Vedat Ademi x Redina Trieshi - Edhe nje here (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Vedat Ademi.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/EdheNjeHereON

____________________________

🎵 Music & Produced by: 𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗬𝗙𝗧𝗔𝗥𝗔𝗝 (𝗚𝗠𝗔𝗝𝟳 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡)
🎵 Lyrics: 𝗥𝗘𝗗𝗜𝗡𝗔 𝗧𝗥𝗜𝗘𝗦𝗛𝗜
🎥 Video by: 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜 :
Instagram ► vedatademi

🎤 Connect with 𝗥𝗘𝗗𝗜𝗡𝗔 𝗧𝗥𝗜𝗘𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► redinatrieshi

🎵 Connect with 𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗬𝗙𝗧𝗔𝗥𝗔𝗝 :
Instagram ► gent_myftaraj

🎥 Connect with 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 :
Instagram ► provideoalb...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © VEDAT ADEMI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Vedat Ademi
  Vedat Ademi16 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/EdheNjeHereON

 • Tefta C

  Tefta C

  7 ditë më parë

  Faleminderit.👍👍👍♥️♥️♥️⭐⭐⭐

 • Seli
  Seli4 orë më parë

  shume ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️urime

 • Mirxaa Be
  Mirxaa Be2 ditë më parë

  ❤️

 • Vera Velia
  Vera Velia3 ditë më parë

  Kenga me koti

 • Florida Sali
  Florida Sali5 ditë më parë

  Bravo per muziken e bukur!!!Super artist do ishte super dhe nje bashkpunim me Alban Skenderaj ⭐⭐

 • Victoria Ava
  Victoria Ava6 ditë më parë

  WELCOME TRENDING TOP THIS YEAR 👉 bit.ly/3A04610 ?プライベートr続nき🔞 💥 ❤️🆂🅴🆇 🅿️🆁🅸🆅🅰️🆃🅴❤️🅽🆄🅳🅴 ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #かならりやばかったですね! #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Lara Dasaret
  Lara Dasaret8 ditë më parë

  Kenga ime e preferuar e momentit

 • Nik Zeneli
  Nik Zeneli8 ditë më parë

  👍👍👍

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepi9 ditë më parë

  💝💝👏👍🏻

 • LA AASM
  LA AASM9 ditë më parë

  Cfar mund te thuash per kengen? Thjesht mrekulli.!

 • Cfare te gatuajme sot?
  Cfare te gatuajme sot?10 ditë më parë

  Sa e bukur ❤️❤️

 • Jani Sinomati
  Jani Sinomati10 ditë më parë

  Super këngë🥰🥰

 • Linda M.
  Linda M.10 ditë më parë

  .. çka te them, veq se po e ndegjoj 100… brenda dites☺️ 🙌 dyt shumé te miré👏👏👏

 • Edlira Kasaj
  Edlira Kasaj10 ditë më parë

  Nuk di sa here e kam degjuar,,dy zera te mbrekullushme super bravi👏👏👏

 • nowackzz
  nowackzz11 ditë më parë

  Me gusta

 • jona verjona
  jona verjona11 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Eriuela Kaja
  Eriuela Kaja11 ditë më parë

  Mos e ler muziken kurr jeni perla te muzikes shqiptare

 • D
  D11 ditë më parë

  👌👌🔥🔥😍😍

 • D
  D11 ditë më parë

  Se kuptoj si marrin like + koment me shum ata perputhsat🤦‍♀️🤮 se sa Keta super kengetar

 • Tefta C
  Tefta C12 ditë më parë

  O Vedat,na fal ndonje zemer more se te duam shum si kengetar,un bej komente jasht dhe ma falin nje zemer.😂👍♥️⭐👏💖

 • Merita Zylfo
  Merita Zylfo12 ditë më parë

  Vedat duet brilant dhe vajza paska zerin e mir shumm❤️❤️❤️

 • Dorinela Arapi
  Dorinela Arapi12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Redina_ Fans
  Redina_ Fans12 ditë më parë

