Burri e mbyll në psikiatri, i ati nuk e pranon të bijën në shtëpi pas 25 vitesh martesë

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24

Historia një gruaje te dhunuar nga Kosova është trajtuar sot ne studion e emisionit “Me zemer te hapur” të drejtuar nga Evis Ahmeti në News24. Isuf dhe Ana Bytyqi kane mbërritur nga Kosova për te rrëfyer jetën e vajzës se tyre cila është e martuar prej 25 vitesh dhe ka sjelle ne jete 7 fëmije.

Ata pretendojnë se dhëndri e dhunon fizikisht dhe psikologjiskëshit ate, madje e detyron me force te pije ilaçe te cilat i kane shkaktuar pasoja te renda ne organizëm. Nena e 7 fëmijëve është operuar nga tumori ne tru dhe ja ka dale me sukses, por gjendja e saj vazhdon te jete e vështirë pasi nen efektin e ilaceve nuk arrin dot te kujdeset për fëmijët. Asnjë institucion në Kosovë thotë çifti Bytyqi nuk i ka ndihmuar për ta zgjidhur situatën e se bijës.
Historia:

Isuf dhe Ana Bytyqi janë një çift nga Kosova te cilët akuzojnë dhëndrin e tyre se iu dhunon vajzën. Vajza e tyre Mirdete Fejza banon ne fshatin Mushtishte, komuna e Suharekës se bashku me bashkëshortin e saj Haxhiun dhe 7 fëmijët e tyre. Ka 23 vite martese dhe për një kohe te gjate kane patur mosmarrëveshje mes tyre, ai e dhunon fizikisht ate dhe fëmijët madje e kërcënon se nëse shkon ne polici atëherë do ta vras atë dhe familjen e saj. Mirdete thotë se ai jep te pije medikamente me dhune dhe si pasoje e efektit te tyre ajo humb kontrollin dhe nuk arrin dot te kujdeset për fëmijët. Ka ndodhur qe kur ka njoftuar policine nuk ka qene ne gjendje te jape deklaratën dhe i shoqi kërkon ta cojne ne psikiatri ku dhe e ka çuar disa here.

Mirdete ka patur edhe probleme shëndetësore serioze, ka patur tumor ne tru nga i cili eshte operuar ne Tirane, operacionin ka dale me sukses dhe eshte kryer nga Prof.Dr Mentor Petrela. Gjendja e saj shëndetësore është përmirësuar dhe familja është e lumtur qe ja doli te luftoje me sëmundjen, por ata nuk pranojnë versionin e bashkëshortit se ajo ka probleme te shëndetit mendor. Sipas prindërve te saj babait Isufit i cili punon dhe jeton si emigrant ne Zvicer dhe nenës Anes Mirdete te gjitha problemet i ka si pasoje e keqtrajtimit psikologjik dhe fizik nga ana e bashkëshortit. Problemet mes çiftit kane filluar përpara 15 vitesh, pasi vitet e para te marteses marrëdhëniet e tyre shkonin mire. Isufi dhe Ana thone se vajzën e kane martuar me te gjitha zakonet dhe ka qene përherë me shëndet te plote.

Komente

 • Viktoria Ahi
  Viktoria Ahi2 ditë më parë

  Ik o plak se na cave bythen ti sdo pjellen tende Po ke shku aty tregon berr berrrr yyy rrac muti?i more jeten nje lule te re pa celur akoma!pler jeni pse nk te vraven ty kto tipa ti hiqte qafe serbi gjithashtu dhe ai dhender pler kurr hajer mos befshit?a kemi shtet apo jo ca beni pse nk i burgosni

 • Hata Kurti
  Hata KurtiMuaj më parë

  Avokt je i papar bravo

 • Hata Kurti
  Hata KurtiMuaj më parë

  Avokati ma i drejti kosovë e shqipri

 • vanesa
  vanesa4 muaj më parë

  Po ti koke burr budall bre o zot Ti nuk paske ardh me fol per rastin e. Vajzës po per Bilallin Shkurten historia tjera po ta plasshe kryt trurin ma bllokove mu e Avukatve shikuesve aj e plase edhe Bashkëshorten tone 🤦‍♀️🤣🤣🤣

