“Hë e gjetët?”, babai i Mateos rrëfen detajet shokuese: Klodiani ishte i qetë, kur erdhi policia...

Argëtim

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: www.youtube.com/c/News24Albania website: www.news24.al/
Ndiq News24 në facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 në instagram : bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 në Twitter : News24AL

Komente: 117

 • fatime peci
  fatime peci4 ditë më parë

  o zot si po ka zemer mej marr n pyetje si mezi po flasin prindet e xhor

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • S. B.
  S. B.6 ditë më parë

  E ku e di babai që mateo i çoi bukën?? Kush ja tha kti ? Pse çalamani tha që mateo e shante dhe i thoshte mos ma ngacmon mamin

 • bkwood wood
  bkwood wood7 ditë më parë

  Ah babai i shkret Ngushellime tu lehtesoft zemra

 • Tatjana Shpella
  Tatjana Shpella7 ditë më parë

  Bo bo çfar tmerri😪O shtet i qelbur, të pa përgjegjshëm për atë popull. I provofshi këto tmerre në lëkurën tuaj..... 👍

 • Ariola K
  Ariola K8 ditë më parë

  Gazetare leshi a ju henger nje mortje kur nuk dini te respektoni dhimbjen e ketij babai lereni moj te qete ne zjarrin qe I ka rene

 • Mariana Gega
  Mariana Gega8 ditë më parë

  Sa shum pra po duhen zbu gjerat nuk lihet fmija 8 vetem e shikoni cfar ndodh fmija pranijen e prindrit

 • lisa zefaj
  lisa zefaj8 ditë më parë

  Po ju,gazetaret sju vjen turp ta turturoni at njeri qe esht i shkatrrua shpirtnisht...ju i beni pyetje car njerzish jeni idiota ju doni me mledh sa ma shum per me marr lek e aij i,shkreti i coptuar po sju vjen gjynaf o idiota..zoti i dhasht forc asaij familje car hadhit kan mos i rft askujt ma ky dhoij tmerri

 • Vani Tafani
  Vani Tafani9 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Florina Gjoka
  Florina Gjoka9 ditë më parë

  Ngushellimet e mia me te sinqerta Qofte i xhenetit engjelli i vogel do na mungosh shumm shpirt u prefesh ne pace🙏🙏

 • One Piece
  One Piece9 ditë më parë

  E keni mbajtur me buk kur e dishit qe ishte perdhunues diku fle lepuri

 • Albania ilirian
  Albania ilirian9 ditë më parë

  Kjo flok zeza ne fund pse e ndërpreu kur e pyeti gazetarja. Mo kjo eshte nuse xhaxhait siduket i kapi mateua mat duke ber seks.kush eshte kjo

 • Albania ilirian
  Albania ilirian9 ditë më parë

  Diçka me seks ka ndodhur ketu.o mamin o nusen e xhaxhait siduket i kapi mateua mat.

 • DONILDA VASO
  DONILDA VASO10 ditë më parë

  Tezja eshte fajtore!

 • Minize Asani
  Minize Asani10 ditë më parë

  Zoti u dhasht durim

 • Mimi Alija
  Mimi Alija10 ditë më parë

  E pa logjikshme .ju su prind e keni njoft at Person pse e keni LeJu femin te ket Kontakte .ktu fshihet diqka me shum

 • cuni france
  cuni france10 ditë më parë

  Po hiqja more licensen ksaj karakurve mylle si TV fare sikur I Ka Ftu ndasem kjo karakurva do muabet kjo t qifsha ropt ATA sdin Ku Jan ime kjo Karja thot ishte car shum. E Ka mire Rama qe ju thot Kazan ju ropqima

 • A G
  A G10 ditë më parë

  qfar pytjesh gazetare pa shkoll me shkollen e saliut.

