Mallkimi! Çfare duhet te dini? Kujdes kur mallkoni dike!

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente

 • Razije Puprriqi
  Razije Puprriqi5 ditë më parë

  Ne kerkim te nenes biologjike

 • Lumturije Beqiri
  Lumturije Beqiri5 ditë më parë

  o Allahu im te lutem kush meka bo keq ti e din ktheja te lutem se une e ti e dim qfar ka bo denoje si dit ti te lutem

 • Elona Velca
  Elona Velca5 ditë më parë

  You who tried to ruin someone else life should show a lot of care. As you try to spit them you will spit yourself... and attract the curse upon yourself...😉 Life is an endless choices..., but which suits you the best!!!

 • Katerina Bica
  Katerina Bica5 ditë më parë

  Allahu na falte për mallkimet me vetëdije dhe pa vetëdije 🙏🙏O zot na fal të gjthve🙏🙏🙏🙏

 • anxhela Sinani
  anxhela Sinani6 ditë më parë

  Un kam nje tip qe nuk mallkoj mos mallkoni kurr Amin o zot

 • Rruga Hyjnore
  Rruga Hyjnore6 ditë më parë

  Ç’ndodh me shpirtin pas vdekjes althe.info/number/unuxmXmwi4aAqJk/video

 • Valbona Shtembari
  Valbona Shtembari6 ditë më parë

  Allahu i Madh na falte e na misherofte ne te gabueshmeve !!!! 🤲🏻🕋

 • Tauland Sharka
  Tauland Sharka7 ditë më parë

  Amin

 • adelinagilli
  adelinagilli7 ditë më parë

  Allahu na rujt

 • Fiona Britton
  Fiona Britton7 ditë më parë

  Aman kush flet po ju të kësaj feje merreni me të yshtur dhe mallkime.

 • ARR Shkoder
  ARR Shkoder7 ditë më parë

  Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋

 • anxhela Sinani
  anxhela Sinani8 ditë më parë

  Po shum e vertet

 • Antipatrea Antipatrea
  Antipatrea Antipatrea9 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢

 • Flurije Kukalaj
  Flurije Kukalaj12 ditë më parë

  O Zot na ruaj dhe na mbroj prej te keqit e te kqive 😍🙏🙏🙏

 • Ledio Shameti
  Ledio Shameti12 ditë më parë

  Shume e drejte

 • scorpion1908
  scorpion190813 ditë më parë

  Vetem per politikanet mbeturina te shqiperise mallkimet jane mese te drejta sepse e kane bere popullin te vuaje kaq shume

 • Vjollca Kordha
  Vjollca Kordha13 ditë më parë

  Zoti të fali për çdo gabim me dashje dhe pa dashje është e vërtet

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti15 ditë më parë

  Zoti eshte i madh e shef qdo keq beres ska nevoj te mallkojm ai din dhe bon i kofshim fal ☝🏼

 • Lut Luti
  Lut Luti15 ditë më parë

  Po kjo esht e verte nga merzitja kujtom se i kalojm nevrat zoti na fal mo shum vite para mallkojshimi se na pat hyr shajtani barg tobe stafkulla dhe deri kur u ju kemi degju o hoxh ELVISI kemi lexu e degju vidjet qe postonin ju dhe na u ka heq mallkimi zoti te rujt juve dhe familjen e juaj amin amin

 • Gogle Acount
  Gogle Acount15 ditë më parë

  Do me falesh o zot sepse une mallkoj shume ne njerezit qe un kame bere mire dhe ata ma kan kthyer ne te keqija

 • fejza islami

  fejza islami

  8 ditë më parë

  Boll keq po bajshe ti.padrejtsin ja kthen Allahu ati qe te ka ver padrejtsi ska nevoj me.mallku hiq sepse aj vetveten e ka mallku qe te ka ber padrejtsi.

