NIN: Shtanget Andi, Jasmina 'nderhyn' ne emision - 30.05.2021 - Klan Kosova

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/

© \u0026 ℗ Klan Kosova \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 • Gjyste Vasaj
  Gjyste VasajDitë më parë

  O mor Andi ma Te mire se Jesmina nuk gjen e ma Te sinqerte

 • Miftar Veselaj
  Miftar Veselaj2 ditë më parë

  A e din e di a e DIN

 • Moon Safari
  Moon Safari3 ditë më parë

  Tru peshk

 • Moon Safari
  Moon Safari3 ditë më parë

  Tru peshj

 • Dennis burimi
  Dennis burimi4 ditë më parë

  Intevju e pamenduar

 • valbona sim
  valbona sim6 ditë më parë

  Kameramani na i mori mendjen shum e luan kameren nje vrejtje e vogel

 • doliio volay
  doliio volay6 ditë më parë

  AKTORẼ I DOBẼT.SHKO NẼ LESHÊ FJALA MAHET.UNE UNE UNE ADIN ADIN ADIN. UNE JASMINES KOM MI QENDRU AFER TAN JETEN MENDO PARA SE ME FOL.

 • tayna
  tayna7 ditë më parë

  Sa mendjemadh ky Andi o zottt.🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • alida flus
  alida flus7 ditë më parë

  Shume palidhje kur po thoni ME JAP , ME TA JAP , DUHET ME JAP , TA JAPA🤣🤣 Po tingllon shume keq, thuni vlla siq duhet me than, ME DHAN , TA DHASH etj

 • Dona Dona
  Dona Dona8 ditë më parë

  Ket fjalin a din a din a din heke se na lodhe

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku io8 ditë më parë

  O ty te gjykofte allahu se ti e ke lane ne feste e ke ike te kengetarja Diona e te kesh turpe e turpi te mbulofte se po te shikon nje publik i gjere qe te ka dhene mbeshtetjen ty djale i pa edukate se kur nuk te pershtatet te pergjigjesh ja fute anglishte ta thote mendja se ve¢ ti din anglishte faje i ka Olsa Muhameti qe ka fute ne program dy djem si ty dhe Atdheun jeni talle shume me vajzat tona e me vjen shume keq per Jasminen qe ajo ty te ka dashte me gjithe zemer dhe ti je tadhur dhe ka pase te drejten e vet te behet xheloze se ti e ke tradhtuar ti kthefte zoti lotet e saje dhe gjynahet ne madhkim ti odio con tutto il cuore maledetto 👎👎👎

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku io8 ditë më parë

  Supertradhtare ke qene dhe ije ti je tadhur me Jasminen dhe turp te keshe ki kujdes se te shikon zoti se Jasmina ty te ka dashte

 • alida flus

  alida flus

  7 ditë më parë

  Adin apo din po mire Jasmina xheloze se kishte arsye po ti qe thu me mu e ka mbyll normal 😅se Jasmina te njeh fetyren e vertet tani nuk besoj se ti hedh syt ma ty

 • miko foin
  miko foin9 ditë më parë

  Vallah bre ma bajat se ti skish, se di qka po tdoket vetja.

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu9 ditë më parë

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 • albana muco
  albana muco9 ditë më parë

  Andi u tregua burrec se nuk flitet ashtu per vajzen qe sa si lepije kembet ne emision.Turp.

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov10 ditë më parë

  Andi mos justifiko kot ok me kto skena thuaj gjera troc ok se po del shummmmm keq si person me ftyra 🤬🤬😡😡

 • stamatis nasis
  stamatis nasis10 ditë më parë

  Sa her e ka permend Andi A e Din..... 👇

 • Erta Middle
  Erta Middle10 ditë më parë

  Ky e duroi dhe boll

 • Erta Middle
  Erta Middle10 ditë më parë

  Jasemina ka probleme me trurin

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  10 ditë më parë

  Shum komente palidhje shqiptart veq kan qef me perqesh shum jon njerzi t'prisht

 • Erta Middle
  Erta Middle10 ditë më parë

  Ky andi shpetoi nga ajo

 • Kaltrina Krasniqi
  Kaltrina Krasniqi10 ditë më parë

  Ani krejt jeta mka shku tu mar me sport thu ti 90 vjet i ka😂😂

 • Alban Krasniqi

  Alban Krasniqi

  9 ditë më parë

  Jo bre😂

 • seiom jvony
  seiom jvony10 ditë më parë

  Andi na shpife po si shprehesh kështu për vajzën e botes, turp për ty. Rolin në teatër perputhen. Turp.