 • luan marku
  luan marku10 ditë më parë

  Keqardhje e madhe

 • genti ceca
  genti ceca10 ditë më parë

  Zoti ju forcofte ,,,😢😢

 • Gavazi Muharrem
  Gavazi Muharrem10 ditë më parë

  Sum duket e Ema diqka sesht ne rregull ktu me e emen .ka diqka te mshefur ?

 • Mary Dervisi
  Mary Dervisi11 ditë më parë

  Turp te keni ju gazetar,mos mendone se edhe psykologe jeni be☹️

 • wuoi zuiu
  wuoi zuiu11 ditë më parë

  Zot durim ktyre prinderve qar I kan par syt o zot nuk mund ta imagjinoj dot 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • H H
  H H11 ditë më parë

  PO ÇJANE KETO "KURVA GAZETARE " MOJ AMA ,SE NUK E DEGJON DOT KUR E PYETEN ? KETE BABA ,QE DI E VAROSI DJALIN , DHE SOT PO MER RRUGET , NEPER DYERT E BURGUT ? I DUKET ,SIK DO TA NGJALL ,SIKUR DO TI KETHEHET PERPARA SYVE ? MOJ ,"GAZETARE ,"TI DO TE ÇAJNE ME DYSH , TE TE ÇAPLENE ,ME BYDHE ME PIÇKE ? PO PSE NUK PYET POLICINE ? "PUTANA DHE KURVERIRA QE JANE KETO GAZETARE APO GAZETAR " QE DUAN TE MBUSHIN GAZETAT ? A,MOR PRINDER , MOS NDALONI PER KETO ,PYETJE ? MOSNI ,SEPSE NUK JU DUROJME DOT ,NGA DHIMBJA JUAJ , QE JU ZURI ? MOS ,MOS , JU JU DUHET , PSIGOLOGU , TJU MBAJ AFER ,TJU MBAJE MENDJEN ,SE E KISHE RITUR , 8 VJET ? DHE KJO SITUATE ,PO JU CMEND ? ME VARJE , ME PUSHKATIM ? KJO ËSHTË ,NJE DREJTESI E ATI FEMIJES TUAJ , TE MOS JU MBETET PENG ? DHE ÇUNIT DHE NENES DHE BABAIT ,PO DHE GJITH FAMILJAREVE , QE PO JU MBESHTESIN ,QE PO PËRBALLENI ME NJE QEVERI KRIMINELESH ? QE JU NDODHET NEPER SHTEPIT E TYRE . ZOTI JA U HEQTE KETE DHIMBJE.

 • Arlinda Kristulla
  Arlinda Kristulla11 ditë më parë

  Boo çfare tmerri . Gjynah prindi i shkrete. Po lere moj gazetare katile rehat se atij po i qan shpirti. Ai akoma eshte ne shok emocional perse ja hap plagen . Pupupu kafshe njerez

 • Aferdita Lisha
  Aferdita Lisha11 ditë më parë

  Gazetare idiote me pyetje idiote, turp.

 • Ben Cena
  Ben Cena11 ditë më parë

  Zoti t ju japi fuqi ta perballoni kete dhimbje kaq te madhe

 • Esap Cerciz topulli
  Esap Cerciz topulli12 ditë më parë

  Ik moj gazetare te qifsha robt ai shpirtin e djegur kjo sdi cfar pytje te kota

 • Monda Delija
  Monda Delija12 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭i shkreti bab isha e vrasin sa me shpejt keshtu e Ke shpirtin me te qet😭😭😭😭😭😭😭

 • CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
  CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻12 ditë më parë

  I shkreti baba 😭😭😭😭

 • Rovena Avdullai
  Rovena Avdullai12 ditë më parë

  Zoti ju dhent forc per kete dhimbje kaq te madhe ngushellime familjes,😭😭

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui12 ditë më parë

  Ju Mediat nuk keni aspak meshire ai ka dhimbjen e ti shtron pyetjet nje mbas nje .A je vet prind?

