SHBA goditje fatale Ilir Metës, asgjëson planin për revolucion, sjell 3 mijë ushtarë para zgjedhjeve

Komente

 • donika kurtbegovi
  donika kurtbegovi21 ditë më parë

  Eshte e domosdoshme nje siguri nga aleatet te jene ne gadishmeri per cdo manover per te kapur pushtetin me force nga bandat koruptuese qe i sherbejne sherbimeve sekrete anti Shqiptare . Per mendimin tim nje nderhyrje nga aleatet dyhej bere qe ne 1997.Nuk duhet te qendrojne indiferent.Nuk eshte se kemi te bejme me elemente qe jane dhe kane qene ne postet me te larta te qeveris dhe shtetit ,por kemi te bejme me keta persona te posteve te larta qe jane ne sherbim te Rusise ndoshta dhe Kines .Pra problemi eshte teper i thelle.Populli kerkon mbrojtje per vendin nga nderkombetaret .Nuk duhet te presin me. Ky lajm i marinsve Amerikan per te qene ne gadishmeri duke marre per baze fjalet e ish kryeministrit Berisha dhe Presidentit egzistus Ilir Meta te cilet kerkojne ,lufte civile me fjalen “revolucion”, pra(kerkojne me cdo kusht qofte edhe me lufte civile) te marrin frenat e pushtetit ,gje qe e kane deklaruar publikisht nje pregaditje per rremuje ne Shqiperi.Nuk ka me pritje ,nderkombetaret duhet te kuptojne se sherbimet sekrete Ruse ,serbe,greke , Turke ,Kineze jane mbrenda ne Shqiperi dhe bejne nje pune e prapagande te hapur anti shqiptare .mbeshtetur nga personat kryesor drejtues te dhtetit dhe qeverise. Populli mbeshtet nderkombetaret ,populli eshte me perendimin,me demokracine perendimore.Urojme suksese ne detyren tuaj te larte e fisnike per Ruajtjen e Paqes ne Rajon .

 • donika kurtbegovi
  donika kurtbegovi21 ditë më parë

  Aleluja🇦🇱🇱🇷

 • Artan Hysa
  Artan Hysa23 ditë më parë

  Merrni shembull nga kosova

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli25 ditë më parë

  SHPRES TEK AMERIKANT MEJ LARGU HAJNA TON

 • kol vogel
  kol vogel26 ditë më parë

  MOS KINI MERAK JU TË PAM-PAM FLETIT PËR GJULLURDI PAS ZGJEDHJEVE PSE €-DRAMA JUJ DHE ORTAKU I TIJ TOM KODOSHI DO ZBYTHEN. PRA MOS I FRYNI KOSIT KOT. TUNG

 • Emiljo King
  Emiljo King28 ditë më parë

  Ne burg sekuestrim pasurie Ilir Metes dhe Sali Berishes

 • Emiljo King
  Emiljo King28 ditë më parë

  Ilir meta sali berisha sllobodani dhe arkani i shqipetareve

 • POWER of PEOPLE
  POWER of PEOPLE28 ditë më parë

  Kaq idiot dhe tru shperlar qe ka akoma njerz qe besojne mashtrimet e MEDIAVE si pamfleti qe eshte ne media e politikes 30 vjecare qe eshte krijuar qe te shperlaj trurin popullates qe ta mbaje me shpresa tere jeten ! Ja ku po ju them une qe ato vine veten per stervitje sic shkojne ne vendet e tjera te natos qe kane programet e tyre ! Dhe jo se vine ti kapin e ti fusin brenda politikanet tane ! Kjo nuk do ndodhe kurre ! Kjo ndodhe vetem populli I bashkuar per revolucion pa kthim mbrapa revolucion me force dhe ska force me te madhe se sa populli kur BASHKOHET e ngrihet I teri se. Bashku per heqjen e ketyre organizate politikanesh kriminelesh 30 vjecare qe e kane kthyer vendin ne nje xhungel te pa banueshem per popullin shqiptar! Duke grabitur vjedhur e shitur cdo resors qe ka shqiperia dhe populli shqiptar ! Keta Jane bere TRILLIONERA ne KURRIZ te popullit ! Keta Jane tradhetare qe nuk PERFAQESOJNE popullin shqiptar keta Jane kriminel tradhetar qe perfaqesojne Interesat e tyre Duke shitur e copetuar vendin Duke grabit e vjedh cdo resorse qe ka shqiperia !! Si keta politikane fame keq nuk I gjen ne asnje vend te Europes qe mos te doje popullin e tij mos te zhvilloje vendin e tij ! Keta Jane kto politikane qe kemi me famkeqat gjak pires qe ka pare ndonjeher Europa ! Keto depozitojne 90% e pasurise tyre jasht vendit neper banka private etj !!!! MOS SHKONI TI VOTONI ASPAK O NJEREZ MOS E THELLONI ME KEQ SITUATEN !! DUHET TI BOJKOTOJME CDO VOTE QE MOS TE SHKOJE ANJERI NE VOTIME !!!!!

