Pas një puthje, më në fund kemi çiftin e parë të deklaruar në program-Përputhen +40, 15 Qershor 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Jeta Ima
  Jeta Ima21 ditë më parë

  O Zot gazi botes me ket shov mare more per shqiptar qka po bojn spo di qysh po mundeni mi kqyr keto sende ncncncnc

 • Enis Golis
  Enis Golis27 ditë më parë

  Normal qe nuk e duan ilirin prinderit dhe fisi jot se ky eshte dore e zeze, kshu eshte mentaliteti shqiptare i gatuar

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi29 ditë më parë

  Puthja ndikoj qe Albina Halilaj nga drenasi te largohet nga une rend ka gabue.Une romanin ja kam premtuar.Ajo stilograf te shtunen me ka dhuruar.lus t me shkruan ne viber mikja Albina.Kurr s mund te harroj.5.7.2021 poeti e shkrimtari Rrahimi.

 • Valbona Veliu
  Valbona Veliu29 ditë më parë

  Mua me pelqejne njerezit qe percjellin pozitivitet dhe drite... jeta eshte shume e shkurter...

 • Enis Golis
  Enis GolisMuaj më parë

  Po kjo linda qe e quan veten biznesmene paska ngelur keq per nje burr me e gjet ne ket emision sa poshte paska rene kjo xheloze femer, gilberta & iliri ja vlen te jene bashke se nuk kane qene ndonjeher te martuar, sa banal e quan veten biznesmene ti thuash tjetrit me kete lepin atje ku ke peshtyre femer negative zero, kjo linda ka höre aty me shume per ti bere reklam biznesit vet se sa per te gjetur Partner, linda femer shume negative.

 • Endri Kllogjeri
  Endri KllogjeriMuaj më parë

  Si e ka mjekrren iliri si vizimet e stadjumit elbasan arena

 • Rita Selimaj
  Rita SelimajMuaj më parë

  Iliri eshte nje mashkull me shume edukat e shpresoj qe Gilberta te ja din vlerat , me sa duker aty , meshkuj si Iliri Jane te rralle. Uroj qe Iliri te kete nje te ardhme te.lumtur.

 • Drita Rungo
  Drita RungoMuaj më parë

  gilberts samiu esht me autoritar per ty

 • Rudi Zavalina
  Rudi ZavalinaMuaj më parë

  Si spesa te mbush te dy jeni 🤣🤣🤣

 • firdes troplini
  firdes tropliniMuaj më parë

  Me pelqen si program Kur kam kohe e shikoj.Shikoj burrat shqiptare Qe kan mesuar te dhurojn lule (gentile)Dhe grate shqiptare kane arritur te vendosin dhe te thone ate qe mendojne .Te gjithe jane aktore sh te mire .Nga te gjitha une shikoj vetem Lindita eshte me e drejta dhe me e mira ,,shpresoj te fitoj Lindita ,ky eshte mendimi im 🌹👏

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuMuaj më parë

  berta kujton se iliri ka lek prandaj ju kthye po aq e ka berta 2ose 3 muaj pastaj idhet ne krahun tjeter

 • Tauliand sdi
  Tauliand sdiMuaj më parë

  Linda esht shum e drejt

 • Z M
  Z MMuaj më parë

  Duken bukur Iliri dhe Gilberta!

 • enkk iss
  enkk issMuaj më parë

  Unë naj gjithmon kur merzit puthen n buz

 • enkk iss
  enkk issMuaj më parë

  🥺🥺❤❤

 • enkk iss
  enkk issMuaj më parë

  😘😘😘😘😘😘😘🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

 • enkk iss
  enkk issMuaj më parë

  😂😂😂

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku ioMuaj më parë

  Ti je dhelper shume e rrezikshme Linda ne shikojme me shume nga ekrani ndersa ju te dyja jeni shume ofenfeduese

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku ioMuaj më parë

  Dy femra ka ne +40 Lindita dhe Gilberta ❤️❤️

 • Gjemali Tanushaj
  Gjemali TanushajMuaj më parë

  Bravo ilir,i pelqej gilbertes aroma e veres ne buz te ilirit

 • Vin Örn
  Vin ÖrnMuaj më parë

  Linda na mbyti me jargë e përshtym 😂

 • Aleks kerciku
  Aleks kercikuMuaj më parë

  Ne fillim nje tha “Une s’’jam”

 • Mennt Kastrioti
  Mennt KastriotiMuaj më parë

  Me vjen mir sepse shoqeria Shqiptare ka nje oratori kaq te lart ,me te vertete impresionuse ,kur ke parasysh se ndodhesh para audiences . A ka mangesi qe shfaqen Po ,por femra e ka natyren gjithmone te ndihet e perdorur dhe viktimizohet .