 • Mimozë Syla
  Mimozë Syla12 ditë më parë

  O Zoti im a po kenaqeni ju duke ia shfletuar plaget keti te gjorit,pse nuk e pyetni kur ka ngren mateo buk per her te fundit,qka ka ngren,mos nuk ka ngren boll e ka vdekur i uritur🤦‍♀️.Ju lutem mos u merni me familjar ne raste te tilla,vereni doren ne zemer

 • fatime peci

  fatime peci

  4 ditë më parë

  allahu i nimoft e n xhenet i bashoft e at kriminelin e sost n zjarr

 • Vladimir Dushniku
  Vladimir Dushniku13 ditë më parë

  Femijet nuk kane nevoje per hipokrizi vetem kur ndodhin krime! Ne Tirane u organizua nje marshim proteste per te sensibilizuar autoritetet ne luften kunder krimit,njelloj si kudo ne boten e zhvilluar,por qe ne Shqiperi nuk mund te arrihet asgje! I respektoj te gjithe bashkeqytetaret e mij,por gjykoj se kete lloj reagimi duhet ta kishim bere me heret me veten tone,jo kur na vjen veza,jo kur ndodhin krime te llahtarshme si kjo e Fierit,por kur i ndodh tjetrit,komshiut etj Eshte ky indiferentizem i shoqerise shqiptare,qe i ka dhene zemer krimit dhe korrupsionit ne vend! O njerez,pse mendoni se duke kryer kete marshim do arrini te sensibilizoni pergjegjesit qe kane sjelle kete situate ,kur ju nuk keni arritur t'i drejtoni gishtin atyre? Pse ngriheni te protestoni pasi ndodh nje krim kaq i rende,por heshtni kur shkaqet e ketyre krimeve lindin dhe zhvillohen para syve tane dhe ne kemi heshtur? Si nuk arrini,qe te mos e kuptoni se pergjegjesit kryesore te braktisjes totale te femijve,tani qeshin e tallen me ju, edhe ne se beni tere vitin pa pushim marshime te tilla? Si nuk e kuptoni se duke kerkuar, qe te rivendoset ligji me vdekje per vrasesin ,ju keni shmangur akuzen ndaj autoreve te vertete,qe kane bere te mundur kriminalizimin e tere shoqerise shqiptare? Me gjithe mend shpresoni ju se do t'a ndryshoje situaten e rendit skandaloz ne Shqiperi nje politikan,qe justifikon pa pergjegjshmerine e tij duke deklaruar se "Kudo ka krime ne bote"! Qe ne filozofine e tij te luftes kunder krimit mbizoteron propaganda mashtruese duke reklamuar ne qender te Tiranes te ashtuquajturat "Flotat me makina policie,motocikleta,drone,satelite,kuadrate te tera me mijra police etj duke mbajtur fjalime pa fund edhe per gjera te rendomta ,edhe kur deklarohet buxheti i policise apo rritjet e rrogave te policise etj? E kujt i duhen tere keto mbrockulla kur efektiviteti i policise ne lufte me krimin duket qarte nga i gjithe populli? Si mund te mburret nje shtet se po e lufton krimin kur cdo dite radiot ,televizionet dhe gazetat numerojne te parat krimet,qe nga aksidentet e deri tek vrasjet? Si mund te shpresojme se do na mbroje nje shtet,qe ka braktisdur per 30 vjet femijet dhe rinine nga krijimi i te gjithe elementeve jetike te domosdoshem per jeten e nje komuniteti qe nga cerdhet,kopshtet,lulishtet,parqet,kendet e lojrave,fushat sportive,bibliotekat,shetitoret,qendrat kulturore etj duke i konsideruar ato gjera qejfi,sepse vlereson si prioritare autostradat,portet,aeroportet etj,etj? A e pate se me cfare e genjente vrasesi viktimen e tij te ardheshme Mateon? Vetem me nje biciklete,se tek ajo biciklete,qe nuk ia siguronte dot prindi,se nuk gjente dot ne fshat asnje loder apo kend lojrash te argetohej me bashkemoshataret e tij,ai ra preh e nje vrasesi deri sa i mori jeten! E njejta situate katastrofike ekziston sot jo ne fshat,por ne