 • Sejdi Karaj
  Sejdi KarajMuaj më parë

  Ahahahah, mos perdorni qellimet e Amerikes,qe zhvillon egozmin e saj te panderprere,per interesim te zgjedhjeve ne Shqiperi.Ajo ka qene dhe me pare ,tani e kuptoi se kush jane Sali muti e Ilir shurra.Qellimet jane me larg,por me nr.ne bote nuk ka lojra...

 • Andreas Braholli
  Andreas BraholliMuaj më parë

  Hahaha tallet gjithë bota me ne shqiptaret... ne çdo vend të botës politikanet janë kriminela mafia hajdute... po në Shqipëri kështu ka qenë dem babadem me kriminela më ajdut politikan dhe antishqiptar

 • Salvatore Kurti
  Salvatore KurtiMuaj më parë

  Ajduti i Skraparit ca kerkon qe ri me kriminelin e ketij popylli spiuni dhe agjenti iSerdbeve qe vrau bijte e Uck qe dhane jeten per clirimin e Kosoves Sì ste vjene turpe o Skrapali ti japesh doren ai meriton plumbin

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim DrenasiMuaj më parë

  Ilir Meta te arrestohet menjehere te nurgose pa vendim gjykate e mos pranoni as kerkesen per lirim kosifikonja pasyrit.Arin mos te kete mundsi per tu lirue as arin me kerkue.gjeniu

 • gandia playa
  gandia playaMuaj më parë

  Ka injorante dhe rilindas idjota we besojne ket disinformim pa pike lidhje.

 • Albania Ilirian
  Albania IlirianMuaj më parë

  Shume e sakt

 • Sxt Box
  Sxt BoxMuaj më parë

  NA HENGRE KARIN O PALL KARI. META NUK ESHTE KUCEDER QE LUFTOHET ME 3MIJ USHTARE O RROT KARI KUSH E DEGJON QESH ME KETO KARAGJOZLLEQE. USHTARI I FUNDIT I METES EAHTE PANARITI EDHE BES KALLAKU O RROT KARI. PER KETA 2 MBETURINAT NEVOJITEN KETA USHTARE? MJAFT SE NA E KE BA KARIN SI KAR PLAKU ME KETO PALLAVRA.

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreMuaj më parë

  Pse e lejoi amerika kanditimit e berishes pse nuk veproi njesoi si me tom doshin

 • OX OX
  OX OXMuaj më parë

  Vetem në Shqipëri opozita ka budallëkun të shprehet se po qe se nuk fitojnë zgjedhjet do e çojnë vëndin në luftë dhe shkatërrim... po nuk ikët përpara mos mendoni se do ikni gjatë dhe pas zgjedhjeve... Po isolohet ç'do rrugë largimi nga vendi...Vetem në burg do të shkoni... Drejtësija dhe gjykata e Bërishes doli nga loja e pistë kundër interresave të vëndit...

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet BellajaMuaj më parë

  Lugeterit fosiljet e enverit slavkomunist TURP !

