Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:althe.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Komente

 • nikoll nikolli
  nikoll nikolliDitë më parë

  Bes Kallaku je shume i mrekullushem ,pse e them kete se nuk je "fake" je shume origjinal dhe kjo te ben me shume te mrekullushem se sa profesioni jot i humorit , ke shume familje te bukur ,jeni kenaqesi dhe zili per shikusit, ( lexova ca komente te pa vend por qudirat shqiptare nuk kane te sosur) zoti ju rujte familjarisht . Jetoj larg vendit tone te dashur qe kaq shume e duam por po te mu jepte mundesija do kisha kenaqesi te isha pjese e humorit tend qofte edhe per nje kafe. Keep going , you are GREAT.

 • Edi Shkoza
  Edi Shkoza2 ditë më parë

  Thon qe te dytin nuk e ka me Beson Xhensila sa e vertete eshte ?

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa4 ditë më parë

  O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa4 ditë më parë

  Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa4 ditë më parë

  Nuk ze muzika

 • eri eri
  eri eri7 ditë më parë

  na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

 • Nana Braushi
  Nana Braushi9 ditë më parë

  Dhe kisha nje merak te madh......

 • Teo
  Teo9 ditë më parë

  My song

 • Teo
  Teo9 ditë më parë

  althe.info/number/2525fJeze6WqqbY/video

 • Nora L
  Nora L10 ditë më parë

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 • qopoy dnon
  qopoy dnon10 ditë më parë

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Naim Cerkini
  Naim Cerkini10 ditë më parë

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi11 ditë më parë

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 • eioshen boboi
  eioshen boboi11 ditë më parë

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  10 ditë më parë

  🤣🤣🤣😎✌

 • Diana Helena
  Diana Helena11 ditë më parë

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra11 ditë më parë

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  11 ditë më parë

  Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  11 ditë më parë

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • bouytt guyt
  bouytt guyt12 ditë më parë

  Coca Besi😂 high af

 • Metihe Selmani
  Metihe Selmani12 ditë më parë

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 • Kimete Troplini
  Kimete Troplini12 ditë më parë

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 • elton shehu
  elton shehu12 ditë më parë

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  12 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • sehhi vooty
  sehhi vooty12 ditë më parë

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • H Mdarci
  H Mdarci13 ditë më parë

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 • Atid Itarba
  Atid Itarba13 ditë më parë

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 • Xheni Rama
  Xheni Rama13 ditë më parë

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  12 ditë më parë

  Shume pordhace je moj xhensila

 • stamatis nasis
  stamatis nasis13 ditë më parë

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 • Antigona Gashi
  Antigona Gashi13 ditë më parë

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

 • Lili Lili

  Lili Lili

  4 ditë më parë

  I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati

 • vajza vajza
  vajza vajza13 ditë më parë

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 • Pranvera Murati
  Pranvera Murati13 ditë më parë

  Ë W Dass ist das Das

 • Petteri Punakuono
  Petteri Punakuono13 ditë më parë

  🤣🤣🤣😎✌

 • Dona dona
  Dona dona13 ditë më parë

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 • Km Mm
  Km Mm13 ditë më parë

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 • Aurora Bregu
  Aurora Bregu13 ditë më parë

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • Olgerta Lzj
  Olgerta Lzj14 ditë më parë

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 • elida markaj
  elida markaj14 ditë më parë

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 • Egzona Blakcori
  Egzona Blakcori14 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • Claudia
  Claudia14 ditë më parë

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 • Ermira Shehu
  Ermira Shehu14 ditë më parë

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 • edlira lushi
  edlira lushi14 ditë më parë

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • keti keti
  keti keti14 ditë më parë

  Shume pordhace je moj xhensila

 • Blerta Ahmati

  Blerta Ahmati

  13 ditë më parë

  Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi14 ditë më parë

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 • Eliesa Mustafa
  Eliesa Mustafa14 ditë më parë

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 • Rita Luneto
  Rita Luneto14 ditë më parë

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 • Sonila
  Sonila14 ditë më parë

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri15 ditë më parë

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri15 ditë më parë

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 • une une
  une une15 ditë më parë

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 • Adem Kreshta
  Adem Kreshta15 ditë më parë

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa15 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo15 ditë më parë

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 • Dizo Dauti
  Dizo Dauti15 ditë më parë

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  14 ditë më parë

  @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  14 ditë më parë

  @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  14 ditë më parë

  @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  14 ditë më parë

  @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

 • Rekuper Sezboni

  Rekuper Sezboni

  14 ditë më parë

  @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 • Kela Spaho
  Kela Spaho15 ditë më parë

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 • Sia Ira
  Sia Ira15 ditë më parë

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 • Jonka Paloka
  Jonka Paloka15 ditë më parë

  Besi je shum Artist 🤩💫

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai15 ditë më parë

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 • Enxhi 456
  Enxhi 45615 ditë më parë

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

 • Hamide Dervishi

  Hamide Dervishi

  15 ditë më parë

  Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 • Zhaklina11
  Zhaklina1115 ditë më parë

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 • EDa ML
  EDa ML15 ditë më parë