 • Mimoza Pasha
  Mimoza Pasha7 muaj më parë

  Kjo gruaja e Isufit me te kput shpirtin. Se hap dot gojen se kshu jane mesuar. Kur flet burri, gruaja te mos guxoje te bej xhap. E, po te vesh re me aq pak sa foli ishte me e qarte dhe koncize se i shoqi. Nje model ky i gruas shqiptare i trasheguar nga ai besim fetar i yni mysliman, per te cilin gruan , nenen e femijeve te tu, mund ta perdoresh si lecke per te fshire kepucet. Sa keqardhje!

 • Dava Halili
  Dava Halili7 muaj më parë

  I shkon pak ky modeli me ton pak te larte z. Avokat.

 • M
  M7 muaj më parë

  o kta tmoshishti jan njerz teger

 • andronika dedej
  andronika dedej10 muaj më parë

  Bravo avokat Idaiet Beqiri 👏👏👏👏

 • Bea Bangladesh
  Bea Bangladesh10 muaj më parë

  Qfar burrerrie e babait eshte kshtu..e ka dhen vajzen me 16 vjeq dhe thot nuk e marr dot mrapa ! Menatliteti i dobet i Shqipetarve ku kan sundu dje ende sundojn vetem Meshkujt e till..Ky baba per me fol ishte filozof, pa e kuptuar as pytjen qe ju jepke.Keshtu eshte kur Meshkujt mendojn qe e kan te drejt me lua me nje Femer si te dojn ata..qoft Baba apo Vellau apo Burri..Njerz te prapambetur ka plot Shqipatarija..Mos e ngrini Flamurin Shqipetar per ndonje Fest,kur Shqipatarija mbyten ne mes veti

 • Saide Buzi
  Saide Buzi11 muaj më parë

  Z

 • Rigon Perquku
  Rigon PerqukuVit më parë

  O zot bee qfar njeriu qenkaa ky agja tmerri i Zotitttttt 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 • Rigon Perquku
  Rigon PerqukuVit më parë

  Ngooo bee edu dhandrin edhe tma myt qiken auuu qka ndiva bee.

 • Merita Ademi

  Merita Ademi

  13 ditë më parë

  Po normal qe ja dhunon qiken ai dhandrri se ky i paska jep vet leje mesiguri se ne syt e tij je burr kur e rreh grun e sa budallen e man kjo tok, thot apet e du dhandrrin edhe pse ma dhunon qiken edhe me ma myt e du hahaha, mjera ajo kon e paska burr e ma zi kon e paska babe.

 • Zorzutti Valentino
  Zorzutti ValentinoVit më parë

  Turp chfare mut bsbsji te shjegdha babajin. Hidhet goca poshte o tru peshk

 • Toska Toskana
  Toska ToskanaVit më parë

  BRAVO ZOTRI AVOKAT JULUMT ASHTU JAN RREGULLAT 100 PERQIND EKE ME DREIT!!!!!

 • Toska Toskana
  Toska ToskanaVit më parë

  DERI DJE AS KOSOVEN SE KINI DITUR.KU ASHT KAH I BJEN!!!!!!!

 • Toska Toskana
  Toska ToskanaVit më parë

  Shqiptart e kosoves i flasmi 4 ose pes gjuh te huja

 • Rigon Perquku

  Rigon Perquku

  Vit më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Toska Toskana
  Toska ToskanaVit më parë

  NUK ASHT E VERTET. ZOTRI SHQIPTART E KOSOVES QE 100 VITE NE EUROP NUK ASHT E VERTET.QE I LAM GRAT TE MBYLLURA. NUK KINA PAS BUNKERA. MOS OFENDO NJERZ!!!!!!!