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaMuaj më parë

  Amerika. I. Shuron. Politiken. Ajdute🇦🇱🇺🇸

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης ΧατζηMuaj më parë

  Bravo America bashke me gjykatesit shqiptar sa me shpejt ne pranga keta te dy vampire Sali Gerdalla edhe Cepan presileshi Jan dy banditet we krijuan kaosin prishen fabrikat uzinat cdogje gje kish vendi jon keta alabak mosi mendoni te thjesht Jan mafia shqiptare bashke me mafien we nuk duan we vendi Jon te bashkohet me Kosoven edhe te jet vend anarshi keta nuk erdhen per te miren tone por per ta fundosur vendin ne skamje edhe varferi me urdher te Rusis edhe mafies Serbe etj prandaj ju opopull zgjidhni me te miret ne 25 prill Ata njerez we emeritojn jo partit keta skan parti vec lekut kthehen nga vete leku OK respekte pamfleti.

 • Jana Petru
  Jana PetruMuaj më parë

  Cdo shqiptar do kete dhe amerikanin e vet lumsi ne kur nuk jemi te zotet vet le te na drejtojne te tjeret

 • Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez AliaMuaj më parë

  Para 4 muajve vet Ministresha Olta Xhaqka ka deklaruar se do arrijnë 8000 Trupa Amerikanë, e jo 3000+900 Trupa Shqipëtare.për Stërvitjen Defender 2021 .Ja linku ku flitet për këtë ngjarje.althe.info/number/uam0ga5vmJuWeao/video

 • flamur barameta
  flamur barametaMuaj më parë

  Destabilizimin e kemi aty prej 30 vitesh e nuke e dime se kur do te ndale. Ato perralla qe flet ti moj goc se na cave tr.... Amerika po vjene me e rujte destabilizimin. Ne shqiperi nuke ka pasur ndonjehere shtet, por ka pas vetem kriminela qe vete amerika i ka aprovuar dhe vazhdojne ti mbrojne deri sa ujte shkone ne mullirin e amerikes. Por pasojat bien si perhera ne kurriz te popullit. Populli nuk duhet me votu per asnje parti se te gjithe derrat nje turi kane.

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Ti melan qe loze me dy porta mos u trashegofsh me keye fytyr qe e ka si govatat e kohes qe lamim rroba me dor

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Mir po e kemi kryeministrin qe punon e salin se po te kiishim pat kryeministerin te mos kish ren ne kurthin e saliut saliu nuk kish mundur te vriste e te vidhte kaq shum po ran dakort dhe bejn sikut ziren se mbrojn pasurin e madhe qe kan vjedhur aq shum sa jan rregulluar e iq e shok shum

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Me parat e saliiut e te shkelzeni e te malltezit e te vazes saliutardita e serbja e gruja e saliut qe ka vjedhur leket e te semirve te femive dhe me lekete floriri metae munika shqiperija benet zvicer

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Po ziren si qent o plera po nuk jeni ju ata qe ta merrni prap kete shtet se Amerika nuk ka vdek si kzn vdek shqiptaret e mir dhe ska shqiptar tjeter ta sundoj keye vent o plera ju qe jepni voten ketyre plerave se jeni dhe ju plera bashk me ta politikan me te felliqur o popull shqiptar zgjidhni njerzit e mir jo salin e ramen e meten qe e kan djeg po meleket e saliut e te metes benemi zviser

 • Eljona Stroni
  Eljona StroniMuaj më parë

  Dihet qe saliu po pergatitet per destabilizim..filloi qe kur tha qe do vdesin nga 2 mije vete nga virusi, sepse sopas tij ..nuk ka vaksina..mesa duket nuk e ka harruar zakonin perca popullim dhe sundo.msic beri ne 97...mallkimi i vendit

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim DrenasiMuaj më parë

  Edhe ne kosove shba me shekuje duhet te rrine se serbija lehte permes bishtave e mashave te veta po i bene budall shqiptaret edhe nga harta ka plane ti fshine.Bile mu vet une edhe njerezit e vet me i zgjedh ne krye te qeverise.Se tjjeret nuk po kane koke e dije me udheheq.Albinin bishtat e mashat e serbis s do ta lene te qet veq nese i bugos qindra tjere.e si lene ne qeveri se ata koken ketu e trupin ne serbi.gjeniu me shekuj.11.3.2021

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim DrenasiMuaj më parë

  Ilir meta me skenar grek ka ber plane te bene ne shqiperi termet.po SHBA-ja zane ne fyt do te shkon ne Hage edhe ky si "patriotat"eKosoves. Gjeniu.

