Ronela Hajati - Shume i mire

Argëtim

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ShumeIMire
@Ronela Hajati - Shume I mire
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Arrangement : Tull Production
#Ronela #Onima #Shumeimire

Komente

 • Esmeralda Sali
  Esmeralda Sali8 orë më parë

  Roni 😍😍😍

 • Vilma Dervishllari
  Vilma DervishllariDitë më parë

  My favorite 😁

 • E di Eddi
  E di Eddi2 ditë më parë

  Ornela esht bere si autobus tykac

 • Elena Gallarato
  Elena Gallarato3 ditë më parë

  The Albanian Britney Spears

 • athina 96
  athina 963 ditë më parë

  cfar truuuuuppp🥵🥵🥵🥵🍑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • bisha tirones
  bisha tirones7 ditë më parë

  Kukull

 • Vjollca Alvora
  Vjollca Alvora7 ditë më parë

  Nje e cmendur qe e duam qe te gjith 👏👏👏

 • Leon Mrn
  Leon Mrn7 ditë më parë

  Ironi humb diçka çë ke dasht shum dhe pyet veten vall pse aç shum lot aç shum dhimbje por me te vertet nuk te ka takuar kurr dhe ndien veten sikur dikush te kishte marr me forc nji pjes te trupit tend te shpirtit tend per endrrat e shkatrruara prej iluzioneve dhe kerkon fajtorin por ke frik te pranosh se fajtor je vet ti!!! sepse ke len te hyn ner lekur ne zemer shpirt dikend çë akoma pa e njoftuar veç ka çen e humbur ëndërr e tjeter kujt 😓😓😓😓😓😓😓😓😓 por shpresat nuk fiken endrrat ti endrrojm akoma ne kerkim te nji zonj zonjush shqiptare une bekimi i bekuar nga zoti te dha zemer shpirt por te lutem mos me lendo te lutem sps zoti esht i madh😓😓😓😓😓😓0163 8608894 persh nga düsseldorfi qytet ne gjermani pra zonja dhe zonjusha,💑💑💑✌✌✌

 • Rubin
  Rubin11 ditë më parë

  Super Bish Ronela si gjithmone 🔥💯🥵

 • Nila Nila
  Nila Nila11 ditë më parë

  Super seksi femer, me ca kg me teper ne kte klip, dhe super ze!!! Meriton like!!!

 • Andy Dior
  Andy Dior12 ditë më parë

  Very juicy

 • Telefon Telwfon
  Telefon Telwfon15 ditë më parë

  Bravo

 • Sara Sara
  Sara Sara16 ditë më parë

  💖💖Super

 • joni kejani
  joni kejani17 ditë më parë

  Kenge me te keqe Nuk kam degju kurre. Nuk Po komentoj me shume

 • Anisa Balla
  Anisa Balla18 ditë më parë

  Anisa is not the only option to make the best decisions you can expect to achieve this goal in order to get the most important things to make the decision easier and easier than ever for the future will be able for more time to be done in a few months to get a job to make sure you have to understand the opportunity you want them to be able for more than you might expect from the same process and your family will need more information than they are working together with your business and marketing strategies and strategies for future management to get them through the same level of business owners or companies are doing well with the company that will help you achieve the desired outcome for a long time to be successful in ensuring our customer base has been working together to make the decision for a year or two to a new product in your company before you are you know what you have done before they can be prepared for a long time ago because it's not a business model for my business partners with the company and the company to make sure that they know where they want you in your career goals they want from their work together and working with others who want them back in a few months before the end because of your own company in terms they have done before you are going through the same process as the other companies and other areas where the company will continue working on this issue because it will be ablewith in the best possible solution to your company before they are working together to achieve that we will continue working with your business partners will have their share price and are looking for and offering the opportunity forward looking

 • Marena Panda
  Marena Panda19 ditë më parë

  Yll bote!

 • Enxhi Spaho
  Enxhi Spaho20 ditë më parë

  Ritmi super si vitet 90s 🔥🔥🔥🔥

 • Alesja Sollaku
  Alesja Sollaku20 ditë më parë

  ku ishe se na kishin munguar shume kenget e tua

 • Lena A
  Lena A20 ditë më parë

  Enca apo Kallashi ??.. njeren prej tyre e imiton😂😂

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo Ymey20 ditë më parë

  Ta hengsha loqken

 • Fernando Hernandez
  Fernando Hernandez21 ditë më parë

  Aquí dejo mi comentario en español 😁🙃🇨🇴🇨🇴💖💅

 • A.M
  A.M21 ditë më parë

  si i ke marr kilet o ronela se vdica ti shtoj nja 5.