  Edhe njehere edhe njehere te dua ty ❤️

 • Kosov Shqipni
  Kosov Shqipni12 ditë më parë

  🤩🤩

 • Huzaifa_ _sheikh
  Huzaifa_ _sheikh12 ditë më parë

  broo keep it up!👏👏

 • Arev Arev
  Arev Arev12 ditë më parë

  Adhurim ♥️♥️

 • Vedat Hasani
  Vedat Hasani13 ditë më parë

  Vedat ademin perty ajo usht kenga number nje ma e suksesshmaj

 • Aleksander Hudhra
  Aleksander Hudhra13 ditë më parë

  Super Vedat . Si gjithmon fantastik 👌👑

 • Misada Gegaj
  Misada Gegaj13 ditë më parë

  Super 🤗😍

 • Jonida Decka
  Jonida Decka14 ditë më parë

  Me i miri🌟🌟

 • Erilanda Sofi
  Erilanda Sofi14 ditë më parë

  Sa ze i bukur super bashkepunim

 • Hit Music
  Hit Music14 ditë më parë

  Ca zeri ke o Vedat 🥇

 • Ledri Forlife
  Ledri Forlife14 ditë më parë

  Super beat

 • Art Lover
  Art Lover14 ditë më parë

  Nje super kenge dhe super emocion na dhuron Vedat cdo here 🥰

 • Antonela Perputhen

  Antonela Perputhen

  14 ditë më parë

  Vedati ❤️

 • Antonela Perputhen

  Antonela Perputhen

  14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Linda Ramo
  Linda Ramo14 ditë më parë

  Super hit

 • Kiddaa 1
  Kiddaa 114 ditë më parë

  Ooh sa bukur 😍😍😍😍

 • pokemonn
  pokemonn14 ditë më parë

  Лайк

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff14 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Mimoza Beli
  Mimoza Beli14 ditë më parë

  Investmentse

 • Mimoza Beli
  Mimoza Beli14 ditë më parë

  Vedat Ademi

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE14 ditë më parë

  Love this song

 • Vlora Abazi
  Vlora Abazi14 ditë më parë

  Vedat je dashni ❤️

 • Valon Ademi
  Valon Ademi14 ditë më parë

  Super kenge bravo

 • Ledi Ana
  Ledi Ana14 ditë më parë

  Jeni dashuri 😍😍

 • Elena Ruda
  Elena Ruda14 ditë më parë

  😍

 • Diturie Balaj
  Diturie Balaj15 ditë më parë

  Very nice

 • Brunilda Lleshi
  Brunilda Lleshi15 ditë më parë

  Lovely duet Ze fantastik Congratulations guys 🥰🥰😍😍❤❤

 • Hitet e veres 2021
  Hitet e veres 202115 ditë më parë

  Hiti radhes,te duam Vedat,je me i miri

 • Berat Dukagjini
  Berat Dukagjini15 ditë më parë

  Ju lumt

 • Kosov Shqipni
  Kosov Shqipni15 ditë më parë

  Kosove Shqipni Jemi 🥇sukses me ket super kang

 • Redina_ Fans
  Redina_ Fans15 ditë më parë

  Supeeeer jeni yje yje yje yjeee 🥰🥰suoer kenge

 • Hitet Hitet Shqiptare
  Hitet Hitet Shqiptare15 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Noizy Fan
  Noizy Fan15 ditë më parë

  Beat osht sick 🎧

 • Janina
  Janina15 ditë më parë

  Perfekt 💖💖💖

 • Albanian Hits
  Albanian Hits15 ditë më parë

  Super song Vedat dhe Redina 🔥

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s Kök15 ditë më parë

  🔥🔥🔥💯🦋

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja15 ditë më parë

  Kong prekse rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy ☝️😭 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn PA motiv femrat e socme Jan msu le nji mer nji 🔥🤫🖕 laviret sillem kshu

 • Shqipet Kuqezi

  Shqipet Kuqezi

  12 ditë më parë

  @Bledi Lamja ca ke mo burr pse flet kshu,as te shava asgje

 • Bledi Lamja

  Bledi Lamja

  13 ditë më parë

  @Shqipet Kuqezi e kam per motren tate moterqim Ca' Karin je

 • Shqipet Kuqezi

  Shqipet Kuqezi

  13 ditë më parë

  Mbase e ke per Bledin 😟

 • Shqipet Kuqezi

  Shqipet Kuqezi

  13 ditë më parë

  @Entela Sholla Shiko perputhen aty e ke pergjigjen,un nuk mallkoj njeri

 • Entela Sholla

  Entela Sholla

  13 ditë më parë

  @Shqipet Kuqezi une nuk them qe nuk ka mes vajzash te tilla por dhe ju djemte nuk vini me pas tradhetoni me shume madje por jo me mallkime se nuk eshte mire,kaq kisha

 • ana alba
  ana alba15 ditë më parë

  Vedat na ka munguar zeri yt i mrekullueshem. mos e ler muziken 🤲🤲Vedat sepse je nje kengetar perle 👌 👏👏edhe vajza ne duet qeka fantastike kombinim perfekt . suksese te dyve .

 • ana alba

  ana alba

  4 ditë më parë

  Kjo Redina zerin origjinal si Era Istrefi super👌

 • Mars Maljoku

  Mars Maljoku

  13 ditë më parë

  Shumë bukur Vedat suksese.

