5 motrat shqiptare surprizojne vellain ne dasme, tregojne ekskluzivisht historine e videos virale

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Zarif Hajdari
  Zarif Hajdari9 ditë më parë

  Valla ju lumt juve dje niashtu respekt te pa fund per prinderit e juve dhe i keni mbajt traditen shqiptare ju lumt bravo

 • MozaMoza
  MozaMoza10 ditë më parë

  Marshalla shembull ❤❤❤❤❤

 • Feride Cukovci
  Feride Cukovci10 ditë më parë

  Hallall ju qoft lavdi ruane fenë dhe ruani kombin shqiptarë

 • Amra Hana
  Amra Hana11 ditë më parë

  althe.info/number/u6HFYGZsdYKJgao/video althe.info/number/nq3IYp9yg2Wclro/video youtu.be/UI9CH althe.info/number/1pLPgmeKaYlnq9A/video althe.info/number/qJK5oGeJipirjKo/video althe.info/number/yGCRdJWvmn-cnqY/video althe.info/number/uH2xYn2yrKOWYKo/video

 • Dardania 2000
  Dardania 200012 ditë më parë

  Vetem te shqiptaret ka rendesi me te jet djal se jane te prapambetur

 • Kastriot Plaka
  Kastriot Plaka13 ditë më parë

  Kushe ka cupa boten ka.

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen14 ditë më parë

  Pershendetje!Ky eshte kanali im me receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 • Arta Prendi
  Arta Prendi21 ditë më parë

  💥💥💥💥💥♥️♥️♥️♥️♥️

 • Agim qerimi
  Agim qerimi24 ditë më parë

  Motrat mustafa numer 2

 • Bardhe Gurraj
  Bardhe Gurraj24 ditë më parë

  Lume ata prinder per ju bravo ju qoft si keni mbajt traditat shqiptaris

 • Ken Nechee
  Ken Nechee25 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Lule Zefi
  Lule Zefi27 ditë më parë

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

 • Life is Pain
  Life is Pain27 ditë më parë

  na jem 9 motra ekemi 3 vllazriv po nuset ikem te mir po na motra jem kunata te mira mos me na qit nuset kafe iqesi vet se nuset pa dembele 🤗

 • Mejreme
  Mejreme27 ditë më parë

  Bravo 👏🏻 gazetarit e ju u dhasht zoti lumturi me vllaun e nusen shum bukur e keni shkelqyr gjithka 🙏🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉👑👑⭐️⭐️💎💎🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 • Andrea Paza
  Andrea Paza27 ditë më parë

  Bukuria e DARDANISE.

 • Bajrush Berisha
  Bajrush Berisha28 ditë më parë

  Shum bukuroshe flisni paster shqip veq jet te gjat esuksesese Profession

 • NiceBros TV
  NiceBros TV28 ditë më parë

  po edhe une jena motra 7 motra edhe jena 3 vllezer po me kunata e qojna shum mir po edhe na motrat jemi krejt larg mja ne gjermoni krejt jemi shjept

 • Ismet Xhokli
  Ismet Xhokli28 ditë më parë

  Respekt Ju lunt motra te lumtura me nji vlla

 • Refide Selimi
  Refide Selimi28 ditë më parë

  Mashallah shum shum te bukura 😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫

 • danjela benga
  danjela benga28 ditë më parë

  Te keni vllain me jet dhe se bashku me ju 🖐 motrat e me familjet me prinderit vllai jet tlumtur e u shtoft vllai🙏🌹🌹

 • Eli Rakipi
  Eli Rakipi28 ditë më parë

  Si shpirt jeni

 • ❤💤👈
  ❤💤👈29 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏❤💤👈5 motra 5👈 si 5 flutra🦋🦋🦋🦋🦋👈

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi29 ditë më parë

  Ju rujt Zoti

 • Viola Gjokaj
  Viola Gjokaj29 ditë më parë

  Shum te bukura jeni ju lumte.qe I ruani Traditat Shqiptare jeni.te qeshura dhe me edukate mirnjohje dhe respekt per te pesta

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë

 • Besha Mani
  Besha ManiMuaj më parë

  Sa bukur motrat lum vllau per juve 😘

 • Moza Hila
  Moza HilaMuaj më parë

  Marshalla vajzat Bravo prinderve urime

 • Flora Muca
  Flora MucaMuaj më parë

  Bravo👏👏👏👏👏👏

 • MAIDA VLOGS
  MAIDA VLOGSMuaj më parë

  Sa bukur 😍😍❣️❣️

 • Naksije Jonuzi

  Naksije Jonuzi

  22 ditë më parë

  Mashalla lum ajo nan siju ka

 • Dasmat Shqiptare
  Dasmat ShqiptareMuaj më parë

  Super mirë te lindura te rritura ne gjermani sa bukur flasin respekt dhe sa te bukura yje qenkeni Respekt per Prinderit per Edukaten Bravo ju qofte 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Sadik Kastrati
  Sadik KastratiMuaj më parë

  Sa bukurë flisni shqip, edhe pse jeni lindur dhe rritur në Gjermani. Respekt për prindërit!