 • Isalume Arapaj
  Isalume ArapajMuaj më parë

  Po kete hall ka populli

 • Besa H
  Besa HMuaj më parë

  Linda je femer e mrekullueshme, nuk ka mashkull per ty aty , nuk ka nje femer tjeter si ti loqk je, ti je shum e matur 3 her mendon nje her flet, kjo gilberta ka mbetur ne moshen adoleshente akoma eshte 17 vjeq jukan bllokuar vitet

 • Bosi Bosi
  Bosi BosiMuaj më parë

  Me pelqejn te dy jane bere per njeri tjetri bravo 👏👏👏

 • beyond infinity
  beyond infinityMuaj më parë

  Linda i paska me t peshtyra gjerat. Shume qytetare

 • beyond infinity
  beyond infinityMuaj më parë

  Linda je fshatare, me vjen keq. Tung 😉

 • beyond infinity
  beyond infinityMuaj më parë

  O Ilir o bob

 • Florida Abazi
  Florida AbaziMuaj më parë

  Kesaj lumadhes aq shum i pelqen vetja sa na hapi barkun

 • Mbaresa Jazaj
  Mbaresa JazajMuaj më parë

  Bravo urime

 • Arbër 2020
  Arbër 2020Muaj më parë

  Qr kesaj Gilbertes duhet me i fut kacarrumin ne ne goje se nuk fiket duke qesh

 • Aferdita Shemuni
  Aferdita ShemuniMuaj më parë

  E shpreur.me ILirin .diemi me mir shok Gilberta ILiri jan beqar

 • Aferdita Shemuni
  Aferdita ShemuniMuaj më parë

  Kjo peshtymen e do ne surrat na neveriti emisjoni Arjan mbasi i bet nji vrejt ajo prap e pa edukat

 • Aferdita Shemuni
  Aferdita ShemuniMuaj më parë

  Bravo Arjani fjalori skandal

 • Genta Malevi
  Genta MaleviMuaj më parë

  Dy fallco si keto nuk kam pare.

 • Isi Dona
  Isi DonaMuaj më parë

  A sa jam knaqur me kete takim jau shtoft Zoti jeten bravo ashtu vazhdoni te buzeqeshur 🙏🏻💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Lirie Hyseni
  Lirie HyseniMuaj më parë

  ILIRE kombinon me Gilberten jane çift mrekullueshem

 • Sokol Hysen
  Sokol HysenMuaj më parë

  💞

 • Fatma Anelli
  Fatma AnelliMuaj më parë

  Puntaten e dates 17ju lutem

 • marsi
  marsiMuaj më parë

  Gilberta:Une kam intuite te forte. Dhe tregon hunden. Nuk e dija qe intuita te rrinte tek hunda. Thua valle te jene qurret.

 • milano 1991
  milano 1991Muaj më parë

  Burri botes te puth ti ke mendjen ke sallata 😂😂

 • milano 1991
  milano 1991Muaj më parë

  Sa han moj gilberta 🥸

 • l
  lMuaj më parë

  Wow

 • F.F.E.E
  F.F.E.EMuaj më parë

  Kta jane si adoleshent..Kan filluar kto dashurit me kamera Po msojne edhe femijet e kopshti si dashurohesh , marin tel ne dore e cojne ne jutub dhe shikojne perputhen .Nej dit do bejne seks ne sy te kamerave. Zoti i ruajte mente e kokes. Kta jan shendosh jan ber si gicat han e pine neper resorande lluksoze. Gjithe kto shpenzime qe bejne kto ne emisjon , sikur tja u shperndanin familjeve ne nevoj do ecte para Shqiperija

 • Sibe Berberi
  Sibe BerberiMuaj më parë

  Fytyra armanit mbrapa 🤣🤣

 • Lek Dodaj
  Lek DodajMuaj më parë

  Une e shoh ma shum si arushan ilirin

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuMuaj më parë

  o berta shife mir ket ilirin mos u nxito

 • Rony Rag
  Rony RagMuaj më parë

  7391

 • Elona Tabaku
  Elona TabakuMuaj më parë

  Gilberta u deklaruar per ilirin se kishte hall mos ja merte lindita bukuroshja 🥰🥰

