Klanifornia - Arrestohet Pablo Escobar (I ftuar Behar Mera)


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Klajdi Leka
  Klajdi Leka26 ditë më parë

  behar mera legjenda e dibres❤

 • Mirush Baraj
  Mirush Baraj27 ditë më parë

  Behari eshte usta i themi ne Dibranet edhe gurin e lemuar te zallit e gdhende e perdor per qoshe past jet te gjat ta ndriqoje humorin shqiptar qe dal nga dal po e humbet ndriqimin e dikurshem te Tone Banushit Zef Dedes ziliha Milotit apo Fadil Haseses e Rremes se Durrsit

 • DIBRANI_FF
  DIBRANI_FFMuaj më parë

  4:36

 • Florjan Kokonozi
  Florjan KokonoziMuaj më parë

  Nuk e di pse por mendoj qe Sander Frangaj ju paguan nga xhepi tij juve se prz qe te gjith nuk e keni iden se ca do te thot fjala humor

 • Mike The Right One
  Mike The Right One2 muaj më parë

  Thuj p po, se i ka kap dallgija, haaaaaaaaaaaa

 • Dini Daci
  Dini Daci3 muaj më parë

  kolombia AA i shqiperis

 • Aida Kadiu
  Aida Kadiu3 muaj më parë

  Hahahahahahh😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

 • Mike The Right One
  Mike The Right One3 muaj më parë

  Pordhtu dreqi ne vesh me gjith humor si bani

 • ALTEO SHUEDHA alteo
  ALTEO SHUEDHA alteo3 muaj më parë

  😄😄😄😊😊😊😉

 • FLORAN Shabani
  FLORAN Shabani3 muaj më parë

  💥

 • Bisha I Bregdetit Lukovë
  Bisha I Bregdetit Lukovë3 muaj më parë

  Hahaha respekte Behar mera

 • Artenisa Bushi
  Artenisa Bushi4 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Andi Milo
  Andi Milo4 muaj më parë

  Pablo duket si Borati me shumë!

 • game tv
  game tv4 muaj më parë

  Mos u korukto o shef

 • game tv
  game tv4 muaj më parë

  O fenomen

 • game tv
  game tv4 muaj më parë

  Ke CUAR drog

 • Jurgen Kola
  Jurgen Kola4 muaj më parë

  😭😭😂🙈

 • Valentin Mera
  Valentin Mera4 muaj më parë

  bravo behar mera 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😃😃😃😃😃😃😂😂

 • Marcel Berat
  Marcel Berat4 muaj më parë

  Matilda me qafsh mu mo u perkul 😂🤣😂🤣😂🤣

 • Titi Kodheli
  Titi Kodheli4 muaj më parë

  0p PPL ⁰.

 • Gezim Brahimi
  Gezim Brahimi5 muaj më parë

  O gjigander 😁😁😄😄

 • Kujtim Uzuni
  Kujtim Uzuni5 muaj më parë

  03

 • Free Qr codes
  Free Qr codes5 muaj më parë

  jeni ma te fortit ne bot

 • PappaDock AP
  PappaDock AP5 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 bravo BEHAR

 • PappaDock AP
  PappaDock AP5 muaj më parë

  U myten me drog😂😂😂👏👏

 • Matilda Tahiri

  Matilda Tahiri

  4 muaj më parë

  Kida

 • PappaDock AP
  PappaDock AP5 muaj më parë

  O behar o i pir kshu esht policia

 • PappaDock AP
  PappaDock AP5 muaj më parë

  Fsgdhfjfj

 • Princ1
  Princ15 muaj më parë

  Kot fare veten presori me pelqen

 • Kiu_ Official
  Kiu_ Official6 muaj më parë

  😋😋

 • Shaban Dapaj
  Shaban Dapaj6 muaj më parë

  7 ū

 • Vlore Peshkpi
  Vlore Peshkpi6 muaj më parë

  9

 • Ap Alpha
  Ap Alpha6 muaj më parë

  prej Beharit moren audienc

 • Olti Myrte
  Olti Myrte6 muaj më parë

  Ju

 • Vilson Stepanovic
  Vilson Stepanovic7 muaj më parë

  Gh

 • Joerd Hysa
  Joerd Hysa7 muaj më parë

  10 minuta po prisja pjesen ku me qesh. Jeni shume te dobet saqe dhe Behar Meren e ulet ne nivelin Klanifornian

 • ANTIDRROG_JR

  ANTIDRROG_JR

  Muaj më parë

  pkp

 • Denis Dauti
  Denis Dauti7 muaj më parë

  Te alpazari Behar.

