Arjan Konomi: Me lote ne sy tregon se si Albin Kurti i shpetoi jeten nga Serbet.Ja si ndodhi!

Argëtim

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente

 • marieta marieta
  marieta marieta7 ditë më parë

  Arjan Konomi.. gjithmon prekesh shum lehte...

 • marjana lika
  marjana lika8 ditë më parë

  Sa here ndegjoj Arjanin me mahnit celeste e tij eshte nje ndere per mua si shqiptare.....Me emezion pa fund Arjani eshte nje artist.....SHPIRTI I TIJ DHE QENJIA E TIJ ESHTE E MREKULLUSHME.....EVOLIMI I I JETES VUAJTJES SE TIJ E SHPIRTIT TE TIJ ESHTE E PASHPJEGUSHME.....ARJANIT I FOLIN SYTE E TIJ , E CDO VEPRIM FIZIK TREGON SA I EVULUAR ESHTE INTELIGENZA E LANIMA I TIJ.....ARJANI KA NJE CILESI QE KUPTON CDO PSIKOLOGJI NJERZISH ME NJE THJESHTESI TE PA PARE........JE SUPER SUPER MREKULLI. SHUME RESPEKT.

 • Tila Kortoci
  Tila Kortoci8 ditë më parë

  Saj mir je arjan konomi zoti te rujt

 • Lorenc Peci
  Lorenc Peci8 ditë më parë

  Aktor Dinak!..

 • ina collaku
  ina collaku9 ditë më parë

  Aman o Arjan boll qave tani,

 • Ernest Etnik
  Ernest Etnik9 ditë më parë

  Ok mor gay cope muti ti ishe spihun gazekar italie ishe zotrote

 • Xhane Koci
  Xhane Koci10 ditë më parë

  💎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi10 ditë më parë

  kto lot nuk ishin pwr albin kurtin ooo manjak

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka11 ditë më parë

  Respekt per Arian Konomin👏🏽👍🏼✌🏼

 • Nebi Mustafai
  Nebi Mustafai13 ditë më parë

  Tlumt

 • Hamit Salihu
  Hamit Salihu16 ditë më parë

  Dhe kurr kush se ka thirr tja jep nje mirnjohje per kit gjest qirrall kush e ban

 • ENTELA JANAQI
  ENTELA JANAQI18 ditë më parë

  Ngele duke qarë ca bohet kështu jepi ne cik kurajo vetes 😱😱😱

 • Mary Oxa
  Mary Oxa19 ditë më parë

  Arjan konomi je njeriu ma me vlera po ky pushtet i zi nuk te ka vlersuar ty arjan konomi bravo

 • Bylis For ever
  Bylis For ever20 ditë më parë

  Jo si ka mundësi. Sërbi ështe miku Edi Ramës

 • Electronic project HACKS
  Electronic project HACKS23 ditë më parë

  Rrespekt 👏🇦🇱👏👏👏👏🇦🇱

 • File Muuu
  File Muuu25 ditë më parë

  Jo mos pi uje😂😂😂😂😂

 • Remzi Selimi
  Remzi Selimi27 ditë më parë

  O albin. Zoti. Te rujt pi njerzve te kqi se. Shum ka njerz. Pa shpyrt

 • ela ela
  ela ela27 ditë më parë

  SKAM FJAL KOMENT E NJOF VETEM NGA PERPUTHJA, DHE KAM RESPEKT SIKUR E NJOF LEIV POR KY PASKA VLERA AKOMA ME TE MEDHAJA PRODUKSIONI DUHET MOS LEHJOJ KURE TE OFENDOHET KY NJERI ME NDJENJACTE LARTA PER KOMBIN SHQPTARE DHE NJERI INTELIGJENT DALIN CA ZORAXHI DHE CA BUCE RRUGESH OFENDOJNE KETE NJERI ME VLERA TE SHKOLLUAR INTELIGJENT. ATA QE OFENDOJNE DUHEN PERJASHTUAR NE VEND KY ESHTE OPINIONISTI I EMISION IT.

 • Gazmend Iseni
  Gazmend Iseni28 ditë më parë

  Te ka qire ne byth Albin Kurti...bythqire Zagrebi

 • Arbri Arbri
  Arbri ArbriMuaj më parë

  Arjan me i miri je mos u merakos😍

 • Lui Lui
  Lui LuiMuaj më parë

  Respekt patriot na bere te qajm te gjithve

 • ??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!
  ??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!Muaj më parë

  Mos belbo shum se nuk po te kuptoje bashe mir

 • Eddy Kent
  Eddy KentMuaj më parë

  Edhe mua mu mbushën sytë me lot nga kjo histori😢

 • BRUNA CIFCI
  BRUNA CIFCIMuaj më parë

  Aman o arjan shkruaj nje liber per eksperiencen e luftes se kosoves se do japesh kontribut e do lesh fakt te rencishem te papare per brezat e historine🙏🙏🙏🙏🙏

 • Xhane Koci

  Xhane Koci

  10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💎

 • Albana Aliaj
  Albana AliajMuaj më parë

  Arjan Konomi jeni krenari kombetare. Jeni njeri i mrekullueshem,nje patriot,atdhetar dhe mbi te gjitha njeri me zemer te madhe.