Tirane,se kryebashkiaku Veliaj nuk arrin te kuptoje(ose nuk i intereson fare) se investimi PRIORITAR,i menjehershem i Bashkise ku ai drejton,qe NUK PRET KOHE TJETER per t'e plotesuar, jane plotesimi dhe ndertimi i te gjithe elementeve jetike qe permenda me siper,ne cdo zone ku banojne njerez dhe jo sa per numer,por ne perpjestim te drejte me sasine dhe dendesine e banoreve per nje siperfaqe te caktuar shkencerisht! E gjithe kjo duhet te bashkerendohet me nje reformim teresor te arsimit ne pergjithesi dhe ate PARASHKOLLOR ne vecanti,ku edukimi,arti e kultura te jete ne qender te vemendjes se programeve mesimore! Nje pervoje te tille te pergjegjeshme,shkencore dhe perfekte e kam pare te zbatohet ne shtetin e Michiganit SHBA),ku edukimi i femijve fillon me kritere rigoroze, qe ne cerdhe sapo femijet te fillojne te belbezojne fjalet e para emrat e prinderve te tyre,te fillojne te perdorin edhe fjalet "me fal","te lutem","faleminderit",qe tek ne nuk i thone as kapot e shtetit! Si mund te shpresojme nga nje shtet,qe nuk u heq nga shpatullat e njoma te femijve 15-20 kg libra,kur ata vete nuk peshojne me shume,aq sa jane kerrusur qe tani? Propagandon qeveria se do t'ua jape falas librat nxenesve,por pse nuk arrin te kuptoje se ne Michigan femijve qe ne vitin e fundit parashkollor te kopshtit shteti u jep ne perdorim tableta ku mesojne abetaren plotesisht me programin e inkuadruar aty? Edhe ne klasen e pare u jepet tablet ku eshte vendosur i gjithe programi mesimor si matematike,letersi etj,si dhe lojra te rekomanduara per femijet,qe te shmangin celularet me vidio anti edukative! Ndersa ne klasen e dyte e me pas nxenesve u jepet lap top dhe keshtu ne cantat e femijve eshte hequr pesha! Ankohen te gjithe se femijte e me pas te rinjte nuk lexojne libra,por as shkolla,pa le me prinderit nuk e kuptojne qe nuk eshte faji i femiojve ky fenomen! Ne klasat e para te fillores,ne Michigan nxenesve u jep cdo te hene mesuesja kujdestare nga nje liber nga biblioteka e shkolles,per tya lexuar gjate javes! Bashke me librin u jepet edhe nje flete format me disa kerkesa qe nxenesit duhet te pergjigjen rreth permbajtjes se librit,qe nga emri i autorit,permbajtja e tij,personazhet kryesore dhe kujt do donin ata t'u ngjanin atyre etj! Kjo metode bente qe nxenesit ta lexonin librin serioziosht,t'a diskutonin edhe me njeri tjetrin,por edhe me prinderit! Pas nje jave keto flete dorezoheshin tek mesuesja e cila i lexonte dhe vleresonte para klases duke u dhene rendesi dhe seriozitet kesaj praktike! Cdo jave nje liber,ben te mundur jo vetem nxitrjen e deshires per leximin e librave,por edhe ne komunikimin midis tyre ne klase dhe pas mesimit ndihet qarte kultura dhe bukuria e te folurit nga nxenesit,aq sa ne biseda me bashkemoshataret e tyre kur vijne ne Shqiperi duket shume dallimi i madh midis tyre ne te folur! Eshte koha t'i thuhet NDAL rrenimit total te gjithckaje ne Shqiperi! Dhe kete duhet ta marrin ne dore jo politikanet e deri sotem ,qe jane pergjegjes,as ca palo analiste-opinioniste,qe vetem kane bere shplarjen e trurit te shqiptareve duke mbushur oret pa fund te emisioneve televizive vetem duke u qare hallin banditeve politike se kush do vije e kush do ike nga pushteti etj,por intelektualet idealiste,qe u dhimbset ky popull me shpirt dhe qe nuk ua kane shitur shpirtin shejtanit per interesa personale!