  Shum i ftoht me motren

 • Lina Lana
  Lina Lana15 ditë më parë

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Bujar Beqiri

  Bujar Beqiri

  9 ditë më parë

  @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

 • Arsa Begaj

  Arsa Begaj

  11 ditë më parë

  bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

 • no name

  no name

  13 ditë më parë

  Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

 • Popcorns Mom

  Popcorns Mom

  13 ditë më parë

  Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

 • Florina Lule

  Florina Lule

  14 ditë më parë

  E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 • Lindita Haxhimustafa
  Lindita Haxhimustafa15 ditë më parë

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta15 ditë më parë

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani15 ditë më parë

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 • Illyria Illyria
  Illyria Illyria15 ditë më parë

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 • Ani Cani
  Ani Cani15 ditë më parë

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 • mo 207
  mo 20715 ditë më parë

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 • Jenny Lea
  Jenny Lea15 ditë më parë

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

 • The One

  The One

  10 ditë më parë

  Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

 • Fran Fusha

  Fran Fusha

  15 ditë më parë

  xhensila esht yll 🌟🌟

 • Lalala Lalala
  Lalala Lalala15 ditë më parë

  Djale i mire Besi bravo

 • Albana Demaj
  Albana Demaj15 ditë më parë

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

 • Autochtonus Albania

  Autochtonus Albania

  15 ditë më parë

  Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 • Matina Sehai
  Matina Sehai15 ditë më parë

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 • Aha Nana
  Aha Nana16 ditë më parë

  Coca Besi😂 high af

 • Vefi Gropa
  Vefi Gropa16 ditë më parë

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj16 ditë më parë

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

 • Merita Hasa

  Merita Hasa

  14 ditë më parë

  Bravo Besi👏

 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni16 ditë më parë

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

 • Sale Ukperaj

  Sale Ukperaj

  5 ditë më parë

  Shkelqeni so familje bes

 • cuni france
  cuni france16 ditë më parë

  O qija ropt sa tap besi

 • Music lover Guy
  Music lover Guy16 ditë më parë

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 • Rudina Bani
  Rudina Bani16 ditë më parë

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj16 ditë më parë

  Linden kta ????apo akoma

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza16 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα16 ditë më parë

  Te kendofte zemra.

 • Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini16 ditë më parë

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa16 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa16 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 • albania tv
  albania tv16 ditë më parë

  Pse hiqet zeri

 • Deta Mia
  Deta Mia16 ditë më parë

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 • Ersila Alla
  Ersila Alla16 ditë më parë

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

 • Omar Braydon

  Omar Braydon

  15 ditë më parë

  @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

 • Gideon Maxwell

  Gideon Maxwell

  15 ditë më parë

  not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

 • Ana Ana

  Ana Ana

  16 ditë më parë

  😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan16 ditë më parë

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

 • Eldo Mcini

  Eldo Mcini

  10 ditë më parë

  CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 • Miranta Xhaferri
  Miranta Xhaferri16 ditë më parë

  sa duan me u duk kta.

 • Jonida Mehmeti
  Jonida Mehmeti16 ditë më parë

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 • enerik tozaj
  enerik tozaj17 ditë më parë

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

 • rozalinda

  rozalinda

  15 ditë më parë

  Sesht fiorela

 • Kejsi Daja

  Kejsi Daja

  15 ditë më parë

  Kuu

 • artan papri
  artan papri17 ditë më parë

  Zoti te ruhet

 • Ylli Tajari
  Ylli Tajari17 ditë më parë

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 • Shpresa Bushgjokaj
  Shpresa Bushgjokaj17 ditë më parë

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 • indrit arapi
  indrit arapi17 ditë më parë

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

 • Arjan Kapo

  Arjan Kapo

  16 ditë më parë

  @indrit arapi ahahahahahahAhH

 • Ana Ana

  Ana Ana

  16 ditë më parë

  @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

 • indrit arapi

  indrit arapi

  16 ditë më parë

  @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

 • Ana Ana

  Ana Ana

  16 ditë më parë

  @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

 • indrit arapi

  indrit arapi

  16 ditë më parë

  @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 • 19 98
  19 9817 ditë më parë

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Benny Petra
  Benny Petra17 ditë më parë

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Mhill Deda
  Mhill Deda17 ditë më parë

  zoti te bekoft o bes kallaku

 • Era Elsa
  Era Elsa17 ditë më parë

  ppppfffff bes nari

 • ALbanian Girl
  ALbanian Girl17 ditë më parë

  shkrepe prap o president

 • Arjan Panav
  Arjan Panav17 ditë më parë

  Shifeni besin drru nmall o zot

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  16 ditë më parë

  @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

 • Ana Ana

  Ana Ana

  16 ditë më parë

  @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  16 ditë më parë

  @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

 • Ana Ana

  Ana Ana

  16 ditë më parë

  @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

 • Ame Ame

  Ame Ame

  16 ditë më parë

  @Ana Ana po ju ku e dini?

 • ah ah
  ah ah17 ditë më parë

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

 • Heart Love

  Heart Love

  17 ditë më parë

  😂😂

 • David Watson
  David Watson17 ditë më parë

  0:54 bed.limo

Faqja Tjeter