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  20 ditë më parë

  @A.M haha kshu ka qen perhere. Po ne insta i rregullojn fotot

 • A.M

  A.M

  20 ditë më parë

  @Juni Kulu hahahahah po kshtu e mbushur marshalla por e ka leshu pak doren kto koht e fundit😂

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  20 ditë më parë

  Kjo perhere me kile ka qene hah

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj21 ditë më parë

  Fire fire Ronela😜💃🏼🔥🔥

 • Maria
  Maria21 ditë më parë

  She's looking amazing 👌😍

 • Enxhi. q
  Enxhi. q21 ditë më parë

  Super keng ❤

 • Xhesika Cerri
  Xhesika Cerri22 ditë më parë

  Ty te shkon vetëm me kënduar rrep kto këng sta kan hijen... Hap ndonjë këng rrep jam fanse jote

 • a room in the moon
  a room in the moon22 ditë më parë

  ti nuk t len me u merzit

 • Toni Elton
  Toni Elton22 ditë më parë

  Te fus nje an bythe ronela fluturon nga xhami me imagjinat.

 • Ange La cailloux
  Ange La cailloux22 ditë më parë

  Wesh la tante de constance ça va ??!!!!!!!!

 • M C
  M C23 ditë më parë

  Niceee❤️very good song. I dont understand anything😅

 • ervin dushku
  ervin dushku23 ditë më parë

  E modhe je

 • Jona Kero
  Jona Kero23 ditë më parë

  Ceshte kjo ..kjo do te behet me pahiri artiste..eshte komplekt skandal..e ka thene mire cani kjo kot fare..llafe me vend.

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  20 ditë më parë

  Ou kur ka then cani kshu?

 • ¡KillerWTF XD
  ¡KillerWTF XD23 ditë më parë

  Esteba descargando un video y me trajo aca xd

 • alison henrique
  alison henrique23 ditë më parë

  Olha aí galera para ficar melhor para você baixar www.mediafire.com/file/flqp59z4yei9rt5/Tesouro_de_jogos_By_Game_Play_Br_Droid.apk/file

 • The Masturbator
  The Masturbator23 ditë më parë

  Potangina

 • Takutaku5877 Takutaku58775877
  Takutaku5877 Takutaku5877587724 ditë më parë

  😂😂😂😂😂 kur u bere dhe ti kengetare ,ti duhet te ishe ber hartimse 🤮🤮🤮

 • Rozana Imeraj
  Rozana Imeraj24 ditë më parë

  kenge eksituese😅😅😅😅😅😘 ta degjosh me volum ne maximum

 • MM Di
  MM Di24 ditë më parë

  M..a shum tundet se kendon kegetare pa lidhje fare sikur me i pas hyr gje mren kedon

 • gisi caca
  gisi caca24 ditë më parë

  Qyqa mi none c thot kjo mo E degjoi mami kete kengen me futi me shapk me la cyryke

 • Kristli Nice
  Kristli Nice24 ditë më parë

  Je fantastike 💥💥💥💥

 • Amor Amor
  Amor Amor24 ditë më parë

  👑👑👑👑👑

 • Skenda 1234
  Skenda 123424 ditë më parë

  Jepi .koronado

 • Skenda 1234
  Skenda 123424 ditë më parë

  KENGA ,E. MIR .POR KY MBIEMRI (HAJATI)PAK ,E QUDITSHME 😀

 • Girl and The World
  Girl and The World24 ditë më parë

  Shum bullicë

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  24 ditë më parë

  Lo BULLIC PA BRINA

 • Klodi Xhelali
  Klodi Xhelali24 ditë më parë

  Shume e bukur kenga Bravo Shume suksese

 • XH H
  XH H24 ditë më parë

  Ky djali qenka shumë i mirë seriozisht😂😋

 • R N
  R N24 ditë më parë

  kto kang e fundit qe po i sjell sdi qfar t them veq DESHTIM mas DESHTIMI

 • Or Lando
  Or Lando25 ditë më parë

  kujdes se e theve hahaha

 • Zemri Agrippa
  Zemri Agrippa25 ditë më parë

  ach ti kish pas nje 20 kil me pak

 • Eva Rriska
  Eva Rriska25 ditë më parë

  Bukur floket bjond3 zemra 🥰🥰

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja25 ditë më parë

  Simply magnificent! Nje bravo te madhe goce👌🏻

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha25 ditë më parë

  Ronela💫👏

 • ady ady
  ady ady25 ditë më parë

  Ronela pyet djemt per ndonje liber per ndonje poezi. Djemt ahuuu ku di une nga kto. Djemt pyesin Ronelen di me bo naj kong te sukseshme pa seksizem ? Ronela ahhaauu ku di une nga kto 🖕🖕

