"Humbe 110 milionë euro të shqiptarëve"/ Debat Rama-Rakipi për gjyqin e Becchettit

Argëtim

Emisioni i plotë: althe.info/number/umnJmGtqal6Drb4/video
"Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV

Komente

 • ari Toni
  ari Toni22 orë më parë

  respekte Ylli Rakipi!!

 • Eri Ermal
  Eri Ermal6 ditë më parë

  Ke detyrimin ta spjegosh mor loqe

 • Aleks Gjini
  Aleks Gjini6 ditë më parë

  Ti do ja japesh nje per nje me siguri ne jo ti se ti mos jep shpjegim ku vajten 300 milion eurot

 • Robin Hood
  Robin Hood12 ditë më parë

  Ju rrugaca sallahana vagabonda shakllabana rricna t`ndyet, mikrobe të kqi qi të mjerës moj Shqipni kthelltë hi i keni në mushkni pa dhimbë gjakun tuj ia pi, por der kur, bre batakçi! Bre coftina, kalbe mbi dhè der kur ju, tu tallë npër ne, do t`na qelbi fis e atdhè? Ah! Bre ju..nuk dij shka u kjoftë, se tash ma jemi tue u njoftë, se kush jini e shka jini se kah shkoni e se kah vini plang e shpi se kah i kini e sa pare u ban gjaku: se për ju, po, duhet laku, për me u vjerrë o kund m`do i shpat! Deri dje, pa kmishë mbi shtat, me `i gjysmë setre t`pa astar, lshuemum krahve kalavar e me `i komçë t`njtitme nën grykë: pantallonat me "gjyslykë" kto edhe lidhun me nji spagë: shtatit rreshke e ba saragë, t`tanë gordec e berbalec pa ndo `i msim, pa ndonji dije, me `i fillore a nji iptadije, erz e shpirt qitun nën themër: turq a sllave a grek me zemër, falun barkut veç Shqipnisë, si ajo marrja e t`gjith njerzisë... tuj u shite ju për gjithë treg, sod na mbahi "Skandërbeg", e ngërdhucë, goditë, limue, rrue, qethë, pipirique, tash n`"smoking", tash në "bon-jour" ju, qi dje s`kishit as ushkuer me lidhë brekët me nder me thanë m`sahan t`huej gjithmonë me ngranë, rrugën krejt na e keni zanë, ke na shkoni pash e m`pash, edhe besa me "gulash" me "afishe" e me "sultjash", me "kjumshtuer" e me "ashurè", "kosha gjelash" si kubure, "tarator", "pilaf me kos", "mish me qepe" e "majdanos" "shish qebap", "brizholla viçi", "kunguj t`mbushum", "kuzuici", "kabuni"- e "mualebi". Barku sod ju rri ju kodër, kargatisë e bamun lodër: der sa ata burrat e dheut, qi për jetë e nderë t`Atdheut kane ra n`luftë si shqipe t`leta, kanë shkri gja e shpija t`veta, kanë tuj dekë rrugave unit, me iu dhimbë gurit e drunit. Përse, po, kta matrahulla, kta shqiptarë, shqiptarë kah ksula, n`vend qi ju me u vu n`konop, a se brinjt m`jau zbru me shkop, a, mos tjetër, me u ngushtue me xjerrë zhuri kund m`ndo `i prrue për me shtrue ndo `i rrugë të shtetit a me dlirë ndo `i skelë detit, lavjerre buzësh, harru si viça kqyrin m`ju si t`ishi ogiça, për me u pri udhës s`qytetnisë e me i sjellë t`marën Shqipnisë. Ani kush, pra, me i pri kombit: ju, do pyka bijtë prej llomit qi "shqiptarë" vedit i thoni, jo pse ju Shqipninë e doni, jo pse ju ndo `i send kuptoni shka asht Atdheu e shka asht Liria, shka asht Vllaznija a Parasija, Përparimi e Qytetnia, por veç pse ende der më sot nji tyran s`po e gjeni dot, nën kambë t`cillit ju me u shtrue, se un ma tash ma jam regjë me jue, e jau njof shpirtin der m`palc, pleh i ndytë me u bartun n`shalc e me u qitë jashta Shqipnije.

