Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Komente

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa26 minuta më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

 • ela ela
  ela ela6 orë më parë

  Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi23 orë më parë

  Nice one 👏🏼

 • math math
  math mathDitë më parë

  9a2

 • Nonew Worldorder
  Nonew WorldorderDitë më parë

  Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi2 ditë më parë

  👏🏼

 • Ardit Isufaj
  Ardit Isufaj2 ditë më parë

  Kenga me ebkr si ka dal

 • Selman Lambaj
  Selman Lambaj2 ditë më parë

  Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

 • vini muca
  vini muca2 ditë më parë

  Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

 • Jessica Rus
  Jessica Rus3 ditë më parë

  Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

 • VIGAN

  VIGAN

  2 ditë më parë

  Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 23 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Fabjola Zeqaj
  Fabjola Zeqaj3 ditë më parë

  Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

 • Majlinda Nika
  Majlinda Nika3 ditë më parë

  Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

 • Nori Berisha
  Nori Berisha3 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢

 • Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku3 ditë më parë

  Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

 • xaEno
  xaEno4 ditë më parë

  Fifi 🙌😍

 • eligerta sadja
  eligerta sadja4 ditë më parë

  Fifi+Fatjon=❤️

 • Klodiana Ana
  Klodiana Ana5 ditë më parë

  Super keng

 • Anisa Gashi
  Anisa Gashi5 ditë më parë

  😍😍😍

 • Lavdrim Arifi
  Lavdrim Arifi5 ditë më parë

  Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

 • Elio Nardi
  Elio Nardi5 ditë më parë

  Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

 • Melina Mitro
  Melina Mitro6 ditë më parë

  😎😎😎

 • shqip tar
  shqip tar6 ditë më parë

  Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj6 ditë më parë

  Hemoj piprke

 • Play roblox Roblox Play
  Play roblox Roblox Play6 ditë më parë

  LOVE

 • Bella Bella
  Bella Bella6 ditë më parë

  @andivrapi

 • Joni
  Joni6 ditë më parë

  Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi6 ditë më parë

  🙏🏼🙏🏼

 • Blerina Pjetri
  Blerina Pjetri7 ditë më parë

  Fatjoni 👑

 • Answer Me

  Answer Me

  4 ditë më parë

  Ma e bukura keng

 • Jonida Rushiti
  Jonida Rushiti7 ditë më parë

  🤗🌟❤❤✌

 • Emanuela Zaimi
  Emanuela Zaimi8 ditë më parë

  Baby muuu eldi

 • Ona Topi
  Ona Topi8 ditë më parë

  Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

 • Emiliano Duka
  Emiliano Duka8 ditë më parë

  me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

 • like 27
  like 278 ditë më parë

  Fifi😍

 • Noni London
  Noni London9 ditë më parë

  Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

 • Flamur Marashi
  Flamur Marashi9 ditë më parë

  Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

 • Albona Haziri
  Albona Haziri9 ditë më parë

  jhiui379

 • Caje Nika
  Caje Nika9 ditë më parë

  Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

 • Almedina Beqiri
  Almedina Beqiri9 ditë më parë

  I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

 • Kledio demucaj
  Kledio demucaj9 ditë më parë

  ❤️😢

 • Dashamiri Dashamiri
  Dashamiri Dashamiri10 ditë më parë

  Shum guapa

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini10 ditë më parë

  😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy10 ditë më parë

  shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

 • idaet hysa
  idaet hysa11 ditë më parë

  Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

 • Fati Fati
  Fati Fati11 ditë më parë

  Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

 • Klei klei
  Klei klei12 ditë më parë

  prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

 • Klei klei

  Klei klei

  12 ditë më parë

  💔😯😭😔😧😩

 • Jshsjsh Jsbsbdb
  Jshsjsh Jsbsbdb12 ditë më parë

  Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

 • bowen voowy

  bowen voowy

  11 ditë më parë

  Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 • Ilenia Ndreu
  Ilenia Ndreu12 ditë më parë

  like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

 • bowen voowy

  bowen voowy

  11 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • Maria Sadiku
  Maria Sadiku13 ditë më parë

  👌👌👌👌👌

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  10 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • Esc Shadow!
  Esc Shadow!13 ditë më parë

  You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

 • opzz xsin
  opzz xsin13 ditë më parë

  Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

 • mikin lirou

  mikin lirou

  12 ditë më parë

  Melody 💜

 • Thala Subash
  Thala Subash13 ditë më parë

  2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

 • Joanna

  Joanna

  12 ditë më parë

  Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 • Klajdi Murati
  Klajdi Murati14 ditë më parë

  Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

 • Joanna

  Joanna

  12 ditë më parë

  Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 • niduoe stre
  niduoe stre14 ditë më parë

  Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

 • opzz xsin

  opzz xsin

  13 ditë më parë

  Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 • Samanta Lushi
  Samanta Lushi15 ditë më parë

