FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 𝘅 𝗦𝗢𝗟𝗢 - 𝗞𝗣𝗧 𝟮 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeFINEM
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FinemSoloKPT2

____________________________

🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Beat: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 \u0026 𝗦𝗘𝗥𝗢
🎵 Mix/Master by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 \u0026 𝗦𝗢𝗟𝗢
🎥 Video by: 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜𝗔
🎥 Director: 𝗙𝗔𝗧𝗟𝗨𝗠 𝗡𝗘𝗥𝗚𝗨𝗧𝗜
🎥 Assistant Director: 𝗠𝗔𝗥𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗞𝗘𝗟𝗜

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
Instagram ► itsfinem

🎤 Connect with 𝗦𝗢𝗟𝗢 :
Instagram ► solobester

🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► arlennmusic

🎥 Connect with 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜𝗔 :
Instagram ► cinematic.a...

🎥 Connect with 𝗙𝗔𝗧𝗟𝗨𝗠 𝗡𝗘𝗥𝗚𝗨𝗧𝗜 :
Instagram ► fatlum.nerg...

🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗞𝗘𝗟𝗜 :
Instagram ► magic_pro__

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2XWZybl
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ \u0026 © FINEM \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • FINEM
  FINEM25 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FinemSoloKPT2

 • Not Be Send

  Not Be Send

  Ditë më parë

  Shko er kar kjnga mo vk qe je bo

 • Erti Myrtaj Myrtaj

  Erti Myrtaj Myrtaj

  Ditë më parë

  ERTi

 • Kleosamuel1 Kleosamuel1

  Kleosamuel1 Kleosamuel1

  2 ditë më parë

  F

 • Kale Kale

  Kale Kale

  2 ditë më parë

  Xhauri 🤑🤑🇦🇱🇦🇱🎂😜😎

 • burim ismaili

  burim ismaili

  3 ditë më parë

  @GOTV ba P

 • ΓΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΓΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2 orë më parë

  Respect from Albania 🇬🇷🤝🇦🇱

 • Xhovana Preknicaj
  Xhovana Preknicaj2 orë më parë

  Finem maj paro

 • Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla2 orë më parë

  Fantastik Musik 🎶 💣💣💣

 • Diti B
  Diti B3 orë më parë

  Cunaaaat 👿💀

 • Kaon Kllokoqi
  Kaon Kllokoqi4 orë më parë

  SOLO Se kta koka prej Tirone Rrit me cuna pidha none Hajde dilni per ball Hajde dilni per ball Hajdeee diiiilniii🔥🔥🔥

 • Rafaela Llanaj
  Rafaela Llanaj7 orë më parë

  The best raper ever

 • Karlheinz Nagel
  Karlheinz Nagel8 orë më parë

  Enzoo ,

 • Eneda Gogoli
  Eneda Gogoli10 orë më parë

  🌎🌎🌎🌎🌎💋💋💋💋

 • Joana Deda
  Joana Deda13 orë më parë

  Super😀😀

 • Arseljo Pashkaj
  Arseljo Pashkaj13 orë më parë

  Kjo kong do degjohet dhe 2025

 • fjora fjora
  fjora fjora14 orë më parë

  🥰🥰😘koka prej tirone👊🤘🤘

 • ___icona __
  ___icona __15 orë më parë

  1:10 se kto koka prej tirone rrit me cuna p9. Pjesa me e bukur ✌

 • Shkëlqime Zeqiri
  Shkëlqime ZeqiriDitë më parë

  Like kush e pa kozakun😂

 • ĔŘÅŁĐ ĶÏŁŁĚŘ
  ĔŘÅŁĐ ĶÏŁŁĚŘDitë më parë

  Ju pershendes nga çameria 🇦🇱🇦🇱

 • Test Test
  Test TestDitë më parë

  Bravo♥♥♥♥♥

 • Oltesa Tafa
  Oltesa TafaDitë më parë

  Pistoleta krejt me tmeta , po djal i mir para nones 😏👑👏

 • ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀDitë më parë

  O BOSSA JENI ME TE MIRET

 • Jeta Hatija
  Jeta HatijaDitë më parë

  Fenomen që të dy

 • Sara Dervishi
  Sara DervishiDitë më parë

  Nk ka si finnemi dhe solo pz ato jan nona ne kenge a love you finem solo 😘❤💋

 • Dylbere Lleshi
  Dylbere LleshiDitë më parë

  O yll bote te dua shume ti je rreperi me i mir ne bott te dua a 🎊🎊🎊🎉🎉🎉❤❤❤❤❤💜💜urime zemer je me i mire te dua un te ndjek gjithmon dhe vetem ti dhe kenget e tuaja me pelqejn mua je me i miri❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉urime o yll bashk me solon o ylll ju dua❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉💜❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖

 • Majli 007
  Majli 007Ditë më parë

  Respekt 🇦🇱

 • Diar_02 Brahimi
  Diar_02 BrahimiDitë më parë

  Babaaaaaa

 • Selime Selime
  Selime SelimeDitë më parë

  Super

 • Engjell Miftiu
  Engjell MiftiuDitë më parë

  ,😤😤😤😤😤😳😱😱😱😱😱🤤

 • Engjell Miftiu
  Engjell MiftiuDitë më parë

  😎😎😎😎😈😈😈😈😀😃😄😁😆😅

 • Engjell Miftiu
  Engjell MiftiuDitë më parë

  😎😎😎😎😎😎😎

 • ROAN FF
  ROAN FFDitë më parë

  Vazhdoni perseri jeni me te mirit 💎💎💎💎

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn2 ditë më parë

  gango instagrami. pin ndonje vize clirojn edhe camerin 😂🤣

 • Kejdi Kuqo
  Kejdi Kuqo2 ditë më parë

  DY LEGJENDAT🇦🇱🤘🤘

 • Davke
  Davke2 ditë më parë

  🇧🇦🇦🇱🇧🇦🇦🇱🇧🇦

 • Samuel Halla
  Samuel Halla2 ditë më parë

  This is Albania 💯

 • Samuel Halla
  Samuel Halla2 ditë më parë

  💯❤

 • Alesio Murati
  Alesio Murati2 ditë më parë

  Super kenge Finem dhe Solo.Bravo te dyve.

 • Monda Rapo
  Monda Rapo2 ditë më parë

  😁

 • jasin tahir
  jasin tahir2 ditë më parë

  Finemi kalin me te bukur

 • Zenel Berisha
  Zenel Berisha2 ditë më parë

  Je mbret

 • Manuel Isufaj
  Manuel Isufaj2 ditë më parë

  😍❤❤❤

 • Klesian Cerma
  Klesian Cerma2 ditë më parë

  Ku ka prej tirone😎😎👑👑👑

 • Riza Hasa
  Riza Hasa2 ditë më parë

  O Mbret 👑👑💎💎

 • Enzo Lleshi
  Enzo Lleshi2 ditë më parë

  Bravo shume by our.

 • Lac Laci
  Lac Laci2 ditë më parë

  Jeni me te miret ju kam si vllezer

 • JOANA Adri
  JOANA Adri2 ditë më parë

  FINEM 🤍🌿🌿

 • King ardi
  King ardi2 ditë më parë

  Kpt

 • mikea hiooi
  mikea hiooi2 ditë më parë

  Ju respektoj nga gostivari🇦🇱

 • A Regular guy
  A Regular guy2 ditë më parë

  Qi kjo kang om ka pylqi👍👍👍👍💪💪💪💪

 • Shqipe Vllasaliu
  Shqipe Vllasaliu2 ditë më parë

  i qart

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  2 ditë më parë

  Kush o me i mir per rep Finem 👍 Noizy coment

 • Ballist Çetta
  Ballist Çetta3 ditë më parë

  Respekt nga Shqipet e Dardanise Lindore Presheva Shqiptare gjithmon vilajetin e mbajm me kallash🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Keli Keli
  Keli Keli3 ditë më parë

  Shoku snik

 • Co Ferati
  Co Ferati3 ditë më parë

  Solo mbertw

 • dolita windo
  dolita windo3 ditë më parë

  Nuk guxon dot njeriu te hapi komentet se do shikosh vetem "kush me ben like zoti ju rujt🙏"😑😑😑😑

 • Luciano Dollani

  Luciano Dollani

  2 ditë më parë

  Tamam, me mir mos i hap fare Vec komente stresi apo noizy e kush me ben like zoti ju rujt familjen. Immagino ai qe do te bej like por eshte jetim🤣

 • tralala tralala
  tralala tralala3 ditë më parë

  J Du stadig lige fræk

 • LORJAN PEPAJ
  LORJAN PEPAJ3 ditë më parë

  SHUM I FORT JE BOSSI

 • dolita windo

  dolita windo

  3 ditë më parë

  Dislike-t jan nga gjystulla 🤣🧱

 • Kaltrina
  Kaltrina3 ditë më parë

  Perfect

 • kuzhina juaj
  kuzhina juaj3 ditë më parë

  A t Vdes un Per tyyyyyy :" :))))

 • Wltra GOKU

  Wltra GOKU

  Ditë më parë

  O vdeksh e mos ardhsh me

 • tralala tralala
  tralala tralala3 ditë më parë

  Jeg kan godt 😂

 • Sejrije Gjoni
  Sejrije Gjoni3 ditë më parë

  Yje jeni

 • Ziri Kakini
  Ziri Kakini3 ditë më parë

  Koka prej Tirane origjina a kuksjane

 • Dit OfficialChannel
  Dit OfficialChannel3 ditë më parë

  United States Albania 🤟👐

 • Tom James
  Tom James3 ditë më parë

  Koka prej tirone haha tirana nje qytet i flliq ter plehra ter beton pislluk qelbsilluk maskaralluk llum kazani. Kryeqyteti me i flliq qe kam pare .