 • Albanian Dictionary
  Albanian DictionaryMuaj më parë

  De fakto shqiperine e kthyen ne irakun e dyte, pra ne nje province amerikane te pashpallur. Shume mire iu be sali berishes i cili kujtoi se di i perdorte amerikanet si ushtrine e tij personale. Por shqiptaret duhet ta kuptojne se pavarsine e kane humbur pergjithmone.

 • isaak vebet
  isaak vebetMuaj më parë

  Rama duhet te shporret

 • Marjol Doksani
  Marjol DoksaniMuaj më parë

  Bravo!

 • Mary Petsou
  Mary PetsouMuaj më parë

  Ore bravo, tha dhe e beri Baiden ✌️✌️✌️🦅🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇱🇷,,, te shohim Ramen ironikun, skizofren ti dridhen leqet e komve, k'to te diskredituar, gjakprishur,, I pin gjakun popullit,, Ne burg te gjithe Meta dhe Ai gerdalla plak Berisha, dhe ti sekuestrojne pasurine e popullit,, ishallla vin e nk ikin mo,,, America aleate e vertet,, 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Kimete Troplini
  Kimete TropliniMuaj më parë

  Athua do ndodhi me te vertete kjo pune..se besoj ...po don zoti ishalla hy ne rruge kjo pune dhe po clirohet shqiperija po keta sduhet te ndalojne se kan shume mbas vetes keta mire behet qe keto mos te ndalojne se keta nuk cfarosen kollaj punoni shpetoni rinine shqipetare....se brezi jone iku me shpirte nder dhembe....

 • Anil Lemi
  Anil LemiMuaj më parë

  Pse nuk thoni qe do na pushtojne😅?! Lum si ne 👏👏👏 E kane provuar edhe popuj ll te tjere te kesh ushtri te hauja mbi krye pavaresisht nga shkaku dhe jane kenaqur,jane te lumtur Kriminelet qe hiqen si demokrate , koken e tyre ngrencin Po forcat e huaj a ushtarake nuk jane zgjidhje per situaten Keshtu e gjen Kur do ta vrasesh gjarprin me duart e huaja

 • Xheladin Herri
  Xheladin HerriMuaj më parë

  Pse kaq te rrezikshem qeka berisha de méta qe u dashkan 3500 trupa çfar eshte ky budallek trupat vijne per stervitje plus se situata ne kosove nga zgjedhjet i fitoje vete vendosja kjo force politike si shkon pershtat serbise serbia pregatitet per te bere provokacione ndaj kosoves etj etj....

 • E H

  E H

  Muaj më parë

  Shum e sakt!

 • Meri Buona
  Meri BuonaMuaj më parë

  Më duket i erdhi fundi Mafias Berisha Meta dy Capo Mafioso që e kethyen Shqiperine nga nje Parajse ne Ferr. Dhe Popullin Shqipëtare ne varfnjaket me te medhenj te Balcanit dhe Europea. Keto jane te Dy per Giustizia Nderkombetare ne Hage. Atje ku gjykohen njerezit Monstro më Criminale te njerzimit. Keto dy jane Cupola te tjeret jane Pentiti te tyre qe ju sherbejne si vegla te ndyra criminale. Rrofte Shqiperia. Rrofte America

 • Vasco Islamaj
  Vasco IslamajMuaj më parë

  Besojme tek Amerika ! Shpresojme se nuk ndudh si ma 1997 ku Saliu dogji e vrau popullin e jugut me mercenar serb e kosovar !

 • Mentor Begaj
  Mentor BegajMuaj më parë

  Tani e moret vesh pse erdhen amerikanet , per ti dhene edhe njehere pushtetin tradhetarit Rama.

 • Mentor Begaj

  Mentor Begaj

  21 ditë më parë

  @Zef Nikolla Shpresoj, por nuk besoj. Te shohim ...!!!

 • Zef Nikolla

  Zef Nikolla

  21 ditë më parë

  Shum e vertet veq per Edi Ramen vijn me mrojt voten e jo per Ilirin e Salem po kjo dihet te vij per to po qa Jan ATO do te burgosen MAS zgjedhjeve.

 • ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMIMuaj më parë

  RESPEKTE AMERIKA

 • Kapaj Sanije
  Kapaj SanijeMuaj më parë

  Edhe trupat Amerikane po vin ne shqipri per Ilir Meten e Sali Berishen.... na bet per te qeshur me kto lajme...😂😂 tallen me popullin Shqiptar si gjithmon ...

 • Gjergj Elez Alia

  Gjergj Elez Alia

  Muaj më parë

  Pamfleti po e ngatërron lajmin,pa dijeninë ose me qëllim që të tingëllojë si lajm që bën jehonë dhe klikime të shumta.Këta Marinsa do vijnë për Stërvitjen Defender 2021 , është lajmë që e dinë shumica që 5-6 muaj më parë nga Ministresha Olta Xhaqka. Ja linku: althe.info/number/uam0ga5vmJuWeao/video

 • jani banani
  jani bananiMuaj më parë

  Kush ja u tha kete Spartak Njgjela?

 • Gjergj Elez Alia

  Gjergj Elez Alia

  Muaj më parë

  Jani ,për këtë Stërvitje dihet që 5-6 muaj më parë .Ja këtu linku: althe.info/number/uam0ga5vmJuWeao/video

 • Kol Beqiri
  Kol BeqiriMuaj më parë

  Brava Shba bjru te gjithve se klisht e njaji bushtre jan kto te pa fe

 • Anila Kasemi
  Anila KasemiMuaj më parë

  Po.po.populli.shqiptar..i.ka.hedhur.ne.tualet.po.ameroka.i.mbron.amerik.po.tall.k.me.shqiperi ..roft.rusi.turku.amerik.ke.tridhjt.vjet.qe.mbron.kriminelet.e.sistemit.vota.shkon.per.popullin.amerik..mos.mbro.me.kriminelet.e.sistemit.l.v.se.e.h.

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla KucukuMuaj më parë

  Në Kosovë

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla KucukuMuaj më parë

  Përderi sa disa thonë u bë revolucion dhe jo rrotacion,këta të dy marin hov.Të lumtë goja moj spikere

 • Braho Luan
  Braho LuanMuaj më parë

  Kur do vij ajo dit Té xhduken kéto plehrat

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos FeratajMuaj më parë

  Vetem me kta ska pordh ne amerik te vret polici vetem se dole nga makina ligji mbi te gjitha ska pordh me kta o meta ❤️❤️🇺🇸🇺🇸❤️❤️

 • Simeon Abraham
  Simeon AbrahamMuaj më parë

  Zoti ebekoft ameriken zoti erujt popullin amerikan.

 • elisa merzheku

  elisa merzheku

  Muaj më parë

  amerikaipretkembrtketyretremosyrave sali lulo ilirit qe te clirohe t shqiperia

 • Savior Akef
  Savior AkefMuaj më parë

  Hahahaaa ore.po ca lesh portali jeni, po ca i keni keto perralla, USA sjell 3000 ushtare per te luftuar krimin ne shqiperi

 • Viki Viki
  Viki VikiMuaj më parë

  Ju ka ardhur vdekja politikanève Té tiranés

 • Kiku Hajdari
  Kiku HajdariMuaj më parë

  Keta kure kane ardhur ne tirane kane pasur pleshta.

 • Kastriot Katsi
  Kastriot KatsiMuaj më parë

  C'far revolucini do bej ky TRAP kur i didhet karrikja ne bythe dhe do ti hyje preshi ne bythe ketij cibuku.

 • Michael Corleone
  Michael CorleoneMuaj më parë

  🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇺🇸

 • Gjergj Lleshi
  Gjergj LleshiMuaj më parë

  Shqipëria buhet ta fusni ne europ te mos ndollin këto gjera

 • Edo Zemra
  Edo ZemraMuaj më parë

  America dhe tjer bejn Mir meikap Salen.Meten Lulin Medium mei qu kue meritojen kto Kriminel namoren ne qaf eshkatrun Shqiprin nga themeli,akeni frik prej tyne ??qenuk Vepron same Shpejt AQ memir Per Popullin te Stabilizohemi si gjith Bota dhe ne Shqiptar jemi pik Hallit prej 30 vjet nen(((Seka njoft Enver Hoxh ekish eleminu te Parin))) Regjimin e Sali Shkatrimtari me Grupin,👍👍