 • Po Lo
  Po LoMuaj më parë

  Poiu

 • bler
  blerMuaj më parë

  ❤❤❤

 • Isuf Arifi
  Isuf ArifiMuaj më parë

  Rrespekt

 • Illyria Illyria
  Illyria IllyriaMuaj më parë

  Njeri me bote te madhe 👏👏👏👏🦅🇦🇱

 • Niku Manaj
  Niku ManajMuaj më parë

  respekt pa fund 👏👏👏

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341Muaj më parë

  Respekt per ju 👏❤️

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341Muaj më parë

  Ti duhet te jesh ne parlament e jo ato kriminela

 • Ero Kakami
  Ero KakamiMuaj më parë

  Arjan konomi je Intelektual me zemër rrespekt nga Puka

 • Bali Bajra
  Bali BajraMuaj më parë

  Bravo Arjan. Burri qan, Kurse burrecat, dhe fallsot qeshin e mundohen te tregon heroizma, qe nuk I Kan ber. Per mua je nje hero I gjall. Puna jote vlen me shum se nje ushtri e deshtuar me kriminel, e qe e she's in pikrisht ne hasem

 • Samet Koka
  Samet KokaMuaj më parë

  je ma I mir te rujte zoti arjan

 • Travis Stoaty
  Travis StoatyMuaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Lady Mindkoff
  Lady MindkoffMuaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • CEMO SHKUPI
  CEMO SHKUPIMuaj më parë

  Mërgatë e nderuar, Nga 1 Marsi 2021 filloi regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut, i cili do të zgjasë deri më 21 Prill 2021. Ju bëj thirrje të gjithëve që të regjistroheni dhe njëkohësisht t'i njoftoni të gjithë të afërmit tuaj. Regjistrimi bëhet në: census.stat.gov.mk/al/

 • Paris Vi
  Paris ViMuaj më parë

  Shum respekte 🙏

 • Fidan Cakaj
  Fidan CakajMuaj më parë

  Um kujtohet ky njeri prej qe jam kane femije ky njeri eshte shummm i afte shum i menqur met vertet patriot maximum per zotin hallall te koft arjan kosova te don ty

 • LaLikopi
  LaLikopiMuaj më parë

  Paske qen ne mbikqyrje te urn-se po ke qene afer albinit

 • LaLikopi

  LaLikopi

  Muaj më parë

  UF aB se

 • Elizabeta Mihaj
  Elizabeta MihajMuaj më parë

  ❤️

 • Beggining
  BegginingMuaj më parë

  althe.info/number/tIzap5WjfJuGeZ0/video

 • Violeta Nazifi
  Violeta NazifiMuaj më parë

  Te lumt e lum shqiptaria per njerz si ty zoti te bekoft me shendet e lumturi

 • Clash Kings
  Clash KingsMuaj më parë

  Arjan Konomi 👇 🤴

 • Toni Hasa
  Toni HasaMuaj më parë

  nje nga analistat me te mire se ka shqipri dhe me i pergaditur bravo

 • Loni Loni
  Loni LoniMuaj më parë

  Zup

 • albanian eagle
  albanian eagleMuaj më parë

  Qia ropt si mund ti besh dislike kesaj videoje 🥺 qofshi ju qe jeni

 • Dark Fire
  Dark FireMuaj më parë

  Sa i thjesht eshte Arjani me ben shum pershtypje. Perlotet dhe pyet a te pi pak uj . Ke shum vlera arjan konomi. Ke shqpirtin e paster shqipetar. Shum rrespekt. 🕊🌹

 • Manol Vojka
  Manol VojkaMuaj më parë

  Je mik shume i mire Arjan

 • Ba Na
  Ba NaMuaj më parë

  Respekte per ty arjan konomi je i madh 💪🏻🤩

 • Vojsava Mecaj
  Vojsava MecajMuaj më parë

  Arjan je nje njeri i perkryer dhe rall ka bura si ty shum intelektual

 • Shefik Memedi
  Shefik MemediMuaj më parë

  Mmm

 • Enkeleda Lamce
  Enkeleda LamceMuaj më parë

  Respekt për Arjan Konomit ♥️🇦🇱🇮🇹🇩🇪.. Një Kryevepër Burr ... Një dhuratë nga Zoti 🙏🙏

 • Lulzim Sadiku
  Lulzim SadikuMuaj më parë

  Bravo Arjan . Albin Kurti eshte lideri qe I duhet gjithe shqiptaris.

