Banor i ri/ Romeo Veshaj hyn sonte në Big Brother VIP - Gota News

Banor i ri/ Romeo Veshaj hyn sonte në Big Brother VIP
Facebook: gotanews.tv/
Instagram: gotanews
Web: gotanews.tv/

____________________________

Shkarkoni aplikacionin GotaNews.TV në 𝗔𝗽𝗽𝗦𝘁𝗼𝗿𝗲 dhe 𝗣𝗹𝗮𝘆𝗦𝘁𝗼𝗿𝗲.

►Android: play.google.com/store/apps/de...
►IOS: apps.apple.com/us/app/gotanew...

____________________________

Dërgoni video/foto për çdo gjë që dëshironi te bëhet publike. Stafi i www.gotanews.tv do të marrë ne shqyrtim çdo material që do të dërgoni.

Kontakt Marketing +355694004011 / marketing@gotanews.tv


____________________________

Kontakt Marketing: 0694004011, marketing@gotanews.tv

Komente: 88

 • Gota News Albania
  Gota News AlbaniaMuaj më parë

  Falenderojmë për mbështetjen: 1. Matrapazi.com 2. Kantinal.com 3. MoneyMusic.eu 4. Okazion.Online 5. Planetapp.ltd 6. SilviFort.store 7. Proenti.com

 • l. t.
  l. t.Muaj më parë

  Asnje nuk e njeh, ata te gjithe e Kane mendjen te spektakli.

 • Lindita Panidou
  Lindita PanidouMuaj më parë

  Po se duhet te hyje tjetri. Le te hyjne dhe njerezit e tjere . Motra vellezer te lojtareve te tjere. Pse mos clodhen dhe ata. Eshte e drejte kjo qe po beni. Apo do vere te mare dozen qe i duhet se ka fulilluar shume te dridhet.

 • Martha Agency
  Martha AgencyMuaj më parë

  Nderroni emrin nga BBV ne familja Vishaj, Ju kujtoni se poplli ha bar, por te kuptoni se me bar kin filluar te ushqeheni ju

 • Tasha Zylfo
  Tasha ZylfoMuaj më parë

  Produksion,qe le per te deshiruar.Si mund te vazhdoje,kete loje ?

 • Flutura Gjoni
  Flutura GjoniMuaj më parë

  DONALDI ESHTE ME I MIRI

 • Hani H
  Hani HMuaj më parë

  Po shihe, shihe! Ja dhe sonte shikueshmeria e Top-Chanel-it dot shkoj kush e din sa VIEWS🤦‍♀️ Inshallah ju padisin (ngjygj) familja e Beatrix qe po ja beni ket turpsi(nese ata nuk jan ne dije i dhe beatrix)!

 • Aenela Gustana
  Aenela GustanaMuaj më parë

  Forca romeo

 • ~Cute video~
  ~Cute video~Muaj më parë

  o sa mire nxjernja Donaldin te meret me Boren 😍😍

 • Brizida Korcari
  Brizida KorcariMuaj më parë

  Pavaresisht te gjithave, te mund te defrehemi dhe jo te zhgenjehemi, edhe pse si pa sens me duket🤔🤔🤔

 • Eli Eli
  Eli EliMuaj më parë

  Po ju zdini nje gje Beatrix nuk I mban dot ndenjat I meret fryma dhe nje gje esht shum e "padjallezur" uaaaa turp kush e beson

 • Maro Daci
  Maro DaciMuaj më parë

  Donaldi. me. i. miri

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim ShabaniMuaj më parë

  Prsh ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit

 • Hane Jahaj
  Hane JahajMuaj më parë

  Me vone do vine dhe prinderit e binjakeve degjova na thashemet e komeshiut🙈🙈🤫🤫

 • Daily Shqip

  Daily Shqip

  Muaj më parë

  20 gjerat qe nuk i dinit per Donald Veshaj althe.info/number/zGrEfI5qgZ6pqao/video

 • Aida Morina

  Aida Morina

  Muaj më parë

  Ata ishin per vizit 😂

 • elaa ela

  elaa ela

  Muaj më parë

  Ahhahaga

 • Cesurjam
  Cesurjam16 ditë më parë

  Donald fitore per ty me i miri Gabim po nuk ta dhane gjynah me miri aty

 • Besa M
  Besa MMuaj më parë

  Ca behet kshu po i iken mendja njerezve

 • Miranda Mema
  Miranda MemaMuaj më parë

  Po pse me Beatriksen edhe produksioni do tallet uroj te mos ndodhi sepse shume do ta lendonin

