Kryeministri Edi Rama - SHQIPËRIA FITOI

SHQIPËRIA FITOI🇦🇱
#PS12🌹#3xKampionë❤️

Komente

 • Kimete Seferi
  Kimete Seferi3 orë më parë

  Urime,Urime Urime !!!Jete te gjate Kryemistrit Edi Rama!!! Me kete ne udheheqje Vendi jone do te shkoje gjithmone e me perpara.Faleminderit!

 • Constantine The Great
  Constantine The Great4 ditë më parë

  E meriton !! 🇦🇱❤️❤️

 • Lazai Luan
  Lazai Luan6 ditë më parë

  Urimet me te mira zoti Edi Shqippetaret te besuan te. ardhmen , pastroje rrugen e se ardhmes nga plehrat , vazhdo te punosh dhe te ndryshoshe atdheun tim te dashur . Une si qytetar i thjeshte te uroj na zemra fitore fitore ne te gjithe fushat

 • Edo Zemra
  Edo Zemra7 ditë më parë

  💥Po' Rama Fitoi Me gjith Shqiptar dhe 🌠Kosovar Fitoi dhe 🌷Zylfie Haklaj ,👏

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli7 ditë më parë

  SAHER JKA RREJT OTE MJER OTE MJER

 • TanTan
  TanTan7 ditë më parë

  Zoti Kryeministër! Në radhë të parë, doja të ju uroja për fitoren e zgjedhjeve! Në radhë të dytë doja të ju shtroja një kërkesë: Natyra e ka bekuar Shqipërinë me bukuri dhe burime natyrore! Llixhat e Elbasanit dhe Llixhat e Peshkopisë janë një bekim nga natyra dhe vizitohen nga mijera turistë në vit. Por fatkeqësisht harresa nga ana e shtetit për disa dekada dhe dora e njeriut i ka çuar në degradim total të dy llixhat. Shteti duhet sa më parë të investoj. Duhen rijetëzuar dhe rikualifikuar këto burime natyrore që janë njëkohësisht burime financiare për shumë njerëz dhe familje shqiptare. Ja, urdhëroni disa pamje me ndërtime pa kriter, rrugë të shkatërruara, trotuare që nuk eksistojnë, higjenë skandaloze, mbeturina gjithëkund: Llixhat e Elbasanit althe.info/number/1JrHZo6lpqChaNQ/video althe.info/number/tWzUqpeld6R8la4/video althe.info/number/mYfIea2qeJuohdg/video Llixhat e Peshkopisë: althe.info/number/mZbSnmyJppiEh5k/video althe.info/number/mZ7UeJeSoJ2WlNA/video Shteti duhet sa më parë të investoj. Duhen rijetëzuar dhe rikualifikuar këto burime natyrore që janë njëkohësisht burime financiare për shumë njerëz dhe familje shqiptare.

 • Rock girl
  Rock girl7 ditë më parë

  Suksese tmetejshme jemi me Ty dhe ti je per te gjith shiprin,nje per tgjith e tgjith per nje..🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rock girl

  Rock girl

  6 ditë më parë

  Edo i more vitit ai qerosi ai edhte pis edin mir se cfar vile lan bo gazetaret

 • Sajmira Mehmetaj
  Sajmira Mehmetaj8 ditë më parë

  Fitorja eshte se e meriton,

 • Rock girl

  Rock girl

  6 ditë më parë

  Mos i shko fare te flasesh me shkerdhata gazetar

 • london city
  london city8 ditë më parë

  Nukë fitoj shqipriaa por fituan kri.inelët hajdutët drogaxhit mafjozët që i vodhën zgjedhjet .

 • Gili Gili
  Gili Gili8 ditë më parë

  Shum urime per fitoren zoti Rama besoj se do e çoni perpara shqiprin te pershendes nga gjermania kam edhe nje kerkes nga juve qe te dekuroni Zotin Elvis Naçin se eki ni krah te fort shum jetim ka strehu shum te semur ika shendosh shum tepastre ika strehu ksh

 • Orges Dune
  Orges Dune8 ditë më parë

  Kjo puna zahos qe smori asnji vot ne vlor me duket se ishte me te ngulme per lir muten

 • Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος Μιλούση9 ditë më parë

  RROFTE KAMORA ALBANEZEE SUKSESIT TE BETONIT EMIGRIMIT POSHTERIMIT, DHE RILINDJES SE TURSHISE ENVERISTE

 • Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος Μιλούση9 ditë më parë

  RROFTE FITORJA E TURSHISEPERPOPULLIN, AHENGUT PER PUSHTETARET!!!!

 • Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος Μιλούση9 ditë më parë

  200 vjet nga vdekja e Bonapart fillim i ngorjes se Rames, te popullit qe i ri kthehet periudhes se zeze : qerinj dhe turshise

 • Shpetim Muci
  Shpetim Muci9 ditë më parë

  Po EDI RAMA është rekord historik. Që harritet që fitove populli te dha mësimin dhe fitove, për udhëtimin që e nisë ndërtimet e shtëpisë që i nisë për ti dertuar, dhe harritet brenda keti viti i sestimon familjarët që mezi presin shtëpitë që tju japësh CELSAT e shtëpive. JE i madh EDI RAMA bravo të qoftë që fitove.

 • Hondo Hondo
  Hondo Hondo9 ditë më parë

  Shqipëria nuk fitoj, por fitove ti me hajdutat dhe bandat e tua se në shqipëri ska drejtësi me blerje votash kjo nuk ësht fitore por mashtrim i popullit dhe vjedhje ashiqare o ndyrsira tëkombit dhe që se keni të gjat se gjith në burg e keni vëndin sa të pastrohet dretsia e kapur dhe e korruptuar ju duhet para drejtësis në strasburg vetëm atje do dalin maskaradhiqet që i keni bër këtij vëndi ju kurr nuk jeni demokrat ju jeni një grup komunistash të qelbur të kombit omonstër i kombit nuk mund ti fshehësh dot maskaradhëqeve e tuaja mevjedhjen blerjen e votave dhe i ndihmuar me dipllomat tē korruptuar që jan në krah të një korruptuari dhe jo në krah të popullit zoti i dënoft deri aty ku ti dhëmb shpirti më shum dhe mos bëfshin hajër deri kur tja mar zoti ymnin

 • oiuet souiu
  oiuet souiu9 ditë më parë

  Urime Shqiperise, Shqiperia fitoi urime PS dhe nje bravo te madhe per ju zoti kryeminister vazhdo punen

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  Ditë më parë

  Po rush fitore

 • Argel Çepani
  Argel Çepani9 ditë më parë

  Pikë së pari urime për fitoren bindëse.Fushata u zhvillua e qetë, me ruajtjen e distancës duke respektuar rigorozisht rregulloren për COVID 19.Më pas entuziazmi i fitores bëri që turmat të mblidheshin,mëse e kuptueshme,të respektuan dhe i respektove.Mandatin e parë i ndale Shqipërise hemorragjinë,një gjakderdhje si shatërvan , ku mbizoterontë varfëria,marrazi,të kopsitura e të ngulitura thellë në psikologjinë e popullit që mendonte për vaktin e rradhës.Bëre reforma në arsim,ishin të pëlqyeshme,mirëpo më tutje nuk të lejuan të punoje.Mandatin e dytë e ngrite Shqipërinë në këmbë,ndërtove stadiume,projekte për vende turistike,reforma në drejtësi,ndërtove rrugë ku u rregullua dhe rruga e lagjes sime në Kuçovë që nuk e njeh asnjë qytetar i Republikës,perveç atyre të lagjes.Çfarë do të thotë kjo e fundit ? Do të thotë qe kemi një qeveri qe nuk mendon vetëm për të pasurin por edhe për të varfërin.Faktet godasin më shumë se një ofendim dhe faktet tregojnë që është punuar.Tërmeti ? NO PROBLEM,rindërtoi shkolla,shtëpi etj.Pandemia ? NO PROBLEM , solli vaksinat në kohë rekord,paga lufte,menaxhim cilësor etj.MANDATI I TRETË? Do e bëj Shqipërinë të vrapojë...Arsyeja ? Sepse Rama e ka potencialin dhe e di që potencialin mund ta konkretizojë me punë dhe vetëm punë për Shqipërinë që ai do... P.s(Koment i gjate por që mbart vlera)

 • Leonardo Lekaj
  Leonardo Lekaj9 ditë më parë

  👍🏻👍🏻❤️❤️👏👏🙏

 • Artur Aliu
  Artur Aliu10 ditë më parë

  O I madhi Edi.... Mos e ruaj fare... Rrofsh e mbaje te gjat e te fort... Presh in futua.. Me gjith rrenj.

