Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

Argëtim

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​
flowmusic.ent​
Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIhaiwnSu7pZ3CiKau9
iTunes: music.apple.com/us/album/vendlindja-single/1565381929
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente

 • NIKO DANI
  NIKO DANI15 minuta më parë

  Shaliani ban Rap,te tjert bërlloqe1️⃣

 • Gjevalin Nokaj
  Gjevalin NokajOrë më parë

  Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu

 • Loni Diari
  Loni Diari3 orë më parë

  Kush edhe ky tjetri kengetar

 • Sahit Maksout
  Sahit Maksout7 orë më parë

  Të lumt sa bukor ke këndu ❤

 • maroni
  maroni8 orë më parë

  Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

 • minij hooi
  minij hooi9 orë më parë

  Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

 • Zili Tafciu
  Zili Tafciu11 orë më parë

  Shum e bukur

 • Labinot Berisha
  Labinot Berisha23 orë më parë

  🙏🙏🙏🙏

 • jeta jeta
  jeta jetaDitë më parë

  Sa her e ngoj ket kang lot me sy mi mbush😢😢 te lumt kendofsh gjith jeten.🤲

 • Qendrim Maroshi
  Qendrim MaroshiDitë më parë

  ❤🥺🇦🇱

 • minij hooi

  minij hooi

  9 orë më parë

  Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭

 • Bilal Roberto Carlos
  Bilal Roberto CarlosDitë më parë

  Je numer 1 sdi pse nuk e ban një bashk punim me AG se dyt njehit keni mendimet

 • Gzim Rexhepi
  Gzim RexhepiDitë më parë

  🇦🇱👐🏽❤️💪🏾

 • Fitore Beqolli
  Fitore BeqolliDitë më parë

  Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔

 • Emily An
  Emily AnDitë më parë

  O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

 • driton morina
  driton morinaDitë më parë

  👏👏👏🙏

 • Arsim Jashari
  Arsim JashariDitë më parë

  T lumt goja

 • Resl Asllani
  Resl AsllaniDitë më parë

  respek vlla 💥💯

 • NIKO DANI
  NIKO DANI2 ditë më parë

  Nuk ta pata borxh bre 😭

 • Emily An

  Emily An

  Ditë më parë

  Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!

 • FATJONA Haradini
  FATJONA Haradini2 ditë më parë

  Suksese ne te ardhmen shalian 👏👏👐

 • BRUNILDa Ziu
  BRUNILDa Ziu2 ditë më parë

  👏👏 te lumte qe ben kenge per kohet e femijerise qe si harrojm kurre por qeverite e popullit ton ben qe te ikin gjithe rinia ku te mundem fatkeqesi me te madhe nuk ka me 😢nga New York respekte

 • Florent Shala
  Florent Shala2 ditë më parë

  Ma i forti toli

 • Mergim Bossi
  Mergim Bossi2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥💪💪💪❤️

 • Bujar Shabani
  Bujar Shabani2 ditë më parë

  Moti ska kajt veq sot mke mush plot merzi ma kujtove kohen e 16 vjetve ne gurbet mallkum

 • adeline sylaj
  adeline sylaj2 ditë më parë

  Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  18 orë më parë

  botes ,ne dhe te huaj ,duke pasur mall gjithshka😢💔. Rrespekte per ty Shalian suksese te metejshme.

 • It's me
  It's me2 ditë më parë

  Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂

 • Elvana Kurti
  Elvana Kurti3 ditë më parë

  BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗

 • Gani Shaqiri
  Gani Shaqiri3 ditë më parë

  Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Selman Parallangaj
  Selman Parallangaj3 ditë më parë

  Kenga ma e mir Respekt

 • Emily An

  Emily An

  2 ditë më parë

  Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide3 ditë më parë

  THIS LOOK AWESOME!!

 • Sofije Zeneli
  Sofije Zeneli3 ditë më parë

  👌😍

 • Agime Vrenezi
  Agime Vrenezi3 ditë më parë

  Veq per para hallall zoti te rujt shaljan

 • lenci hamolli
  lenci hamolli3 ditë më parë

  Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!

 • Maja pogba
  Maja pogba3 ditë më parë

  Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  3 ditë më parë

  233 dislike pse?

 • Dorian Ju
  Dorian Ju3 ditë më parë

  Te lumt 🥲

 • Atdhe Kroni
  Atdhe Kroni4 ditë më parë

  Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !

 • Bes Neziri
  Bes Neziri4 ditë më parë

  Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢

 • Joanna

  Joanna

  3 ditë më parë

  bravo lum nont xhitka bu

 • Adriatik Llozi
  Adriatik Llozi4 ditë më parë

  ❤❤❤👏👏👏👏👏🤲

 • Joanna

  Joanna

  3 ditë më parë

  Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr

 • Marta Lushaj
  Marta Lushaj4 ditë më parë

  Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • SHQIPE Cib
  SHQIPE Cib4 ditë më parë

  Rama ik

 • Arlind ibraimi
  Arlind ibraimi4 ditë më parë

  Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani

 • vegim neziraj
  vegim neziraj4 ditë më parë

  Bravo🙏🇦🇱

 • soinhu foitu
  soinhu foitu4 ditë më parë

  Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

 • SABIT Ismaili
  SABIT Ismaili4 ditë më parë

  😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova

 • Jim Byl
  Jim Byl4 ditë më parë

  Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻

 • Xhemsi Da
  Xhemsi Da4 ditë më parë

  👍👍respect bravo 😭

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  4 ditë më parë

  Bravooo.

