Fatmir Mediu, të hetohet për 8 vite pagë dhënë Eli Farës si “Drejtore”; dhe për 65 udhëtime sëbashku

Komente

 • Astrit L
  Astrit L4 ditë më parë

  Per kto kurva endemi neper kurbet ,duhet ti kthejn mbrapsht te gjitha cfar Kane marre dhe burgu esht Pak

 • Mimoza sherifi
  Mimoza sherifi4 ditë më parë

  Ikk o kanal rrenash ku pjerdh eli per pag ajo mer lek me thas se kendon oo kannal koti pjerdh ajo per rrog oo medet oo ed kokaina ca zhurme koti ben

 • Avni Tocila
  Avni Tocila5 ditë më parë

  Ate qe kane bere keta qener nuk do i pranoj istoria se eshte turpe i madhe kur do hiqen keto qelbesira nga shpine a vendit

 • T R
  T R5 ditë më parë

  Nana ja jep shkollen se bijes Prostetutka numer 1 ..

 • Roza Ruci
  Roza Ruci6 ditë më parë

  Te gjithe jane si Fatmiri ja bene gropen Shqiperise dhe shqipetareve vjedhin dhe behne qejf me xhepat tone bravo u qofte qysh kur nuk ka shtet

 • Dalip Beqiraj
  Dalip Beqiraj7 ditë më parë

  kur fle gjum i ashtuquajtur spak cfare kerkoni o zotrinj te pamfletit per mua po beni shume zhurme per asgje .

 • Standard World
  Standard World7 ditë më parë

  Shkerdhata bura nuk menduat per familjet e varfera, vodhet lekun publikut. Turp late kete popull ne hersire, pa puk, pa dije, pa te ardhme. Kur do vi ajo dite qe femijet tane te kene nje ardhme nga ky vend qe eshte Mbushur plot me Hajduta dhe korupsioni.

 • Theo X
  Theo X7 ditë më parë

  po prandaj nuk di te plaket kjo putana, se merr miliona nga taksat e shqiptareve vetem duke ngritur kembet perpjete dhe me ke ,me kete medi turkun e peshtire

 • Nikoll Perdeda
  Nikoll Perdeda8 ditë më parë

  Ne burg dhe sekuestrim te cdo lloji pasurie te perfituar padrejtesisht.

 • Spartanlife1989 Spartan
  Spartanlife1989 Spartan9 ditë më parë

  Nuk po kuptoj përse nuk po sekuestrohen pasuri apo përse nuk po jen para drejtësis te gjith këta me kaq infornacione që keni.

 • Hope Wolf
  Hope Wolf9 ditë më parë

  We all knew she’s a kuder

 • Njazi Zebi
  Njazi Zebi9 ditë më parë

  nuk mjaftojne rrjepja e atyre qe banojne ne shqiperi me lloj lloj taksash por qenka sajuar dhe rrjepja e lypsareve te punes emigranteve qe sju qahen halletjashte shtetit ,shumica ,pa siguracione , me "sakrificat e medha te {farerave madein fatmir &eli }{Organizuar ne venddt e EU ShBA e tje .

 • Njazi Zebi
  Njazi Zebi9 ditë më parë

  Bravo mediu !Rrush e kumbulla nuk i paske bere leket e shkatertim-shitjes te ushtrise shqipetare, S'PAKU mendo te pagush hidromasazh ne Burg me udhetaret e parajses si minister tani ne ferrin e zbulimeve te medha

 • Eglantina Aga
  Eglantina Aga9 ditë më parë

  Se medium e kishte dashnore

 • RR 31
  RR 319 ditë më parë

  Ne burg qeni

 • Μαιλιντα Μολλαι
  Μαιλιντα Μολλαι9 ditë më parë

  Po po keta duhen te diskridicois te gjalle turp turp turp .....

 • Φαμπιέν Τζαφέρρι
  Φαμπιέν Τζαφέρρι9 ditë më parë

  Prandaj e ka ber surratin si top futbolli

 • Bilbil Veshaj
  Bilbil Veshaj10 ditë më parë

  Te vertetohet she ti kthejjne shpenzimet we ministries e mbritjes te bleje elikopter zjarr shares per pyjet e shqiperise.

 • Choco Jumbo
  Choco Jumbo10 ditë më parë

  Ka sponzorizu fryrjen e buzëve mollëzave etj..me leket tona kanë bredhe e janë pagu..të gjitha tia sekuestroj shteti..legene femer dhe mashkull zagar

 • Melda ❤️
  Melda ❤️10 ditë më parë

  Eli ka qene dashnorja e Fatmirit, kjo gje eshte ditur sot e 5 6 vite me pare.