 • Ani Cani
  Ani CaniMuaj më parë

  Armandi dhe arjani 1 surrat fetyr kan ngjajn shum😂

 • Aneta Lica
  Aneta LicaMuaj më parë

  Moj Zonja Linda ti ishe ajo qe e zgjodhe cfar justifikimi eshte qe ty "te perdoren"shum e pa llogjikshme

 • Aneta Lica
  Aneta LicaMuaj më parë

  Jeni cift fantastik ishalla do perputheni♥️♥️

 • Minire Rekaj
  Minire RekajMuaj më parë

  Seka pas njata mend kjo gilberta eka xan kjo koh beqare iban vedit mesy tan tangardhek kap cat kapesh tesh kyt hamshorin😄😄😄😄😄😄😄

 • centrale bishtikalldremit
  centrale bishtikalldremitMuaj më parë

  Nuk ngelet me tjeter tani u deklaruat tani te shtrengoheni fort me njeri atrin

 • Grin Rexhepi
  Grin RexhepiMuaj më parë

  Kshyre bre msusken QR.

 • Gjakova 20
  Gjakova 20Muaj më parë

  Gilberta shum injirante edhe mendje madhe shum iliri prap shum me i mir kjo ka deshir te jep urdher si ne shkoll 🤮

 • Albina Balaj
  Albina BalajMuaj më parë

  Seq ka kjo gilberta diqka mas asja buzqeshje seq ka por do ti dali dej ne fund te emisjonit kur se ky dashi iliri lop fare pa qime ne kok gilberta zbuloje ftyr e na ma se nanlodhe

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  👏ilir ❤️gilberta u deklarun ishalla rc mar e te ltur si cift

 • Selman Kadra
  Selman KadraMuaj më parë

  Sa bukur qifshi gjithmone bashke dhe ne lumturi😘

 • MAKSIM DEMIRCANI

  MAKSIM DEMIRCANI

  Muaj më parë

  Ka koh qe e bojne ket pune pa merak.

 • Smile At Predator
  Smile At PredatorMuaj më parë

  GLIBERTA SA LEZET KE KUR QESH

 • Florinda Toma
  Florinda TomaMuaj më parë

  Gilberta shko shum me Ilirin

 • Buljeta Rapaj
  Buljeta RapajMuaj më parë

  Fillimi i Telenoveles Verore ku: Linda “left the chat”

 • Brikena istrefi
  Brikena istrefiMuaj më parë

  Linda nuk ke humbur asgje shiqyr qe hoqe qaf e ilirin se nuk e duroj dot ishalla dalin te ty se jan te pa durushem

 • naun bera
  naun beraMuaj më parë

  Gilberta tipike zarbe qe zgjedh 1 budalla per t'a shkelur me kembe, veçse qylaxheshke e madhe 🤮 n'a hapen barkun

 • adlesirg imales
  adlesirg imalesMuaj më parë

  Jeni ber bashk vetem se ju do publiku !

 • Sazan Coku
  Sazan CokuMuaj më parë

  Bravo gylberta

 • Bleart Bexheti
  Bleart BexhetiMuaj më parë

  Mesuese sikur iliri e adhuron alkolin pak si shum kujdes gilberta

 • Shpresa Amin
  Shpresa AminMuaj më parë

  Gilberta & Iliri = Mevlani dhe Lediana, Lindita & Linda = Antonela.

 • Suzana Lile
  Suzana LileMuaj më parë

  Kishte lezet . Nje dialog i thjeshte plot ndiesi . . Te zgjuar te sjellshem . .!

 • Tani tr
  Tani trMuaj më parë

  Nuk jam nga ata tipa qe nuk gezohen kur dy persona lidhen,perkundrazi,por ne kto lidhjet e perputhen nuk i besoj,sepse besoj qe bohen per show per audience,dhe mendoj qe lidhjet serioze ndertohen jasht ,mundsisht dhe pa ren ne sy te njerëzve,pastaj kta i shikoj te gjith qe bohen romantik te mdhenj,besoj qe po te ishin kaq shum do ishin me bashkshortet respektive ose minimumi sic e perseris do i ndertonin lidhjet jasht,per mu ktu ska burra,por bura,sic nuk ka dhe Femra,ne kuptimin e plot te fjales, kto jan flluska sapuni

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda HabiliMuaj më parë

  Gilberta e Iliri nuk do jene bashke,,,Gilberta eshte Tea por gjyshe.Njeriu qe qesh.Ne fund do jene te dy VETEM.Kjo gilberta vec e zgjuar nuk eshte,sic thote.nuk di si paska mbaruar nje shkolle mesuesie?