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  9 ditë më parë

  Arsyeja tjeter pse kta t'jugut jan bythprema e shesin voten per €5 sikur e shesin kombin e tyne m'u bo grek per lek

 • Artur Aliu
  Artur Aliu10 ditë më parë

  Ca te thot.. Feeeeviziu.. 13.vjet PD.. KUR KISH KAPITEN ME TE FORT.. PD.. KISH KRIMINEL IN ME TE FORT.

 • Altin Riza
  Altin Riza10 ditë më parë

  Mos i shko fare te flasesh me shkerdhata gazetar

 • Altin Riza
  Altin Riza10 ditë më parë

  Edo i more vitit ai qerosi ai edhte pis edin mir se cfar vile lan bo gazetaret

 • Lili Mece
  Lili Mece10 ditë më parë

  Ju urojë shendet lumturi ne familje dhe ne familjen me te madhe qe eshte Shqiperia ju jeni një njeri me kulturë dhe nga rrjedhin ju se ke vjedhur por e ke nga familja ju dua shume shume shume tu befte dita 10miskam me shume te them tubplotesofshin te gjitha emisjonet qe keni ju u roje shendet flas nga athina

 • shky-pe tar
  shky-pe tar10 ditë më parë

  T'lumt pyka se ja u qive nanen e t'votuen prap, popull pa komb, pa asnji lloj tradite as teashgimie, lepis bythe, zvarranik

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja10 ditë më parë

  Te qifsha gjall dhe te vdek komunist i pa bes

 • Renatos Kwstas
  Renatos Kwstas10 ditë më parë

  Bravo bravo bravo

 • Arturo Bali
  Arturo Bali10 ditë më parë

  Ik o pallosh se ti je nje super hajdut nuk je per shqiperin ti drogaxhi, nuk ke per ta gezuar kete mandat se do biesh shum shpejt

 • Παντελης Ταμπακου
  Παντελης Ταμπακου10 ditë më parë

  Per TY do shkruaj hestori bravooooooo.

 • JBL FANS
  JBL FANS10 ditë më parë

  Shyqyr qe fitoi PS, se do na merte lumi 👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏

 • Lulian Kalaj
  Lulian Kalaj10 ditë më parë

  Dijeni se nuk ka per ta komandu ky cheri shqiprin po ma e keqia esht se do komandowni na te famshmit e Drangets qe ekan mar ne per kem kete kopilin qe na iqet si kryeministr dieni se kete rall ka per tju qir ne byth mafia italiane

 • anonim for life
  anonim for life10 ditë më parë

  Partia socialiste eshte parti dinjiteti dhe rrespekti ndaj popullit💜

 • Valentna Stefa
  Valentna Stefa10 ditë më parë

  Shqiperia ne feste

 • ferist tropoja ferist tropoja
  ferist tropoja ferist tropoja10 ditë më parë

  Urime urime fitoren kryeministri edi rama jemi krenar me ty je shum i zoti veq ti ja vlen per kryeminister jam shum e lumtur qe fitove👏👏👏

 • sq ipe
  sq ipe10 ditë më parë

  Arsyeja tjeter pse kta t'jugut jan bythprema e shesin voten per €5 sikur e shesin kombin e tyne m'u bo grek per lek

 • eri albania
  eri albania10 ditë më parë

  Ishalla behet dhe djali im pak me i mire se ti !Urime kryeminister!Sipas gjasave dhe mandatin tjtr e ke siguruar plako

 • dielli art
  dielli art10 ditë më parë

  Rroft jugu thuaj

 • Kristiano Ronaldo
  Kristiano Ronaldo10 ditë më parë

  Shpresoj qe premtimet e tua te jen sa me te verteta!

 • NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE10 ditë më parë

  Me gjith keto fjale qe po thua po me kthen dhe mua socialist rradhen tjeter do vij ti jap dy vota 100%

 • Ferid Daiu
  Ferid Daiu10 ditë më parë

  EDI RAMA - Lideri dhe Drejtuesi i PS do te Jete gjithmone krenaria qe do ta coje Shqiperine drejte zhvillimit dhe rruges Europiane.