 • Ariona Dhimo
  Ariona Dhimo10 ditë më parë

  Hajt se ketu lahen te gjitha 😂 te shkojne prape ne amerike

 • Dritan Bajraktari
  Dritan Bajraktari10 ditë më parë

  Turp nuk i vjen që merr lekët e popllit kjo

 • Bledi Kokomani
  Bledi Kokomani10 ditë më parë

  Megjithate , ka pasur nje motiv serioz fatmiri a e din cdo te thote Eli fara drejtoresh te jesh vetem ne zyre tek per tek korcare o hic fare,

 • aleksander rabushja
  aleksander rabushja10 ditë më parë

  Po gjith ato operacione plastike ???

 • Juljan Rama
  Juljan Rama10 ditë më parë

  Eli far supr kuvre hap komte qij fatmir meri lekt ja qr ku kapn

 • Paske Daci
  Paske Daci10 ditë më parë

  Prostitute bashke me vajzen i ka perdor Fatmir Mediu nuk e di perse nuk e ndan gruaja Fatmir mediun, sepse Eli fara super prostitut e fatmir Mediut, aj i ka bere operacionin plastika e shum e shum te tjera, cjan keto deputetet qe ustrojn prostitucin me paret e popullit, qe u me rren taksat per te paguar kurvat e tyre, turp te Ken turp turp mizerjet, moralistet me te mdhenj.

 • Genci Vlore
  Genci Vlore10 ditë më parë

  Mediu del dhe si gangster ben dhe si djal rruge e ne fund shperdoron parat e popullit Pozicioni qe mer nuk te shkon duhet ta kesh qe ne mengjes "piratllekun "ti po e shfaq ne moshe te madhe nuk te shkon je nje demode Te mori dallga e te beri politikan "HAJDUT "se kauz nuk mendoj se ke

 • Bashkim Karamuca
  Bashkim Karamuca10 ditë më parë

  E akuzoni kot keta nuk vjedhin por keta te vrasin per te vjedhur

 • Ardit Papa
  Ardit Papa10 ditë më parë

  Haleja e halese. Burg,burg,burg.

 • Minna Fati
  Minna Fati10 ditë më parë

  Po normal k...v han lekt e popullit te shkret qe vuajn per buk dhe k..v plerat baxhellat udhgojn bejn pushime kta plera maskarenj burre te brgosen per pastrim parash .po te ishte per njeri normal do burgosnin jan plerra k..v plerat

 • citroen uno
  citroen uno11 ditë më parë

  Mediu qiraxhiu Elin me para e .iu Çfarë bën më shum një prostitut Q.et me një hajdut Hallall ta ket q.r me parat e tij Populli shkret i lodhur I raskapitur Ka paguar dhe për këmbët e Elit për të ngritur

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj11 ditë më parë

  O po mir goja qe e ka nga natyra ksaj i punon edhe bytha hallall moj eli

 • andi reibon
  andi reibon11 ditë më parë

  Shqipëria është si ai deti me kos dhe lugët i japin politikanët.

 • frida matraxhiu
  frida matraxhiu11 ditë më parë

  Aaauuuuaa ua cfare bahet ah mileti shkrete smerr vesh gja hic se cfare bahet pupupuup

 • Andonila Latifllari
  Andonila Latifllari11 ditë më parë

  Vetem.spakuja gjen ruget ketyre te pa ftyrsave

 • Pazari Korc
  Pazari Korc11 ditë më parë

  Ore cbehet keshtu, po mer populli aratine neper rruget e botes, keta hane me luge floriri. Mjerr mjerr ky popull.

 • Shaban Lajci
  Shaban Lajci11 ditë më parë

  Kriminel ne burg

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti11 ditë më parë

  mehmet. sheu I ipte kazmen. pun k .......

 • Arian Zenuni
  Arian Zenuni11 ditë më parë

  POPULLI SHQIPTARE DUHET TI JETE MIRENJOHES USA 🇺🇸PER JETE, qe po i shkul nga trupi i SHQIPTAREVE kto ushojza te pa ngopura.

 • Arian Zenuni
  Arian Zenuni11 ditë më parë

  Cfar m..n pret SPAK,ky plere duhet arrestuar sa me shpejte te jete e mundur.