 • Sadete Baba
  Sadete Baba10 ditë më parë

  Andi, more vendimin me te mire qe i shkepute lidhjet me Jasminen Shpresoj qe Jasmina Te kete mesuar nga experienca me ty dhe Te Ili hunden, se I duket vetja absolute në Te gjitha drejtimet

 • Bekim Hyseni
  Bekim Hyseni11 ditë më parë

  Sukses Andit kurse Alaudin Hamiti i deshirojm jete Te lumtur both Qimit me valdrin sahiti kta jon both qima te ri ne kosove

 • Drita Gjoni
  Drita Gjoni11 ditë më parë

  Krejt fajson Jasminen burre koti i shkreti fajson femren per gjitheqka e mjera femer se rrin me kyt fillim me eshte duk djal i mire me kyt interviste e ka ule veten ba mut😜🙈🙈🙈🙈

 • seiom jvony

  seiom jvony

  10 ditë më parë

  Amo shkoni bashk fati nuk i dihet keni qen shpirt binjak qifti me i pershtacem perputhen 👍

 • Drita Gjoni
  Drita Gjoni11 ditë më parë

  Adin apo din po mire Jasmina xheloze se kishte arsye po ti qe thu me mu e ka mbyll normal 😅se Jasmina te njeh fetyren e vertet tani nuk besoj se ti hedh syt ma ty

 • Drita Gjoni
  Drita Gjoni11 ditë më parë

  Basdart djale se Jasmina nuk ishte naive dinte çfar bente po ti beshe sikur je xheloz por ajo e kuptoj se ti nuk je njeri besnik vetem per fame beshe zhurme aty Jasmina Jasmina ter kohen edhe thoshe qe e doshe nje njeri qet don nuk poshtron😉

 • Ona Dona
  Ona Dona11 ditë më parë

  Ty te dhjefshaaa anglishten tane , 2 shqip e 5 anglisht 😡🤚

 • abbsnn cose
  abbsnn cose11 ditë më parë

  Ani Alaudini : e fiksume ajo mas teje xnnxnxnxnxnnx thu se ky ke e bukura ajo bisha 😂😂😂😂😂 Jasmines i vje anash ky sy hapti qe then password ahahhahahahhaahha

 • Prive TV

  Prive TV

  11 ditë më parë

  Jasmina e ka deklaru vete qe ka dale para publikut si e 'fiksuar'. Alaudini vetem po e citon cka ka thene Jasmina.

 • norchie
  norchie11 ditë më parë

  Ti e ke perdor jasminen aty si loje per fame, po don’t worry se te kthehet edhe ty i njejti sen 😉

 • Dallandyshe Mysaj
  Dallandyshe Mysaj11 ditë më parë

  Tani emri jot Andi eshte A din ok

 • ela ela
  ela ela11 ditë më parë

  Na cave BYTHEN ME ANGLISHTE

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  11 ditë më parë

  dinnnnn.

 • Vlera Gashi
  Vlera Gashi12 ditë më parë

  Shum komente palidhje shqiptart veq kan qef me perqesh shum jon njerzi t'prisht

 • Doro Saraj
  Doro Saraj12 ditë më parë

  Andi je shum pa karakter .Ne Emision beje sikur e deshe ngaqe sdoje te dilje i deshtuar dhe nga frika qe ajo mos ikte me djemt e tjer .djal i deshtuar

 • Aaron Kastriot Iseni
  Aaron Kastriot Iseni12 ditë më parë

  Perkthimi i Spanjolishtes qe Andi foli: A pe di , e din, ja jepa, ma japi, njeri, bitter sweet.