 • Elton Hoti
  Elton Hoti13 ditë më parë

  Ky sta thot dot tani sa te marojn zgjedhjet ta thot ke veshi se ku iken 110 ml euro

 • Dardania
  Dardania14 ditë më parë

  Ky asht Ram Vllehu qe i qet tjert ne gjyq hahaha. Ky tipi, Becchetti ja djegi bothen 110 milion euro

 • Semi Sem
  Semi Sem14 ditë më parë

  Edi rama osht ni kurv e Gorg soros Edi osht hajn dhe e perdor Drogen

 • Tomi Punmira
  Tomi Punmira16 ditë më parë

  Gruaja e Erion Veliajt avokate e Francesko Becchetit per te marre 140 milion Euro Shqiperise... Atehere kush fiton nga gjoba e Becchetit? Sa % fitojne persona te afert me KM?

 • hello world
  hello world16 ditë më parë

  Ore po ktij yllit sikur ja.mbyllen?

 • Valentin Ndoja
  Valentin Ndoja17 ditë më parë

  O mashtues, ai te ka marre parate e shqipetareve, e ti ban perralla.

 • Eli Al
  Eli Al17 ditë më parë

  Per te gjithe ata qe kane shkruar ketu dhe nuk e dine ..gjyqi u hap se deshi PD...edhe pse e dinin shume mire qe nuk do fitohej gjyqi..sa per humbje parash eshte thjeshte 1 humbje gjyqi...basha tha koncensione e kontrollit teknik kompanise franceze dhe u dha edhe para shtes per kompanine ku punetoret paguheshin nga 10-30milion leke ne muaj...dhe qe nga 2006 e deri ne 2013 basha humbi miliona euro dhe nuk u ndje fare....apo normal edhe per politike vec per preferenca politike eshte me mire te humbe basha miliona sesa avokatete e vendin Qe perfaqesuan gjyqin..mos benj sikur nuk kuptoni se e dini shume mire qe po te ishte per Rama nuk do e linte Kte Beketin ta fotonte gjyqin

 • Rita Gardner
  Rita Gardner18 ditë më parë

  ne kemi nevoj per revolucionin Francez, meqe humbem mundesin pas renies se komunizmit

 • Robin Hood
  Robin Hood18 ditë më parë

  Nuk do mari asnje lek thote a thua se e vendos ky dhe Jo Strasburgu kujton se eshte ne shqiperi dhe i ka ne dore edhe ato te strasburgut

 • Eazy E
  Eazy E18 ditë më parë

  Leket e bechetit do ndahen bashk me ket bashk e kan ber ket plan per te vjedh leket e shqiptarve

 • Terezina Pulaj
  Terezina Pulaj18 ditë më parë

  Eshte un dstrategji e fitimit né mode e legale a usare intrige si cte si vjen e verificato e pagate ma tuti cieli c'è sono njetro di cuesta strategji di rrufe E intrige ne sha sono 2re 4cavali 2 regione e 4 fjere c'è movern e mangjen né modi diverse ????????? E pronto sa mover il sha

 • Shpetim Llulla
  Shpetim Llulla18 ditë më parë

  Jepni parat por leje strategjin tate jepi paret o rama

 • Lavdrim Lleshi
  Lavdrim Lleshi18 ditë më parë

  Ai i ka mar 110 milion eurot ti thu ska per ti mar ai ka shku ne maldive me pushime duke festu 110 miliont

 • Nebih Mjekiqi
  Nebih Mjekiqi18 ditë më parë

  Ik ore Rrugaq ik oidroguar se ti je e zeza e Kombit Edi droga

 • Langley Way
  Langley Way18 ditë më parë

  Edi i ka nderruar fytyren shqiperis ka lezet para 8 vjete shqiperia ishte si Afghanistani As turizem as gje tani ka shum te huaj qe duan te vin ne shqiperis edhe morali i njerezve ketej jasht ka ndryshuar nuk thon me Albania drug dhe korupsion po thon Albania is beautiful now I want to visit it

 • Nebih Mjekiqi
  Nebih Mjekiqi18 ditë më parë

  Oidroguar mos fol né emer té Shqiptarve apo ptallesh se té ka za droga

 • Vladimir Prendi
  Vladimir Prendi19 ditë më parë

  po aj po merr po merr per dit lek

 • Vladimir Prendi
  Vladimir Prendi19 ditë më parë

  keto ka maro lekt do i marrin aj beketi po ne qado bejm se lekt po ikon se aj po merr lek

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos19 ditë më parë

  A ka me mashtrus se ty o hajdut ...

