Gold AG - GUERIL

Argëtim

fanlink.to/GUERIL

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Teksti e muzika: Arian AGUSHI
Orkestrimi: Wirusi
Video: MProduction

GUERIL (tekst)

1X
28 Nentor un bab u bona
Nditen e flamurit festojne trojet tona
N’ket’ dat lindi komandanti legjendar
Edhe n’sken’ UÇK-ja ka dal heren e par
Ftyren sta harroj n’sy kur mshikove
Ma i miri babit o Gueril Kosove
Cdo shqipe si ti e don ket dit
Mos harro tu u rrit kta nuk bon me korit
Koft krenar me ty kejt veni
Ski ka del ndryshe se je gjak i jemi
Vlla prej gjaku e ki cdo shqiptar
Kurr mos bo shok shpiun e tradhtar
Gjumi tka zon gjithmon me Kuran
Se ti je shqiptar bir e je musliman
Kushdo qe t’prek nkomb edhe n’din
Mos prito emrin me shti nperdorim.

Strofa:
Kur te pyesin bir se cka eshte ky emer
N’diten e flamurit thuj ma la baba me zemer
Guerili eshte luft’ar qe sulmon ne befasi
E kurr’ nuk i dhimbset jeta per ta be t’madhen Shqipni.

Refren:
Gueril neper shekuj
Gueril me pushk’ ne dor’
Gueril te fali Zoti
Me 28 Nentor.

2X
Armiqt e Shqipnis kan ik si lepuj
Se kjo tok ka rrit Guerila me shekuj
Prej Lugine n’Janin prej Struge n’Tivar
E kem ujit token me gjakun shqiptar
E di qe kto pun je i vogel me i dit
Po edhe mu baba me kto fjal mka rrit
Kushdo qe tprek nterritor tonin
Pash tmadhin Zot shok me asnjonin
Guerili me ta din me fol veq ndrysh
Se baben ta kan lon pa bab e pa gjysh
Kujdes me kon del kujdes me kon rrin
Besnik bonu po bes mos i zin
Islamin e ki fe Allahun e ki Zot
Muhamedi A.S osht pejgamberi jot
Bon per familje per rreth e shoqni
Po dije Xhenetin te komt e nanes e ki.Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi


Komente: 1 157

 • Endi
  Endi2 muaj më parë

  E mrekullueshme si çdo her kang te bukura ❤️ urime 28 nentori të gjithe shqiptarëve dhe urime ditelindja e Guerilit Arian ❤️ fat lumturi dhe gjitha tmirat ❤️. Ma nfund e pame ftyren engjellore të djalit qe e kemi prit per 1 vjet rresht ❤️❤️ Zoti tka beku me ket za qe na knaq shpirtin gjithmone edhe zoti te bekoi me nje engjull ne nje dite qe e ke dasht shume dhe je lut shume e Zoti ta plotesoi deshiren ❤️ LUANI I KOSOVES 👑

 • Florent Bytyqi

  Florent Bytyqi

  2 muaj më parë

  @Shemsije Hajra urime ishal 100

 • Shemsije Hajra

  Shemsije Hajra

  2 muaj më parë

  I8okkk

 • Abida Misimi
  Abida Misimi2 muaj më parë

  Tekst i mrekullueshëm, këng shum e mir 👏. Por Guerili qershija mi torte 😍 MashAllah e rujt Zoti dhe i falt jete te gjate 🎂❤️❤️

 • Naime Emini

  Naime Emini

  Muaj më parë

  Uuuiirime shum te mira per trimin evogel edhe shummmmm emir kjo keng mashala qenka si drit melacja tuboft ipari nbot🙏🙏🙏🙏🙏🙏🍀🍀🍀🍀👍👍👍👍💯💯💯💯💯🎂🎂🎂🎂🎂

 • Mika Mikka
  Mika Mikka2 muaj më parë

  Na emocionove shume vlla. Urime per djalin, u plakt me prind e qofsh gjithmone krenar me te❤️🇦🇱🎉

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Muaj më parë

  Na ke emocionuar edhe ka ber per me qa per mir vlla.ALLAHU e bekfot te emblin GUERIL edhe e beft patriot edhe musliman te devotshem sikur ti