 • FLORDI
  FLORDI3 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • FF REBEL
  FF REBEL4 ditë më parë

  Kush o me i mir per rep Finem 👍 Noizy coment

 • Luan O.T.R NOIZY

  Luan O.T.R NOIZY

  2 ditë më parë

  Zinjo

 • FF REBEL
  FF REBEL4 ditë më parë

  O cuna e keni qa ket keng.E kam msu mir fare kte art,hallall ja u boft zoti

 • Sajmo Saliasi
  Sajmo Saliasi4 ditë më parë

  🥶🥶🥶🥶

 • Xhuljo Shkoza
  Xhuljo Shkoza4 ditë më parë

  Rispekte nga Italia e Mulleti heca ty cunat nga Tirona o nona 💯

 • stelino bosi
  stelino bosi4 ditë më parë

  00000 aaws

 • Alket Fasko
  Alket Fasko4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Infamous N
  Infamous N4 ditë më parë

  Dislike-t jan nga gjystulla 🤣🧱

 • Endrit Reactions for music
  Endrit Reactions for music4 ditë më parë

  E di permendesh K.P.T2👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💥💥💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚠

 • Dario Tirane
  Dario Tirane4 ditë më parë

  Jeni perandori

 • Florena Bardhi
  Florena Bardhi4 ditë më parë

  Solo finem julumtime për këngën

 • Kela Bardhi
  Kela Bardhi4 ditë më parë

  Solo je talent

 • Sara🖤🌙
  Sara🖤🌙4 ditë më parë

  vdessw per kte kengggg 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Wltra GOKU

  Wltra GOKU

  Ditë më parë

  Posi po ce je gjalle akoma

 • renato reni
  renato reni4 ditë më parë

  KUJT I PLQ KENGA LIKE

 • Polikron Senko Senko
  Polikron Senko Senko4 ditë më parë

  Duan kpt 3

 • Edin Gam1ng
  Edin Gam1ng4 ditë më parë

  -Finem: like -Solo: coment

 • Art Kryeziu

  Art Kryeziu

  2 ditë më parë

  solo

 • seiom jvony

  seiom jvony

  2 ditë më parë

  we love it

 • Vin Van
  Vin Van4 ditë më parë

  Kthehen koka prej tirone origjina eshte kuksione.💥💥💥💥💥💥💥🤘

 • Alisia Cerepi
  Alisia Cerepi4 ditë më parë

  Sa bukur videoklipi ne Memaliaj ❤️❤️❤️

 • Ascension of the Eagle
  Ascension of the Eagle4 ditë më parë

  Cuna prej tirone, origjina esht maloke

 • alida flus
  alida flus5 ditë më parë

  ORIGJINA ESHT KUKSJANE ;)

 • mirjana Kaja
  mirjana Kaja5 ditë më parë

  Kpt 2

 • mirjana Kaja
  mirjana Kaja5 ditë më parë

  Vdes per kte kengen cou per gjumi o pidh none

 • alida flus

  alida flus

  5 ditë më parë

  Koka per Tironen

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMX5 ditë më parë

  🔥

 •  亗🇲 🇷 亗  亗🇯 🇴 🇰 🇪 🇷 亗
   亗🇲 🇷 亗  亗🇯 🇴 🇰 🇪 🇷 亗5 ditë më parë

  FINEM=FOLLOW SOLO=LIKE

 • Enca albania
  Enca albania5 ditë më parë

  😈

 • Ded ndreu
  Ded ndreu5 ditë më parë

  Finem Finem Finem

 • Ded ndreu
  Ded ndreu5 ditë më parë

  Finem Solo bravo

 • marjo marjo
  marjo marjo5 ditë më parë

  Super

 • Rrok Bishaj
  Rrok Bishaj5 ditë më parë

  vazhdo keshtu finem bashke dhe me solon dhe do te jeni super star ne videoklipe te tjera

 • HULIGAN
  HULIGAN5 ditë më parë

  ORIGJINA ESHT KUKSJANE ;)

 • seiom jvony

  seiom jvony

  2 ditë më parë

  2:24 si UÇK dalim ne tirone 🔊🔊🔊🔊

 • FLORDI
  FLORDI5 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • GFF. LEO
  GFF. LEO5 ditë më parë

  4 million ❤️❤️❤️

 • Kledis Cani
  Kledis Cani5 ditë më parë

  Dis nojzy

 • ff venis Asani
  ff venis Asani5 ditë më parë

  King

 • Aryaua Udud
  Aryaua Udud5 ditë më parë

  E keni ber super keng 😍😍😎😎

 • Dilaver Mejdani
  Dilaver Mejdani5 ditë më parë

  Koka per Tironen

 • Marlin Nauni
  Marlin Nauni5 ditë më parë

  💞💞💞

 • FLORDI
  FLORDI5 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Kosova is Albania
  Kosova is Albania5 ditë më parë

  Origina Kuksjane, dalim si UÇK naper tirane. M’pelqej.

 • doire aintu

  doire aintu

  4 ditë më parë

  Kush e pa bluzen e finemit "𝕻𝖆𝖑𝖒 𝕬𝖓𝖌𝖊𝖑𝖘"

 • doire aintu

  doire aintu

  4 ditë më parë

  vdessw per kte kengggg 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Sidorela Cullhaj
  Sidorela Cullhaj5 ditë më parë

  Omret

Faqja Tjeter