 • LESH ME TRESH
  LESH ME TRESH19 ditë më parë

  kryelegen

 • blerim muka
  blerim muka19 ditë më parë

  Si mund te degradoi robi ne kate fare feje si shpjegohet.Droga nuk ka pergjigje tjeter.

 • Ramadan Jahaj
  Ramadan Jahaj19 ditë më parë

  Jan të gjithë maskarenj dhe hajdut

 • PETRIT PETRIT
  PETRIT PETRIT19 ditë më parë

  O Rakipi je me moterqiri ne Shqiperi

 • Lefteris Kapllamai
  Lefteris Kapllamai19 ditë më parë

  Por çfar do thot nje drogaxhi

 • Tropoja 4ever
  Tropoja 4ever19 ditë më parë

  Gjykata nderkombetare nuk ka te drejte . E drejta eshte vetem te profeti RAMA askund tjeter 🤚 votoni kte pleher tani dhe paguni tekat e kti shkerdhates .

 • parid shllaku
  parid shllaku19 ditë më parë

  Si ka mundësi vetëm gënjeshtra serioze tregon!

 • Erion Beqirllari
  Erion Beqirllari19 ditë më parë

  po pse lekat e tija umbi ay mo shoku po i plasi atit taksat tona jane

 • ARBER ILIR
  ARBER ILIR19 ditë më parë

  Ore ky esht bythqir me grada

 • autoktonus 2
  autoktonus 219 ditë më parë

  Pse nuk i pyet në të njëjten mënyrë dhe Berishën apo mediun ky gazetar Rama ka djegur 110 milion euro ata kanë groposur 24 vetë në gerdec apo pse nuk mer në intervistë Metën ta pyesi për videon e Dritan priftit pse kaq vari leshtë

 • Ali Sula
  Ali Sula19 ditë më parë

  Ky eshte kokra e mashtrusit

 • Bddh Bd
  Bddh Bd19 ditë më parë

  Po ti 110 kaq i ke luajtur bizhoz o plehre jo analist por sylyf

 • Luan Veliu
  Luan Veliu19 ditë më parë

  Edin e njfim kush eshte. Po ti na jep nje interviste: Kush e vrau Azem Hajdarin? Pastaj dil e na derde dhit po ta varem teneqen.

 • Altin Rraklli
  Altin Rraklli19 ditë më parë

  Sa rrote trapi qe eshte edvini , kur eshte ne faj gjithmone ju a len fajin te tjerve . O trape ka vendosur gjykata europiane o idiot ato para do paguhen nga xhepat tane o pall ti do shkosh ne te semes mbas 25 prillit por mjer populli qe do ti paguaj ato para .

 • Lulzim Katuci
  Lulzim Katuci19 ditë më parë

  Me pak fjal ti sje mir fare pi shum ai fiton ne gjykat nderkomtare dhe do i paguaj populli ty sdo ti marri ai por popullin duhet te zhduket ky legen nga populli

 • Blandi Bosi
  Blandi Bosi19 ditë më parë

  Kam pagujt 50mi vende pune tha propshi koh pandemia ka majt me buk puntoret e shtetit se provati ne tjeret i zhyti neper borxhe ne skamje a mer bq do e moresh pergj me 25

 • Thanas Paskali
  Thanas Paskali19 ditë më parë

  Ka vendosur GJYKATA EVROPIANE O ramaaaaaaa

 • Tomi Punmira

  Tomi Punmira

  16 ditë më parë

  Kjo eshte arsyeja qe ju drejtuam Lindjes! Me Europen jemi borxh 110mil €!