 • Kujtim B
  Kujtim BVit më parë

  E dashura moderatore sa per mentalitetin e kosoves ne krahasim me juve ne shqipri është shum ma e lart se te ju ne shqipri ju jeni ne krahasim me nevve ne kosov ju jeni si egersira ne familje , te lutem mos paragjyko se ju jeni si ne xhungel egersira

 • Kujtim B
  Kujtim BVit më parë

  Qesi lope kur nuk pasna paeeeee

 • Kujtim B
  Kujtim BVit më parë

  Turp pom vjen qka tregojn keta matufa pleq dyt qenkan lopaaaaaa

 • toni toni
  toni toniVit më parë

  Lop plak kake

 • sanije Haliti
  sanije HalitiVit më parë

  Sa gjyna ajo nen qe ska perkrahjen e familjes po nena e vsjzes nuk po guxon me qel gojen e ngrata edhe ky plaku koka gati si dhandrri e she fmin tu vujt edhe si duket as gja i duket normale pom doket. qe me kan ne vend te plakut vet e ksha vra po i paska shit drut plaki se dil myt me durt e tua ashtu koke plak qka te von jeta more tu shit prrava neper odo tu pleqnu po pleqno punen tane myte at idiot po kti pi shka miqasija po qat dit qe paska vdek billalli hahah ty tu paska prish muhabeti po a ka more vllezer kjo moter qe si dalin ne ndim es puna plakit po shihet es po duket si Diktator ne shtepi te vet ky ve e le me mbrojt vajzen marre nje bab me than se marr vajzen ne ne shpi e kuptoj qe ka frig po te shkreten duhet dikush ti del ne ndim plak matuf 😡😡😡😡

 • ragip sinani
  ragip sinaniVit më parë

  Bab si ti lop magar hajvan frigacak e korite krejt akraban posaqarisht far e fis tandin si nji baba QYQAR SIT NUK I DEL VAJZES TANDE ZOT?

 • M. Limani
  M. LimaniVit më parë

  Nuke e di qfar bab dhe familje mund te jesh. Ish burri im e mori thiken te me there ne qaf. Kisha presion prej familjes, nen bab dhe motra, te kthehem, se burri esht burr!!! Ose kthehem ose ik prej familjes. Ika, dhe me ben kurv. Me kishin ber te vdekur. Sot mbas shum vitesh e kam prap familjen para sysh. Si film me kujtohet gjdo fjal dhe kurth ndaj meje. E kisha budall ish burrin. Por reagimi i familjes me shokon edhe sot kur me kujtohet. Tash kam jeten 10000000 her me te lumtur

 • M. Limani
  M. LimaniVit më parë

  ....

 • Shaip Kelmendi
  Shaip KelmendiVit më parë

  Tahankt dreqi migjen bilall megjith gojen tane

 • Shaip Kelmendi
  Shaip KelmendiVit më parë

  Ky plaku spaska lidhje me men prit plak qyqe deri ta mbyt aj derr dhanderr tani shko merre ti n paq ftyr se n suharek ka shum derra si ti

 • Legji Bunjaku
  Legji Bunjaku2 vjet më parë

  O ta hangert dreqi mixhen Bilall ty qe ma shum po i perkushtohesh ati far Bilallit se qikes tonde. Plake budall.

 • Mursel Shenepremtja
  Mursel Shenepremtja2 vjet më parë

  Hajde bab hajde ni. Kam ne varr ni ne tok spranon evlatin e vet po te kishte pas lek ky evlat a thu do e pranote pu te thjefsha baben.

 • Sara Sara
  Sara Sara2 vjet më parë

  🙈🙈🙈

 • Diana Najkolli
  Diana Najkolli2 vjet më parë

  Avokati suuuper.

 • nord nord
  nord nord2 vjet më parë

  Po per cfare i ke ushqye 7 femij moj e mjera " ti 😭😭 asnje ske te hajrit te kujdeset per ty...🙏🙏🙏🤲🤲🙏

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili2 vjet më parë

  Po edhe disa burra jan budall i rrehin grat tregohen trima me gra.Kur u deshten me u tregu trima hinen nen dimi dhe fustana te nanave veta e tash i rrehin grat.Kta burra duhet mej jav thy durt e ta shohin e si u jetojka pa dur .