 • Hamide qole
  Hamide qole13 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙏🙏🙏🙏🙏

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy13 ditë më parë

  2. Gropa. Qelun. I paska. Qel per shokt. E Mateos. Kuku. Tmerr

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy13 ditë më parë

  Qfar njerz. Pa shkolluar qysh Qohet. Buk. Njerit. Kriminel. E kan marr ne Qaf at engjull.

 • Anastasia Hamzaj🌺
  Anastasia Hamzaj🌺14 ditë më parë

  O Zot jepu durim

 • best- one
  best- one14 ditë më parë

  Zot durim ktyre prinderve qar I kan par syt o zot nuk mund ta imagjinoj dot 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • che guevara
  che guevara14 ditë më parë

  Kriminelit duhet tja preses lekuren e ta mbushes me krip ,tja marresh jeten nga pak ,

 • Aldi Vitore
  Aldi Vitore14 ditë më parë

  Duhet kthyer ligji me vrasje. Nuk eshte ky popull i pergatitur ende per demokraci. Ata qe kundershtojne qe te kthehet ligji me vrasje dth qe ata vet jane kriminel qe duan te shpetojne nga krimet e tyre. TE KTHEHET DENIMI ME VDEKJE.

 • Mira P
  Mira P14 ditë më parë

  Lereni more te shkretin ne hallin e tij

 • fjalet qe sti thash kurre!
  fjalet qe sti thash kurre!14 ditë më parë

  Policia ska vajt kot tek ai....une mendoj se do dalin gjera tjera !

 • Artemis Malo

  Artemis Malo

  12 ditë më parë

  Fiks

 • PeshkimMeMagnet
  PeshkimMeMagnet14 ditë më parë

  Bo c'fare dhimbje shpirtrore more vella. Zoti ju dhent force..

 • XK Prishtina
  XK Prishtina14 ditë më parë

  O Fain met madh e ka shteti i korruptum si ka mundesi nje Njeri kafsh me gjith ato vepra te rri ne Liri shkatrrone at sistem hajdutesh

 • Llazi Qenasi
  Llazi Qenasi14 ditë më parë

  Nje kryeminister qe thote te Q. Robt .he Edi Q. Robt ketij kriminelit qe vrau kete femijen.Olele ku po jetojme o shokeni.

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri14 ditë më parë

  Etmerrshme😢 E degjoj, dhe e perjetoj me lot ne sy😢

 • Methie Xhemalie

  Methie Xhemalie

  6 ditë më parë

  Me djeg pedofili nese nuk esht i smur naga psiqika 😭😭😭😭🌹🌹

 • Seiko Andora
  Seiko Andora14 ditë më parë

  Gazetar ropqira shporuni . Ne duhet te ngrihemi nga jugu ne veri forca jonë eshte me e madhe se e shtetit ne duhet ta shpartallojm burgun ta sjellim manjakun para prinderve te viktimes aty le ta nxjeri dufin Babaj foshnjes.