 • Juljan C
  Juljan C19 ditë më parë

  Mashtrus i madh paske qen. I mut tmadh ke per ti marr leke ati, Liro karriken n25 edhe zhduku nga politika.

 • Shpetim Gjini
  Shpetim Gjini19 ditë më parë

  Aaaa po do e shohim..ti je per burg o legen

 • Ilias Priftis
  Ilias Priftis19 ditë më parë

  O Ylli je rroçkë gomari o idiot

 • gazi mondi
  gazi mondi19 ditë më parë

  Ram Bangladeshi kokrra mutit 💩💩💩

 • klisman klisi
  klisman klisi20 ditë më parë

  Wow wow wow , me te rrejt sy per sy

 • Albert Rexhepaj
  Albert Rexhepaj20 ditë më parë

  Në 25 prill ky maskara duhet të humb dhe të zhduket.

 • Xhem Rrustaj
  Xhem Rrustaj20 ditë më parë

  Kanali Agon po i nxirte te palarat ne shesh dhe per inat personal i futi shqiptaret 110 milion borxh a doni me per belulin Rama mos ik 😭

 • Mond Biba
  Mond Biba20 ditë më parë

  Nuk merr dot nga buxheti i shtetit nje person qe eshte ne kerkim nga drejtesia per pastrim parash, kete se thote dot rama por qeverine ska gjykate ne bote ta urdheroje ti japi lek nje personi qe ka nje tjeter gjyq per pastrim parash! Becheti para duhet te fitoje gjyqin te marri pafajsine pastaj te marri leket e agon chanel!

 • jetnor kastrati
  jetnor kastrati20 ditë më parë

  300 milion iher edhe 110 milion iher lekt e shqiptarve populli per cop tbukes mos pyt ropt politikanve tallin lesht 😂😂

 • Zjarri424 424
  Zjarri424 42420 ditë më parë

  Hallall yllo kshu duhet te jete gazetari i drejtperdrejte

 • Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia21 ditë më parë

  BRRAVO RAMA BRRAVO EC PERPARA POS SHIKO NJERI NE SY EC DHE BEJE KTE SHQIPERI MBAS 30 VITESH SHKATERRIM NGA TE GJITH NE GJITHSHKA BASHK ME GAZONET E PLERAVE

 • Gaz Zeli
  Gaz Zeli21 ditë më parë

  O njish je Zoti Kyeminister Edi Rama

 • mimoza llabani gurra
  mimoza llabani gurra21 ditë më parë

  1000 Milion i jep Bota borxh per Termetin dhe prej PS paguan Populli 120 Milion gjobe per Politiken e Rames dhe Rama vazhdon lamlamlam akoma sa te fitoje zgjedhjet.

 • Andi Alia
  Andi Alia21 ditë më parë

  i vetmi gazeter qe jau plas n sy😂

 • Ndue Biba
  Ndue Biba21 ditë më parë

  bani rreklam nje mashtrusi

 • Gentain Rustemi
  Gentain Rustemi21 ditë më parë

  O ramoviç mjaft me rrenat e tua.

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra21 ditë më parë

  Hahahaha

 • Cool Smiti
  Cool Smiti21 ditë më parë

  Edwin kristaq rama SAINTOLOGË mashtrues prefidë

 • Pavli Kosta
  Pavli Kosta21 ditë më parë

  Mire qe nuk i dergoi KCK dhe OFL-ne Bechettit qe grabiti arken e shtetit .😎😂🙈😷

 • Ha si Halper
  Ha si Halper21 ditë më parë

  Ky Rama eshte e zeza e shqiptarve

 • Maksi Saraci
  Maksi Saraci21 ditë më parë

  Ore zoti Rakip,pse humb kohen me nje budallah kokeder.kur e ka p4anuar ndonjehere fajin ky i paskrupullt....