 • NANENNEGOP PARTIVE
  NANENNEGOP PARTIVE10 ditë më parë

  Ty hallall ta boft zoti ti ja bere puçin ilir metes e bere president qe te jepte dorheqjen nga partia sa e dorzoj partine ti i bere puçin monikes qe te largohet nga parlamenti dhe ajo si budallqe qe eshte ra pre e puçit tend dhe aty mori fund LSI ty hallall ta boft zoti eshte puna jote se si e ke fitu ja ke bo si burrat qe falementove LSI tani shpejt e shpejt shkarkimin e metes dhe pastaj na ishte dukur LSI Meta dhe Monika qe nuk kan pik truri kot nuk thone shkofsh e shkofsh ne maje mos hypsh se po vajte ne maje do biesh marresh prap per posht.

 • A C
  A C10 ditë më parë

  Edi urime per fitoren, fjalimi ishte fantastik, tani te presim veprat Se fjalet i the. Sikur te ja nisje nga korrupsjoni... fut disa nga PS ne burg ca nga PD, beji ca shembuj qe dihen Se kush jan, dhe te siguroj qe do te duan shqipetaret me shume, sepse pa lufte kunder korrupsjonit keto fjale do ti mari era.

 • A C

  A C

  9 ditë më parë

  @A M Problemet jan per tu zgjidhur, por po ta shohesh problemin si sfide njerzit do ta ken me te lehete per tu perballur. Besoj dhe shpresoj qe Rama kesajt rruge do ti shkoje, nuk eshte mire te ja lesh kohes ti zgjidhi problemet “sfidat”, sepse koha ka menyren e vet dhe ta kesh te sigurte qe ne disa raste ajo mund te zgjedhe dhe menyra “extreme” te pa pershtatshme.

 • A M

  A M

  9 ditë më parë

  @A C mire e ke, por me nje problem te vogel, reflekton kush ka ndergjegje e mendje ne koke!!!

 • A C

  A C

  9 ditë më parë

  @A M Une mund te hyj tek te tre nga keto qe sapo permenda me lart, ndoshta tek njera me shume se tjetra 😂. Rames nuk i duhen 4 vjet, atij thjesht do i duhet kurajo dhe guxim ta bej ket gje. Dhe nqs Rama personalisht ka qen ose eshte pjes e korrupsjonit, ai thjesht duhet reflektoj dhe te bej ate qe Shqiperis I duhet, lufta kunder korrupsjonit, te sakrifikoj ndoshta dhe veten per te miren e popullit I cili po vuan me dekada nga kjo gangren. Me BESO qe dhe nqs Rama ka qen ose eshte pjes e kesajt semundje nuk eshte kurre vone te reflektosh te sakrifikosh per nje te mire me te madhe. Ne fund Populli ka nje shprehje, koka falur nuk prehet.

 • A M

  A M

  9 ditë më parë

  @A C mire qe lexova ne fund ku hyn rama, se sa do te pysja ku hyn ti, besoj se rames do i duhet dhe nja minimumi 4 vjet te vendose ku hyn 😉

 • A C

  A C

  9 ditë më parë

  @A M shiko, ta shpjegoj qe ta kuptosh ti dhe shumica, ne pergjithsi qe te kapesh nje kriminel duhet te kesh studjuar kriminalistik ose ne raste ekstreme kerkohet ndihma e nje krimineli tjeter, dmth ose duhet te kesh studjuar ose duhet te jesh i tille. Tani ti thua bjeri gishtit tend me cekic, jan tre raste kur ndodh kjo gje, ose aksidentalisht kur sje i vemendshem, ose kur je psikopat, ose kur je i zgjuar dhe me ket veprim sakrifikon “gishtin” tend per te shpetuar veten. Se tek cilet nga keto hyn Rama ate le tja lejm kohes 😉

 • aladin
  aladin10 ditë më parë

  FORCA MADHESHTOR...!!!!!

 • albvizioni
  albvizioni10 ditë më parë

  A isha vetem une qe pjese te fjalimit me bene lote te me rreshqasin? Uroj zoti Kryeminister qe te jesh i vertete ne ato qe the, Bravo!