 • Luli M.
  Luli M.12 ditë më parë

  Meqe e ke pas shoqe edhe asgjë më tepër,pse e puthje? Shko e puth në buzë mamin tënd edhe motrën siç ke puth Jasminen meqë skeni qenë në lidhje. Mendon se je i zgjuar por je shumë i trash,nuk i hajme ne keto,ti ke dasht vetëm famë

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj12 ditë më parë

  Asmina per mua qe e kam ndjekur esht shum e hidhur e kam etikuar si miushe ...sikur ka lindur ne mbreteri e jo si nje vajz pa bab qe rriten me sakrific mendoj se nuk I intereson andi sepse ajo esht femer me hund dhe nuk I perkulet askujt ndryshe andit I do pasaporten

 • Skam Hiq
  Skam Hiq12 ditë më parë

  A din a din a din o kukuuu a din o zot a din a din a din, o jo bre se dimmmm u qmendaaaaaa😂😂😂😂😂

 • faruk kurbogaj
  faruk kurbogaj12 ditë më parë

  Amo shkoni bashk fati nuk i dihet keni qen shpirt binjak qifti me i pershtacem perputhen 👍

 • Arlind Selita
  Arlind Selita12 ditë më parë

  Vetem shqiptare mos raft ktije se ka me shku jeta dam jo se rob keq po vrk ska si shqipet shife qe kur flasin jo ne amerik ti qosh po fund bots prap vrk po jasmin ska gusto ska qe me pas se nuke eshte kushe di ca o jasmina thyje ore tajj jam brej dibree o voc a do cuc majr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • lets play
  lets play12 ditë më parë

  Ky te koka mashkull fundrrin, ky kur I nonqmoj motrat e veta qka pret nje femer prej ti. Ksi lloj mashkuj fatkeqsisht ka Kosova shum. Femrat shiptare mas pari jan te abuzume prej familiar te vet. Fundrrin I pa respekt

 • Meli Mason
  Meli Mason12 ditë më parë

  A e din, a e din, a e dinnn... Ma fiksoi

 • katerinnaaa hajdari
  katerinnaaa hajdari12 ditë më parë

  ti je ma i mir 10000 her

 • katerinnaaa hajdari
  katerinnaaa hajdari12 ditë më parë

  mir e ki se ajo su bajke me at xhelozi t teprume bajtica e keqe

 • Nora Hida
  Nora Hida12 ditë më parë

  Ti je djal i mire andi pse genjen?

 • flora g.
  flora g.12 ditë më parë

  Edhe diqka A Din sikurse ti Andi qe bane Filma e shfytëzove Jasminen e këpute duke e puthur e ne fund u largove A dinnnnn Haker që te gjith keni qen gënjështar të flliqur aaaaa dinnnnn.

 • flora g.
  flora g.12 ditë më parë

  Shprehja e egzagjëruar e tij a din a din a din a din që e ban mos durues shikim e dëgjimin ne pjeset kur flet ky neper emision.

 • IamNodosa
  IamNodosa12 ditë më parë

  Andi shum Fake 😒👎

 • ardian hoxha
  ardian hoxha12 ditë më parë

  Na keni lodhe per zotin me kta te ftuar .

 • Erjola Goga
  Erjola Goga12 ditë më parë

  A e din a e din a e din

 • It's Cooking Time
  It's Cooking Time12 ditë më parë

  Po si ore sle gje pa thene per Jasminen. Si ske ftyr te njollosesh emrin e nje femre e sidomos qe e ke pas perkrah

 • It's Cooking Time
  It's Cooking Time12 ditë më parë

  Jo jo ke qene aty bashk me antonelen e saren te lokali i atdheut se i kemi pa fotot te gjith aty keni qene Pederast

 • Heini Müller
  Heini Müller12 ditë më parë

  O jasmina eshte larg me intiligjence me ty O kale I qmendur eshte si nata me diten me ty

 • It's Cooking Time
  It's Cooking Time12 ditë më parë

  Ste vjen turp sle gje pa then ne emision si me qene fmi tu padit te mami ske turp

 • It's Cooking Time
  It's Cooking Time12 ditë më parë

  Obobo sa i keq je o andiiii, a ske turp si flet per Jasminen kshtu. Ti i ke krejt fajet mos u mundo me nxjerr veten mir i paftyr

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi12 ditë më parë

  Qysh rren pisi ska turp

 • Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppies12 ditë më parë

  Mos e krahaso Jasminen me taxsistin ...Andi jan si nata me diten...E hume ktu ...

 • pllumb king06
  pllumb king0612 ditë më parë

  khuuu vlla mka lodh a a a din a din a din a din.