 • Vjola Sadiku
  Vjola Sadiku2 vjet më parë

  o zot ka hall i shkreti Isuf shko mere gocen se esht gjyna

 • Refik Xheladini
  Refik Xheladini2 vjet më parë

  Bac Bilalli esht kat pret te dera

 • Refik Xheladini
  Refik Xheladini2 vjet më parë

  Oh bac ti a migjes Bilall ja dha qiken apo kuna se e ke perzi kejt Biseden

 • Artan Hamza
  Artan Hamza2 vjet më parë

  te lumt z. Avokat jeni shembull per shqiptaret ku do qe jan

 • R D
  R D2 vjet më parë

  Mixha Bilall, Mixha Bilall 🤦‍♀️ O plakë i sëmurë ke shku ne studio per vajzën e jo me tregu se sa livadhe i keni kosit bashk 🤦‍♀️

 • Ismal Berisha
  Ismal Berisha2 vjet më parë

  Ndash me la gjynahun qe ke bo me femijen tan shko futja plum ati muti se koke ne prag deke bile nxerre femijen tan prej durve te nji krimineli

 • Black Eagle
  Black Eagle2 vjet më parë

  Turp i madh.. Per hire mburreje ta çoj vajzen ne varrë. Ta mbysi fare akoma pa e kalu femijerin. Kurse ky zoteriu, Avokat apo çfare eshte,eshte numer nje. Eshte per te qen nje Idol. Me nji femer mund te merret çdo mashkull,ashtu eshte krijes nga vete natyra. Po thuaj gati çdo qenie ne kete bote. Mirepo mu ata meshkuj qe bejn me gratë e tyre ashtu me meshkuj nuk ua mban.

 • donjeta vrella
  donjeta vrella2 vjet më parë

  Masi paske dal ktu me ''Zemer te hapur'' fol pak edhe per zemren tonde t'dobet qe skeni lo gjynah pa bo sa fmij jetima keni lon ti ndrru dit per dit grat (rejat) 😨🤦🏻‍♀️. Tasht po mvjen mir qe ju paska dal marrja edhe ktu🤷🏻‍♀️😒

 • Pa Emer
  Pa Emer2 vjet më parë

  Ky e boni muhabetin krejt mixha bilal mixha bilal puuu fol mer ca tka thon doktorri Po tregon histori ky

 • Pa Emer
  Pa Emer2 vjet më parë

  Njerz te trash ky thot hala e du dhondrin ik mer budell idjot

 • Metihe Xhemaili
  Metihe Xhemaili2 vjet më parë

  Hahah i thon mus fol ky apet tregon histori hahahaha

 • Adamovic Dragan
  Adamovic Dragan2 vjet më parë

  Bravo bravo 👍👍👍👍

 • Niki Jafuq
  Niki Jafuq2 vjet më parë

  Rrespekt Avokat te 2 Avokat

 • 1988Shpresa.A
  1988Shpresa.A2 vjet më parë

  Ô xhaxhi leje bilalin

 • Tana bytyqi
  Tana bytyqi2 vjet më parë

  VËREJTJE: Mos komentoni palidhje jo ashtu jo kshtu, ofendime mos bëni ju lutem.Shumë shpesh, dhuna ndaj grave dhe vajzave si dhe dhuna ndaj fëmijëve bëhet kryetitull në lajme:temë e shumë raporteve, këto forma të dhunës nuk kanë kufi. Si rezultat i kësaj: Njeriu i cili meriton Denim eshte Haxhi Fejza. Mirindete Bytyqi Fejza sot ështe nëne e 7 femijeve. Kjo edhe pse vuan Nga tumori me tru, ende kujdeset per keta femije. Kush eshte Nene e din rendesin e Fëmijeve. Kjo Nene e sakrifikoi jeten e vet per Femijet. Por Njeriu qe e shkatrroj nje Familje eshte Haxhi Fejza Nga Fshati Mushtisht/ Suhareke.