 • tina palloshi
  tina palloshi2 muaj më parë

  Urime 28 nentorin diten e parvasis te shqipnis Urime edhe ditlindjen e djalit festoft edhe 100 vjet tjera 🇦🇱❤😍

 • Emine Iljazi

  Emine Iljazi

  Muaj më parë

  Telumt goja po ashtu urrit 🍇💥

 • Mery Mery
  Mery Mery2 muaj më parë

  Shqiptaret e mi kudo ane e mbane botes ju uroj qofshi gjithmone mire zoti ju ruajt ju bashk e familjen tuaj Gezuar kete dit te bekuar ♥️te shqiperise tone ❤️🇦🇱

 • Naxhije Syla
  Naxhije Syla2 muaj më parë

  Të lumt o këngetari ma i madhi në vend urime ditëlindjen e djalit ti bëft 💯🎊🤲

 • Miran Kqiku
  Miran Kqiku2 muaj më parë

  E mrrekllueshme gzuar kjo dit madheshtore o shqiptart e mij u rujt zoti ku do qe jeni e ishallah na munson zoti me jetu shqiperin e madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • lela Kukaj
  lela Kukaj2 muaj më parë

  Edhe 100 vite te lumtura per Guerilin.🤍Jet te gjat e te lumtur pran familjes 😘🤴

 • L R
  L R2 muaj më parë

  Mashallah Urime Ditlindja e Guerilit edhe 💯 🙏nje dit e veqant per ty Arian edhe Djalin e gjith Shqiptarin 🙏💯

 • Kol Todi
  Kol Todi2 muaj më parë

  Gezuar festat ❤❤❤ALLAHU ne xhenet krejt deshmoret 🤲🙏🙏🙏🙏

 • Illyria 🇦🇱

  Illyria 🇦🇱

  2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Erald Gjashi
  Erald Gjashi2 muaj më parë

  Na ke emocionuar edhe ka ber per me qa per mir vlla.ALLAHU e bekfot te emblin GUERIL edhe e beft patriot edhe musliman te devotshem sikur ti

 • Ersi sadiku
  Ersi sadiku2 muaj më parë

  Urime 28 nentori per qdo shqiptar ane e mban botes dhe urime ditelindjen e guerilit inshaAllah rritet pran familjes dhe i ndjek traditat shqiptare sikur babi i vet 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • Bashkim Veseli
  Bashkim Veseli2 muaj më parë

  Urime urime i nderuari dhe shum i respektuari ARIAN AGUSHI për ditlindjen e madhe të kombit dhe të djalit shqiptarë

 • vasw katseli
  vasw katseli2 muaj më parë

  Urimet me te perzemerta 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱..💯💯💯Gueril i vogel 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  Mashalla,me shendet, i bukur dhe i lumtur te rritet prane familjes tuaj Guerili!! Zoti ju rujt e bekoftë!! Komplimenti për emërin,dhe kengen!!! 🇦🇱️🇽🇰🇮🇹

 • e/c
  e/c2 muaj më parë

  🍰🍰Urime Ditëlindja e Djalit InshaAllah i bon 100 vite e ma shum me familjen, suksese në jet dhe gzime. Po spresoj të bëhet nje Artist si ti Gold AG.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • j s

  j s

  2 muaj më parë

  Allahi urrit metamira💯

 • Gzim Bregaj
  Gzim Bregaj2 muaj më parë

  Urime ditelindja e djalit qoft me shendet se bashku me familjen ne Shqiperin e bashkume 🇦🇱❤️

 • Lindita Gojcaj
  Lindita Gojcaj2 muaj më parë

  Mashalla sa i bukur djali🥰e gezoft ditlindjen voglushi juaj e u beft 100vjec me tgjitha tmirat,urime 28nentori per t gjith Shqipet kudo qe jan😊

 • Janina

  Janina

  Muaj më parë

  Mirmbroma .Mos m hy n komente me lloj lloj emri te lutem se e kuptova qe je ti .Kurgjo nuk t kom bo keq qe me me urrejt kaq shum 7 vjet kemi fol bashk shoqe .Kurgjo nuk t kom bo keq un ty qe ti me u tall me mu pasha zotin .Edhe nese t kom rendu ndonjeher me fjal te kom kerku falje 100 her .✌Lamtumir e kalo bukur me personin e zemres .🍬🍒

 • Lule Fati
  Lule Fati2 muaj më parë

  Urime 28 nentori gjithe shqiptarve kudo qe jane Gold urime ditlindja e djalit ti baft 100 ❤ ishalla rritet me prind urime urime edhe 100 tjera 🙏🙏

 • Elisabeta Alimeri
  Elisabeta Alimeri2 muaj më parë

  Dy gëzime në një ditë.Edhe 100 djalit Gold🥳, Urime edhe gjithë shqipetareve per 28 Nëndorin🥂.