 • Eli Eli
  Eli Eli14 ditë më parë

  Kjo gazetaria nje injorante lere se po vuajn dergoi nje psikolog se po cmenden te shkretet o zot ndihmoi

 • cak noris
  cak noris14 ditë më parë

  Zoti te ndimoft o njeri i mir car te themi skam fjal

 • Rovena Hilaj
  Rovena Hilaj14 ditë më parë

  Po ik moooj gazetareee lere rehat

 • Vrapi Besnike
  Vrapi Besnike14 ditë më parë

  O zot o zot

 • Fashion 1234
  Fashion 123414 ditë më parë

  O gazetar te mjer, lerini rehat se gjynah. Ca fitoni duke i intervistuar. Lerini te qet ne dhimbjen e tyre se po iu djeg shpirti. Pse nuk respektoni dhimbjen e tjetrit?🥺

 • Ferderova Dauti
  Ferderova Dauti14 ditë më parë

  Poshte kriminaliteti... Ku jane ojq?Pse len vetem familjaret? Gjithe qyteti i Fierit ne kembe jo indiferent me krimin si pjelle e TRAZICIONIT!

 • Ina Sagichnicht
  Ina Sagichnicht14 ditë më parë

  😭😭😭

 • Sanije Miftari
  Sanije Miftari14 ditë më parë

  O ju prind shum zor e kini e vraft ajo buk o Zot mos hangt ma kurr aj psikopat po edhe buk i ka pru edhe ka pas zemer mi vra .

 • Edmond Basha
  Edmond Basha14 ditë më parë

  O tqr per gazetare e merr ne intervist si me qene duke dhon haberet e darkes

 • Maria Basha
  Maria Basha14 ditë më parë

  Ja zent frymem ishalla buka juaj

 • Sala Sahiti
  Sala Sahiti14 ditë më parë

  Ate monster e kisha kall per zgalli kyshe mytet ni Melaqe 😭😭😭

 • Sala Sahiti
  Sala Sahiti14 ditë më parë

  Sa gjyna allahi ju ndimofte ishalla ju jep force e tanve e aje Qe ka ba kshtu ni fmi ni melaqe zoti dite Qka bafte nta qyshe mi ja marre jeten ni fmis Po aje ushte person i lig. Oh ate person e kisha kalle per zgalli zoti dit Qka bafte ate monster

 • COMMUNIST REMOVER
  COMMUNIST REMOVER14 ditë më parë

  Kjo ndodh kur magjupin e beson dhe lejon qe keta lekurmuta te jetojn midis nesh. Boll that “O Zot i madh jep mend” se nuk keni per te bere mut. Dilni dhe bashkohuni bashk per kete veprim, qeveria KOMUNISTE veq ka vendosur rregull kishe per anti-diskriminim kunder lekurmutave! Boll u lutet per zotin por qohuni o shqipeca!

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres14 ditë më parë

  edhe gazetart po e teprojn pak çdo minut intwrvista ku kan fuqi me fol aje tu e pa nanen e djalit sa nuk a rrzu😭😭😭😭😭😭😭😭😭kuku per te çka e ka gjet te shkreten zot largoja at dhimje.....kjo zbahet e qet pa e pa at rop qr te vdekun....i raft kanceri korona krejt smunjet qe te lan en ven...meqe shteti ska guxim....ai a dasht direkt varjen u varros engjulli vogel qoft mir me zotin🙏🙏🙏a dasht edhe ai mas tij.....jo me çu n burg mej dhan buk katilit...🔫🔫🔪🔪

 • Gena Vlor
  Gena Vlor14 ditë më parë

  O gazetare e pjerdhur qe do intervis nga nje baba I helmuar ne kock

 • Andi Ng
  Andi Ng14 ditë më parë

  As burg As litar Dorezojani familjareve te mateos Ta vdesin monstren ne te rahur

 • blerina kola
  blerina kola14 ditë më parë

  O te shkretet ju zoti ju dhente force nuk ka fjale qe te ngushelloj😢😢

 • Kurbini Gjithnje
  Kurbini Gjithnje14 ditë më parë

  Zoti te dhent Force vlla se ska fjale dhe sgjenden asgje kundi per te ngushelluar Per humbjen e engjellit te vogel Mateo Vdekje atij mostre ...