 • Lirie Biti
  Lirie BitiMuaj më parë

  ESHT ME I QET RROMEO

 • Lirie Biti
  Lirie BitiMuaj më parë

  PRODUKJONI DO TA VEJ NE DIJENI TRIKSEN

 • Qu een
  Qu eenMuaj më parë

  beatrixa ka mu ngul mire🤦🏻‍♀️🤣🤣

 • Resto Beats
  Resto BeatsMuaj më parë

  💣

 • Mimoza Lelo
  Mimoza LeloMuaj më parë

  Donal je nje cun shum i mir bravo

 • Lea A.
  Lea A.Muaj më parë

  Ja keni lujt tash me kto dinakt Edhe pak Edhe un shkoj e zavendsoj Arbanen🤣🤣🤣

 • Daily Shqip

  Daily Shqip

  Muaj më parë

  20 gjerat qe nuk i dinit per Donald Veshaj althe.info/number/zGrEfI5qgZ6pqao/video

 • Lea A.

  Lea A.

  Muaj më parë

  @ismail sejdini sdi Beatrix Pun tjeter veq cigare me pi shtrir tu nejt skam pa kshtu goce un Donaldi i tha qu maro buk jo tha Po pi cigare u shtir e su qu mirpo Donalt Agga mir e ka se ska sy😃

 • Lea A.

  Lea A.

  Muaj më parë

  @Brizida Korcari hahhahahaha popo Edhe ma mir kem tu e qu bile 😀

 • ismail sejdini

  ismail sejdini

  Muaj më parë

  PRINDERIT E TRICES TA NXJERIN VAJZEN SE JU PO I DEGJENERONI FEMIJET.

 • Brizida Korcari

  Brizida Korcari

  Muaj më parë

  Mire do besh🤣🤣🤣🤣🤣une po bej Olsen, dmth skenarin😂😂😂😂

 • fjalet qe sti thash kurre!
  fjalet qe sti thash kurre!Muaj më parë

  Mos hyn Bora ???

 • Mine Xhika
  Mine XhikaMuaj më parë

  😂🤣🤣🤣

 • Zans Shehu
  Zans ShehuMuaj më parë

  A e miret vesh tani qe Bora ngeli ne stacion?

 • Bujare Tosku
  Bujare ToskuMuaj më parë

  Se mos puth tristennnn

 • Natasha Zero
  Natasha ZeroMuaj më parë

  Aman o zot aman u be triksa ke te mar e ke te le se ata jan njesoj hahahahaha

 • Sanco Plaka

  Sanco Plaka

  Muaj më parë

  😀😀😀

 • Maria Berdilla
  Maria BerdillaMuaj më parë

  Bravo Romeo se Donaldi eshte me i miri

 • Simona Kazanxhiu
  Simona KazanxhiuMuaj më parë

  😝 spresoj ta puthi qe teket shkak donaldi qe ta leri 🤣🤣🤣

 • Tatiana Karaj
  Tatiana KarajMuaj më parë

  Se kuptoj apo shohim bb VIP apo telenovele e familjes vishaj lat nam top channel e degjeneruat komplet ka shume banore aty qe meritojne pak respekt

 • mbreteresha e bukurise

  mbreteresha e bukurise

  Muaj më parë

  po iliri eshte i mire … po un jam me boren

 • Aenela Gustana
  Aenela GustanaMuaj më parë

  Romeo

 • Atti Gashi
  Atti GashiMuaj më parë

  asht boll1 donal me uba 2 nuk shihet ma bik

 • Tefta Hito
  Tefta HitoMuaj më parë

  Injoranca do Beni do provoni, beatrikx a do t'a njohi a jo..po mbase se njef...ju cju ngelet,

 • Mimoza Imami

  Mimoza Imami

  Muaj më parë

  Duan ta mbajne akoma kete kalamaun naiv. E bejne ler shou u doli boja te gjithev. Po Eduart Greshaj bashke me Arbsnen i bejne. Fitore Ilir je me i miri te tjeret shtiren dhe jane fallco. Po dhe Romeua si Donald trapi eshte pa pik karakteri edukata 000