 • Llokman Mustafi

  Llokman Mustafi

  2 vjet më parë

  O

 • Besim Jashari
  Besim Jashari2 vjet më parë

  Aaa ju te shqipris mundoheni te beheni me dialektin e sjadhjet e juve posidheni ma katolit se Papa pfyyyy qfar njerz

 • Besim Jashari
  Besim Jashari2 vjet më parë

  Intriga e rrena te verteta si katunart qimujn miba nuk munet as hollivudi ksi intriga meba Shum shpjejt prej nje rrene bahet e vertet e madhe..... pa keqkuptime

 • Marianna Begaj
  Marianna Begaj2 vjet më parë

  Me vjen shum keq per Mirindeten,enjo shum mir jemi rritur ne te njejtin fshat,ishte nje vajz shum e bukur dhe e edukuar mir , bacin isuf se kemi njohur mir masi ishte ter kohen ne zvicer por askush nuk ka the nje fjal te keqe per te,me siguri problemi i vajzes epaska bo budall spo dika sha me fol ,si te lente gruan te fliste kishim kuptuar me mir,tham dhe nje her me dhimset Mirindetja ishte nje vajz e mrekullueshme😥😥😥😥

 • M Z
  M Z2 vjet më parë

  Un per vete nuk besoj qe jon te vertera kto ngjarje , pse me dal ne opinion me dit te gjith problemet e mia ka rrugdalje te tjera .

 • M Z
  M Z2 vjet më parë

  Un per vete nuk besoj qe jon te vertera kto ngjarje , pse me dal ne opinion me dit te gjith problemet e mia ka rrugdalje te tjera .

 • Endri S
  Endri S2 vjet më parë

  te qifsha rracen plak i poshter e te qifsha mu ne 'tradit'. ti je ropim, ti nuk meriton te quhesh prind. As zoti nuk duhet te lejoje njerez te tille te leshojne fare. fmija duhet pa kushte e detyra jote e vetme eshte ta mbeshtesesh, sidomos kur ajo dhunohet. Nje mashtrus ka arrit te mashtruje e ta coje ne psikiatri per interesat e tij personale qe tr vazhdoje dhunen. Dua ti them ksaj gruas qe tj asnjehere nuk ke pas faj dhe ti nuk je per psikiatri vetem te ka bo ai me dhunen qe te ka ushtru.

 • Barije Daci
  Barije Daci2 vjet më parë

  Oooo qelu tok bashkë me migjen Bilall e motren Shkurt 🤦🏻‍♀️ jo se ky pi bika shkurt 😩

 • Refik Xheladini

  Refik Xheladini

  2 vjet më parë

  Hahahahhahahahhahahahhhhahhahahahahhahahahah

 • Selimi Skender
  Selimi Skender2 vjet më parë

  O axh po hor na nane po qaki Lyon aty se

 • damlla damlla damlla
  damlla damlla damlla2 vjet më parë

  Haxhi fejza turp ,,jav ke qit marren e zez fshatitit mushtisht ,kur fashti jon ka rrit artista dhe jo kriminela ,,por holl e holl me kqyr ju nuk jeni vendas te mushtisht ,,jeni te ardhur nga dushanova ne fshtin mushtisht ,,se me qen mushtitshtas nuk kishe qen kriminel turp!

 • damlla damlla damlla
  damlla damlla damlla2 vjet më parë

  Ky krimnel qe krijon dhun gruas dhe femive te ti quhet haxhi fejza ,esht djali axhes shkurte fejzes ( baca biladh i ndjer tanime esht baba shkurte fejzes )

 • ismail rexhepi
  ismail rexhepi2 vjet më parë

  Zonja dhe zotri pik se pari duhet te keni kujdes sepse zotrija ne fjal nuk ju kupton nga dialekti esht e veshtir edhe mundsisht te keni kujdes pa ofendu askend sespe edhe ne jem.mjaft te shkolluar dhe te civilizuar po ne kthehmi tek.njerzit qe that ju jan kafsh jan kshtu jan ashtu po edhe ju jeni vllezrit tan te cilet ne vitin.1997 keni ber dhun vrasje krim ngacmime seksuale.mundsish edhe brenda familjes me rrespekt mund ta ofendoni vetem personi ne fjal i cili esht i pa.ndergjegjshem sespe morali kultur besa dhe sjellja rrespekti jan vetem individ nuk i ka sicili kto cilsi

 • TRIM TREVA
  TRIM TREVA2 vjet më parë

  Ky plak e ka trurin te shperlar, ky sdika ca fol si lop, kush ka ardh ne emision nuk di pse e ke ftue ket lop plak.....