 • Arian Zenuni
  Arian Zenuni11 ditë më parë

  Fatmir mehdiu i bleu shtepi ne USA Eli Fares me paret e gerdecit.

 • italia albania
  italia albania11 ditë më parë

  Po kto ku....va po i han lek e politikaneve e fryjn faqe e fryjn buz mjer populli shkret thuaj ne dor te kujt kemi ren politikan pushta e kto laviret pffff

 • Mana Landa
  Mana Landa11 ditë më parë

  Cfar pret spaku .A duhen me informata te tjera per ti futur ne burg keta njerez qe kur u zihet emri me goje te vjen per te vjelle .Tu meret cdo gje qe kane .Kane vjedhur djersen e popullit.Mashtrusa .Zoti ju mallkofte .Ilace ju befshin ato leke

 • Juve Juve
  Juve Juve11 ditë më parë

  Po ktij kush ja shtyp grun 🙄

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY11 ditë më parë

  Kesaj i thone ta shkatrrosh karrieren qe ke ndertuar neder vite per Mediun🤦‍♀️

 • Pazari Korc
  Pazari Korc11 ditë më parë

  Mjerr ky popull.

 • Andrea Papa
  Andrea Papa11 ditë më parë

  MASKARAI

 • Alice Nike
  Alice Nike11 ditë më parë

  Te vdes un , sa paska vuajtur kjo 🙈🙈

 • Fatbardha Avdej
  Fatbardha Avdej11 ditë më parë

  Dashnorja eshte e embel Dhe ahkrimtaret per dashnoret shkruajne me pasion

 • Ger Beno
  Ger Beno11 ditë më parë

  Vdekshi.

 • Red Red
  Red Red11 ditë më parë

  E paska tun fati ket

 • Engli Disha
  Engli Disha11 ditë më parë

  Po pati shtet tja morin leket mrapsh

 • Alfred Gjokrosa
  Alfred Gjokrosa11 ditë më parë

  O zote ndimoje drejtesin shqiptare ti pastroje hajdutet dhe pleherat e shqiprise , taxat e popullit te shkrete .

 • santea santeaks
  santea santeaks11 ditë më parë

  mesme mujt me besu, gjukata duhet me dhon flalen e vet

 • Jimmy McNulty
  Jimmy McNulty11 ditë më parë

  150 here ka udhtu kurva me leket e shtetit Shqiptar. 150 Here me leket e taxpaguesve. 150 kur nje bilet vajtje ardhje kushton 2.000 euro. 150 X 2.000 euro = 300.000 euro!!!!!!

 • Meli Mason
  Meli Mason12 ditë më parë

  Hahahah sa mir e paska ironizu gazetarja..... O hienat e dreqit qe spo e lini Shqiperin me ngrejt koken. O vdekshi nji nga nji. Ka njerez qe po vuajn per copen e bukes, njeres qe vdesin se skan lek per te shpetu jeten e vet....e kta tallin lesht me taksat e popullit... U djegshi ne ferr

 • Mereme Martini
  Mereme Martini12 ditë më parë

  Ka bere sevabe🙏🙏

 • Durim Vrenozi
  Durim Vrenozi12 ditë më parë

  Ju denoft Zoti o plera njers.

 • Ymer Musteqja
  Ymer Musteqja12 ditë më parë

  Po ca ti beshe e ka rrushin shume te embel.biles shume e shume se te tjerate.

 • Violeta Alimehmeti
  Violeta Alimehmeti12 ditë më parë

  Ja jepte asaj turi petlles

 • Luciano Ferri
  Luciano Ferri12 ditë më parë

  Po ca prisi ti hetoi spaku

 • Ymer Musteqja
  Ymer Musteqja12 ditë më parë

  TE MOSE QAJME HALLIN E KALORSIT SE I RRINE KEMBET VARURE NE KALE.CDO GJE ESHTE BERE ME MARREVESHJE ME QEJFE.KURE NUKE ANKOHEN DY PALET PO NE CFARE KEMI.SE MOSE ESHTE I PARI KY.PO ATO TJERET JANE PA DASHNORE.KAME UNE DASHNORE QE SJAME I KOKERR LEKU NE XHEPE.JO ATO QE KANE MILONA E MOLONA.BILES KANE NGA DYYYY NGA TRIIIIII.