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Se ne po na vret shqiptati jo jugosllavi dhe te thuash na mbro o Amerik se na vuri zjarrin sali berisha dhe ilir mete dhe munika dhe basha dhe malltezi denri i saliu dhe mediu kjo esht turp i math qe ramne doren e spiunit s

 • Panajotis Kostopulos
  Panajotis KostopulosMuaj më parë

  Mire thoni ju po ja shikoni njihere ne si popull shqiptar a kemi mare pjese ne Korrupsionin ne Shqiperi ???? Sa te korruptuar jane Politikanet Shqiptar aq edhe injoranta edhe psikopta e idjota eshte edhe Populli Shqiptar nga ajo mos ju ithni te gjith fajin Politikaneve .

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Kur do vi Ajo dit qe te shikojm dhe te varfrit pak dritse dhe ata qe punojn neper bot dhe han kotheren e bukes presin pa durim te khehen ne vendin e tyre na geove shum Amerik o fam madhe per shqiparet

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Ku do bazohemi qe esht e vertet qe te jemi te gezuzr ne shqiptaret e vertet se per hajdutet e kreminelet esht lajmi hidhur po per ne qe nuk je i kreminel per vendin ton esht nje lajm i mir na gezove shum o Amerik e madhe ne do hedhim valle

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaMuaj më parë

  A I DEGJON META KETO LAJME

 • balozi20
  balozi20Muaj më parë

  Mos u dorzo Like.... 😂😂... Hidhi ne det imperialistat American... 😃😃.. Vec mos u bej euforik dhe te pushtosh Ameriken, se si mbajm dot me buke ata... jan shum... 😂😂😂....

 • Bardh Sylaj
  Bardh SylajMuaj më parë

  Duhet derguar ne Hagë kta hajdut kriminel, njejt si tek ne ne Dardani..

 • Tahir Gifjrj
  Tahir GifjrjMuaj më parë

  Rroft Amerika qe po ven drejtesi kundra bandave ramavic ilirvic salavic lulivic monikavic boko haram 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 o

 • Xhavit Bylbili
  Xhavit BylbiliMuaj më parë

  po tregonjau vendin atyre kriminelve Edit Berishes e ilirit ne burg qe te gjith

 • Manuela Kropp
  Manuela KroppMuaj më parë

  Klasa Politike e Vjeter Si Psh Basha, Berisha, Meta Vendin E Kane Ne Burg. Rrofte Shqiperia e Qliruar Dhe E Bashkuar.

 • Erald dlare

  Erald dlare

  Muaj më parë

  Po keta te ps ku i le? Apo ata jane engjujt shpetimtar?😄

 • Ciro Denesi
  Ciro DenesiMuaj më parë

  Ku do vi kjo dit të shkojn ku meritjon to horra 🤮🤮🤮🤮

 • Ramis_ G4
  Ramis_ G4Muaj më parë

  Mos te presim nga te tjeret por erdhi Ora per ndrrimin dhe keta hajdut gjake Pires ti fusim ne ne Burge qe clirohen shqipetaret nga PD ps lsi ushtria shqiptare te arrestoi presidentin qe per interest etyre te bejne revulicjone zgjohuni vllezer ti leme partie dhe te behemi bashke rrofte kombi shqiptare

 • kastriot muka
  kastriot mukaMuaj më parë

  bravo Amerika poshte kerrmate e politikes shqiptare

 • Nity Dily
  Nity DilyMuaj më parë

  Futi brenda kta dy kriminel Mete floriri Sali vampiri

 • Hetem Idershaj
  Hetem IdershajMuaj më parë

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Aleksander Thana
  Aleksander ThanaMuaj më parë

  Kur do perplasen pas hekurave keta dy barstarde, kriminele dhe agjente te shitur.

 • Rubi Adams
  Rubi AdamsMuaj më parë

  Yuri Kim does the best for Albania. We love you! She gets rid of corruption

 • Tino
  TinoMuaj më parë

  Kush pyet Saliun apo Ilirin u plaken iku simpatia forca per kto ftyra tani. Vrer do te mbjellesh ti Pamfleto, ti je me keq se serbi e greku hallall ta boft ai se po perqan ket fukara popull, un jam me ty Pami ta djegim ishalla lirohet vendi e ngelim vetem ne.