 • Edo Zemra
  Edo Zemra14 ditë më parë

  Denim Ekstrem,ti prehen 2 duart ,2 kembe,Tprehet me thik trupin viza viza te krypet ,te shoh dhimbje te Varet,

 • eri eri
  eri eri14 ditë më parë

  varje o shtet shkerdhat mor varje digjeni me benzin ju qr mu n ligj

 • xhew 01
  xhew 0114 ditë më parë

  Zoti ju dhente force dhe qofe i xhenetit u mprehte ne paqe dhe qofe dheu i lehte ku ka rene. Ngushellime familjes.

 • endrit gjika
  endrit gjika14 ditë më parë

  Gazetaret si hiena, lereni rehat lumadhin

 • Baby Leandra25
  Baby Leandra2514 ditë më parë

  po pse e merrni ne interviste ata po qmenden te shkret 😭💔

 • henry taxi
  henry taxi14 ditë më parë

  Po Mir more burr kaq leper je ti? Si ka mundesi dhe flet, te qoft haram mundi nese nuk e vret ate moster

 • Fleur Floo
  Fleur Floo14 ditë më parë

  Nqs ata qe jane ne burg e shohin kete aman beni sevap edhe nder ta torturoni ta rrjepni dhe ta vrisni ate monster . Do keni bekimet e gjithe shqiptareve. Po ja u leme amanet

 • Manushaqe Kurtdeda
  Manushaqe Kurtdeda14 ditë më parë

  Cfare drejtesie kerkoni nga shteti Ju duhej ta kishi vrare vrasin para se te e arrestonte policia ..O gazetare leshi ato Jane te tromaksur e tramatizuar e ju I merrni ne pyetje.

 • Suela Thanasi
  Suela Thanasi14 ditë më parë

  Cohuni p qeveritar po sikur te ishte femija juaj cfar do benit Ska shtet skaaaaa

 • Basilis Hai
  Basilis Hai14 ditë më parë

  Po ik moj gazetare e leshit ca e pyet dhe i hap plagen te shkretit, atij i digjet xhani dhe ti moj sharavidhe kerkon te besh hetusen, e pacipe fare mos te them ndonje gje tjeter!

 • Stella Sole
  Stella Sole14 ditë më parë

  😔😔😔😔😔😔😔

 • aleks ahmetaj
  aleks ahmetaj14 ditë më parë

  O zot i madh . ka punuar me nder dhe me dinjitet dhe shikojeni ce gjeti na ka shkulur zemrat te gjithve. Denim me vdekje per raste te tilla per mateon qe iku dhe per traumen qe do vashdoj per prinderit dhe vellain

 • Elen Laert
  Elen Laert14 ditë më parë

  Prinder shqiptare kujdesuni per femijet eshte kohe llumi ku krimi dhe pedofilia eshte ne kulm iku ajo kohe qe femine e linje pa frike te lozte ne avlli me shoket ose vet Qe ne vitin 90 mbaroj kjo lumturi per femijet dhe aq me shume kur keni njerez problematik ne lagje aty kujdesi dhe vigjilenca duhet ne maksimum ndaj ketyre mostrave jo me ti afrosh afer familjes aq me shume qe ai ka bere nje veprim masaker ne lagjen tuaj me vajzen 16 vjeqare qe ju te gjithe e dinit si familje dhe si lagje dmth ai duhet tju masakronte te terve qe te vini mend gjynah qe neglizhencen dhe papergjegjesine tuaj e pagovi Mateo i pafajshem Ejshalla te gjithe prinderit shqipetare ven mend dhe nxjerrin mesim nga kjo histori e dhimbshme qe te tregohen te kujdesshem ne rritjen dhe edukimin e femijeve dhe ti keshillojne pa fund ne perditshmerine e tyre

 • Nice Nicenice
  Nice Nicenice14 ditë më parë

  O vella te Ra halli allahu te dhente force dhe shendet juve tjerve por digje te gjall dhe mos lejo te merret shteti

 • Rose's and Violets
  Rose's and Violets14 ditë më parë

  Zoti I ndihmofte

 • Nastradin trimi
  Nastradin trimi14 ditë më parë

  A shkreti baba Un skam e gje edhe kam dy dit qe qaj nk shikoj dot vidiot imagjino nena babi vllai ca dhimbje Po e vrisni o shtet shkerdhat e varni i qr beni dicka mor rop qira....