 • Dafina Lajqi

  Dafina Lajqi

  10 ditë më parë

  Ëllëëëëç0çç0

 • Haxhi Nesimi

  Haxhi Nesimi

  28 ditë më parë

  ..

 • DRAGO ILIR
  DRAGO ILIRMuaj më parë

  Jeni Yje Zoti ju rujt

 • Ve Ka
  Ve KaMuaj më parë

  Brravo kjo asht krenaria e prindeve edhe e krejt kosoves

 • Flutra - Flutra ?
  Flutra - Flutra ?Muaj më parë

  Mashalla

 • HighSociety
  HighSocietyMuaj më parë

  Si princesha motrat sa lezet ka kur qeshin të gjitha bashkë.

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoMuaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Hava Zyberi
  Hava ZyberiMuaj më parë

  O zot lum prinderit qe kan vajza te surprizojn ne gjdo koh

 • Deti.E
  Deti.EMuaj më parë

  Suksese jeni te mrekulluara

 • MARTE Vladi
  MARTE VladiMuaj më parë

  O lum Vëllaj për motrat që paska dhe Vëllain ua rujtë zoti🖐👍

 • Fatima Ismaili
  Fatima IsmailiMuaj më parë

  MashAALLA Zoti ju rujt 👏👏💖💖

 • ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXMuaj më parë

  Pse nuk e tregoni videon per te cilen beni fjale???

 • Hyre Dushaj
  Hyre DushajMuaj më parë

  @Zarife Mustafa Veseli ta gjeta nusen e djalit 👌😜ju pergezoj 5 motrave Zoti ju ruajt e ju plotesoft çdo deshire🙏🏻🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ani Ani
  Ani AniMuaj më parë

  Te trazhgohet vllai po nuse ne shipri don me ardh nanjore nga ju se shum tmira jeni

 • Sani Krasniqi
  Sani KrasniqiMuaj më parë

  ju lumte elume kunata qe ju ka 😢

 • Tereza Vrapi
  Tereza VrapiMuaj më parë

  O ZOT SA TE MIRA TE PESTA LUM VLLAI QE JU KA PO PATET MUNDESI SI E KA EMRIN VIDUA JUAJ QE TA SHIKOJ RESPEKTE

 • Naide Bellagoshi
  Naide BellagoshiMuaj më parë

  Qenkeni si pes💓💓💓💓💓zoti ju rujt jeni shum tembla.

 • Artor Fonfria-Pereda
  Artor Fonfria-PeredaMuaj më parë

  Çfare injorantesh!Bobobobooooo se me hanger,han dhe Lopa.Ku jemi ne,e ku eshte Europa???Keta mbesin Katundare te pareciklueshme.Budalleqe me oke!Popull i lodhur shume.

 • fazli fisteki
  fazli fistekiMuaj më parë

  muzik bre muzik pshurrt cullakume

 • fazli fisteki
  fazli fistekiMuaj më parë

  mas jeni tue kndu kuran

 • Gonxhe Balltiq
  Gonxhe BalltiqMuaj më parë

  ❤😘👍

 • Age Nezha
  Age NezhaMuaj më parë

  Zoti ju ruajt 🙏

 • X K
  X KMuaj më parë

  Bravo nipeshat e mija Prinzessin jeni krejt 👸👸👸👸👸

 • Flurim Kryeziu
  Flurim KryeziuMuaj më parë

  Zoti shentet ja ju dhasht

 • Vjosa Gorenca
  Vjosa GorencaMuaj më parë

  Epo lum vllahu qe ju ka!! Po edhe juve lum per vllahun qe keni Allahu ua lashte e jua ruajte inshAllah 🤲 vellah nuk te behet askush pervec se ai qe keni!!!

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete MuaremiMuaj më parë

  Sa mpelejn kto vajza,shum ju dua,

 • Mira xhaferaj
  Mira xhaferajMuaj më parë

  ju qënkeni si ❤❤❤❤❤jetë gjatë të kini baskë me vallain tuaj

 • Dr Ze
  Dr ZeMuaj më parë

  Jet te gjat me prinderit dhe vellaun me NUSE MASHALLA JU KOFT 🧿🧿🧿

 • Gjergji

  Gjergji

  Muaj më parë

  Dr.ze përshëndetje .Me tvërtet të keshë Zili se si janë secila më e mirë se tjetra, dhe kanë Harmoni ndërmjert veti , poashtu të gjitha kanë një Profesion, lumë vëllai që I ka këso Motrash, dhe mos të harrojë Respektë për Prindërit që I kanë edukuar ti mbajnë Traditat Shqipëtare. Me siguri do ndigjojmë në të ardhmen edhe këngë të bukura .