 • Andrea Luigi
  Andrea LuigiMuaj më parë

  Sali berisha la tridhjet vjet shqiperine mbrapa krimineli me i madhe i shqiptareve bashke me iliri thes floriri ku do vene tani mbas zgjedhjeve dy armiqte hajdutet korruptuar me te medhenj teshqiperise po nuk iken sta shqiperia do vuajne gjithe jeten

 • Deti D
  Deti DMuaj më parë

  Mos rreni MILETIN me KETO lajme NA cate trapin SIPAS jush. Vetem Rama QEKA burre I mire KJO eshte propagande E PASTER elektorale PAMFLET I shitur ke RAMA

 • Suleman Barakat
  Suleman BarakatMuaj më parë

  Pse flisni brrockulla kete here,cfare jane sali berisha dhe ilir metaj,qe te angazhohet nato dhe shba,as miza toke nuk jane.

 • Gjergj Elez Alia

  Gjergj Elez Alia

  Muaj më parë

  Amerikanët , do vinë siq themi Ne : Një udhë e dy punë. Stërvitje që Olta Xhaqka e ka konfirmuar 5 muaj më parë por me 8000 Trupa Amerikanë ka qenë plani, dhe normal njëkohsisht të sigurojnë mos të destabilizohet Shqipëria , sepse Armiqtë përreth dhe Rusia nuk flenë. althe.info/number/uam0ga5vmJuWeao/video

 • Gj ilirjan

  Gj ilirjan

  Muaj më parë

  Ashtu mendon ti po keta mafjoz kane aq shume leke sa paguajne lloj lloj njeriu ne Shqiperi per te krijuar rremuj dhe ka shume Shqipetare injorant edhe po aq te tjere qe kane perfituar gjith keto vite nga keta te dy dhe duan apo jo do i ndjekin nga mbas.

 • Petrika Pleqi
  Petrika PleqiMuaj më parë

  Pordhe komuniste. Kush merret me morrot ????

 • Ilia Arberia
  Ilia ArberiaMuaj më parë

  Shqiptaret do ti presin me lule ushtaret amerikan

 • Kadri Krasniqi
  Kadri KrasniqiMuaj më parë

  Kjo ESHT futja Kot blla Blla Blla. Por qe Mund ne thojze edhe te jet e vertet

 • Zihni Lezemerja
  Zihni LezemerjaMuaj më parë

  Kjo esht vetem nje propogant politike vetem per fushat behen kto

 • Tragic
  TragicMuaj më parë

  Po mo po per meten do te sjellin kaq ushtare😄.Ata vetem me 50 marinsa arriten te neutralizojne binladenin .Meta per ata eshte nje morr bythe bashke me te korruptuarit e tjere.Po ku pyet amerika per keta a jeni ne vete ju apo jo.

 • Jani Sava
  Jani SavaMuaj më parë

  Domethene zbarkuan U.S. Marines qe te mos beje revolution Saliu!??? Argument per te bindur debilet ....

 • GENTI.

  GENTI.

  Muaj më parë

  @Jani Sava e ke lexuar titullin, të paktën, se flitet për Metën e jo për Salën që zyrtarisht është pensionist?

 • Jani Sava

  Jani Sava

  Muaj më parë

  Bej ironi qe cke me ate pune,se Sala i ka bere trazirat ketu,ne cdo kohe.... Likja.....ai mender.....lere fare!

 • GENTI.

  GENTI.

  Muaj më parë

  Ti ngatërron Liken me Salën e bën edhe ironi, pale, pale 😉😆😅🤣

 • Fadil Kllogjri
  Fadil KllogjriMuaj më parë

  Shumë zhurmë por asgja

 • Gjergj Mjeda
  Gjergj MjedaMuaj më parë

  American.. pastroheni vendin tone te shtrenjte nga berisha, meta, monka dhe nga i gjithe ai llume i ndyre, keta vrases e hajdut, gjakepirsa, keta mbetje humane....