 • Asime Memeti
  Asime Memeti2 muaj më parë

  Masha Allah Allahu i falt edhe 100te lumtura me plot dhėndet pran familjes 🤲❤️❤️ Insha Allah Guerili ritet me Bab 🤲❤️❤️ Arian Allahu të dhasht ymër shëndet dhe lumturi 🤲🤲 Arian edhe un jetim pa bab dhe e di dhimbjen mungesa e babês 🥺😢 Arian Allahu u takoft me grada me Te larta Te Xhenetit Firdeus me Baben 🤲🥺🥺❤️❤️. Urime Festa 28Nentor

 • Myrvete Idrizi
  Myrvete Idrizi2 muaj më parë

  Urime 28 nentori te gjithe shqiptarve kudo qe Jon..konge e shkelqyer 👏👏👍👍 te lumt .allahi ta rrit. Me te mira djalin.🇦🇱🇽🇰🇬🇧

 • Elidona Avdiaj
  Elidona Avdiaj2 muaj më parë

  O zottt je i mrekullushem ne gezove me kto kenge je ma i mir urime ditelinjen e djalit Goldi 🇦🇱🇦🇱❤

 • Tofik Nazëraj
  Tofik Nazëraj2 muaj më parë

  Si gjithmonë fantastik ! Krenar për këngëtarët patriotikë si Goldi 🇦🇱🇽🇰 Gëzuar festat e Nëntorit gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Gëzuar pavarësinë gjithë shqiptarëve. Shpresojmë që shumë shpejt të bëhemi Shqipëria e madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mirushe Maksutaj

  Mirushe Maksutaj

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤💞💞💞💟💟💟💟💓💓💛💛🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍒🍒🍓🍓🍇🍇🍇

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti2 muaj më parë

  Mashallaaa Arjan Urime Ditlindja e djalit festofshi dhe 💯vjet se bashku🤲🤲 Urime te gjithve 28 Nëntori 🇦🇱🇦🇱❤❤..

 • Elvira Feta
  Elvira Feta2 muaj më parë

  Edhe 💯 vite te lumtura per çunin ishalla 🤲🤲. Urime te gjith Shqipetareve an e mban botes ishalla 🤲🤲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ERI Eri
  ERI Eri2 muaj më parë

  Emocion ne cdo fjale! 🇦🇱🦅

 • Mensur Culi
  Mensur Culi2 muaj më parë

  Urime ditlindja djalit Arijan i baft 100 te lumtuna bashk me famijle ju per gzoj per ket keng dhe ju pershendes nga ch dhe nga atje katund afer presheves Zhunic 💙🤲

 • Albjona Muça
  Albjona Muça2 muaj më parë

  Urime fetstën më të madhe të gjithë shqipëtarëve Ta gëzoj ditlindjen ma i miri Guerili i vogël U rrit me nonë e babë

 • Lumnie Nikqi
  Lumnie Nikqi2 muaj më parë

  Jeni familje shum tmir urime didlindjen e djalit edhe 💯💚🤲🤲🤲

 • Hana Syla
  Hana Syla2 muaj më parë

  Urime Ditlindjen e Guerilit dhe festes se madhe Shqiptaris zoti ju ruejt e posaçerisht qat engjell te vogel boll hije u pat

 • Arben Prenga
  Arben Prenga2 muaj më parë

  Edhe 100 vite te lumtura per guerilin ❤️🤗

 • Rifadije Nimanaj
  Rifadije NimanajMuaj më parë

  Mashallah!!! Ta ruajt i madhi zot ! Past jet te gjat e te lumtur! Sa i mir texti dhe muzika te lumt o yll ! 🌟💯🎉🎁🎊🇦🇱🤲🤲🤲😻