 • Aro Dalip
  Aro DalipMuaj më parë

  sabiani tua kendoj ke te mar e ke te le gjumi naten spo i ze

 • Game boy Game boy
  Game boy Game boyMuaj më parë

  Bash poe knaqshi po qfar vipa jan kta bre pfff

 • PRONTO
  PRONTOMuaj më parë

  Bordello bb

 • Geno Leskoduke
  Geno LeskodukeMuaj më parë

  Donaldi e kane lene te takoj Boren,dhe ne kte Kohe Romeo do rri me Beatriksin, mos Harroni qe Bora eshte vetem 13 metra larg nga BBV, keshtu qe behuni te Lumtur

 • mbreteresha e bukurise

  mbreteresha e bukurise

  Muaj më parë

  bora eshte e mire 😍

 • Geno Leskoduke

  Geno Leskoduke

  Muaj më parë

  @Joana Joana njerezit e Artit dhe Kultures e kane kete

 • Joana Joana

  Joana Joana

  Muaj më parë

  @Geno Leskoduke aaa per kte sdi cte them se kto i kane leshu pellumbat me kohe ju ka ik sedra 😏

 • Geno Leskoduke

  Geno Leskoduke

  Muaj më parë

  @Joana Joana nje Puthje per Vipat eshte si shtrengim dore, Sexi eshte gje tjeter

 • Joana Joana

  Joana Joana

  Muaj më parë

  Po po enderroni me sy hapur ,se mendoj qe bora eshte kaq pa karakter qe ta pranoj serish donaldin mbasi u puth ne sy te gjithe shqiptarve me beatrixin

 • mbreteresha e bukurise
  mbreteresha e bukuriseMuaj më parë

  un jam me e mira un un

 • mbreteresha e bukurise

  mbreteresha e bukurise

  Muaj më parë

  @Dn156 Dn156 😂👏🎶

 • mbreteresha e bukurise

  mbreteresha e bukurise

  Muaj më parë

  @Sofi Mane 😜😜

 • Dn156 Dn156

  Dn156 Dn156

  Muaj më parë

  Ti moj ti🤣👍

 • Sofi Mane

  Sofi Mane

  Muaj më parë

  Mos ti Alvisa je?(paracetamoli)shaka bej eeee!!

 • Ani Ani
  Ani AniMuaj më parë

  U donte romeo

 • athina karra
  athina karraMuaj më parë

  Donald Veshaj fitues big brother VIP 😘😘

 • Elvis Doka

  Elvis Doka

  Muaj më parë

  Po ke te drejt duhet te jesh I dhunshem te tè doj ky popull

 • Roni Lako
  Roni LakoMuaj më parë

  Iliri fiton big brother keta te tjeret e treguan veten

 • Laureta Petoshati

  Laureta Petoshati

  Muaj më parë

  @Alisa All nuk me thote asgje emri I tij nga ana intelektuale, as patriotike dhe as njerezore. Nuk kam cfare te mesoj prej tij.

 • Lumturi Metushi

  Lumturi Metushi

  Muaj më parë

  Iliri fitues

 • Alisa All

  Alisa All

  Muaj më parë

  @Laureta Petoshati Doja te thoja vetem dicka …Takoje njeher dhe do e kuptosh qe sesht ashtu se un e kam kuptuar qe nga tv

 • athina karra

  athina karra

  Muaj më parë

  U pika qe sju bie kur thoni per Ilirin me vjen per te 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 ai racist i poshter qe nuk i ka mesuar asnje fjale shqip femijes ai qe esht urith skuth i pa pare fut Sabianin neper shere dhe terheq bythen legen mashkull

 • Laureta Petoshati

  Laureta Petoshati

  Muaj më parë

  @Alisa All ne kuptojme kete qe ai ha buken e turkut dhe ben beduvane e kaurit. Merr parate e shqiptarit dhe I con ne Silici. Ai eshte skuth.

 • Roni Lako
  Roni LakoMuaj më parë

  Ndodhi

 • ismail sejdini
  ismail sejdiniMuaj më parë

  GENJESHTER