 • Video Interesante

  Video Interesante

  10 ditë më parë

  E ka kapur shum mir momentum te shqiptarve, me kete veprim i rriti vlera vetes dhe kapi shah mat opoziten per te disaten here. Eshte shum hapa para

 • Petro Zogia
  Petro Zogia10 ditë më parë

  per ata qe e kuptojne ti je si konte monte kristo respekte

 • Sajmira Mehmetaj
  Sajmira Mehmetaj10 ditë më parë

  Po e kane kuptuar qe sgjejne me mire prandaj po qajne bashke me ju dhe ATA te shkrete se e kuptojne qe skane Ku gjejne me sakte zkryeminister edirama kjo eshte e vertete SE e kane kuptuar kete gje qe ti je i verteti po punon dhe do ti ndihmosh deri SA te hapet nje drite Ku te kete buke me sofer per te gjithe.

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata11 ditë më parë

  E harrove edi rrofshin hajdutat e shqiperis nuk kemi koh per ligjerata ti futemi punes sa se eshte von...edhe mos kerko bashke punim me aleancen e hajdutatave ata do te shkojne prepara drejtesi duke fidhuar nga fatos nano e te gjith ata qe vodhen dogjen shqiperin ton te bukur .ne kohen e enver hoxhes uje e drita kishte punsim shkollim xhduku analfabetin xhduku gjaqet thau keneta e mocale i kthej ne toka pjedhore xhvidhoi buqesin industrin vendase me uzina kombinate fabrika idrocentrale me polici ushtri me kuadro shum te prigaditur. Kur se tani ne demograci populli shqiptar ka analfabeti me te madh te gjitha kohrave nuk kemi uje drita siguri shtet ligjor zero me ndima ekonomike 30 mi lek ne muaj nuk eshte ndime kjo eshte poshtersi tragjedi e popullit shqiptar

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV11 ditë më parë

  ZOTI KUR E NDERTOJ SHQIPERIN ISHTE DIT E DJEL DIT PUSHIMI E MORI ME NGE QE TA BEJ ME TE BUKUREN NE BOTE KU MALI DHE DETI JAN AFER KU FUSHAT E BEKUARA PRODHOJN CDO FRUT DHE PERIM KU BJESHKET E VERIUT JAN VEND PUSHIMI ME I BUKUR AJERI PASTER UJI I BEKUAR KU JUGU I SHQIPERIS ESHTE I BUKUR QE BEN LIDHJEN MALI DHE DETI QE JAN AFER KLIMA E SHQIPERIS ESHTE KLIMA ME E BUKUR NE BOTE ZOTI E BEKOFT SHQIPERIN DHE SHQIPTARET SHQIPTARET JAN NJEREZ TE BESES E MBAJN FJALEN QE THON SHQIPTARET JAN BANK PER NJERI TJETRIN KUR DIKUSH NUK KA SHQIPTARI E NDIHMON ATE QE NUK KA I JEP KRAH NE JEMI POPULL QE KEMI VUAJTUR DHE I DIM SAKRIFICAT E JETES ZOTI SHQIPERIN E BERICTE BUKUR SHQIPTARET I BERI NJEREZ TRIMA TE BESES. POR I I VURI NE SPROV NE NUK E KEMI ZHGENJYER ZOTIN NE PROVAT SI SHQIPTAR I KEMI DHEN QE JEMI TE BESES E NDIHMOJM NJERI TJETRIN NE TE MIR NE TE KEQE 🙏 NE NUK DUAM TI BIM NE QAF DIKUJT TJETER NE DUAM PAQE HARMONI AI SHQIPTAR RROFT SHQIPERIA E SHQIPTARVE❤️

 • Erald Mesutaj
  Erald Mesutaj11 ditë më parë

  Fjalim qe duhet te hyj ne histori. I pa zevendesueshem Rama. Po e con politiken Shqiptare ne nje nivel tjeter, larg prej asaj tradicionale edhe te piset.