 • Shyhret 123
  Shyhret 1232 muaj më parë

  te lumt Gold AG Urime Ditelindjen e djalit❤ Allahu te rujt bashk me familje 🙏

 • WALLTER P38 ALB
  WALLTER P38 ALB2 muaj më parë

  Pa i bashkuar zemrat dhe mendjet nuk mundet te bashkohen trojet shqiptare Allahu i madh dhasht te na bashkoj zemrat dhe mendjet dhe te na shtoj dashurin per njeri tjetrin ,Urime dita e flamurit gjith shqiptareve kudo qe ndodhen dhe pervjetoret tjera te na gjeje me te bashkuar.

 • Ismail Kadrija
  Ismail Kadrija2 muaj më parë

  Me jet te gjat ishalla te gjitha te mirat ne Jet shum shum Dashni per Bab e Bir 💙💙⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 Bravo se jemi ni Komb

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije2 muaj më parë

  Urime 28 nentori dhe gjithashtu urime guerilin e vogel per diten e lindjes paqt shendet dhe u trashegoft guerili mashallah rrofsh sa malet o gueril i vogel🤲👌

 • K P
  K P2 muaj më parë

  Urime ditëlindjen e djalit dhe festën e flamurit! Si gjithmonë, Goldi qëllon në shenjë me një tjetër super hit.

 • Altin Berisha

  Altin Berisha

  Muaj më parë

  Me majt foton e skenderbeut edhe me ngu kto osht katastrofale

 • Ylber Sejdi
  Ylber Sejdi2 muaj më parë

  E mrekullueshme 🇦🇱❤️🖤

 • xhezair hamidi
  xhezair hamidi2 muaj më parë

  MashaAllah tu rritë me priderit Je i mrekullyeshem dhe i paparë GoldAg urime dhe suksese!

 • Leonora Duraku
  Leonora Duraku2 muaj më parë

  Ta paska fal zoti evladin bash qat dit qysh vet ke pas qef. Gjith ke pas respekt per UCK dhe qe zoti ta ka kthy me nje shej te evladi. Ishalla me ymer e jet te gjat🥰

 • NALI .NAL.i43
  NALI .NAL.i432 muaj më parë

  Urime 28 nentorin të gjith shqiptarve neper bot🇦🇱 dhe urime per guerilin edhe 101 vjet te lumtura me ty ❤️🇦🇱

 • CR I
  CR I2 muaj më parë

  It's our job as Albanians to teach out kids everything we know about our herretige.

 • Esma Esa

  Esma Esa

  2 muaj më parë

  @Petro Be bjen ne sy se eshte komenti i vetem anglisht, a kishte hall se nuk e kuptojme po ta shkruante Shqip a? 😂

 • Petro Be

  Petro Be

  2 muaj më parë

  @Esma Esa fort gati ke qendru me ket pergjigje.🤣🤣

 • It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  2 muaj më parë

  @Esma Esa 🤣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰❤️❤️❤️

 • Esma Esa

  Esma Esa

  2 muaj më parë

  Dhe me fol Shqip gjithashtu

 • Ramo Sibel
  Ramo Sibel2 muaj më parë

  Edhe 100 vite te lumtura per Guerilin e vogel Gold AG je njesh 👑👑❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsvMuaj më parë

  Urime ditelindja e djalit qoft me shendet se bashku me familjen ne Shqiperin e bashkume 🇦🇱❤️

 • Fatime Bekteshi
  Fatime BekteshiMuaj më parë

  Bravo Gold Ag je nje nga kengetaret me te preferuar te mi🥰 Te pershendes nga Maqedonia🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🖤🖤🖤❤❤❤❤

 • sokin jon
  sokin jonMuaj më parë

  Mashalla,me shendet, i bukur dhe i lumtur te rritet prane familjes tuaj Guerili!! Zoti ju rujt e bekoftë!! Komplimenti për emërin,dhe kengen!!! 🇦🇱🇽🇰🇮🇹

 • Arnolt Kokomani
  Arnolt Kokomani2 muaj më parë

  Te pershendes nga prizreni edhe 100 pranvera te lumtura djali prej her me mu ka ditelindjen festoj mes vllasnis time mes tusuzi 😘😘😘😘