 • Ab bd
  Ab bd4 ditë më parë

  😂😂🤮🤮🤮🤮

 • Hello Bro
  Hello Bro4 ditë më parë

  233 dislike pse?

 • flamur murseli
  flamur murseli4 ditë më parë

  respect👍👍

 • Xhelal Bytyqi
  Xhelal Bytyqi5 ditë më parë

  Konga

 • Xhelal Bytyqi
  Xhelal Bytyqi5 ditë më parë

  Shum emire

 • Avdi Dreshaj
  Avdi Dreshaj5 ditë më parë

  Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr

 • Snko Vdves
  Snko Vdves5 ditë më parë

  bravo lum nont xhitka bu

 • Kosovo 2018
  Kosovo 20185 ditë më parë

  👍👍🥲

 • Visit Albania
  Visit Albania5 ditë më parë

  👈🇽🇰🇦🇱👐

 • Mensur Braha
  Mensur Braha5 ditë më parë

  Sa her endegjoj me përmallon ike textet nr 1 Te pershendes nga zemra shalian Nga gjermania e mallkume🙄😪

 • Joanna
  Joanna5 ditë më parë

  Zoti te rujt presim edhe me shum keng nga ty se sikur na qmall kur i degjojm kenget tua suksese

 • fatmir C1
  fatmir C15 ditë më parë

  Zoti trujte 🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Edonit Lipovica
  Edonit Lipovica5 ditë më parë

  💕💕❤️❤️

 • Nobody Burgen
  Nobody Burgen5 ditë më parë

  Uh... I don't speak this language. I don't even really listen to music. ... Why was this reccomended to me? ...Help.

 • Nobody Burgen

  Nobody Burgen

  5 ditë më parë

  @Joanna nuk e kuptoj shqipen

 • Joanna

  Joanna

  5 ditë më parë

  shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔

 • Kujtim Zymeri
  Kujtim Zymeri5 ditë më parë

  Bravooo.

 • Mirishah Shkembi
  Mirishah Shkembi5 ditë më parë

  Te lutem a ban ni kong per babin e vdekur

 • Altinn Krasniqi
  Altinn Krasniqi5 ditë më parë

  💔

 • Liridon Liridon
  Liridon Liridon5 ditë më parë

  Suksese . Toli Shalihani💪🇦🇱

 • Arjeta Sallauka
  Arjeta Sallauka5 ditë më parë

  Na knaqe zemrat me muzike dhe tekste! Te lumt 🍀

 • Driton Zogaj
  Driton Zogaj6 ditë më parë

  Respekt

 • bofooit gojo
  bofooit gojo6 ditë më parë

  M'ke kthy mbrapa në kohë 🙏🏻👏👏👏😢

 • Xhemal Lutfiu
  Xhemal Lutfiu6 ditë më parë

  hallall te qoftt

 • mentor zejnullahu
  mentor zejnullahu6 ditë më parë

  Pom myt mu kjo keng,qe 2 vjet jetoi ne zvicer po me duken si 200vjet.

 • Albnor Ramadani
  Albnor Ramadani6 ditë më parë

  Hallall bablok 🥲❤️

 • Arber Krasniqi
  Arber Krasniqi6 ditë më parë

  Shum respekt

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  6 ditë më parë

  BRAVO, zemra t'knoft gjithmon e jet, kenget tua kan gjithmon nje mesazh realiteti qe ne zemer te therr

 • Meti Romantik
  Meti Romantik6 ditë më parë

  See you again, 😥 Wir sehen uns wieder, 😥 Takohemi përsëri., 🤔😥🤲💔 Sa shokt mu vranë për ket tokë more njerëz, sa e veshtir është të thuresh vargje në dhe të huaj për shokët e idealit, eh sa sa her jetova me vdekjen, tuj ra nëpër prita natën e diten, atje n-kufi tash e 22 vite bohen me 24 maj 1999, saher vijn datat e rënieve te bashkluftarve, mqahet 💔-ra prej malli e merzis, te gjitha tmirat e zotit i kamë asgjë smë mungon se mallin secili kemi me lon një ditë, me mungojn shumë shokët e vendlindja si dikur se tani jeta atje nuk po më ngreh me shku si para ca viteve, jan prish njerzimi tmerri i zotit, qysh kemi jetu para lufte; Me pak jemi knaq, Tash me shumë dojm me plas., Te lumt o djal me kto tekste te ndjeshme qe po i këndon shtresave tona qe është e dhimbshme realitet i hidhur, te uroj shëndet jet të gjat e suksese treja.,👏👌🤔 Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicer. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

 • bardhec Uka
  bardhec Uka6 ditë më parë

  O shaljan ky zani tjetr sesht i joti aesht duet zeri gjavit apo i ismet begjeti ndoshta esht krejt i yti.

