Al Pazar - 9 Tetor 2021 - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu3 ditë më parë

  Nash qere dmth ik n shpi apo brenda n shpi i thot ik n shpi ajo pffff

 • Artur Vlora
  Artur Vlora6 ditë më parë

  Rroli Fiqos eshte njish, pastaj vjen sala, pastaj Teri.

 • E. Varga
  E. Varga10 ditë më parë

  Po keta jevgjit po imitojne apo si?

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj11 ditë më parë

  5 vjete o Surrel do flesh me plaken o Surrel Americani haàaaa 😀😀😀😀😀😀👏👏👏👏👏👏👏

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj11 ditë më parë

  Jeni te medhenj Agroni dhe Surreliiii reliiii o hallo humor fantastik haàaaa Surrel americani persh itali 😀😀😀😀😀👏👏👏👏👏

 • Bukurije Balla
  Bukurije Balla11 ditë më parë

  Klan jh A

 • Da Da
  Da Da12 ditë më parë

  Na kenaqet. Shum aktor te mire.👏👏👍👍

 • Zeni Zylyftari
  Zeni Zylyftari13 ditë më parë

  Jane njesha

 • Nurije Shaba
  Nurije Shaba15 ditë më parë

  Me pelqen visho 🤣🤣

 • Martina Skerma
  Martina Skerma16 ditë më parë

  Rolin e Meleqit e jogarqi edhe gruaja e Jorgaqit e keni qar me pelqen shum shum bravi

 • Castriot1
  Castriot116 ditë më parë

  Goni Je Super Yll.

 • Castriot1
  Castriot116 ditë më parë

  Ori Te Hongsha Zemren

 • Castriot1
  Castriot116 ditë më parë

  Genci Te Hongsha ZEMREN.

 • Castriot1
  Castriot116 ditë më parë

  Fiqo&Surreli&Qemo Ikona. Eshte e 7-ta here qe ju shof.

 • Anderson Dan
  Anderson Dan16 ditë më parë

  VK a shifet kjo? ka 5 vjet nje humor nje lesh me presh, dueht te jesh 60 vjec me pun monotone me qesh me kto budalliqe!

 • Vathe Gunga
  Vathe Gunga16 ditë më parë

  Jeni te gjithe Artista. Jeni te mrekullushem.Suksese

 • Lek Toma
  Lek Toma16 ditë më parë

  Jeni mir si ndolle ne Europ qe nuk kan cfare ka shqyperia. Ju jeni me mire se Europa

 • Lek Toma
  Lek Toma16 ditë më parë

  Ceshja te zgjat jeten

 • Nikos Al
  Nikos Al16 ditë më parë

  😂😂😂😂 Edi Rruama 🤣🤣🤣🤣

 • INA INA
  INA INA16 ditë më parë

  O thethe je e pa par🤣😂 pa humbur kohen e shkuar🤣🤣

 • Troi Troi
  Troi Troi17 ditë më parë

  Kta si gabel e Flliqen Emisionin Agron Llakaj se eshte tuj dhen shije te keqe.

 • Spiro
  Spiro17 ditë më parë

  Re pedhja,kriza ekonomike eshte ne cdo vend te botes,sepse epidemia e shkateroi njerezimin !Pra o humorist nuk eshte vetem per ju,Po per te gjithe boten!💩

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Fiqo hera e 4 rt qe Ju Shof. Si Fiqo je Diva me Surrelin&Qemon.

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Fiqo&Surreli&Qemo=Persosmeri e Humorit.

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Alexi&Durrsaku Ikona. Al Pazari&Goni Faleminderit.

 • Bisha Athine
  Bisha Athine17 ditë më parë

  😀😀😀👍👍👍👍👍👍🔥🔥🔥🔥🔥🔥😅😅😅😅😅bravo jeni te mrekullueshem .

 • Halil Agaliou
  Halil Agaliou17 ditë më parë

  Cjan keto burdhello humori more karabusha

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen17 ditë më parë

  Pershendetje ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Ori je Diva ne cdo Rol shkelqen.

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Surrel te hongsha Zemren.

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Fiqo&Ori&Surreli. Te SHKELQYER VEshte e 5 ta here qe e shof kete numur. Goni

 • Castriot1
  Castriot117 ditë më parë

  Al Pazar Show Elitar.