 • Bekim Gashi
  Bekim GashiMuaj më parë

  lum vllaun qe ju Paska urime martesa shum te mira pershendetje nga Austria shum Allahu ju rujt gjithmon jet te gjata

 • Blinera Murati
  Blinera MuratiMuaj më parë

  Jeni si yje 💥 po keto nuk jetojn bashk me nuse dhe vellaun ,sepse nuk ka mundesi te jetojn bashk atje sidom ne gjermani ,se kushtet edhe i kan per te jetuar veq e veq , por jetojn afer dhe e ruaj ket raport te mir .

 • Cen Sura
  Cen SuraMuaj më parë

  s'e njihka indietron babai i ktyre 😂

 • Marte N
  Marte NMuaj më parë

  Po pritni pak se heret veq nje muaj pritni e shihni se Te gjitha jan Te Mira ne fillim por dikur ndryshon puna por shum kisha uruar Te jeni te lumtura me Vllan dhe nusen ekam par ne jutub Dasmen bukur kaqen shum ishalla plaken bashk 🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ jeni 🇦🇱

 • Merdijan Imeri

  Merdijan Imeri

  29 ditë më parë

  @IllyriumUS m

 • Haver Haveri

  Haver Haveri

  Muaj më parë

  Marshalla ju rujt zoti

 • IllyriumUS

  IllyriumUS

  Muaj më parë

  Si cdo familje qe ka njerez qe frymojne, do kene edhe keqkuptime dhe sherre por kjo s’do te thote asgje. Vajzat e levizin globin per vellain e vet dhe duket dita we ne mengjes - Ashtu sic i ka nis zoti te mira si shpirt, ashtu do e bejne gjithe jeten me ate vella dhe nusem e tij. Pershendetje prej njeres qe ka vella te vetem me tre motra dhe e rrespektojme nusen sot pas 10 vitesh me shume sesa diten e pare qe ka hyre ne shtepine tone. Sic te thashe - Duket dita me diell!

 • Llambrina Hoxhaj

  Llambrina Hoxhaj

  Muaj më parë

  Bravo shembull jetpaci te gjitha me gjitha vllajn

 • ll aa
  ll aaMuaj më parë

  Sa bukur mashalla kreneri per prindrit po edhe per vllaunn e nusenn

 • Raul Hoxha
  Raul HoxhaMuaj më parë

  Shembulli me imir per gjith shqiptarin,ju lumt.

 • Zulqufli Iljazi
  Zulqufli IljaziMuaj më parë

  Moderatorii i kompletuar për gjeografinë shqiptare!

 • Zulqufli Iljazi

  Zulqufli Iljazi

  Muaj më parë

  @IllyriumUS Nuk marr të drejtën të shtjelloj çështje të sipërpërmendura sepse nuk jam shtetas i R.së Shqipërisë, unë jam shqiptar me etni dhe shpreha konsideratë për moderatorin. Ne ju duam dhe çmojmë të gjithëve.Me respekt nga Tetova.

 • IllyriumUS

  IllyriumUS

  Muaj më parë

  E dijme te gjithe se perse eshte aq mire ne gjeografi djali se e kemi te veriut te Shqiperise. Nga te vetmit prezantues nga veriu qe i eshte dhene hapesire te kete nje emision te vetin. Na duhen me teper djem dhe vajza te veriut jo vetem ne televizion por me shume ne politike. Hidhja sute te gjitha qeverise se Rames dhe e sheh qartas diskriminim nderkohe qe kudo jane emigrantet Shqiptare neper bote, femijet e veriut ndjekin shkolla te shkelqyera dhe krijojne karriera nderkombetare per tu patur zili. T’ja veme emrin sic a ka diskriminimit krahunor ne Shqiperi qe jua la zanat bac Enveri nder breza femijeve te bllokut!

 • Gjilanasja 06
  Gjilanasja 06Muaj më parë

  Me shendet e me jet gjat vllau ju rujt Zoti me famlije

 • Megi St
  Megi StMuaj më parë

  Po një rregull është në dasëm për ata që e dinë ; Në atë ditë vetëm nusja mban fustanin e bardhë !

 • ll aa

  ll aa

  Muaj më parë

  Polavra jan kto vetem nusha me mbajt fustan t bardh per kundrazi shum ma bukur duket tu bashkangjiten shum veta me te bardha

 • Megi St
  Megi StMuaj më parë

  Mirëmëngjesi Alban, je shumë i dashurë , moderator i shkëlqyer , të lumtë 👏👏👏

 • United Kingdom
  United KingdomMuaj më parë

  Shembull per te gjitha vajzat shqiptare jeni beavo ,ju ruajt zoti.

 • flamur osmaj

  flamur osmaj

  28 ditë më parë

  Ĺ ftoft pp

Faqja Tjeter