 • THE_K1NG
  THE_K1NG7 muaj më parë

  Sa like bohen per olsi bylykun

 • Valentin Mera

  Valentin Mera

  4 muaj më parë

  10000000000000000000000

 • ALB SHQIPET
  ALB SHQIPET7 muaj më parë

  Klanforni

 • ALB SHQIPET
  ALB SHQIPET7 muaj më parë

  albi. Prencçi

 • Arnold Smeysters
  Arnold Smeysters7 muaj më parë

  par contre la pub j'aime bien🙂

 • Arnold Smeysters
  Arnold Smeysters7 muaj më parë

  on écrit california alors ta gueule.

 • Beqir Ahmeti
  Beqir Ahmeti7 muaj më parë

  Bbbbb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb b bu7ugn

 • Bexhet Gorenca
  Bexhet Gorenca7 muaj më parë

  behar na kenaqe sakte dibrance ene on jem dibran me lot jam qesh

 • Vlora Al
  Vlora Al7 muaj më parë

  althe.info/number/vH2kg4ydZoeMi5k/video

 • Ibush Murati
  Ibush Murati7 muaj më parë

  4 0i 000i 9th 0i

 • Esma Salla
  Esma Salla7 muaj më parë

  A

 • Esma Salla
  Esma Salla7 muaj më parë

  ++++++×××××××÷÷÷÷×=÷÷÷×÷÷6÷_^÷_';#_÷^$_÷;#_÷; $^*#&×,^$&/=&@/×*

 • Esma Salla
  Esma Salla7 muaj më parë

  Bravo

 • Adrian Koni
  Adrian Koni7 muaj më parë

  Pranvera me një lule nuk vjen. althe.info/number/0IDZhnuCooaehKY/video

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj7 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍

 • editr
  editr7 muaj më parë

  Humor vari rrrrrrroçkën

 • Veronica Marcu
  Veronica Marcu7 muaj më parë

  ❤️💋

 • Thợ đá miền đông
  Thợ đá miền đông8 muaj më parë

  Hello. I'm from Vietnam. And I work in the granite and granite industry. It's great to know your country through ALthe videos. Your country is wonderful and I look forward to one day coming to your country to visit. Nice to meet you and exchange with you and hope you support your ALthe channel for mutual development. Thanks very much❤❤❤

 • Lapraxi
  Lapraxi8 muaj më parë

  Si raku Boratit kur del nga dushi

 • ernest ernesti
  ernest ernesti8 muaj më parë

  E kuptoj qe eshte humor, por pershtatjuni sadopak personazhit. Jane bere dhjetra filma dhe dokumentar mbi escobarin dhe asnjehere nuk e kane interpretuar duke trasportuar droge vete. Droge nuk trasportonte as ushtari i shkalles se fundit te escobar.

 • Hamdi Biba
  Hamdi Biba8 muaj më parë

  Ccccçccccccccccccççccl⁰

 • Alex Skenderi
  Alex Skenderi8 muaj më parë

  Me ca ja mushe byrekun me plak me kepurdha te grime i bone alucinacione?

 • Fredi Stafuka
  Fredi Stafuka8 muaj më parë

  Hec hec heeeeec luj venit mo

 • Gjyla Gashi
  Gjyla Gashi8 muaj më parë

  ut

 • Besnik Belaj
  Besnik Belaj8 muaj më parë

  Tabazemrenobardhohkurpotshopudumushkri😗😗😗😗😗😗😗💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👥👥💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏

 • Berisha Nexhmije
  Berisha Nexhmije8 muaj më parë

  Kanga kanagjegji

 • Majlinda Koci
  Majlinda Koci8 muaj më parë

  E

 • DON BON
  DON BON8 muaj më parë

  Ça Pablo 😂😂😂

 • Xani Ceni
  Xani Ceni8 muaj më parë

  Matilda humor burgu

 • Arjola Mehmeti

  Arjola Mehmeti

  8 muaj më parë

  OK

 • EAGLE LAND
  EAGLE LAND8 muaj më parë

  Ky Escobari fiks si Borat

 • Drita Tuka
  Drita Tuka8 muaj më parë

  Sdi greqisht ene thot mnjef plakën ene flet shqip hahhah🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Elbasani Im
  Elbasani Im8 muaj më parë