 • Armand Ndoni
  Armand Ndoni11 ditë më parë

  Sukses per fitoren

 • Stavro Guri
  Stavro Guri11 ditë më parë

  Bravo shqipria Bravo Rama Bravo eshte vend I bukur shqipria kujdes uni per vendi ton me mungon shqipria

 • Spiridoula Rrapushi
  Spiridoula Rrapushi11 ditë më parë

  Urime lart e me lart🇬🇷🇬🇷

 • Polazganejete
  Polazganejete11 ditë më parë

  Ju magari ose gomari i shqiprise nuk fitoje shqiprija ase populli. Pore fitoje Grqija e vuqiqi e rusije,populli po humeb partija e tije po fiton per hajni ky faer qen bire qeni makarjosi i greqise makarjosi i serbise makarejosi i Fusise makarjosi i tradhetise ja peshuresha mjekren ketij tradhetare ketoje bire qeni o bire kudere nuk kije me gezuaer se hala pa u ber 5 muje kane me fillue protesta per rrzimin e qenite te PS Qeni Edi Kudrea Rama Gomari tradhetari nga gurbeti

 • Forza Juve
  Forza Juve11 ditë më parë

  Urime urime EDI RAMA per mandatin e trete,nje Bravo tè fort nga shum emigrant ketu né itali,jemi me ty 🌷🌷💜💜💜🤜🤛👑AUGURIIIIII 👋👋👋👋

 • Paris Vi
  Paris Vi11 ditë më parë

  Zoti te bekofte 🙏🙏🙏🙏🙏

 • er vis 07
  er vis 0711 ditë më parë

  Urime z.kryeministër .vetëm me pun dhe vetëm pun ecet përpara,

 • Kimi Kumurija
  Kimi Kumurija11 ditë më parë

  Zoti krye'minister poplli te besoi esht nje pesh e madhe dhe ke rastin me te mir qe ti tregosh te gjithve qe kan be zgjidhjen me te mir dhe nuk do pendohen.kujdes

 • maik. tirona
  maik. tirona11 ditë më parë

  Un te kam parashikuar mandati 3++=4

 • KING GAMERS
  KING GAMERS11 ditë më parë

  Suksese Edi Rama

 • stile italiano
  stile italiano11 ditë më parë

  Eshte dramatike te dish qe ka akoma njerez qe votojn PD opo LSI . Duke par se si e shkatruan shqiperin ne 30 vjet. CDO POPULL KA ATA POLITIKAN QE MERITON .

 • emilian gjumsi
  emilian gjumsi11 ditë më parë

  Une nuk jam as i nje partie, po ec perpara, jam ne emigrim dhe ndryshimi i shqiprise kto 8 vite eshte rrenjesor,..na ke ngrejt koken edhe neve jasht atdheut,..vazhdo reformat dhe punen e nisur, ke hyre ne historine e shqiprise,..fjalim emocionues, krijoni mundesine te votojn emigrantet se heres tjeter fitorja do te jete historike ,imazhi i vendit tone fale jush po e con shqiprine aty ku e meriton ne mes te evropes,..pune,drejtesi, dinjitet,...legjend e gjalle..suksese..

 • Besnik
  Besnik11 ditë më parë

  KY MANDAT I 3 I RAMES ESHT PER TE MIREN E SHQIPETAREVE 🇦🇱

 • Barut Flaka
  Barut Flaka11 ditë më parë

  O Edo ngelem rrugeve te europes, na mblidh aty ku hapem syt . Nuk te ngroh dielli ne dhe te huaj

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha11 ditë më parë

  E. Meriton. Vetem. te. punoj.. Large. nga. Ajdutet. e. politikes Me. Ameriken. Kosoven. Perpara🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • Lor Med
  Lor Med11 ditë më parë

  🖕

 • cak noris
  cak noris11 ditë më parë

  Momente shum te bukur mbyllja u perlotem te gjith ketu ne America.

 • M D
  M D11 ditë më parë

  Urime Fitoren Edi Rama.Kryeministër i të gjithëve. Se ne Demokratët na zëri gjumi 🤣😂

 • Buqe Stambolliu
  Buqe Stambolliu11 ditë më parë

  Bravo Edi Rama ike perpara Perpara me hapa te shpejta

 • Tahir Gifjrj
  Tahir Gifjrj11 ditë më parë

  Boko haram kriminel poshte Sorrasi ramavic 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • El. Football1
  El. Football111 ditë më parë

  Halla ta kesh z.RAMA.. je lideri model i ktoj vendi.. i palodhur.. i vendosur.. i forte.. gezuar mandatin e 3-te historik!! Vazhdo veji relatitet vizionet qe ke per vendin!! Lart e me larte ishalla👍🙏🏻 je i madh vertet!! Vetem ti po e ben kte vend!!!!