  I cant stop listening to this 🥺🤍

 • mikin lirou

  mikin lirou

  12 ditë më parë

  Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

 • Joanna
  Joanna15 ditë më parë

  bravooooooooo❤❤❤❤

 • Altin Qafa
  Altin Qafa15 ditë më parë

  ca historie kjo kange te lumte fifi

 • ermenisa feka
  ermenisa feka15 ditë më parë

  Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

 • ermenisa feka

  ermenisa feka

  13 ditë më parë

  @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

 • niduoe stre

  niduoe stre

  14 ditë më parë

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • minij hooi
  minij hooi16 ditë më parë

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • Silva Agalliu
  Silva Agalliu16 ditë më parë

  Super

 • Elsa Gjergjaj
  Elsa Gjergjaj17 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • firo frio
  firo frio17 ditë më parë

  Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 • firo frio
  firo frio17 ditë më parë

  Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

 • Gennn Geniii
  Gennn Geniii17 ditë më parë

  Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

 • Gennn Geniii

  Gennn Geniii

  5 ditë më parë

  @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

 • denisa lazi

  denisa lazi

  5 ditë më parë

  Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4

  Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4

  7 ditë më parë

  Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

 • minij hooi

  minij hooi

  16 ditë më parë

  Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

 • Alessandra Alessandra
  Alessandra Alessandra17 ditë më parë

  Melody 💜

 • Arianit
  Arianit18 ditë më parë

  Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 • Blenda Liyana
  Blenda Liyana18 ditë më parë

  Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 • Egzon Begolli
  Egzon Begolli18 ditë më parë

  Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 • Klea Klea
  Klea Klea18 ditë më parë

  Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

 • Mario Rama
  Mario Rama18 ditë më parë

  Superrr

 • ema elena
  ema elena19 ditë më parë

  •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

 • إيلي و أحمد في ألمانيا
  إيلي و أحمد في ألمانيا19 ditë më parë

  Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

 • Ama M.
  Ama M.19 ditë më parë

  Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

 • Lee Lee
  Lee Lee19 ditë më parë

  English translation please🙏🏼♥️

 • Buqe cami
  Buqe cami19 ditë më parë

  Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

 • Beniss Beniss
  Beniss Beniss19 ditë më parë

  Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

 • Gold Mobile
  Gold Mobile20 ditë më parë

  Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

 • Sara Sara
  Sara Sara20 ditë më parë

  Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

 • cosanostra albania
  cosanostra albania20 ditë më parë

  👏👏 legjendare je fifi 👌

 • bofooit gojo
  bofooit gojo20 ditë më parë

  Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  18 ditë më parë

  I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 • Ptao Tom
  Ptao Tom21 ditë më parë

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo21 ditë më parë

  Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

 • Enea Doci
  Enea Doci21 ditë më parë

  althe.info/number/0XzAYI2Sh4CGZZU/video

 • Enea Doci
  Enea Doci21 ditë më parë

  althe.info/number/0XzAYI2Sh4CGZZU/video pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

 • eli-eli
  eli-eli21 ditë më parë

  Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

 • Gladiol Bosi
  Gladiol Bosi21 ditë më parë

  Shume super fifi dhe fatjon kingu

 • Irisa Irisa
  Irisa Irisa21 ditë më parë

  Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret

 • Lonik :P
  Lonik :P21 ditë më parë

  Fifi jeni fenomenale

 • Day Light
  Day Light22 ditë më parë

  Fifi Süper e ke kendu😍

 • Nazmi Polisi
  Nazmi Polisi22 ditë më parë

  Kjo muzik meriton miliona klikime

 • Fabio Morandini
  Fabio Morandini22 ditë më parë

  Don xhoni

 • Qefi Bajrami
  Qefi Bajrami22 ditë më parë

  Kenge e dhimbjes, interpretim fenomenal ju lumtë 👏👏👏

 • Filloreta Salijaj
  Filloreta Salijaj22 ditë më parë

  O shum keng e bukur teksti muzika krejt fantazi 👍👍👍

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss22 ditë më parë

  Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  21 ditë më parë

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • GOna BeRi
  GOna BeRi23 ditë më parë

  🧿💋Halla e per ghithmone. ☘️🥷🏻♥️

 • FF ALPHA
  FF ALPHA23 ditë më parë

  Kush ka ardh ktu vet me pa Fatjonin ??

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  22 ditë më parë

  Like per Textshkruesen me te mire ne SHQIPTARIIII 🧿❤️

 • hen ko
  hen ko23 ditë më parë

  Shpirtin ma ke dridh Fif 👑😍😭

 • Klau Klaudja
  Klau Klaudja23 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • nana miss
  nana miss24 ditë më parë

  🇩🇿 I like

 • Arjan Molla
  Arjan Molla24 ditë më parë

  Orelsi

Faqja Tjeter