 • Enkelejda Hysi
  Enkelejda Hysi15 ditë më parë

  Edhe nje jete te dua ty❤

 • ermena maliqi
  ermena maliqi15 ditë më parë

  Perle💙🤍💙🤍

 • Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir15 ditë më parë

  ♥️

 • shireen saroea
  shireen saroea15 ditë më parë

  ο παράδεισος απέχει μόλις 9 ίντσες από τις βλεφαρίδες σας

 • MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
  MANUSUPERCOOLFANTASY Dance15 ditë më parë

  Shume kenge e bukur suksese zemra ne endrrate e mia vjen cdo nat 🙏🍀🍀❤️❤️

 • Klevisa Kuçaj
  Klevisa Kuçaj15 ditë më parë

  🦋REDINA🦋

 • Klevisa Kuçaj
  Klevisa Kuçaj15 ditë më parë

  ❤🧿❤

 • Ale Ale
  Ale Ale16 ditë më parë

  Vedati Nuk me zhgenjen kurr me kenget e tij 🥰

 • Reena Khatwani
  Reena Khatwani16 ditë më parë

  Beautiful!! Love the duet! ❤️

 • Klodjana Binjaku
  Klodjana Binjaku16 ditë më parë

  Eshte kaq e bukur ne çdo komponent🤩👏👏👏👏👏👏🥇

 • Giselda Hysa
  Giselda Hysa16 ditë më parë

  Super 😍

 • Anila Miza
  Anila Miza16 ditë më parë

  SHUME E BUKUR..........👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Ela Celiku
  Ela Celiku16 ditë më parë

  🌷

 • Silvana Tahiraj
  Silvana Tahiraj16 ditë më parë

  E bukra dhe e talentuara Redine, e mrekullushme!! Shume suksese beautiful artists 💗💙

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi16 ditë më parë

  Omg Redina it’s sooo gorgeous!!

 • Antonela Perputhen

  Antonela Perputhen

  14 ditë më parë

  E talentume

 • Antonela Perputhen

  Antonela Perputhen

  14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Enkelejda Zelaj
  Enkelejda Zelaj16 ditë më parë

  🥰🥰🇩🇪

 • Sulejman Arifaj
  Sulejman Arifaj16 ditë më parë

  Bravo Vedat Këngëtar I përsosur ❤️🇦🇱🇭🇺😎👍

 • qwe sdsa
  qwe sdsa16 ditë më parë

  Perle ky bashkepunim dy talente me ze magjik nje kenge qe nuk lodhesh duke e degjuar 🥰🥰🥰 I love youu Redina je mrekulli 🥰🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩

 • Laureta Deda
  Laureta Deda16 ditë më parë

  Super keng 🤗🤗...lart e me lart Redina ❤

 • Nina Kalluci
  Nina Kalluci16 ditë më parë

  Vedat je kengetar me i mir bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nina Kalluci
  Nina Kalluci16 ditë më parë

  Me i miri je bravo si gjithmonë super genge 🥰🥰🥰🥰👍

 • VET GENCI
  VET GENCI16 ditë më parë

  🙏🏻

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot16 ditë më parë

  Alban Skenderaj dhe Vedat Ademi jane dy mrekulli

 • Luiza
  Luiza16 ditë më parë

  Duet I bukur ✨✨love it 😍😍

 • Migena L Kolaj
  Migena L Kolaj16 ditë më parë

  Te dy Super voice 🥰 ju pergezoj per Kengen ❤️❤️ Suksese Motra ime Redi

 • Kejsi Mihasi
  Kejsi Mihasi16 ditë më parë

  ❣❣🍯🍯

 • Klara Zefi
  Klara Zefi16 ditë më parë

  Nji mrwkulli u knaqa tu e nigju

 • kaitlyn zylfi
  kaitlyn zylfi16 ditë më parë

  Edhe nje here Syte nuk dua te ti ndaj Mendimet qe me vene ne faj Thelle ne zemer do ti mbaj- aj aj Edhe nje here -te dua ty.- LOVE IT_ LOVE IT :-)

 • vera smajli
  vera smajli16 ditë më parë

  Super hit bravo jeni te mrekullushem te dy 💙💖

 • Elsa Sakaj
  Elsa Sakaj16 ditë më parë

  Super♥️😍😍😍😍😍😍

 • Bora Xhaferi
  Bora Xhaferi16 ditë më parë

  Mrekulli 😍🥰

 • Vaso Nikolicari
  Vaso Nikolicari16 ditë më parë

  Suksese dhe lart e me lart or mik 🙂

 • Misa Halili
  Misa Halili16 ditë më parë

  ♥️♥️♥️💪🤩🤩🤩

 • Anxhela uku
  Anxhela uku16 ditë më parë

  The best singer ever ♥️♥️

 • Dorina*🧸
  Dorina*🧸16 ditë më parë

  Sa tmir te 2,💜💜

Faqja Tjeter