 • no name jo emër
  no name jo emër21 ditë më parë

  O mashtrues ai i ka marr lekt te gjitha. pse do ti mbash fshteht ti o kryeminisyer i degjeneruar ne çdo aspekt...Ai ka marr plot 110 milion €

 • Orges Pasha
  Orges Pasha21 ditë më parë

  Kryeministri me plere që ka njohur historia e shqipërisë

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare22 ditë më parë

  Rren Rama haptas si i han popullo Shqiptar rrenat , vendimi i gjykatës është mbyll

 • John Smith
  John Smith22 ditë më parë

  Sa I shpifur ky Rakipi....prisni mos u nxitoni, ta shikojme vendimin...

 • FORZA MILAN
  FORZA MILAN22 ditë më parë

  Hahahaha nuk ka per ti marr kurr thot, sepse jan votat tani, aj ka fituar gjygjin dhe jo vetem aj po do merrni dhe ju te gjith, nga ti i pari, luli, dhe likja, kjo esht menyra se si vjedhni ju ka 30 vite....

 • Tony London
  Tony London22 ditë më parë

  Gazetar idiot

 • Moijsi Guri
  Moijsi Guri22 ditë më parë

  janë miqësiit miqësiitqë krijoin pushtetarët e shtetit me rajonin,ku i jep ca lekë dhe afrohet miqësia ,kur ke bazë kur shkon jashtë tamam si mafjozët jeni pa fe ,ke parë ndonjë me fe mafjozë jo ska,Shqipëria duhet në bashkimin europian për këtë duhet luftuar,ju vidhni që të jeni të barabartë barabartë me europianët ,me vjedhje bëhet si zakonet për firtrim,nuk është shteti të kenë parasyh seksin kalamenjtë në shkollë ku ju jepni njohuri,është turp të nxjersh nga goja me zë organet,se do kërkoht vlerë organesh,,skini turp

 • Drejtesi
  Drejtesi22 ditë më parë

  sa i ngjan ylli ketije becchettit.

 • VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _22 ditë më parë

  Maskara

 • erald noj
  erald noj22 ditë më parë

  Sa ka ra niveli mashtrimit

 • rr v
  rr v22 ditë më parë

  Edvin Vucici i cili mendjen e ka ne serbi e bythen ne turqi ky leshko qe grabit shqiptaret e ju qe e votoni turpi madh.

 • E M3
  E M322 ditë më parë

  Ne thot sdo i japim as i lek perbiles ai do na japi ne po si do e arrish ket i thot ylli,ket se them dot ktu thot rama,ama kemi nje super ekip hahahahaha nderkoh ai e ka fitu ne gjykat nderkombtare gjyqin ahhahhaha rama ik tqr se lot

 • Adriano Resuli
  Adriano Resuli22 ditë më parë

  Akoma se ka kuptuar mekanizmin gjyqsor zoti rama qe pas vendimit behet pagasa pa diskutim se per ndryshe fillojn interesat qe jan pak te kripura,po dhe ne qoft se nuk e thua qe ke humbur shqiptaret e din se si funksionon o zoti rama.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  20 ditë më parë

  Rama e KA MARRE PJESEN E TIJ ,TJETREN TA PAGUAJE PUPULI

 • Jahja Nameti
  Jahja Nameti22 ditë më parë

  Ky Ylli Rakipi ( Kadriu. ) ,PO ferkon duarte qe mbase Becheti do ti marre 110 ml.leke. .Kjo e kenaq Kolonjarin Ylli Kadri.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  20 ditë më parë

  Rama KA PJESEN E VET

 • Klark Rama
  Klark Rama22 ditë më parë

  110 milion ero para poshtersinave qe ka bo sala dhe iliri kan vjell e vra mor habitem pse i pergjigjesh ktij rakipkarit

 • Ze Ver

  Ze Ver

  20 ditë më parë

  Epo edhe ky ka vjedhur si TJERET ,eshte fajtor,, ZBULOJNE NJERI-TJETRIN PASTAJ

 • Chelsea fan
  Chelsea fan22 ditë më parë

  Jo qe lek zdo ti japi! Po do I mar thot😂😂😂. Eshte magiistar!

 • Er Aliz
  Er Aliz22 ditë më parë

  Ky plani sekret i Rames qe ka strategji per ta detyruar Becchetin te paguaj gjithe demet qe i ka bere Shqiptareve ngjan si plani qe kishte Trump per zevendesimin e Obamacare qe nuk u shpalos kurre. Kam nje plan thoshte ai, por nuk jau them dot sot.