 • Suela Aliqki
  Suela Aliqki2 muaj më parë

  E mrekullueshme urime 28 nentori te gjithë shqiptareve dhe urime ditlindja e djalit ❤

 • Ardian Morina

  Ardian Morina

  3 orë më parë

  Am

 • Albana Kiqina

  Albana Kiqina

  Muaj më parë

  @Adrina Drinaybft

 • Armeda Ceka

  Armeda Ceka

  Muaj më parë

  @Illyria 🇦🇱 ëçpëëçëëpëpçëççëpçëë ççëçççëççççç

 • Armeda Ceka

  Armeda Ceka

  Muaj më parë

  @Illyria 🇦🇱 çççp Llololoooll ëçpëëçëëpëpçëççëpçëë

 • Elda Gjegja

  Elda Gjegja

  Muaj më parë

  Noël

 • Stabere Halili
  Stabere Halili2 muaj më parë

  Zoti e rujt guerilin 🙏 urime festa e flamurit per gjith shqiptarin kudo ku jan urime urime 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Idriz Ademi
  Idriz Ademi2 muaj më parë

  MashaAllah.Zoti ta ruajt Guerilin e dhasht zoti i gëzonë edhe 💯 tjera me fat shëndet si dhe qdo të mirë në jetë.

 • Bytyqi.B
  Bytyqi.B2 muaj më parë

  O mashalla Urime festa t’gjithve. Urime ditëlindja djalit ishalla nje trime…🇦🇱🇫🇷

 • Nada Zeqiri
  Nada Zeqiri2 muaj më parë

  I pa zevendesushem je Gold.ag .urime datlindja e djalit allahu i dhasht mbarsi ne jet nga nje baba si ty dhe nga nje familje ne rrugen e drejt ska si del ndryshe me edukaten qe mer suksese per kangen qofshi gjithmon te lumtur me familjen 🤗🤲

 • Ervin Sarkaro
  Ervin Sarkaro2 muaj më parë

  Mashallah ! Je shembull i atdhetarisë dhe besimit. Suksese të mëtejshme në projektet e tua.

 • Sabi
  Sabi2 muaj më parë

  Mashalla edhe 100 vite tlumtura djalit dhe gzuar festen e flamurit 🇦🇱

 • largjeta redzepi
  largjeta redzepi2 muaj më parë

  Gezuar gjith shqiptareve kudo jan dita e 🇦🇱 Gezuar ditlindjen e djalit ❤️

 • Ismet Thaci
  Ismet ThaciMuaj më parë

  🤲Mashallah.Allahu ta rujt e ta baft prej besimtarve te devotshem 🤲 .

 • Edes Kasmi
  Edes Kasmi2 muaj më parë

  Shpirti vogel Guerrill qofsh i lumtur pergjithmone prane prinderve te mrekullueshem. Kenge e mrekullueshme gezuar 28 nentorin.

 • Ani Nila
  Ani Nila2 muaj më parë

  Te kendoft zemra e te gezoft Zoti tan jeten tane,shendet e jet te gjate past ❤e vogel

 • Emi Kqiku
  Emi Kqiku2 muaj më parë

  Urime Ditlindja e djalit Guerili i boft 💯 me gjitha te mirat e botes urime dita e flamirit gjith shqiptarve ku do qe jan 👐🇦🇱

 • Lindi Dauti
  Lindi Dauti2 muaj më parë

  e mrekullushme urime 28nentori te gjidhve shqiperarve edhe urime ditlindjen e djalit 💎🤲

 • Magda Lena
  Magda Lena2 muaj më parë

  Shume e bukur si gjthmone! Te gezoni me shendet! ❤️

 • Qefsere Alili
  Qefsere Alili2 muaj më parë

  Urime ditëlindjen Gueril 💙💫 te lumtë për këngën

 • Kavaja Amrush
  Kavaja Amrush2 muaj më parë

  Urime festen e inshalla gjithmon jeni te lumtur pran familjes 🤲🤲

 • elsa star
  elsa star2 muaj më parë

  Urime ooo Goldi 🇦🇱👌💎 Hallall qumështi i Nënës ska me mujt askush me të zëvendesue 🤲