 • Its Lui
  Its Lui12 ditë më parë

  Po ju doni femra që ju lëpihen e jo femra që ja u plasin në sy gjërat po ik mos na hap barkun se paske vdek për vëmëndje

 • Its Lui
  Its Lui12 ditë më parë

  E more at që deshe vëmëndjen e tani po hedh balt mbi jasminën

 • V v
  V v12 ditë më parë

  Psikopat narcisist

 • Advanced Mum
  Advanced Mum12 ditë më parë

  Une duke prit qe Jasmina te dal nga poshte tavolines 😂

 • hey hey

  hey hey

  3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Bullduzheri Ks

  Bullduzheri Ks

  9 ditë më parë

  Ose prej Tavanit😁

 • xhessi nika

  xhessi nika

  11 ditë më parë

  Dhe un😂

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.13 ditë më parë

  Andi jeni 1

 • Naser Haxhidema
  Naser Haxhidema13 ditë më parë

  Mutin Ja hanksh bali

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY13 ditë më parë

  Andin Jasmina e bente lolo e sillte si te donte, pastaj ju hapen syt edhe ktij pasi i hyni dhe vetja ne qef

 • David Martin
  David Martin13 ditë më parë

  Alauhudin. Salahudin. Mutlyman i Allahut gjabil

 • David Martin
  David Martin13 ditë më parë

  Aladdin Salahudin Mutlymani i Allahut gjabil

 • RiN S
  RiN S13 ditë më parë

  A din a din a din kshtuu Jasmina Jasmina a din!! te kuptova fare mir Andi 🙈🤣

 • Ishe Nuzi
  Ishe Nuzi13 ditë më parë

  Jasmine ka qene gjithmone fallso . Ti ke qene i vertet !!!

 • Rez G
  Rez G13 ditë më parë

  kameramanit pi duket vetja se asht tu gjiru La Casa De Papel

 • ndj rbk
  ndj rbk13 ditë më parë

  a din, a din, a din, a din .a pe din qysh.a din, a din cka..a din u kon nime.a din, a din u kon najs😂😂😂😂😂😂😂

 • Omer Sadiku
  Omer Sadiku13 ditë më parë

  Vallah bre ma bajat se ti skish, se di qka po tdoket vetja.

 • Festimgghg Nikqi
  Festimgghg Nikqi13 ditë më parë

  Andi artani with adin adin adin left the chat

 • Suard Sude
  Suard Sude13 ditë më parë

  Ky esht fmi kari se po tqi rpt

 • Tuana Love
  Tuana Love13 ditë më parë

  o zot pse duhet te thuash cdo fjale te dyte ne anglisht? nëse dua të shikoj programe në anglisht, e bëj, por kam aktivizuar një kanal shqiptar

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka13 ditë më parë

  Ku u takuan me Jasminen ! Ta basha nje m...t ne show per genjeshtrat

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka13 ditë më parë

  Pse ke genjy qe ke hy ne emision me u perputh dhe tani thuan se ke hy per hajgare ? Selfish👎

 • Femër e zgjuar!
  Femër e zgjuar!13 ditë më parë

  Veq inati kush ja ka. Ma I miri Djal I sincert për ata që ka kry me analizu😉. Hajt tash për qata që shkrrujn keq ju thellë me shpirt e simpatizoni po dihet ashiqare që e xhelozoni 😂

 • Linda Gashi
  Linda Gashi13 ditë më parë

  minuta e 28😅😅😅😅😅😅

 • Kri Kri
  Kri Kri13 ditë më parë

  Kuku sa legen ky Andi 🤯🤯🤯😩😩😩

 • Tatjana Cukari
  Tatjana Cukari13 ditë më parë

  Kujton se je i zgjuar??? Mendohu pak.Sepse thjesht genjen, genjen...Dhe ne shofim...Syt ne ball i kemi.Genjeve Jasminen mendon , vec veten genjeve.Pi prap uje kur ben pyetje ajo.Thjesht djalosh ti sishe gati per te te dashur si te donte Jasmina.Do kerkosh te te shohin sic te shifte ajo... Behu aktor te shkon.. dhe rritu qe te fillosh te kuptosh qe burrat e vertete nuk genjejne.