 • Memi Mem
  Memi MemMuaj më parë

  BE e ka nje plan per marjen nen kontroll te shqiperise ne rast mosqeverisjeje demokratike,me nje komision mbikqyres nderkombetar. Ka mundesi te ndodhe sepse ska as edhe nje parti te mirefillte politike,vetem banda te krimit ekonomik,qe mbajne vendin peng pa perparim te mirefillte

 • Turi Murra

  Turi Murra

  Muaj më parë

  Mos u bëj merak o meme akoma nuk e ke kuptuar se jemi protektorat ku vetë i venë vetë i heqin siç kanë bërë dhe ne vendet të tjera të botës i jep dorën të merr krahun andaj mos ubëj aspak merak kanë interesat strategjike nuk i dhëmb koka për ne se po të ishte ashtu siç e mendon ti do e kishin bërë këtë rrugicë njujorkeze për këto 30 vjet,por........?një plakë

 • zef prendi
  zef prendiMuaj më parë

  Opaaa qa lajmrine ishte kaq I bukur Po jan sajta se gjith shqiperia do ta festojne at dite bashk me ushtaret amerikane po ja ke fut kot medet per neve me kto hajduda me qeveri

 • Gazmir Dragoti
  Gazmir DragotiMuaj më parë

  Ishalla o zot pastrohet shqipëria nga kriminelët hajdut mashtrues të pa bes

 • Lulzim Murati

  Lulzim Murati

  Muaj më parë

  Si u pasru kosova edhe shipria madhe dot pasrohet pi hajneve

 • Besnik
  BesnikMuaj më parë

  PO PRET DREJTESI KY POPULL I VOJTUR

 • pistoia centro
  pistoia centroMuaj më parë

  kush eshte e keqja me e vogel ??? Berisha ;agushi ;Monika apo edi rama ?? nuk ka alternative tjeter

 • Mark Hajati
  Mark HajatiMuaj më parë

  Ehhhh,Tu baft dita njimije o mik i vertet ne gjithe historin qe u vendos shqiptari njeriu i pare mbi Toke.

 • Dalip Krymi
  Dalip KrymiMuaj më parë

  Nje shqiptar i ndershem nuk duhet tju japi ju asnje vot nese ata duan te ardhmen e femijeve te tyre

 • Amarildo

  Amarildo

  26 ditë më parë

  Qa tu besh atyre qe shesin voten per leke.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Muaj më parë

  Shume e sakte,te gjithe jane hajduta

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbiMuaj më parë

  Po perse kishte votuare populli per te viedhur turpe mose ki meshire per hajdutet komunistet drogemenet kriminelet o Amerike se keta gjithe pushtete lettre 30 viteve nuke numerohen e dashte Zoti ase te piellet ketyre se nuk kemi pare nje dite te barde nga mizerabel

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbiMuaj më parë

  Te lumte goja o pamflet

 • Pashk Nokaj
  Pashk NokajMuaj më parë

  Vampirët e radikalizmit komunist,serbo - Rus po ju ngushtohet laku,me një angazhim miqësor dhe politik shteti Amerika nis përkujdesjen ndaj këtij kombi,specie në zhdukje dhe me ngut sjellë një kontigjent trupash për të siguruar demokracinë e këtij populli.zot bekoje Usa.Zot bekoje Shqipërinë.

 • Kalludra Binak
  Kalludra BinakMuaj më parë

  Nje popull i cili nuk respekton gjakun e te reneve per liri, duke i hapur rrugen pranise se trupave te huaja ne vend, nuk e meriton te mbijetoje. E mjera Shqiperi qe trajtohet si nje e perdale nga vet femijet e saj.

 • bufi bufi

  bufi bufi

  Muaj më parë

  faleminderit pamflet...respekt

 • Bashkim Neziri
  Bashkim NeziriMuaj më parë

  Po kur o zoti madh. Ky nuk eshte i vetem. Apo jane lajme per te trullosur shqiptaret si gjithmone. Mjaft me lajme te rreme.

 • Taulant Bora
  Taulant BoraMuaj më parë

  10 anije luftarake do te rrethoin ilirkopilin sa trim qengsha ky koke palari presidente dordolec

 • Dhdhdh Sgshshs
  Dhdhdh SgshshsMuaj më parë

  Lajmet mi

Faqja Tjeter