 • ervelind merdiku
  ervelind merdiku25 ditë më parë

  Like kush deshiron ta shikoje njeher te vetme Ronelen ne eurovision🥰👍🏻

 • Juni Kulu
  Juni Kulu25 ditë më parë

  Kenget i ke tbukra po ke harru me ble klikime hah

 • Elena leni
  Elena leni25 ditë më parë

  Love love love.

 • Halit Skarra
  Halit Skarra25 ditë më parë

  Po ne hale a ke bo seks!!!!

 • Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha25 ditë më parë

  Yyyyyy awesome 😂😉😉super me pelqen cmenduria jote 😘ngjajm😘😘😘😘😘

 • h4ck3r007
  h4ck3r00725 ditë më parë

  E qna prishe ramazanin 🥵🤣🤣

 • Arsim Sylejmani
  Arsim Sylejmani25 ditë më parë

  E veqant dhe shumë pozitive je ti :::✨✨✨✨✨✨✨✨🎶🎶🎶🎶🎶🎶🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • lkz 2
  lkz 225 ditë më parë

  I don't understand a single word but I love her songs

 • Fabiola C
  Fabiola C26 ditë më parë

  Awww i like it .different

 • Elena
  Elena26 ditë më parë

  Ndonje perputhas ? 😂😂

 • My Home
  My Home26 ditë më parë

  Sa e ka bythen 😅😅😋😋😋🤭🤫🤐 ..edhe pak edhe pak 😘🥰

 • bla blu
  bla blu26 ditë më parë

  Sa te shijon bytha bukur ste shijin kenga 😍

 • Gashi Drita
  Gashi Drita26 ditë më parë

  Nuk je tu dhez hiq oj Ronel🤷‍♂️ Edhe deshen dil bo skena intime prap asgjë Kshtu qe shume palidhje teper🤑

 • Princes Fjona
  Princes Fjona26 ditë më parë

  Sa kg do tket shtua kjo Ronela 🙈🙈🙈 Marshalla 😍😍

 • Albana Yzeiri
  Albana Yzeiri26 ditë më parë

  ✨✨✨✨ like kujt i pelqen Ronela

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi26 ditë më parë

  Po valla edhe tezja don me kendu nje dit po shumm peshon moj femen

 • Xhn Kmm
  Xhn Kmm26 ditë më parë

  Se te duam te flasim Nrroje pak Timonin krah kundert na sill ndonje tjeter se na le pa kenge vere tani dhe jo kaq shume sx Brenda. Kur do text mthuaj mua se do ti bej falas seriozisht. RSPK

 • Algerta Isufaj
  Algerta Isufaj26 ditë më parë

  Ylll kenga bravooooo, kishe kohe Pa nxjer nje keng me ritem te bukur, bravo keshtu vazhdo

 • silva ukaj
  silva ukaj26 ditë më parë

  🔥🔥🔥👌

 • ROG
  ROG26 ditë më parë

  Per muzik je unike, Qa trupi o zott ❤❤❤

 • V K
  V K26 ditë më parë

  Feature me young zerka mungon

 • Xhoi Bare
  Xhoi Bare26 ditë më parë

  like kush do humbi virgjerine me kete kenge :P

 • Majlinda Gegaj

  Majlinda Gegaj

  26 ditë më parë

  Hahahahahaha

 • Bekim Dugolli
  Bekim Dugolli26 ditë më parë

  Bukur👑

 • spain spain
  spain spain26 ditë më parë

  Po shyqyr mi ronela se mezi kemi pritur

 • Everta Rapaj
  Everta Rapaj27 ditë më parë

  Ka me u bo hit veror qe ne prill 💪

 • Feston Gashi
  Feston Gashi27 ditë më parë

  Ehhh bre qe me ke kall krejt. Ku me dit qka kisha ba veq per ni takim me ty 🔥🔥🔥🔥

 • Seri Sinomati
  Seri Sinomati27 ditë më parë

  ✨✨☄️☄️🔥🔥

 • Boby Fast
  Boby Fast27 ditë më parë

  Hahahahahah,per pak,sa s'mu duk si Meghan Trainor me ato flok bjonde,pz hahahahhaahahha