 • Edmond Rugovaj
  Edmond Rugovaj2 vjet më parë

  O aj dhanderr e ka ba se qar bab budallka ajo e perqata e ka maltretu qeshtu e ka bo qiken i mushtishtit me kon qesi njeri boll zor valla se ma civilizum se ne mushtisht dka e ne arban te pz po nashti aj dhanderr ka probleme me kry se jon shum njerz tmir valla mushtishti po ku ka tmir ka edhe te kqij

 • Malsi Bobi
  Malsi Bobi2 vjet më parë

  Plaki i paska la duarte

 • ajshe Behrami
  ajshe Behrami2 vjet më parë

  Po qfar bee Budall plak koka 😡

 • ajshe Behrami
  ajshe Behrami2 vjet më parë

  Kuku me te ardh marre qfar Njerz ka ks qfar pushteti brisht

 • Dini NA
  Dini NA2 vjet më parë

  Isuf aga pordha shtaga Keshtu ka ndodh ma heret Jan shitur e Jan fal si kafsha por ja qe sistemi ndryshoj dhe keto nuk Jan me por keto ishin te sistemit Musliman sistem qe Tani disa gra Jan mbulu dhe nifar menyre po e kerkojne at sistem arab ?!?

 • kastrat kastrati
  kastrat kastrati2 vjet më parë

  O zoteri kete problem duhet ta zgjidhesh permes gjyqit e jo ne ket emisjon koti.Duhet vajzen tane ta marresh e ta sherojsh e jo me lan ne dore te atij psikopati aty po shihet qe nuk ka jete bashkeshortore .Mekat esht per ty me lan vajzen tane aty ku i ushtrohet dhuna psiqike e fizike,sepse paske edhe mundesi materiale. Ma mir ni fund i dhimbshum sesa ni dhimbje e pa fund.

 • kastrat kastrati
  kastrat kastrati2 vjet më parë

  Ne kosove kemi qene te okupuar te izoluar deri para 19 viteve pa te drejte shkollimi pa te drejte punesimi jemi te sapo dalur nga lufta ku dihen masakrat qe jan bere ne kosove,shkaterrimi ekonomik,e krejt kjo ndikon ne psiqiken e njeriut. E per dallim me ju te Shqiperis qe jeni te lir te pamvarur mbi 100vite shtet prapseprap te ju ndodhin gjera shum e shum me te kqia histori nga ma te ndryshmet per te te ardhur keq.edhe ne kosov ndodhin keto gjera por fal zotit shum e shum me pak ne krahasim me te shqiperies.

 • Bac Ukry
  Bac Ukry2 vjet më parë

  Me zemer te hapur ju jeni njerz te degjeneruar , e keni gjet ket plak dhe boni hajgare . fisnikja i ka 7 femij e tash juve ju ka dal koh mu merr me at familje , lejani drejtesis (gjykata)te gjykon dhunusin e jo ju qe vetem ma keq e boni si ky lopa avokati, qe mendon qe din dicka.

 • Mery Angel
  Mery Angel2 vjet më parë

  Dhandrrin e quan pacient...!😂😂 Ky grun me emrin Anna e paska zvicrane.... Ky po ta pshtjellka me kos....😂 Ndi keqardhje per zonjen po ky skoka n tok t bukes......!!!

 • Refik Xheladini

  Refik Xheladini

  2 vjet më parë

  Hahahahhahahahah

 • Anna Lale
  Anna Lale2 vjet më parë

  Ky ka frik qe i shkojne leket ky nuk e merr vajzen ne shtepi kurr leket per ket matuf jan me primre se vajza e femijet e vajzes

 • Anna Lale
  Anna Lale2 vjet më parë

  Kqyre babain e din mentalitetin e tyre por nuk eshte ky mentalitet ne gjithe kosoven ky jotoka ne zvicer dhe nuk ka mund me dal prej kohes se marimangave edhe rrethin qesi e ka me siguri

