adnand Sheme
  Adnand Sheme6 ditë më parë

  O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

 • Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla6 ditë më parë

  Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

 • Alfred Marku
  Alfred Marku6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Alfred Marku
  Alfred Marku6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • dgdfgdgd dfgdfgdfg
  dgdfgdgd dfgdfgdfg6 ditë më parë

  Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

 • Al Pacino
  Al Pacino6 ditë më parë

  Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

 • Aleksander Krasniqi
  Aleksander Krasniqi6 ditë më parë

  E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

 • nead shullazi
  nead shullazi6 ditë më parë

  Lot pz madh 😂😂😂

 • abc
  abc6 ditë më parë

  Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

 • One Piece
  One Piece6 ditë më parë

  Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

 • xhani xhani1
  xhani xhani16 ditë më parë

  Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

 • genci safa
  genci safa6 ditë më parë

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • durrsi durrsi
  durrsi durrsi6 ditë më parë

  Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

 • Elisjon Goseni
  Elisjon Goseni7 ditë më parë

  Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

 • Islam Gashi
  Islam Gashi7 ditë më parë

  Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

 • GRM Infissi
  GRM Infissi7 ditë më parë

  Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

 • Chef Flo
  Chef Flo7 ditë më parë

  Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

 • Ornela Demo
  Ornela Demo7 ditë më parë

  fillon lufta e Kullurit vlla :-D

 • Erion Golemi
  Erion Golemi7 ditë më parë

  Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

 • Alda Zejno
  Alda Zejno7 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

 • Marsid Oparaku
  Marsid Oparaku7 ditë më parë

  Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

 • Nikel Nik

  Nikel Nik

  7 ditë më parë

  Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

 • Arjanit Shqipetar
  Arjanit Shqipetar7 ditë më parë

  Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

 • Zef Nikolla
  Zef Nikolla7 ditë më parë

  Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

 • Vesa Serena
  Vesa Serena7 ditë më parë

  Ai eshte nje trap...

 • Dritan Goga
  Dritan Goga7 ditë më parë

  😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

 • Shefqet Hasimaj
  Shefqet Hasimaj7 ditë më parë

  Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

 • Oliver Kolitari
  Oliver Kolitari7 ditë më parë

  Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

 • Clirim Maho
  Clirim Maho7 ditë më parë

  Mallista.

 • BG BG
  BG BG7 ditë më parë

  Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

 • Loni Betoni
  Loni Betoni7 ditë më parë

  Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.

 • Tom Bucaki
  Tom Bucaki7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Kostandin Bushi
  Kostandin Bushi7 ditë më parë

  fb.watch/5dOyipecLT/

 • Ardit Papa
  Ardit Papa7 ditë më parë

  Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi7 ditë më parë

  Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

 • Children Video
  Children Video7 ditë më parë

  Vdiqa😂😂😂👏

 • Sele Nica
  Sele Nica7 ditë më parë

  edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni

 • Arjanit Shqipetar
  Arjanit Shqipetar7 ditë më parë

  E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani7 ditë më parë

  Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

 • Helion Aliaj
  Helion Aliaj7 ditë më parë

  E treta e verteta 🤣

 • ShokuAndroid
  ShokuAndroid7 ditë më parë

  LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

 • Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku7 ditë më parë

  Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

 • Bruna N
  Bruna N7 ditë më parë

  Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

 • anonymous 2020
  anonymous 20207 ditë më parë

  Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣

 • arben vata
  arben vata7 ditë më parë

  me lot kemi qesh edhe ne ktej

 • Mario samu90
  Mario samu907 ditë më parë

  Hahahaha

 • Miltiadh Llacaj
  Miltiadh Llacaj7 ditë më parë

  Lulke kete emision e ke pare patjeter,te verteten nqs se ke nje cik seder .....une po te isha ikja direkt ne hollande naten me avjonin qe nisej naten pa me pare njeri dhe kur te kthehesha per pushime nderroja ngjyren dhe formen e flokeve te mos njihesha.Me kete le name.

 • Dani Elb
  Dani Elb7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Indrit Cela
  Indrit Cela8 ditë më parë

  Hallall haha ha ha

Faqja Tjeter