 • mar'
  mar'27 ditë më parë

  Imagjinoni ta degjoni kte kengen me njerzit e shpis afer , fluturon nga dritarja fishek😂😂

 • Reila Pepaj

  Reila Pepaj

  27 ditë më parë

 • mar'

  mar'

  27 ditë më parë

  @Reila Pepaj e madhe✌😂

 • Reila Pepaj

  Reila Pepaj

  27 ditë më parë

  I/E madh/e kenke😂😂😂

 • jojo

  jojo

  27 ditë më parë

  lot😂

 • Erisa Lila
  Erisa Lila27 ditë më parë

  Je shume femer legjendare

 • Arsi Muca
  Arsi Muca27 ditë më parë

  Gjithmon me e mira 😍👑🌟🔥

 • Nico Nico
  Nico Nico27 ditë më parë

  Po ta thejka qeky ritem hëmëm😍😍👌🏻👌🏻

 • Majlinda Gegaj

  Majlinda Gegaj

  26 ditë më parë

  Kujdes🤣

 • Jolanda Topalli
  Jolanda Topalli27 ditë më parë

  Bravo Ronela

 • Maria Gano
  Maria Gano27 ditë më parë

  Super 🌟🌟🌟🌟

 • Louis L
  Louis L27 ditë më parë

  Një yll dmth.

 • G B
  G B27 ditë më parë

  Zerkinjo eshte vetem klip zemra 😂 se mos po na peson ndonje atak kardiak 🤣🤣

 • Katerina Rungo
  Katerina Rungo27 ditë më parë

  shum e bukur kenga Muzika ngjan afersisht shum me kengen e Don phenonit 'kena pare'

 • klu kla
  klu kla28 ditë më parë

  Ronela nje kengetare per tu vleresuar vertet ne çfar do lloj aspekti😍. Se kuptoj ca e ca tipe te vetequajtura kengetare ,marin me miljona klikime dhe nje artiste si Ronela shume pak 😒.

 • Agata Irina
  Agata Irina28 ditë më parë

  Di njeri ku eshte filmuar video?? Vendi super

 • Joana Balliu

  Joana Balliu

  27 ditë më parë

  Amadeus palace. Best place ever.

 • klaudio muxhaj
  klaudio muxhaj28 ditë më parë

  Kjo eshte Ronela 🖤🖤🖤🖤🖤

 • dario korri
  dario korri28 ditë më parë

  Po ti je yll si gjithmon super

 • Sasa Sad
  Sasa Sad28 ditë më parë

  Ronela si gjithmon pa komplexe ❤️

 • SILVER43562
  SILVER4356228 ditë më parë

  Prisja me shume nga Ronela gjithsesi mire!!

 • Iiona Iuana
  Iiona Iuana28 ditë më parë

  Ku janë ata tekstshkruesit e komentëve??😂

 • lyrics lyrics
  lyrics lyrics28 ditë më parë

  o me rop shpije sa kam qesh me kete klip eshte nje nga videot me te cmendura ne tregun shqiptare i love you ronela eshte nje nivel tjeter

 • Joanna Caushi
  Joanna Caushi28 ditë më parë

  Shume flm Ronela e engra nje shapk kokes kur e degjova ket keng . Te shplaft mortja ca degjon m tha mamaja 🤦‍♀️🥴

 • Savina Bushe

  Savina Bushe

  8 ditë më parë

  😂😂

 • Entela Shehu

  Entela Shehu

  9 ditë më parë

  Hahaha e modhe

 • landi doda

  landi doda

  12 ditë më parë

  Hahaha u shkriva prz.Ronela e thot qe ka menu me ba nje kenge per qef😃kush eshte qefi me i madh i njeriut😁

 • Albulena Cami

  Albulena Cami

  16 ditë më parë

  Të paktën a ish e larë 🤣🤣🤣😂😂😂

 • Fatime Minolli

  Fatime Minolli

  25 ditë më parë

  @Joanna Caushi 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂 Ke te drejte Jan bere edhe kenget me vendos kod me i degjuar njiher vet se ne mos le nam

 • SULOLLARI
  SULOLLARI28 ditë më parë

  Kush do na e postoj tekstin 😂😂

 • SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKu

  22 ditë më parë

  @SULOLLARI Ti

 • SULOLLARI

  SULOLLARI

  28 ditë më parë

  Sme intereson

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  28 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video

Faqja Tjeter