 • Bajram Kurti
  Bajram KurtiMuaj më parë

  Respekt

 • eggo dona
  eggo donaMuaj më parë

  Eja ne Drenic o Arian do tmirpresnim me knaqsi🥰😘

 • Ana Faloppa
  Ana FaloppaMuaj më parë

  Ik mor maniak qan ti , faaallcooo

 • Hoffmann Rexhaku
  Hoffmann RexhakuMuaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Sia Ira
  Sia IraMuaj më parë

  Ti je nje Burre I kompletuar shembull gjithmon te dalin lot me ndjenja te pasterta,Sa mire do ishte te kishte me shum burra si ty.

 • Mso Dicka
  Mso DickaMuaj më parë

  Kur qan Arian Konomi jaaaa 😥😥😥😥😔😔😔😔😔💔 shum dhimbshem.

 • miko foin
  miko foinMuaj më parë

  Respekte per Arian Konomin eshte nje person me vlera dhe nje shkrimtar shume i qarte ne idete e tija qe i transmeton ke lexuesi te uroj suksese ne cdo aspekt te jetes tend

 • Vaxhide Lakna
  Vaxhide LaknaMuaj më parë

  Arijan konimi respekt ju pershendes nga zvicrra je nji njeri shumm i zgjuar i drejt bravooo

 • Gangsta Shqipe

  Gangsta Shqipe

  Muaj më parë

  Arijan konimi 😅🤣🤣🤣🤣

 • Olgert Bënja
  Olgert BënjaMuaj më parë

  Yu hi

 • Festim Aliraj
  Festim AlirajMuaj më parë

  Arjan 6 numero uno ne shqiperi

 • 19 98
  19 98Muaj më parë

  💪🏻🇦🇱RESPEKT ARJAN KONOMI🇦🇱💪🏻

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

 • Matteo Devitto
  Matteo DevittoMuaj më parë

  Tani qe fitoi zgjedhjet e nxorre koken o krimb pse se tregove ket histori me perpara po' fiks tani qe fitoi zgjedhjet ,,,, sbesoj asnji fjale se cka ke then dhe as nuk e pashe videon deri nfund se Je i kokrra e skuthit e servilit,,,patriotizmi jot eshte per te ardh me vjedh

 • Shkelqim Allmeta
  Shkelqim AllmetaMuaj më parë

  Respekte per arjanin

 • texas masacre
  texas masacreMuaj më parë

  Si nuk te vrane ... Nje peder me pak do kishte.. Mos tento ta flliqesh Kryeministrin e zgjedhur

 • Deni Deni
  Deni DeniMuaj më parë

  je me i miri arjan

 • Rexhep Ademi
  Rexhep AdemiMuaj më parë

  Albini te ka shpetu ty kjo eshte menyra e tij se si ai kujdeset per popullin e vet dhe gjakun e vet. Po ti don te na i shkatrrosh krejt familjet tona me ate emision te pist kend ti do ta shpetosh o mjer bre gernaq se ti je gernaq.

 • doliio volay
  doliio volayMuaj më parë

  Arjan je Legjend e S hqiptaris njeri i drejt

 • Admir Beqo
  Admir BeqoMuaj më parë

  Respekt

 • Suela Allkja
  Suela AllkjaMuaj më parë

  Ti Meriton me shum sesa nje opinionist ne Perputhen, ke me shumm vlera se aq!

 • Blenard Nardi

  Blenard Nardi

  Muaj më parë

  Komenti juaj me i qelluari zonje 👌👏 Meriton 10000000000 pelqime

 • Pranvera Spahija
  Pranvera SpahijaMuaj më parë

  Respekt per Ariana Ekonomi👌 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 • Erli

  Erli

  Muaj më parë

  Ummm jo ariana

 • max
  maxMuaj më parë

  Shif çfarë kulture ! Pyet moderatorin , a bë të pi pak ujë ?

 • doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

 • Asan Kovaci
  Asan KovaciMuaj më parë

  Respekte

 • Shuaib Shaqiri
  Shuaib ShaqiriMuaj më parë

  althe.info/number/qoXIf6yclqCCqsg/video

 • Driton Llapsshtica
  Driton LlapsshticaMuaj më parë

  Bo bo ca kohe ka qen at her paske lind per her te dyt arian

 • Diana Nikolli
  Diana NikolliMuaj më parë

  Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

 • Renato Dalipaj
  Renato DalipajMuaj më parë

  Fuck Arkari shkijeve 🖕🖕

 • Arif Kaca
  Arif KacaMuaj më parë

  Arjan konomi je thesar i kombit. Ju pershendes.

