Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja
Video: Imagine Films

Alban Skenderaj on Istagram:
albanskenderaj

Elgit Doda on Instagram:
elgitdoda

Available on:
open.spotify.com/album/2aYQIo...
music.apple.com/us/album/para...
acromaxmedia.lnk.to/ParajsaIme2

Komente

 • Alban Nilo
  Alban Nilo2 orë më parë

  Super kenge

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🤩

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  😍

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  💓

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🤍

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🏅

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🦋💘

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  ❤❤❤

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  love you♥️

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  ☀️

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🤍

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  ♥️

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🤩

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  😍

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🥰

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  🤩🤩

 • Livja:)🤍
  Livja:)🤍Ditë më parë

  😍😍😍

 • Xhoni Mehmeti
  Xhoni MehmetiDitë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘

 • Ima Led
  Ima LedDitë më parë

  الله يوفقك والمزيد من النجاح يااطيب وأجمل إنسان في العالم ❤🇪🇸✋

 • Marijana Pavlovic
  Marijana Pavlovic3 ditë më parë

  Fantastic❤️❤️🎶

 • Gentian Kalemi
  Gentian Kalemi4 ditë më parë

  Uje me bidon 5 liter dhe me buke me vete :-) , Don Perinjonat ja leme Noizit e me shoke :-)

 • Alba King
  Alba King5 ditë më parë

  🟩⬜️🟥

 • Mateo Meta
  Mateo Meta5 ditë më parë

  Te ngremë atmosferën te dal shpesh se kjo eshte koprace te mbyll brenda

 • Mateo Meta
  Mateo Meta5 ditë më parë

  Dergo na nje lek se me duhen o Lea Meta

 • Alexandra G
  Alexandra G5 ditë më parë

  Страхотни песен и видео, поздрави! ❤

 • Making
  Making6 ditë më parë

  Jsjeuzbysvbysvg zh sh dubsibuzbsubsiv sybabunsubsubsjjsnzi sh subdued hdubshbehbhijshbubsu snjehuteh

 • Ervin Vini
  Ervin Vini6 ditë më parë

  🙏🤞🤗👍👍👍👍👍

 • Good Times
  Good Times7 ditë më parë

  Vajza ne min 2.30 nuk pin alkohol por protein drink 👍 no drugs no alcohol.. Sa shembullor je o alban skenderaj. Theres still hope our youth will not be ruined.

 • RiNa SheHaj MeÇaNi
  RiNa SheHaj MeÇaNi7 ditë më parë

  👏👏

 • sokin jon
  sokin jon11 ditë më parë

  Do me cmendesh akoma me teper oooooooooo Albaaaaaaaaaan ! Sndiej te ngopur ta degjoi 🥰🥰🥰🥰🥰

 • miri miri
  miri miri11 ditë më parë

  Albulena Gashi te dua shumë ❤😔 Por nuk mund te arrije tani

 • Erald Berberi
  Erald Berberi12 ditë më parë

  Nder te paktit akoma qe i ka kenget me tekste te plota!

 • anila kola
  anila kola12 ditë më parë

  💗💗💗

 • sokin jon

  sokin jon

  11 ditë më parë

  Kot fare

 • seiom jvony
  seiom jvony12 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Jasmina Kelo
  Jasmina Kelo13 ditë më parë

  Si ka mundesi qe kjo kenge ka marre 1.2I unlike ajo eshte super kenge.😊

 • Ami Kerri
  Ami Kerri13 ditë më parë

  hidhe kengen tjeter parajsa 3

 • miko foin
  miko foin14 ditë më parë

  Love your song. Greetings from Sweden

 • Ervis Shperdheja
  Ervis Shperdheja16 ditë më parë

  Cok kyzel buiutiful fantastiko

 • seiom jvony

  seiom jvony

  12 ditë më parë

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi16 ditë më parë

  Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️

 • Paolo Muka
  Paolo Muka17 ditë më parë

  Top top 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leda Amz
  Leda Amz18 ditë më parë

  Cdo her e perkryer kenga plot kuptim bravo 🥰

 • Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu18 ditë më parë

  Super Melodie🥰🥰🥰🥰

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov18 ditë më parë

  Te marin mesim kta “Kengkaret “ e rinj . 😂

 • EndriDumbo EndriDumbo
  EndriDumbo EndriDumbo18 ditë më parë

  Lxkxkxk

 • Naja niku
  Naja niku18 ditë më parë

  Kur kenget e tua sjellin diell ne ditet me shi. #Alban Skenderaj meqe nuk erdhe dot ne Mars 2020 ne Toronto, kur do te vish ketej te lutem?

 • Monda Bardhi
  Monda Bardhi19 ditë më parë

  Duken kengetaret keta na duhen te heqim merzitjen e jo ato Melisa Lindita apo Luana🙈🙈🙈

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  18 ditë më parë

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 • Servis Shop
  Servis Shop19 ditë më parë

  Kot fare

 • bilishu aliss
  bilishu aliss19 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • dolita windo

  dolita windo

  17 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • dolita windo
  dolita windo19 ditë më parë

  uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!