 • 🦋Butterfly🦋
  🦋Butterfly🦋2 muaj më parë

  Urime festën shqipe🇦🇱❤

 • gkN CS:GO
  gkN CS:GO2 muaj më parë

  Urime 28 Nëntori të gjithë Shqipëtarëve kudo që janë në botë 🇦🇱

 • Melisa Likaj
  Melisa LikajMuaj më parë

  Bravo Gold urime pavasin dhe ditlindjen e djalit e bekoft Zoti 💙🧿🙏👑

 • caki 68
  caki 682 muaj më parë

  Mashallah urime ditelindja e djalit inshallah edhe 100 tjera tu boft plak me mjeker si yll koka djali urime efhe festa 28 nentorit 🇦🇱

 • Albiona Gashi
  Albiona Gashi2 muaj më parë

  Urime 28 Nentori' urime edhe ditlindja e djalit festoft edhe 100 vjet tjera❤️🇦🇱

 • Tuna Sulejmani
  Tuna Sulejmani2 muaj më parë

  Urime 28 nentori te gjithve shqiptarve dhe urime dtl.per djalin ❤🇦🇱

 • Argjenta Mehmeti
  Argjenta Mehmeti2 muaj më parë

  Urime 28 Nëntori të gjithë Shqitarëve. 🇦🇱 Urime për Guerilin pat gjtihmonë shëndet dhe lumturi. Inshallah krejt fëmijët në botë. Amin 🤲🥳🤩👏👏👏

 • ervina manjani

  ervina manjani

  Muaj më parë

  Rop

 • ervina manjani

  ervina manjani

  Muaj më parë

  Amiri

 • ervina manjani

  ervina manjani

  Muaj më parë

  Kjynajjsjhdbbuusu

 • Zoje Markaj
  Zoje Markaj2 muaj më parë

  Urime dhe 💯🎂vite quni dhe urime festat 🇦🇱🇦🇱🇦🇱bravo te uroj suksese

 • Hip Hop Bangerz
  Hip Hop Bangerz2 muaj më parë

  Urime festen shqipe 🇦🇱🇦🇱 e kam gjet tu nigju “Gandi - Stackin”

 • Besnik Shima
  Besnik Shima2 muaj më parë

  Urime per 28 nentorin Guerili dhe 💯 allahu ta rujt dhe ect ne rrugen tuaj rrespekte.

 • Gzim Rexhepi
  Gzim Rexhepi2 muaj më parë

  Bravo t'koft o Gold AG! 🇦🇱👐🏽❤️

 • Naim Cacaj
  Naim Cacaj2 muaj më parë

  Te lumt vëlla, me e mira këngë !!

 • Ledion 27
  Ledion 272 muaj më parë

  Na mungonin kenget e tuja 🥺❤️🇦🇱

 • Frenki Avdolli
  Frenki Avdolli2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤ gezuar te gjithe SHQIPTARET kudo qe jam 28-29 NENTORIN

 • Fatime Imeri
  Fatime ImeriMuaj më parë

  Respekt sae bukur kënga ,uroj te gjitha te mirat per djain❤ u rrit me prind e gjyshen ..dhe te gjithë Familjarët

 • Rinaa🍒
  Rinaa🍒2 muaj më parë

  Ishallah plak me mjekerr u rrit me nane e babe edhe me gjyshe ishallah gjithmon i lumtur 🇦🇱urime 28 nentori dita e krejt deshmorve qe luftuan per ne qe te kem liri te madhe 🇦🇱

 • Shkupi
  Shkupi2 muaj më parë

  Allahu i Ruajt Gjithë Shqiptaret AMIN 🤲🏼🇦🇱

 • Muharrem Osmani

  Muharrem Osmani

  Muaj më parë

  @Illyrian patjeter qe allahu

 • Boni Shehu

  Boni Shehu

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video cc

 • Illyrian

  Illyrian

  Muaj më parë

  @Illyria 🇦🇱 E po hajde shpjegoja këtij

 • Illyria 🇦🇱

  Illyria 🇦🇱

  Muaj më parë

  @Illyrian Zoti,me mir ne gjuhen e Memes ♥️🇦🇱

 • Illyrian

  Illyrian

  Muaj më parë

  Allahu apo Zoti?