 • Ahmed Behrami
  Ahmed Behrami6 ditë më parë

  💙💙💙

 • Skopje shkup
  Skopje shkup6 ditë më parë

  shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔

 • butti fdft
  butti fdft6 ditë më parë

  rrotullohet🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zhuljeta Shabani
  Zhuljeta Shabani6 ditë më parë

  Sa prekese kjo muzik bravo urime per kenget qe nxjerr kenge per rinine e sotme 😓😔

 • Fatlum Xhemajli
  Fatlum Xhemajli6 ditë më parë

  Hallall tkoft shum muzik e mir 🔥🔥🔥🔥

 • Bekim Skenderaji
  Bekim Skenderaji6 ditë më parë

  Ah Shalian Shalian....!!!...zemren na e shkrumoj ky gurbet...!!!.. na preke me kete kenge mu ne zemer ..!! Paq jete te gjate e zoti te rujt o Shalian..!!👋👋

 • Murat Istogu
  Murat Istogu6 ditë më parë

  Kjo keng me ben te 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 pa ndal

 • butti fdft

  butti fdft

  6 ditë më parë

  SUKSESE per TER JETEN vlla I dashur

 • sami rashiti
  sami rashiti6 ditë më parë

  Shuuuum e qelluar t'lumt...

 • com
  com6 ditë më parë

  Zmr tknoft o vlla mishi kokerr mu ba...mke çu nvenlinje me men itash zoti trujt ty...gjith e cila kang ma e bukur se shoqja....tu gzoft zmr ty ishalla vllau jon shaliani👆👍💖😭😭💞💎💞💎

 • dardan dauti
  dardan dauti7 ditë më parë

  👍

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  6 ditë më parë

  Big like 👍

 • Flamur Derkillaa
  Flamur Derkillaa7 ditë më parë

  Suksese ne te ardhmen shum me vend kenga

 • Mehdi Hamiti
  Mehdi Hamiti7 ditë më parë

  BRAVO, zemra t'knoft gjithmon e jet, kenget tua kan gjithmon nje mesazh realiteti qe ne zemer te therr

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  6 ditë më parë

  brravo tè koft shalian shum respekt pèr ty shum ì fort je

 • Ermal Delija
  Ermal Delija7 ditë më parë

  A ska me vend tanin edhe zogjt e malit kendojn me bukur

 • Ismet Palushi
  Ismet Palushi7 ditë më parë

  Ksai i thon kenge shqipe dhe pasterti

 • Sefer Ziberi
  Sefer Ziberi7 ditë më parë

  shum e mir vallahi

 • Florim Tahiri
  Florim Tahiri7 ditë më parë

  E bre Shalian qe mbane me lot, e mkalle ne zemer. Allahu kurr mos te humbt te kendoft zemra edhe shpirti gjithmon. Te lumet ne qe te kemi, e qe deri sot qka ke kendu te gjitha kan qen realitet.

 • Florim Tahiri

  Florim Tahiri

  3 ditë më parë

  @Sebahat Busi flm shu per pershendetjen dhe rrespektin. Gjithashtu jeni te pershendetur dhe te rrespektuar. E ket legjenden ton e ruajt Allahu gjithmon

 • Sebahat Busi

  Sebahat Busi

  4 ditë më parë

  Pershendetje Po ke te drejt I Nderuar se e kam ndegju te kosov show qe qka shrine dit Te perditshme I bon kang dhe shum me pelqenjn gjithmon knagat e ti sidoqoft ju Pershendes kudo qe jeni Respect ✊

 • kreshnik biba
  kreshnik biba7 ditë më parë

  Te kendoft zmra

 • ed_ ghost1067
  ed_ ghost10677 ditë më parë

  Bashk keng e qellume tlumt

 • orizare orizare
  orizare orizare7 ditë më parë

  tung

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb7 ditë më parë

  Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

 • Dr Ze
  Dr Ze7 ditë më parë

  SUKSESE per TER JETEN vlla I dashur

 • Dr Ze
  Dr Ze7 ditë më parë

  SUKSESE 😭😭😭😭per gjith neten

 • Luljeta Tafilaj
  Luljeta Tafilaj7 ditë më parë

  😥😥😥😥🤲🤲🤝🇩🇪🇦🇱

 • bardhec Uka
  bardhec Uka7 ditë më parë

  O shum keng prekse por ralitet shum edhimbshme vendlindja te lumt oshaljan.

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  7 ditë më parë

  👍👍

 • Festim Bilalli
  Festim Bilalli7 ditë më parë

  brravo tè koft shalian shum respekt pèr ty shum ì fort je

 • Amigo S
  Amigo S7 ditë më parë

  Big like 👍

 • Jehona Braha
  Jehona Braha7 ditë më parë

  Bravo keng e bukur👍👌🤲

 • Mimoza Hajdari
  Mimoza Hajdari7 ditë më parë

  Bravo qishtu esht

Faqja Tjeter