 • Adriana Mustafaraj
  Adriana Mustafaraj17 ditë më parë

  ...Ju jeni te paret ne humorin Shqiptar pastaj Portokalli e te tjeret ne rradhe .... !sa shume ju pelqej nuk le numer pa pare nderkohe qe te tjeret i kaloj duke zgjedhur , i'm sorry , i'ts true !

 • eddy edion
  eddy edion17 ditë më parë

  shum idjot ky agroni vetem ky ka qef t duket ...nuk shihet ma al pazari se ta shpif ky agron palaqja

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli17 ditë më parë

  Artista jeni po zgjidhni ca role me per humor ,mos flini .suksese

 • Vanesa Harizaj

  Vanesa Harizaj

  16 ditë më parë

  Mos thuaj flen se sesht aq e lehte te besh te tj per te qeshur se puna e tyre .Aktoret duan frymezim te bjn role sa me te bukura.

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd17 ditë më parë

  Shum bukur respekt te gjithe.

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd17 ditë më parë

  ♥️❤️♥️❤️🙏🙏🙏

 • teuta shestani
  teuta shestani18 ditë më parë

  edhe nena me vajzen fierake jane gjithmone super

 • kukus

  kukus

  17 ditë më parë

  .

 • teuta shestani
  teuta shestani18 ditë më parë

  grekja flet shqip super

 • Vladimir Lleshi
  Vladimir Lleshi18 ditë më parë

  Agron vllaka humorist koti fiton ndaj te tjerve ce shikoni kete njeri ishitur i ramovicit

 • Linda Linda
  Linda Linda18 ditë më parë

  ke qef ti nigjosh sa me pelqen ky skec Bravo Suksese

 • bym
  bym18 ditë më parë

  Super aktor ky qe ben Thethen😂😂😂

 • Castriot1
  Castriot118 ditë më parë

  O Gon Llaka je Ikone.

 • ALDO VRAPI VRAPI ALDO
  ALDO VRAPI VRAPI ALDO18 ditë më parë

  SUKSESE

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius18 ditë më parë

  Alpazari jep gomarllegjet e Shqiptar po me vjene per te qeshur se nuk kuptoje 🤣🤣🤣🤣🤣😪🙄😪😪🙄🙄 jeni te gjithe te mire suksese 🙏💖💝💓💓💖

 • Elen Laert
  Elen Laert18 ditë më parë

  O zot ai qe loz rolin e Thethes eshte shume aktor fantastik shume i talentuar 👌🏻👍🏻👏🏻👑🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  9 ditë më parë

  Quhet Genc Lleshi

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani18 ditë më parë

  😁😁😁

 • Endrit Tafani
  Endrit Tafani18 ditë më parë

  Humor rruge banal agroni aq e ka horizontin vetem ben humor banal e vet qesh

 • Lisi Mucaj
  Lisi Mucaj18 ditë më parë

  Ky Agron llaka ben humor ter pordhe, sot mbas 2 viteve po e shikoj al pazarin

 • Murat Shehu
  Murat Shehu18 ditë më parë

  THIRRJE TE PA SHKOLLEVE PA EDUKATE Mblidhni mendjen, rumpalla e Sali-Ilirit qe u beri juve milionere dhe Sali-Ilirin bilionere, “zoter te Shqiperise” nuk vjen me. Ajo ishte nje patriotizem per se prapthi si xhaketa enveriste e Saliut e kthyer mbrapsht. Rrofte Amerika per kete dhe ambasadoria amerikane qe na i solli Zoti. Hidhuni perpjete sa te doni do ktheheni atje ku e keni vendin dhe e meritoni bashke me idhujt tuaj Sali-Ilir. Ok?

 • Vesa
  Vesa18 ditë më parë

  Per zonjen thethe e shoh emisionin,

 • Asllan Hajra
  Asllan Hajra18 ditë më parë

  hahahahahahahahah llazar

 • Feuerzeug626
  Feuerzeug62618 ditë më parë

  Gono sta mban Botha te merest me Ramen Ne fake ke te create se te mballos families Rama Bravo Gono ha dhe ty nje cope bike si gjetne shqiptaret

 • Anna Anna
  Anna Anna18 ditë më parë

  Niceee Ori beje me shpesh kete greko-filen se e ben mire. Po Qemo mbetet on the top. 😜😅

 • Valbona Kasa
  Valbona Kasa18 ditë më parë

  Sei grande Fiqo 🤣🤣🤣🤣

 • Anna Anna

  Anna Anna

  18 ditë më parë

  Jo me pak dhe Qemo kontrapunti 😂

Faqja Tjeter