 • Nderim Sertolli
  Nderim Sertolli2 vjet më parë

  Kurr sune murum vesh qajo doktorja ai pat floket e gjata apo të shkurte haaa o migja bilall

 • Behi Syla

  Behi Syla

  9 muaj më parë

  Niva qe i kish ba shatir edhe i kish shkurtu 😂

 • Nderim Sertolli
  Nderim Sertolli2 vjet më parë

  O mixha bilall aje gjall more haaa mos kofsh

 • Nderim Sertolli
  Nderim Sertolli2 vjet më parë

  Të lumt avokat jeni shum të drejt

 • Elys Delijaj
  Elys Delijaj2 vjet më parë

  Oh zot por budall koka ky njeri

 • Arbenita Rexhepaj
  Arbenita Rexhepaj2 vjet më parë

  bravo ti flet shum Mir avokat

 • Arbenita Rexhepaj
  Arbenita Rexhepaj2 vjet më parë

  plak her shkup e shkoder po del

 • Flo. flo
  Flo. flo2 vjet më parë

  Oh Zotri Po ti trego per vajzen e mos hin rrrotoll mas bregut.Ncncncncnc 🤔

 • Sandra Hoffmann

  Sandra Hoffmann

  Vit më parë

  Ore une jam nga gjermania edhe shum kam Kontakte me keta prej mushtisht suharekes, jam qe 20 vite ketu, per persona meshkuj, I gjith katuni Jan te njejt, dhunues mendjemdhej, budallenj, pianeca, edhe psikopata, edhe veq lek, Mas lekut vrapojn neper evrop, e Grat I mbyllin ne kosov ne shpi, keeta Jan Ma pisa burra ne gjith shqiptarin Ska burra te keta

 • Misin Gradinaj
  Misin Gradinaj2 vjet më parë

  jam shum dakort me Advokatin shum e vertet ashte kur nji njeri i pa shkolluar dhe nji njeri ska lexusr asnji kiber apo veper kjo ndodh fatkqsisht po duhet du bashkshortit teje te lexusr e shkolluar per ate ndidhin ghera tilla kor se shkon duhet larguar njeri prej tyre per mos ndodh fatkqsi ma madhe familjare bravo Advokat

 • nysret zhinipotoku
  nysret zhinipotoku2 vjet më parë

  jo nga plaku por nga studio se nuk e len me spjegu ket kisha desht prej nga fillimi me spjegu .

 • Leutrim Kokollari
  Leutrim Kokollari2 vjet më parë

  Valla more migj pom vjen keq per rastin po sen sjem tut kuptu her shkup her shkoder zvicrra qkas paska

 • Pranvera Primavera Spring Domi
  Pranvera Primavera Spring Domi2 vjet më parë

  Duhet te denoncoj dhendrin dhe te therrasi policin te nderhyj ne flagrance...dhe dhendri paguan demet morale, fizike.

 • Avni NL
  Avni NL2 vjet më parë

  po qka dreqin po shkoni ne shqiperi ju tkosoves per kto probleme ,,ata i kan punet e veta llug edhe shum me keq edhe smunen mi zgjedh jo po ju ndihmojn juve pffff plus ata nese fol dialekt kosovar ste kuptojn shum qka thu,,,Avokat nuk eshte e vertet qe ne kosov jan em te eger se nkosov ka shum ma pak raste ,,ndersa tek ju sidomos ne fshatra eshte tmerr plus edhe i shesin vajzat me lek neper vendet fqinje

 • Bee
  Bee2 vjet më parë

  Sa keq me vjen edhe per vajzen por edhe per nenen e vajzes sepse ty dyja vuajn njeĺloj😥

 • Besian Halimi

  Besian Halimi

  2 vjet më parë

  Random koment me vend 😢

 • Anna Lale
  Anna Lale2 vjet më parë

  Po zonje e kan kerku vajzen sepse babai ka qen ne zvicer edhe kan desht me perfitu nga pasuria e prindit te saj e ky prindi qenka per pralla me tregu as nuk po i kupton pytjet po nuk eshte e vertet qe nuk kan fol vajzat po ky koktrash me plis ne koke nuk ka dit edhe ku eshte prishtina prej suharekes drejt e ne zvicer mjer vajza kend e paska babe

 • nysret zhinipotoku
  nysret zhinipotoku2 vjet më parë

  as ni tro sosht e spjegushme sisa duhet kjo bissed e juvja por .