 • Aria Sheri
  Aria Sheri19 ditë më parë

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 • Klei Al
  Klei Al19 ditë më parë

  Kjo keng ta shton jeten❤️

 • bilinas mini
  bilinas mini20 ditë më parë

  Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥

 • Miranda Kourani
  Miranda Kourani21 ditë më parë

  😘😘😘⭐⭐⭐

 • dolita windo

  dolita windo

  19 ditë më parë

  Ta moj

 • Petrit Kapaj
  Petrit Kapaj21 ditë më parë

  Super

 • melissa musaraj
  melissa musaraj21 ditë më parë

  Sepse muzika e mire eshte si parfumi origjinal që kur e sperkat ndihet esenca qe lë pas .Shija dhe ndjesia qe te jep kjo kenge i ngjason atij flladit te veres qe te perkedhel shpirtin . Parajsa supozohet te jete me njerez si ti Alban me shpirt e mendje te paster.Flm qe egziston e i jep jete muzikes shqiptare per ate te cilen kemi nevoje.❤

 • bilinas mini

  bilinas mini

  20 ditë më parë

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 • gioyu comi
  gioyu comi21 ditë më parë

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Anxhela B
  Anxhela B21 ditë më parë

  Hit 👏👏👏👏👏👏

 • Stella Kristo
  Stella Kristo21 ditë më parë

  Amazing song ! I like the lyrics and the beat !

 • agjelo agjelo

  agjelo agjelo

  19 ditë më parë

  ελληνίδα?

 • Anxhela B
  Anxhela B22 ditë më parë

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 • abbsnn cose
  abbsnn cose22 ditë më parë

  Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

 • gioyu comi

  gioyu comi

  21 ditë më parë

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 • Ελενη Κεριμη
  Ελενη Κεριμη22 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Juli Fero
  Juli Fero22 ditë më parë

  Parajsa je vet ti Alban vetem fjal te cmuara te mburojn nga zemra superrr

 • a1ver7ocar10s
  a1ver7ocar10s22 ditë më parë

  Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 😍

 • Alketa Bufi
  Alketa Bufi22 ditë më parë

  👍👍

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  22 ditë më parë

  So wonderful🤩

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa24 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • blerta marra
  blerta marra24 ditë më parë

  Ta moj

 • aola wili
  aola wili25 ditë më parë

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 • Erjona Doko
  Erjona Doko25 ditë më parë

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 • L F
  L F25 ditë më parë

  Super!

 • Xheku Dashi
  Xheku Dashi25 ditë më parë

  Super

 • Elona Kumja
  Elona Kumja25 ditë më parë

  🤩👏

 • aola wili

  aola wili

  25 ditë më parë

  Djema jeni yje🌟🌟

 • Bate Bate
  Bate Bate25 ditë më parë

  Parajsa ime je pergjithmon

 • Bate Bate
  Bate Bate25 ditë më parë

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 • Elton Bulku
  Elton Bulku26 ditë më parë

  un ty mor motivim me kte keng per te kaluar sezonin e provimve hahahaha

 • Rozerta Braho
  Rozerta Braho26 ditë më parë

  So wonderful🤩

 • pəachy_rosè
  pəachy_rosè26 ditë më parë

  Ky po qe osht kengtar. mendoni qe hitet qe ben Albani nuk Jan kurr kot. Te lumt Albany.ta dish q jam fansja jote q e Vogel tani jam 13 vjece dhe vertet mendoj se ti je kngtari ma I mir I shqipris.👏👏👏👏👏👏👏👏💜💜🙌

 • Lumi Shala
  Lumi Shala26 ditë më parë

  Nuk na zhgenjen asniher alban te lumte👏🏼👏🏼

 • Tefta Bicaku
  Tefta Bicaku26 ditë më parë

  E preferuari im si gjithmon super i ben kenget 👏👏👏

 • serry ciok

  serry ciok

  26 ditë më parë

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 • Eddy Toraj
  Eddy Toraj26 ditë më parë

  E mir !

 • User user
  User user27 ditë më parë

  Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜

 • Vjola Vilma
  Vjola Vilma27 ditë më parë

  👉👈👌👍👍😘

 • Sejda Rejsi
  Sejda Rejsi27 ditë më parë

  shum këngë e bukur👌👌

 • 😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com
  😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com27 ditë më parë

  Zeri i Albanit Eshte yll prandaj cdo kenge e tij eshte super .like Kush me don keshtu😍😍

 • Emily An
  Emily An28 ditë më parë

  O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

 • Gladiola Resulaj
  Gladiola Resulaj28 ditë më parë

  O zoot qe je i vetmi qe mban muziken gjalle ne kete vend..pasuri kombetare je Alban Skenderaj..adhurim per te gjithe brezat, bravooo👏👏👏

 • Efi Gjika
  Efi Gjika28 ditë më parë

  Summer hit 😍 Do vi nje moment qe Albani do shkruaj dhe nje kenge per mua ne shqip 😌😅😘

 • Emily An

  Emily An

  28 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Bianka Schultz
  Bianka Schultz28 ditë më parë

  Super Super Hit 2021 Bravo🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰💥💥👍👍🌞

 • ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ
  ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ29 ditë më parë

  😍🔥🔥

 • greta zace
  greta zaceMuaj më parë

  👌👌👏👏👏👏👏

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda123Muaj më parë

  Dhe albani nuk genjen asjneeher dhe sa e pash ket keng direkt like 👇

 • serry ciok

  serry ciok

  29 ditë më parë

  Super keng

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda123Muaj më parë

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 • Njazi Bego
  Njazi BegoMuaj më parë

  🤩🤩🤩🥰🥰😘😘😍😍

 • Emanuel Brahimllari
  Emanuel BrahimllariMuaj më parë

  Pt.2 2021

 • Jeta
  JetaMuaj më parë

  Super kenga😍😍

 • Sidi
  SidiMuaj më parë

  Keta qe i japin dislike Albanit 100% qe skan degju ndonjeher muzik ne jeten e tyre...

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Muaj më parë

  like likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Sadete Greca
  Sadete GrecaMuaj më parë

  Bravo ,,

 • FLORDI
  FLORDIMuaj më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideMuaj më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Erlinda
  ErlindaMuaj më parë

  Çifti me i bukur per veshet e mi 🤗🤗

Faqja Tjeter