 • Gabriel Komedi Jaupi
  Gabriel Komedi Jaupi11 ditë më parë

  Kshu bejn kta Rama Rama fitore Kurse per dy dit thon Rama Ik ik ik Kurse Rama kur fiton jam krenar per ju sot pastaj thot ja te mar e ca lek

 • rimi rimi
  rimi rimi11 ditë më parë

  Motren ne pidh o ram

 • Alessia Hyka
  Alessia Hyka11 ditë më parë

  Je me i miri bravo

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius11 ditë më parë

  💓💓💓💓👍🖐️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟🌟🏡💪💪💪💪💪

 • Alessia Hyka
  Alessia Hyka11 ditë më parë

  Je me miri

 • Gjergji Yzeiraj
  Gjergji Yzeiraj11 ditë më parë

  Edi rama populli te do dhe duket duaje dhe ti ate ngriu zhvillimin ekonomine tone dhe dinjitetin tone

 • Πετρος Μιτο
  Πετρος Μιτο11 ditë më parë

  Shkone perpara per ndryshime per SHQIPERIN ZOTI TE JAPI JETE O RAME

 • Edmira Berova
  Edmira Berova11 ditë më parë

  Urime Respekt 💪

 • Astrit Myrta
  Astrit Myrta11 ditë më parë

  RAMA FITOI JU DP BONI CA TE DONI LULZIM BASHA IK😈😈😈😈😈😈😈🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova11 ditë më parë

  Ja dole bravo edi jam me ty deri sa ti te jesh ne qeveri

 • Majlinda Marku
  Majlinda Marku11 ditë më parë

  Z.Edi Rama fut ne Europe Shqiperine e meritojme te gjithe te jemi si gjithe bota, 4 milion banor kaq pak jemi, sa duhet te jetojme shume mire jo me 100 halle e probleme. te fshehur ne nje struk te padukshem po te kemi lirine jemi ne 2021 faleminderit 😀

 • Theo X
  Theo X11 ditë më parë

  ZOTI e bekofte SHqiperine , SHqiptaret dhe EDI RAMEN, urrime

 • Matilda Mati
  Matilda Mati11 ditë më parë

  Mungojne vetem shallet e pionierave 🤬👎🏻👎🏻👎🏻

 • Video Interesante

  Video Interesante

  10 ditë më parë

  Degjoje dhe nje here, mos e shiko vetem degjoje

 • Artur Aliu
  Artur Aliu11 ditë më parë

  Ti prek.. Te madh e te Vogel.. Ti forcon edhe uijn.. E ben Hekur.

 • Artur Aliu
  Artur Aliu11 ditë më parë

  Qe.. Mos te dhemte Koka kurr.. Edi Rama... Rrofsh sa Zoti... E dhente.. Per gjith Popullin...

 • Pelasgian Boy
  Pelasgian Boy11 ditë më parë

  Posht Komunizmi.Poshte Diktatura, Bravo Edvin e ktheve ne monarki,mire ti behet kti populli qe si ndahet shpirti nga Xhaxhi Enver dhe nga komunistet si puna tende. Ke nje Pershendetje nga gjithe Shqipetaret e diaspores 🖕🖕

 • Pelasgian Boy

  Pelasgian Boy

  11 ditë më parë

  @SHQYPTAR Albania Ti shiko te shesesh votet per 100€ te qelbura mos m trego mu ca me honger e ca jo.Nuk shikoni qe po iu bie çatia po e keni menjen me u marr me politike

 • Gj.Kastrioti
  Gj.Kastrioti11 ditë më parë

  Edi Rama nuk na ke shtuar vetëm dëshirën për ta dashur dhe për të qëndruar në Shqipëri, por na ke shtuar edhe dëshirën për të jetuar!