 • nysret zhinipotoku
  nysret zhinipotoku2 vjet më parë

  🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️.

 • Mirvete Sefa
  Mirvete Sefa2 vjet më parë

  Pershendetje per Avokatin ,Jam edhe une nje femer shqipetare nga Kosova dhe per ea semundjes i ngjan shum kjo ngjarje edhe jetes sime dhe durova keqtrajtimet dhunimet dhe askush nuk rregulloj asgje derisa i thash veti edhe une kam nje Jet dhe nuk me intereson ken e pengon por une dua te jetoj jjam ndar dhe jetoj me tre femin e mi ne Gjermani kam ber nje jet tash shum te mir she ai as qe guxon te flas tashma as te me shikon aq ka tash trimeri ,me vjen shum keq prej kti rasti dhe qenuk e mbron femren askush .i uroj dhe ideshiroj te vendos ano vet ndarnen pergjithmon nga aj Shka gjakpires

 • Christian Wenzel
  Christian Wenzel2 vjet më parë

  Oooooo plak mut koke plak matuf . Budall koke boll po mos trego se je budall

 • Dashurie Gashi
  Dashurie Gashi2 vjet më parë

  jaaa me plasen po ky plak per qfar muhabeti la ardh aty..Muhabet odav tyniherit..qe jan mledh perpara.badiavgji tu tregu prralla..o skoka kerlah as baba as kurgja..mu ma ka perzi trurin e leje ma per vajzen e vet po dihet sa e paskan mbrojt po ku keni qen more gjungel..16 vjet ma lypshin shum vena 20 vena..e ti si baba ja ndalove jeten sa la fillu

 • Zerca 32
  Zerca 322 vjet më parë

  Qfare katunari 😂😂😂inshallah qika seshte si ti se jo qika po edhe ti paske nevoj per hapa

 • Isa Ferati
  Isa Ferati2 vjet më parë

  Ni plum ne lul te bollit o budalla plaku.

 • Isa Ferati
  Isa Ferati2 vjet më parë

  Une jakishna hjek koken Meja ba vajzes teme ashtu nuk kish jetue ma besen po tju epin.

 • Isa Ferati
  Isa Ferati2 vjet më parë

  Bravo shoku anvat burr qenke ,ata te cilt bajn dhun ne familje duhet me denue rrepsisht .

 • Jehona Une
  Jehona Une2 vjet më parë

  Njo dy shkurt Pi bi bjeri shkurt e hiqe vajzen nga bisha pshtoje mas operacion e ka Re qka pret heke pshtoje Sa Se ka myt krejt qfar babe je nuk jan gjith kosoves keshtu kta jan gjith fshatart me kete tradit Po Jo gjith

 • Skender Dushkolli
  Skender Dushkolli2 vjet më parë

  O valla rasti i dhimbshum , po plaku lop koka pote plaska !

 • Esra Mazreku
  Esra Mazreku2 vjet më parë

  SHQIPRIA se shka bani ju ma zi jeni kur ni kosovar ska dhan ngushllime negative e me nje lajm t KOSOVES u bamet me komentu ju a KOSOVA eka kto sbahet femna KUÇK martohet qysh heret e jo sikur ju nat mosh 14 vkeq i keni 114 kastraveca plus ja shihni hajrin shkolles bota nanen

 • elenda maliqi
  elenda maliqi2 vjet më parë

  Pej kti mesioni mo kurr se rrehi grun kurr mir e ka avokati nuk osht burr aj ce rren grun

 • Altin Rexhepi
  Altin Rexhepi2 vjet më parë

  Bravo avokat je nje njeri ishkelqyer vetem vazhdo keshtu

 • elenda maliqi
  elenda maliqi2 vjet më parë

  Ky plaki koka pak i trash ne kry po nuk i vnoet veshi se pa shkoll na ka lan tita

Faqja Tjeter