 • Nushi Allushi
  Nushi Allushi14 ditë më parë

  Ciao 🇮🇹 gushellime kesaj familje e gjithe te afermeve..,mjaft me llafe o zonja gazetare......por shko tek gjukata dhe denoni maskarain. .me varje tek vendi ku u vra djali.pik

 • N F
  N F14 ditë më parë

  O gazetar vertet jeni Injoranta po lene te shkrejtin me hallin e vet se nuk jeni ju gjykates

 • BeR Martin
  BeR Martin14 ditë më parë

  Pse I beni pytje per femijen qysh ja Kan mbyt

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo14 ditë më parë

  Po me dhemb barku perse e pyesni me ,edhevshume ju eshte pergjigjur I shkreti babe .zoti ja lehtesofte disi kete dhimbje qe I erdhi nga robi kesaj famije.

 • Bledar Hodo
  Bledar Hodo14 ditë më parë

  Zoti ju dhent forc per kte dhimbje kaq te madhe 😢

 • Neta Ndou
  Neta Ndou14 ditë më parë

  Ishte nje fmi

 • Lena Malgerta
  Lena Malgerta14 ditë më parë

  Po leri more gazetar rehat Se gjynaf ku e kan mendjen ata tani

 • AAJ Sulol
  AAJ Sulol14 ditë më parë

  O njerez pa shpirt, lereni rehat se nuk jua kane ngene. Prinderve ju eshte shkaterruar shpirti dhe gazetaret gumezhojne si mizat mbi ngordhesire. Turp Zoti ju shtofte durimin cfare ju ka rene mbi koke te shkreterve prinder.🤲🤲🤲

 • Jona Zoto
  Jona Zoto14 ditë më parë

  Me ka ikur shpirt ooooo zot duam denimin me vdek ooooo edi Rama duam demim me vdek

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi14 ditë më parë

  Lere moj gazetare moj ca e pyet m😭😭😭😭😭😭

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Valbona Kasa
  Valbona Kasa14 ditë më parë

  Ca i gjeti keta prinderit e shkret o Zot i madh, merr ti hak per engjellin e vogel 😭😭😭😭. Ngushellime familjes!

 • Anastasia Ademi

  Anastasia Ademi

  5 ditë më parë

  Varje. Varje. Do. Ai. Qen. Mepushlatim

 • Sherbet Biba
  Sherbet Biba14 ditë më parë

  Gjynah o zot mezor ekarritur ate djal. Ai eshte nje plehr

 • Esmeralda Shtembari
  Esmeralda Shtembari14 ditë më parë

  Po cjane keto pyetje idiote moj gazetare , lere moj prinderin ne dhimbjen e tij. Tjetri ka humb femijen ju ben pyetje kot me kot..

 • Roze Dell
  Roze Dell14 ditë më parë

  Kjo gazetarja eshte idjote , me kete pyetje

 • Elcino zeqo
  Elcino zeqo14 ditë më parë

  Oh behuni te forte e beri qeni ja u hoqi nga shpija 😭😭😭😭

 • Toni Shehu
  Toni Shehu14 ditë më parë

  Kush avokat e mer per siper kriminelin do i vritet familja

 • Xhulia Meta
  Xhulia Meta14 ditë më parë

  Amon o zot dhe kto ste len rehat do i japi llogari dhe ktyre ai i shkreti.... ah te gjoret ci ka gjetur te iki femija duke qen plot jet...zoti i dhent forc dhe i ndimoft 😭😭😭😭😭😭

Faqja Tjeter