 • Gjovalin Gjoka
  Gjovalin Gjoka22 ditë më parë

  Po po ky eshte debili me I madh Shqiptar qe njeh historia ka 30 vjet. Turp per ata qe e kane votue.

 • Luli Osmani
  Luli Osmani22 ditë më parë

  Rakipi ben pyetje dhe i ben analizzare vet

 • Saimir Kurti
  Saimir Kurti22 ditë më parë

  Ylli Rakipi je nje flliqesir nje i shitur me keq se ai qe ke ftuar ne studjo plera hipokrit

 • Robert Prifti
  Robert Prifti22 ditë më parë

  Luli u akuzua per 270 milion dollari qe i vodhi nga rruga e kombit dhe nuk flete asnje gazetar kurse ceshtja akoma eshte ne gjyq e bejne fakte te kryer.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  20 ditë më parë

  RAMA kete shume po e vjedh me nji te GODITUR

 • VIP. AL
  VIP. AL22 ditë më parë

  Oh oh sa gjera do bej ky, nuk kemi par gje akoma, ne mandatin e trete do ti paguajm edhe ylli ndroqit nja 500 milion

 • Ze Ver

  Ze Ver

  20 ditë më parë

  Arken e shtetit e KA BOSH, MILIARDA/DOLLAR BORXHE

 • Savas Brame
  Savas Brame22 ditë më parë

  Bravo Ylli Rakipi je gazetari me i mire ja u perplas perpara syve ti duhet te jesh kryeminister

 • Tirana Midhje
  Tirana Midhje22 ditë më parë

  Po pse duhet te jen emisjonet e shtetit,po ke me ja dhen mor qen bir qeni.se e ka fitu ne gjukaten e lart te BE.jo ke gjukata e jote qe esht gjukat lane oooo pler.mos genje ooooo mashtrus oooo pler.

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  kelyshi kristaqit

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  prandaj amerika eshte aty

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  i lajthiture

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  do ta marrin dhe zahon

 • Ze Ver

  Ze Ver

  20 ditë më parë

  Zaho KA LINDUR MILIARDER, RROFTE BABAI I TIJ QE PLACKITI SHQIPERINE

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  strategji e natos

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  drogaxhi

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza22 ditë më parë

  po ja paketojne marinsate kti dhe lindes

 • al bicoin
  al bicoin22 ditë më parë

  Edi o psikopat me certifié

 • al bicoin
  al bicoin22 ditë më parë

  Bravo ylli rakipi je gazetare i vertet i rrespekton floket e bardha ke moral

 • niko neko niko neko
  niko neko niko neko22 ditë më parë

  Lere Berishen dhe Presidentin, oore mashtrus ordiner, si ste vjen gjynaf per fukarenjt ore gjakpires🙈Cfar mashtrumi akoma para zgjedhjeve🙈Ti ktheka Beketi ty Parat😂Injorant🖕🖕

 • london g london g
  london g london g22 ditë më parë

  O shqipe iken lekt lere ca thot ky po mos e votoni me kte se e ka ber vec te varfer shqiperin e ka cu borxhin plus 30% se ca doni me nuk e di

 • sara 1234
  sara 123422 ditë më parë

  Ky eshte psikopat, i kam fitu te gjitha , veq leket i ka fitu beketi, ja ka dhan gjykata nderkomtare, ky thot s jap 110 milion dhe ktu genjen, po ti i mbylle televizorin se nuk bente cfare thote qeveria, po ju jeni msu me shqiptaret, po aty po i pagun kokerr m kokerr leket, me taksat tona shau qeverin leket populli, mjeret ne si jemi katandisur

 • El Patron
  El Patron22 ditë më parë

  Genjennpra genjen ! E ka vendos haga ka maru ce cke me te

 • Sami Dermishaj
  Sami Dermishaj22 ditë më parë

  Palo hale kryeminister

 • King KRS
  King KRS22 ditë më parë

  Ky rama shum rrenacak 🇽🇰🇦🇱

Faqja Tjeter