 • Ymer Musteqja
  Ymer Musteqja12 ditë më parë

  PO MIRE MOJE ZONJE SE CFARE I PASKA DHENE FATMIR MEDIU ELI FARES NAI THE TE GJITHA .PO ELI FARA CFARE I KA DHENE MEDIUT SNA THE GJE.????????!!!!!!!!!!!!!.

 • Pranvera Cerriku

  Pranvera Cerriku

  11 ditë më parë

  Ika pas qef zërin i ka pëlqy këngën

 • Elvin Haxhiu
  Elvin Haxhiu12 ditë më parë

  Kishte dobesi per zerin apo per fytin? Kush e gjen pergjigjen?👹

 • Elsa Pambuku
  Elsa Pambuku12 ditë më parë

  Me ca fytyre del kjo putane e fshehte kendon dhe tundet para publikut dhe vidioklipe te pa fund me parate e taksapaguesve. Turp te teVij moj moster. Ish burrin e meritoje se e tille qenke. Bashke me vajzen tende ATO PARA te marra nga arka e shtetit i blefshi ilace fytyre zeza Eli &Marina. UROJ te dali ndonje tu qendisi nje kenge per keto pislleqe qe keni bere ne kurrriz te popullit qe po vuan ne varferi ekstreme nga Drejtues Te pa afte.Nje shtet qe qeveriset si ekip sportiv. Mjere NE qe na ra per pjese te jetojme ne kete epoke.

 • Gianmarco 07
  Gianmarco 0712 ditë më parë

  Nuk po dini ku me ja nise hetimeve ma perpara, megjithse keta se kan problem !

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni12 ditë më parë

  Fatmir Mediu eshte i njejti me Berishen e Meten....te hetohet dhe ate sa me pare....

 • Luljeta Hallvaxhiu
  Luljeta Hallvaxhiu12 ditë më parë

  Le ti pagujn

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj12 ditë më parë

  O korcare o hic fare

 • Natassa Tsifliko
  Natassa Tsifliko12 ditë më parë

  Cfar jane keto qe degjojme ? Po poòo!!! Nese eshte e vertete kjo , keta njerez a e kan menduar ndonjehere se ku do ti shkoi shpirti ? Apo kan harru se ka nje Zot lart !!!!!

 • Cen Hyseni
  Cen Hyseni12 ditë më parë

  Ne burg pa asnje hezitim Konfiskohen pasurite e vena nga ky lloj korrupsioni I ndyre ,dhe ska Turp e surrat Medi kurvari qe I kerkon popullit vota prap per tu bere prap minister qe te ushqejne veglat e Elit te se bijes dhe mjer populli ke ja votuar dhe voton ,plehra hajdute vagabonde qe e Kane vjedhur kete popull ,ekonomine ja shkatrruan ja dogjen e shiten dhe rinia e populli shqiptar ka marre rruget e botes prej ketyre fundrrinave dhe jashtqitjet e kombit .Nuk ishte budalla ENVERI qe sojin e tyre e conte ne Space dhe I Varte ne litar .Duhet edhe nje here ai qe Keta legenat te paguajne cfar I Kane bere ketije kombi .Turp dhe faqe e zeze ,mos dil me neper ekrane o legenat vagabond e hajdut .Po si ty dhe te tjereve do ju vije fundi do jepni llogari nje dite edhe ato pasurite si Brenda dhe jasht do tu sekuestrohen dhe ti kalojme shtetit .O legenat e felliqur .

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi12 ditë më parë

  O zot ç, far po dëgjojmë ,nuk kanë të mbaruar bëmat dhe prapë asnjë gjëmb në këmbë ,Spak mos ketë frikë N Q S nuk e bën dot le të ikin të vinë të tjerë më të guximshëm ,se kështu nuk mund të vazhdohet

 • A little of all
  A little of all12 ditë më parë

  Yp xhixhi yp xhixhi ..Se mban mbi kuriz ky popullin akoma 😡😡😡

 • Dal fer
  Dal fer13 ditë më parë

  Nuk i kan mjafuar parat qe kendon. Por ka dasht kete ftyr duke ulur veten per para

 • Agustin Gjoni
  Agustin Gjoni13 ditë më parë

  A te qifsha ropt paret e popullit

 • Sofika Ngjela
  Sofika Ngjela13 ditë më parë

  E ca do me thene te jesh Drenovare qe te maresh pare

 • Mira Fier
  Mira Fier13 ditë më parë

  Te denohet dhe Eli qe ka pranuar kete korupsion be kuriz te populit I dalshin nga hundet me ilace i hharxhofshin ketej e tutje