 • taulanda devaj
  taulanda devajMuaj më parë

  Legjend e gjall je Arian we love you

 • taulanda devaj
  taulanda devajMuaj më parë

  Leggend e gjall je Arian we love you

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

 • Sokol Isufaj
  Sokol IsufajMuaj më parë

  Arjan Konomi eshte vertete patriot. Gjate luftes se Kosoves ai jetonte ne Itali dhe punonte si gazetar te nje reviste gjeopolitike e quajtur "Limes". Ka qene nje program te RAI2, "Pinochio" qe drejtohej nga Gad Lerner, program i cili gjate luftes transmetohej direkt nate per nate. Aty ftohej cdo nate nje shkrimtar serb qe natyrisht mbronte anen e vete. Konomi gjithashtu ftohej shpesh here ne kete program. Kuptohet qe pervec luftes ne terren kishte dhe nje lufte te forte propagande sidomos ne mediat nderkombetare. Arjani i ka bere nje mbrojtje spektakolara kauzes Shqiptare. Sidomos fakti qe Arjani eshte i krishter ortodoks ishte nje plus i madh sepse jua mbyllte gojen, nuk kishin se cfare te thoshin. Mbaj mend qe ne nje nga pjeset ishte i ftuar Umberto Bossi udheheqesi i Lega Nord, nje nga politikanet me te rendesishem ne Itali ne ate periudhe dhe ne nje moment ai tha se Shqiptaret ne Kosove jane emigrante te ardhur nga Shqiperia gjate periudhes se komunizmit!!! Arjan Konomi e ka telendisur Bossin, e ka bere per nje lek aq sa ai u detyrua te kerkonte disa here rresht falje per gafen qe beri. Secili kontribuoi ne menyren e vete. Ky zoteri ishte ne ate periudhe gazetar i nje reviste qe lexohej dhe lexohet nga politikanet italiane dhe elita e atij vendi dhe ne ate front qe u ndodh ka bere maksimumin. Prandaj respekt per kete njeri dhe kontributin e tij patriotik qe nuk eshte modest.

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

 • Enis Cimili
  Enis CimiliMuaj më parë

  Ky shoku po thot fadili m ka shpetu o idijota shummm respect per Arjanin a per ty qe e ke shenu kit titull 700 mi pe din a

 • Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - KosovaMuaj më parë

  Albini buk e ka ndihmu kte dhe titullin ndrroe menjeher

 • besar kamberi
  besar kamberiMuaj më parë

  Arjani konomi histori prekse njeri me vlera te medha ndersa gazetari budalla qe nuk e len te flas ....

 • bravo Gol
  bravo GolMuaj më parë

  te urojm shendet e lumturi nga Prizreni Zoteri Arjan Konomi

 • LIRI -X
  LIRI -XMuaj më parë

  Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

 • Kjenan Djemailji
  Kjenan DjemailjiMuaj më parë

  Me te vertet ma ka ndru gjith mendimin qe kisha per Arianin.vecanerisht me perplasjen qe kishte me UMBERTO BOSSIN,ati e tregoi veten dhe ndjenjen kombtare gjuthashtu vuri ne pah vlerat SHQIPTARE qe ne si komb te ndjehemi krenar me ARIANIN

 • lsuf10 Byqmeti
  lsuf10 ByqmetiMuaj më parë

  Respekte per Ju Z Arjan Konomi Patriot

 • Behar Dushi
  Behar DushiMuaj më parë

  Ësht shumë prekëse Arijan... bravo për kurajon për të treguar...

 • Leoon Ahmeti
  Leoon AhmetiMuaj më parë

  King je Arijan 🇦🇱🇦🇱

 • aola wili
  aola wiliMuaj më parë

  Arjan je i mrekullueshem. Respekt per ju 👏👏

 • Elifara Havalja
  Elifara HavaljaMuaj më parë

  Arjani I mrekullueshem por sa per gazetar se kuptoj kush e mban aty njeri me kot me i pa pregaditur,,sje per kte pun mor ..

 • DJ SONI
  DJ SONIMuaj më parë

  rrespekt dhe vetem rrespekt

 • Ermal Deliu
  Ermal DeliuMuaj më parë

  🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

 • Enkeleda Beluli
  Enkeleda BeluliMuaj më parë

  Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  shoqerise shqiptare qe shiten per pak fame..gjynah qe i ul vlerat vetes aty

 • Dashurije Gashi
  Dashurije GashiMuaj më parë

  More ti zotri moderator mos u perzi kur të flet një i ftuar

Faqja Tjeter