  Ehodlkd

 • OG 4SHO
  OG 4SHO8 muaj më parë

  althe.info/number/uZisp4Crl4aXhtw/video

 • Black Liak dhe Reina
  Black Liak dhe Reina8 muaj më parë

  Ca dite jepet live kjo ne shqiperi se ne jemi jasht e nuk e dime kur

 • Klevino

  Klevino

  4 muaj më parë

  Te shtunen

 • Servise Vodafone
  Servise Vodafone8 muaj më parë

  Jepi ni her gas mqafsh se kam qef per benz maroj 😂😂😂

 • Servise Vodafone
  Servise Vodafone8 muaj më parë

  Bhm ma madhi nvend

 • Adrian Koni
  Adrian Koni8 muaj më parë

  Ku je e dashur althe.info/number/yGXbj3dmfnePlb4/video

 • Bexhet Gorenca
  Bexhet Gorenca8 muaj më parë

  aaaaaa me kepute tu e qesh tamam si dibrance behar

 • Bexhet Gorenca
  Bexhet Gorenca8 muaj më parë

  behar je dibran vertet se ene on jem dibran

 • Regbin Vata
  Regbin Vata8 muaj më parë

  Ys

 • Elda Haxhaj
  Elda Haxhaj8 muaj më parë

  Jsjddjd

 • Margen kaja Margen kaja
  Margen kaja Margen kaja8 muaj më parë

  Supr numr

 • ALKUKES
  ALKUKES8 muaj më parë

  U perdredhka gazetarja ne fillim klipit si rruspie

 • Rafael Sulejmanaj
  Rafael Sulejmanaj8 muaj më parë

  Behar mera ti je 1 ne bote Per humor

 • LEGEND NINAJA 🇦🇱
  LEGEND NINAJA 🇦🇱8 muaj më parë

  hahahhahahah

 • Refail Sula
  Refail Sula8 muaj më parë

  Bear mera artist

 • Ermal Shahi
  Ermal Shahi8 muaj më parë

  👃😁😁😁🤙

 • Terror king
  Terror king8 muaj më parë

  Super

 • Drita Tuka
  Drita Tuka8 muaj më parë

  Ca i bojn 50milej

 • fabjan sufa
  fabjan sufa8 muaj më parë

  😂😂

 • Artenis
  Artenis8 muaj më parë

  O gjeshat e botes

 • Pajtim Ismria
  Pajtim Ismria8 muaj më parë

  Veq humor.ce nuk din te bej ki olsi

 • meli malaj
  meli malaj8 muaj më parë

  Si e hedh pesshen

 • Samsung J3
  Samsung J38 muaj më parë

  E mir osht droka

 • Armando Vorpsi
  Armando Vorpsi8 muaj më parë

  Per 1 dit 300.000 view sa vk jeni bo per gjynaf

 • Pamela Kamberi

  Pamela Kamberi

  7 muaj më parë

  Jene me shum

 • Ricky Nike
  Ricky Nike8 muaj më parë

  Mall me byrek gafa 2021 🤣🤣

 • Kastriot Plaka
  Kastriot Plaka8 muaj më parë

  Ate ashtu polici ty moje provoje njeher me polic provoje.

 • Aurel Hoxha
  Aurel Hoxha8 muaj më parë

  Përshëndetje të gjitheve une jam Anna dhe doja t’ju informoja se ky eshte kanali im zyrtar i ALthe. Beni te gjithe subscribe. Se shpejt do hapen playlist ku do te jene te gjitha videot e perputhen dhe nje e vecante vetem me takimet e mia😉 Mos harroni te beni Subscribe!

 • Griseld Rusi
  Griseld Rusi8 muaj më parë

  Hahahahhha

 • Luis Luis
  Luis Luis8 muaj më parë

  Te bejm ndonj protest te kthehet apartamenti 2x 🥺🥺

 • Bani Kapllani
  Bani Kapllani8 muaj më parë

  As per the qesh Beni hahaha

 • stela rexha
  stela rexha8 muaj më parë

  Marina jam djal edhe e kam emrin seld une e dua getoarin edhe i pelqej kenget e getos

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE08 muaj më parë

  Hahhahahahah

 • Fadil gisi Ganaj
  Fadil gisi Ganaj8 muaj më parë

  hahaahahah💪👍😂

 • Adrian Koni
  Adrian Koni8 muaj më parë

  Shishen Tënde althe.info/number/05_Og2uPrYqBg64/video

Faqja Tjeter