 • Kraja Kraja
  Kraja Kraja13 ditë më parë

  Po jemin gjana me drejtoren valbona paluka sa shetiten bashke

 • Majlinda Tola
  Majlinda Tola13 ditë më parë

  ne burg te gjitha k......t , Eli para , Bieta Sulo ,Mira Kazhani ,te gjitha i zente mallkimi i popullit ,Zotin ju lenshim 🙏

 • Pelikani blu
  Pelikani blu13 ditë më parë

  SPAKU A KA VESH APO ESHTE SHURDHUAR

 • Edmond Gushali
  Edmond Gushali13 ditë më parë

  Mallikimet e Shqiptarëve tju kapin juve dhe çfar kini në fiset tuaja...........

 • shpellari king
  shpellari king13 ditë më parë

  Ka qene kontrate e rregullt punesimi si eskorte. Me sigurime dhe fjetje te siguruar.

 • shpellari king
  shpellari king13 ditë më parë

  Pas ardhjes se Elit ne dikaster,pati nje booooooom artistik me Ministri..

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce13 ditë më parë

  TE RRoJ AMERIKa qe do e fusi ne burk kremineli vrau dogji njeres vodhi beri qef me dy gra dhe kreminelet e hajdutet me ne krye spiunin sali berishensi ben as nje gjepo i dhan dhe nje dashnore qe ta funizonte me pika pika posht sali berisha

 • Cristina
  Cristina13 ditë më parë

  Si i mban dheu këtë! Nuk e kanë fijen e turpi këtë paçavure që dalin nëpër intervista !Nuk e kuptoj! !!!

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce13 ditë më parë

  Po per ca i mbani o delet e shqiperis qe uk folet 30 vet deri sa nderyri Amerika o delet e shqiperis rrin pa buk e pa shtepi se ben qef mediu na dogji femijet ne gerdec se benin pun fukarenjnt e shkreti la femijet pa baba i la pa shtepi i mbuloj 27 i futi ne varr 300 te plabosurr

 • ervin mufali
  ervin mufali13 ditë më parë

  O te dalte shpirti nga bytha o Medihoxha bashke me Elin.

 • Krenar Metani
  Krenar Metani13 ditë më parë

  E cke ber kshu o Fate...o tu mbyllte...🤔

 • Sokol Lilaj
  Sokol Lilaj13 ditë më parë

  Doli dhe u ankua Eli para ca diteve qe sja del dot te jetoj me koncertet,ngaqe qenka mesuar duke mar rrogen kot prandaj,po ca pret nga 1nëne qe shet femijen e saj?i shkerdhen Hajduti te dyja ne USA,dihet,me leket e popullit😡😡😡😡

 • Landi Kapetani
  Landi Kapetani13 ditë më parë

  Hemo cuna boll mos e shani fatmirin Se sthon kot Qe pidhi terheq vaporin Dhe jo me fatmirin

 • Nevro Vera
  Nevro Vera13 ditë më parë

  ytttt qorri qelbur

 • Dona Fusha
  Dona Fusha13 ditë më parë

  Po kjo qe flet i kan ven thonjte ne fyt qe flet me tercellim

 • Bledi Kokomani
  Bledi Kokomani13 ditë më parë

  Ma hoqen trunin goce e re buzet si pi,,,,,,, ck

 • Bledi Kokomani
  Bledi Kokomani13 ditë më parë

  Po' kjo Baxh,,,,,,,, l,,l a lo nam

 • Bledi Kokomani
  Bledi Kokomani13 ditë më parë

  Mediu hajde hajde, eh moshkull nuk u dukte kaq i arrapatur ska faj qeraxhiu i krebenese,

 • Oni xhuvani Onixhuvani
  Oni xhuvani Onixhuvani13 ditë më parë

  Futeni brenda

 • Islam Jashari
  Islam Jashari13 ditë më parë

  Edhe une do ipsha cdo gje eli faren vec zoti qe eka kriju bukuroshe epa shoqe

 • Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima13 ditë më parë

  Paska shume gjynahe per te lare KY Mediu

 • Flora Kovaci
  Flora Kovaci13 ditë më parë

  Po normal se jan ber te dyja nuk shihen fry krej e fryu andej lan nam..njerzit e shkret vujn per huken e gojes kto qef o qef o qerrrata ..legenet

 • Flora Kovaci
  Flora Kovaci13 ditë më parë

  Pall ariu

Faqja Tjeter