 • numer one
  numer one16 ditë më parë

  Atehere do jet mrekullija e te gjithe njerzimit

 • numer one
  numer one16 ditë më parë

  Kurse smundjet e tjers i qon zoti imadhe vete te kujdesemi gjithesejcili prejneshe per vete dhe te ushqehemi mir

 • numer one
  numer one16 ditë më parë

  Mendore

 • numer one
  numer one16 ditë më parë

  Ndodhe mrekullia te gjithe do te jen te lumtur nuk do te ket smundje

 • numer one
  numer one16 ditë më parë

  Po te jen te gjithe njerzit te sinqert cfar ndodhe

 • Agron Cemalli
  Agron Cemalli16 ditë më parë

  Dua qe zoti ti xhduke niato njerez te kqij aminnnnnnn

 • Gimi Doci
  Gimi Doci16 ditë më parë

  Amin ZOTI çofte I bekuar Amin

 • ll ll
  ll ll16 ditë më parë

  Zoti na falte

 • Dituria Hyjnore
  Dituria Hyjnore17 ditë më parë

  Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”

 • ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI17 ditë më parë

  ZOTI VASHUFT FAREN NJERZIVE PAMORAL NJERZOR

 • Μ_ Σ
  Μ_ Σ17 ditë më parë

  O zot kush ben padrejtesi e pagoft ne veten e vet ishalla.

 • Besmir Koçia
  Besmir Koçia17 ditë më parë

  althe.info/home/_SLXSHcCwK2RSZTXVL26SA.html

 • Xhejn Ndreu
  Xhejn Ndreu18 ditë më parë

  👍

 • noku noku
  noku noku18 ditë më parë

  Ehhh un mallkoj shum dhe smundem ta le mallkimin

 • Albanian Bass
  Albanian Bass18 ditë më parë

  Mose te kishe Existuare e Keqja nuke do te kishim pase kurfare Probleme pra a e dine dikushe ketu Perse Existon e Keqja e duhet na mu ballafaqu me te qe te dalim Triumfuse pra ta fitojme Xhenetin. A eshte Patjeter te Existon e Keqja une e di qe secili nga Ne ka Linde pa ndonje te keqe sa po ritemi pake nga 7 vjete e perpjete ja nismi ma shume ta duam te Keqen se sa te Miren ku eshte ore ketu Problemi i Njeriut qe kundershtone Zotin dhe te mirate hallall qe na i ka dhen si ne kete Bote poashtu edhe ne Boten pasi Vdesim. Nje deshire eshte e Vetmja e imja qe gjdo Jobesimtar ta humbin shikimin(Syte)e te shohin vetem Terre ata nuke e meritojne Driten e Zotit sepse jane vertet te Verber siqe thote Zoti xh.sh.ne Koran"Jobesimtaret jane te Humbure dhe te Verber dhe nuke kane mbeshtetje nga Une"

 • zeqie Zendeli
  zeqie Zendeli18 ditë më parë

  Mesazh I duhur 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

 • Enkelejda Byku
  Enkelejda Byku18 ditë më parë

  Zoti na falte kur gobojme 🤲🤲🤲

 • Shpresa Mema
  Shpresa Mema18 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💯

 • Aneta Lipe
  Aneta Lipe18 ditë më parë

  Kush eshte mesuar me te bere keq ja kemi lene Zotit te mare hak

 • Ems G63
  Ems G6318 ditë më parë

  Mos em qaj bythen jash zoti gjykon dhe tregon qa asht e verteta!

 • Marsela Shoti
  Marsela Shoti18 ditë më parë

  Zoti na falt🤲por kur shikon se te behet padrejtesi eshte dicka shume e rende dhe e dhimshme saqe kjo te rendon dhe shpirtin .Allahu eshte fales i madh ,meshirues i madh ai eshte me te drejtet dhe besoj te drejtesia hyjnore se nje dite e drejta del ,Zoti vonon po kurre nuk te harron se ai lart☝️eshte me roberit e drejte 🤲🤲♥️♥️Zoti i gjithesise na falt te gjitheve dhe na udhezofte ne rrugen e vey inshaallah

 • Beca Beca
  Beca Beca18 ditë më parë

  Çdo njeri që bën padrejtesi me vetdije Zoti i dhëntë atë që meriton O Zoti i gjithsisë ne dorën tënde jemi 🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲

 • Polikseni Zouta
  Polikseni Zouta19 ditë më parë

  althe.info/number/nYvKeKp_aKaHnqY/video

 • Atifete Gashi
  Atifete Gashi19 ditë më parë

  Nuk E di ska asht msllkimi se nuk e mallkom adkond

 • Sevdail Bajra
  Sevdail Bajra19 ditë më parë

  ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

 • Albanian Bass
  Albanian Bass19 ditë më parë

  Mallkuare qofshine ata qe jane Armiqte ndaj Besimtarve dhe Krijuesit bashke me ta eshte edhe i Mallkuari nga Allahu xh.sh.(Iblisi) tjeter nuke kame qka te shtoje kushe nuke i largohet puneve te keqija eshte Vete Fajtore Zoti ja ka treguare rrugen e drejte por ai e ka zgjedhe rrugen e Padrejtesise per ate sebashku me kundershtare te tjere perfundojne ne Xhehenem. Interesante eshte qe I nderuari Hoxhe dhe Teolog Zoteri Elvis Naci kure i ka lexuare shkrimet e mija e kame vrejte qe po reagone shpejte e qarte me postimin e ketyre videove te fundit kisha pase shume deshire qe te Takohem me Ju ne shtepine tuaje jame i sigurte qe ajo dite do te vjene dhe do te bisedojme ma shume.Selamu Alejkum te gjithve qe e lexoni Komentin time dhe Faleminderit per Pelqimet dhe Kundershtimet e Juaja te nderuare Vellezer dhe Motra Besimtar. Gjitheqka qka Existone ne kete Univerze ose Hapsire eshte me Vullnetin e te Madhit Krijuese askushe Atije nuke mundet te i ben Keqe!

 • Zeli K
  Zeli K19 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻

 • Zeli K
  Zeli K19 ditë më parë

  Mesazh interesant🙏🏻🙏🏻

 • Naser Bytyqi

  Naser Bytyqi

  19 ditë më parë

  Jjjj ldnmltë

 • Gjuha Arabe

  Gjuha Arabe

  19 ditë më parë

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👌

 • Shala
  Shala19 ditë më parë

  Ma plasen shpirtin e i mallkova , I madhi Allah falem 🤲

 • Medina Medina
  Medina Medina19 ditë më parë

  Shum evertet asht Allahu na rujt inshaAllah.

 • Rudina Caca Byku
  Rudina Caca Byku19 ditë më parë

  Zoti na udhezofte ne rrugen e tij dhe na dhente durim e saber

 • Soel Soel TV
  Soel Soel TV19 ditë më parë

  Allahu i falte ata qe kan ber gjynahe kundra nesh po edhe ne sic kemi ber kundra te tjereve Allahu eshte fales meshirusi . Allah me fal mua dhe gjith ata qe mekatojn . Amin

 • Aferdita Shemuni

  Aferdita Shemuni

  13 ditë më parë

  Amin

 • smile foryou
  smile foryou19 ditë më parë

  Lus nga zemra 1 personi qe me ka bere padrejtesi Allahu tja kthej Hakun si e din Allahu Amin 🤲🤲

 • Five Fore
  Five Fore19 ditë më parë

  Zoti na falt qa kemi ber gabim

 • AFRIM ##

  AFRIM ##

  16 ditë më parë

  @Gjuha Arabe sha hamomin na duhet gjuha Arabe y👎

 • Gjuha Arabe

  Gjuha Arabe

  19 ditë më parë

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👓

 • Islam-Peace
  Islam-Peace19 ditë më parë

  Allahu ju ruajt e ju Shperblefte Amin

 • mario beqiri
  mario beqiri19 ditë më parë

  Allahu ta shperbleft me tmira.

 • Gjuha Arabe

  Gjuha Arabe

  19 ditë më parë

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 💻

 • Arjana Kalemi
  Arjana Kalemi19 ditë më parë

  Nuk mallkoj po ngre syte lart dhe them o zot

 • Erion Ahmeti
  Erion Ahmeti19 ditë më parë

  I pari zot faleminderit kam ëndërruar të jem i pari që e shikoj një ligjerat të Elvis Nacit

 • Musara
  Musara19 ditë më parë

  a mundeni ti u lutni Allahut qe te me ndryshoj jeta Aminn.

 • FF FOREVER

  FF FOREVER

  18 ditë më parë

  Amin

 • Davide Meta

  Davide Meta

  19 ditë më parë

  😔😔😔

 • Erion Ahmeti

  Erion Ahmeti

  19 ditë më parë

  Amin

 • Musara
  Musara19 ditë më parë

  1

 • Πέτρος Φωτιάδης

  Πέτρος Φωτιάδης

  16 ditë më parë

  8ξ7 €)₩05

 • Πέτρος Φωτιάδης

  Πέτρος Φωτιάδης

  16 ditë më parë

  9

Faqja Tjeter