 • Brian Dior
  Brian DiorMuaj më parë

  Jan idealisht per njeri tj,fundja jane te dy te pa martuar me par.

 • Alea Tola
  Alea TolaMuaj më parë

  Tea&Andi Gilberta&Ilir Histori e perseritur

 • Antonella Brunetta
  Antonella BrunettaMuaj më parë

  Si mand te jete kjo fjal me ka perdorur ashte ofendim i madhe kjo fjale ju nuk kenifjetur bashke atehere Mund te thuashme ka perdorur turp te kesh Linda qe perdor kete fjalor te keq edhe Arjani Gaboi shume rende keto fjale te ndyra nuk duket te perdorur aq ma keqe ne kete program

 • Vilma Halilaj
  Vilma HalilajMuaj më parë

  Linda gjdo dit e me bukur po behesh

 • Erlinda Naka
  Erlinda NakaMuaj më parë

  Sa ti nxirrte ndonje te re Armandua u deklaruan me mire , mblodhen mendjen,,😉

 • Agron Hajdaraj
  Agron HajdarajMuaj më parë

  Sa te qeshur e te bukur qe jan bashke shpersoj te jen te vertet

 • frosine hoxhaj
  frosine hoxhajMuaj më parë

  Iliri shum I dashuruar me këtë, po kjo plot me dënglat

 • Diana Zelia
  Diana ZeliaMuaj më parë

  Deklarat për 2 javë ik o dreqer se late name me këto lojra femish të jenë të vërteta ku ka më bukur se dashuria por dashuria Seshte lodër si e beni ju

 • Ketty Andrei
  Ketty AndreiMuaj më parë

  Na e shpife. Moj

 • Eroll Berati
  Eroll BeratiMuaj më parë

  O sami mos lesho more prej dore nigo se pari zemren tonde pastaj popullin se syri popullit she shum larg

 • Ketty Andrei
  Ketty AndreiMuaj më parë

  Ok moj. Grua debile

 • Ketty Andrei
  Ketty AndreiMuaj më parë

  Na e shpifet

 • xhoni bravo
  xhoni bravoMuaj më parë

  Si i mban buzet gilberta kur e puthi iliri 🤣🤣🤣lot

 • Diana Zelia
  Diana ZeliaMuaj më parë

  Gilberta mos fol për lindën se linda është më e mira nuk është nga ato që futet në mes të çifteve fain e ke vet ti që të pëlqen vetja mbaje inat linda është e sinqert e zgjuar dhe e edukuar dhe kur bën gabim e pranon por ti mos e mba kokën shumm lartë se ja si e ule veten prapë te iliri shkove

 • Bali Katanja
  Bali KatanjaMuaj më parë

  Jeni nji cif prefek iliri dhe gelberta ❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋

 • Shpresa Kerci
  Shpresa KerciMuaj më parë

  Gilberta bente sikur se donte atë puthje me Ilirin por po e shijonte shum

 • Shpresa Kerci
  Shpresa KerciMuaj më parë

  Gilberta ishte yll

 • Shpresa Kerci
  Shpresa KerciMuaj më parë

  U trashgofshit💞

 • Zade Kadrija
  Zade KadrijaMuaj më parë

  Bravo o Arjon konomi se kam respekt shum perty jenji njwri shm mekaraktwr te fort se ikshillon do keshilla sejaban metevertet ifolin dofjal palidhje duhet medi se jan ne emisjon 🇩🇪🇦🇱🇽🇰

 • Roel Vrapi
  Roel VrapiMuaj më parë

  Migeli Da gjej Me Dashuri Eshte 5 Vjec 🎀🎀

 • Roel Vrapi
  Roel VrapiMuaj më parë

  Ilir mo e le modhen e mir Me Respekt Gjyshja Migelit Berat

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Gilberta t fln qe na gzove sot❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Pra duhet te sillesh si hipokrite,ne nje kohe ku je e vrame thelle????

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Apo duhet me ba sikur ska ndodh gja??

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Per mu 1_ duhet te distancohesh,normal edhe inati ste kalon aq shpejt

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Po ju baj 1 pyetje,kur t bahet 1 pabesi si duhet me u sjelle?????

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Po lexoj 1 koment rreth inatit qe mbajne njerezit

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.Muaj më parë

  Apo ke ba sikur skupton

Faqja Tjeter