 • shky-pe tar

  shky-pe tar

  10 ditë më parë

  Ndrro emnin, se mi del Zot ktij qi ka shit shqipnin edhe shqiptarin, ky asht si ballaban pasha n'kohe t'Gjergjit

 • Κωστας Κιορης
  Κωστας Κιορης11 ditë më parë

  Qorri hekuran urime rama

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni11 ditë më parë

  Suksese per nje shiperi me te bukur e meritojm

 • Amor Amor
  Amor Amor11 ditë më parë

  ❤️

 • Lirie Çelaj
  Lirie Çelaj11 ditë më parë

  Z. Kryeminister. Te uroj me zemer fitoren e trete. Edhe pse jetoj ne Shkoder voten e familjes time te madhe e ke pase te sigurte ne cdo votim. Por Shkodra me duket e lene pas dore nga lufta politike. Velipoja sikur eshte bregdeti i njerkes. Ju lutem mos na zhgenje bej per Shkodren ashtu si per Vloren.Gjysma e Shkodres eshte demokrate por dhe ka vuajtur shume se eshte perndjekur nga Rregjimi i kaluar. Do te desheroja shume te ishte e mundur qe ju ta lexonit kete mesazh. Dhe te na shikonit me zemergjeresi dhe dashuri. Ju pershendes dhe pergezoj. Ju si fitues

 • ARJAN DELAJ
  ARJAN DELAJ11 ditë më parë

  Mbase do behemi dhe ne si shqiptar si gjith te tjeret. Urime urime per fitoren

 • Denis B.
  Denis B.11 ditë më parë

  Urime shok dhe shoqre, dhe rroft PPSH (Partia e Patronazhulsave te Shqiperise). Ja dolet te risillni nje regjim kriminel dhe te pamposhtshem ne Shqiperi, tani mund te hidhne valle ne goj te ujkut Europian dhe me ndimen e sulltanit do ja arrini te antarsoni Shqiperine ne perandorin Turke. I beri votat e Vetvendosje te pavlefshme duke i shtuar 12 dhe tani i quan vota te humbura socialiste... Un them qe tani te fusni Bashen, Meten dhe Berishen ne burg, mundsisht ti ekstrradoni ne Rusi qe mos bejn agjitacion propagand dhe keshtu te vazhdoj fitoren partia dhe nja 50 vjet. Me sa duket nje pjes e popullit Shqiptar ka nostalgji per sheshet qe mbushen me njerez ne rresht dhe qe duartrrokisin ne nje tingull... Vdekje fashizmit dhe liri popullit! Na rujt zoti

 • Dritan Zenelaj
  Dritan Zenelaj11 ditë më parë

  I nderuar EDI RAMA. Cfare "knock out" ky I se dieles per IM. I jashtezakonshem si ai I "atomic bull vs lewis☺.

 • Dori Albania
  Dori Albania11 ditë më parë

  Ti je mbreti shqiperis ..fitore e madhe .vazhdo boj per shqipetaret se perseri do te votojn vetem ty 🤴🥳🥳🥳🥳

 • Klada Isollari
  Klada Isollari11 ditë më parë

  Jemi krenar per ty kryeminister

 • Arber Loca
  Arber Loca11 ditë më parë

  Suksese cdo hap q ben respekt 🙏🏻

 • Dritan Zenelaj
  Dritan Zenelaj11 ditë më parë

  I nderuar EDI RAMA. Urime dhe suksese te metejshme. Por si nuk te vjen zor kur flet per ndarjen dyngjyreshe te hartes elektorale , kur ti personalisht ke kontribuuar ne kete ndasi. Mjafton te kujtojme znj.hafizi , znj. Mesi z.bushati etj si edhe perberjen e qeverise ok?

 • EQUILIBRIUM衣
  EQUILIBRIUM衣11 ditë më parë

  Urime per fitoren e madhe 👏 Vetem nje gabim mos beni mos i shtrini doren PD-s pa u pastruar dhe shkeputur si parti nga patronazhi i plakut Mere berisha dhe like floririt, Kur PD-ja te shkeputet nga keta dy personazhe dhe te heqi nga piedistali lulushin qe fle gjum me bibiron ne goje dhe te pastrohet si parti duke ven te rinj e te reja me vizion e te kthehet ne nje parti me vlera atehere mund ti Shtrini doren PD-s per bashkpunim z.Kryeminister. Ju uroj suksese ne kete mandat te trete dhe ne shum mandate te tjera🇦🇱🇦🇱🇦🇱Forca Perpara.

 • Çesk Matana
  Çesk Matana11 ditë më parë

  Viva edi rama

Faqja Tjeter