 • Heini Müller
  Heini Müller13 ditë më parë

  BO KY tip te ban ta thyshe TV 🤦🏾‍♂️ Gorille Mensch 🤑

 • Kei Kei
  Kei Kei13 ditë më parë

  Andi ,gjithe kohes ,e din e din edin edin ,na mbiu ne koke kjo shprehje pa lidhje .Perdor aparencen per te luajtur me gocat ,mbivlerso veten gjith kohes i pa vendosur ,i duket vetja don Zhuan .

 • Heini Müller
  Heini Müller13 ditë më parë

  Jane me pak orator Jane shume te Trashe me njeqind Ftyra te pa bese me pak fjale Bastarda

 • Heini Müller
  Heini Müller13 ditë më parë

  Ti je Gomar MO sdin te flasesh dy fjale Tutkund 🤑

 • Klevisa Kuçaj
  Klevisa Kuçaj13 ditë më parë

  E nxori dy ftyren Andi haha

 • Lola Lola
  Lola Lola13 ditë më parë

  Po ike o andi ste erdhi rende u talle me jasiminen jasimina vertet te donte

 • Trendafil I kuq
  Trendafil I kuq13 ditë më parë

  ANDI PER SPANJISHTE JE ZERO 😂

 • Sadete Gashi

  Sadete Gashi

  8 ditë më parë

  Po andi shqip spo din me fol mire e le ma spanjollisht

 • DP
  DP13 ditë më parë

  Adin adin adin ..........

 • Lani U
  Lani U13 ditë më parë

  Ardhja e Jasmines krejt e planifikume, show hesapi me marr klikime. Ku pe dinte ajo se kur ka Andi intervjun. Hec vella se spo duroheni me keta rena e keta show, hala spe kuptoj pse jeni te hamshem pse u jepet vemendje cka bot ne ate emisjon.

 • Nanii Shkupi
  Nanii Shkupi13 ditë më parë

  Ooo ne Amerik e perdorim shum you know, you know. Per at edhe Andit I ka met a din, a din

 • Nanii Shkupi

  Nanii Shkupi

  13 ditë më parë

  @144 ato jan qe e perdorin ma shum po ka edhe tjer

 • 144

  144

  13 ditë më parë

  Afro amerikant e perdorni shume you know, you know.

 • L S
  L S13 ditë më parë

  Burracak, kalama , karabush.☹️☹️😤

 • Fitore F
  Fitore F13 ditë më parë

  Andi met vertet meriton emrin ta kesh Durim sepse nje femer si Jasmina vetem Ti e durove askush tjeter me at karakter qe ka jasmina. Ti ose je budall ose i mbush hundet para se del para kamerave se ska shans qe paske akoma kontakt me Jasminen!! A ke krenarine burrit ti vlla? Pas atij trajjtimi qe te beri ajo dhe pas gjith atyre ofendimeve ti paske akoma kontakt🤭 bente si xheloze nderkoh u ledhatua me gjitj djemt ti rrije duke e pritur😂 u really deserve the Name : Durim

 • L Gashi
  L Gashi14 ditë më parë

  Jo bre spe di spjegoma pak

 • samuel lolol
  samuel lolol14 ditë më parë

  A din a din a din.A pe din a pe din.Nime nime😁😁😁Mos i përdor këto o Andi se sjan në fjalor.Dhe dukesh sikur i vockël🙄

 • G. A.
  G. A.14 ditë më parë

  Ajde mos rrej se edhe ti si Atdheu... se na kosovaret prap kena qef me marr femer edhe per shtepi.. trego qafen kush ta thithi qe kishe po shitetsh i pa fajshem

 • Enver Maqedonci
  Enver Maqedonci14 ditë më parë

  2348 here fjalen"a e din"😜😜

 • Tomy Hilfiger
  Tomy Hilfiger14 ditë më parë

  Njeri shum Kot je

 • Mirela Lela
  Mirela Lela14 ditë më parë

  Pershendetje jam e Shqiperis dhe i ndjek emisjonet tuaja ne ALthe ngaq jetoj jasht...do ju lutesha qe ai qe drejton camren mos ta levizi shume se na beri tensjonin 😏respekte per emisjonin ju uroj suksese, dhe nje vrejtje mos u ofendoni por shqiptojini pak me mire fjalet shqip jo gjysma gjysma se gjuha shqipe eshte me e bukura ne bote 💎dhe ti o Andi hiqe ate fjale a e din a e din se ka plot fjale te tjera shqipja 🇦🇱🇦🇱💎🇦🇱🖐

Faqja Tjeter