 • Talat Pacarizi
  Talat Pacarizi2 muaj më parë

  Ta rujt zoti si gjdo gjak shqiptari ne ket tok te zotit. Urime te gjith shiptarve dita e flamurit.

 • Illyria 🇦🇱

  Illyria 🇦🇱

  2 muaj më parë

  Shum bukur 🇦🇱 Respekt

 • Franci Hyzellari
  Franci HyzellariMuaj më parë

  Super keng fiks per diten e flamurit kombëtar 🇦🇱🇽🇰🇦🇱 gezuar 109 vjet pavarësi per trojet shqiptare

 • Nevila Saiti
  Nevila SaitiMuaj më parë

  Edhe 100 vite te lumtura djalit 🥰🥰dhe urime per kengen e mrekullueshme🇦🇱

 • dorry fila
  dorry filaMuaj më parë

  MashaAllah tu rritë me priderit Je i mrekullyeshem dhe i paparë GoldAg urime dhe suksese!

 • anila toska
  anila toska2 muaj më parë

  Shume e bukur kenga! Guerili u befte hise e madhe inshAllah🤲🤲

 • Krankenpfleger
  Krankenpfleger2 muaj më parë

  Allahu ta ruajt Vella ! Dijetar te madh e ben InshaaAllah!

 • KINGU

  KINGU

  2 muaj më parë

  Amin lutja ma e mir prej krejt komentev

 • Ejup Januzi
  Ejup Januzi2 muaj më parë

  Mashallah zoti ta rujt ni katun u baft prej ti se lot mkan dal vlla me ket keng teper te mir je i pari zoti te dasht shendet me Familje je Atdhetar me zemer 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMuaj më parë

  Shpirti vogel Guerrill qofsh i lumtur pergjithmone prane prinderve te mrekullueshem. Kenge e mrekullueshme gezuar 28 nentorin.

 • VLORA TAHIRI 🦋
  VLORA TAHIRI 🦋2 muaj më parë

  Kenga me e mire e ktij vitii 💎😍❤️👏🏻👏🏻👏🏻 Urime ditelindjen e djalit Urimee 🇦🇱🇦🇱

 • Besa Paqa
  Besa PaqaMuaj më parë

  Te kendoft zemra Guerili u beft plak me mjekerr!!! Gezuar 28-29 nentorin SHQIPERI E MADHE🇦🇱🦅🇽🇰❤

 • Raffaella Raffaella
  Raffaella Raffaella2 muaj më parë

  Ta rujt Zoti kete djale Arjan,mashallah🤗urime edhe 100vite te lumtura Guerilit❤

 • Dashurije Idrizi
  Dashurije IdriziMuaj më parë

  Manshalla edhe 💯❤ te lumtra me ket dat e madhe per shqiptarin 👍😍😍

 • Yetta Kosovo
  Yetta Kosovo2 muaj më parë

  Mashallah , Mashallah , Mashallah 💙💙 Oo Gueril o Dritë e Diellit … U bëfsh 100 vjeç … Vetem nje këshille , turbulloje brendine e pasaportes o i Nderum se sot bejne cdo gje me infot brenda passaportes …

 • Vjollca Suci
  Vjollca SuciMuaj më parë

  Emocione te papershkrueshme u befte plak me thinja djali ❤🎂💫💫

 • Pranvera Tula
  Pranvera TulaMuaj më parë

  Mashallah familja e bukur ❤️❤️❤️Guerrili Vogel edhe 100 vite plot lumturi me prind u rritsh. 🤲Bravo per kengen nuk6shgenjen kurr si artist ❤️👏👏👏👏

 • Vilma Xhakoviq
  Vilma Xhakoviq2 muaj më parë

  Festoft edhe gezoft edhe 💯💯 vite t’lumtura djalit me jet dhe me fat e paq njat princ!!!🎂🎂🎂🎂💋💋❤️❤️

 • Mirvete Lumani
  Mirvete LumaniMuaj më parë

  Urime ditelindjen Gueril Zoti ta falt ta boft nje mehall🎁😘⚽️🧢🧿👑

 • Shqiptaria Shqiptaria
  Shqiptaria Shqiptaria2 muaj më parë

  MashAllah Allahi e ruajt Guerlin bashk me fmit e botes🤲🏻