Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri 2022

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Producent Exekutive :Shpetim Desku
Orkestrimi : Drinor Zymberi


1. Moj e mira breg n’atë koder
2. Je si rrush je si llokum
3. O na kanë thanë
4. Dridhe qiko
5. S’ish ba nami -Origjinali Remzie Osmani
6. Zemer (origjinali Bertan Asllani)
7. I thuj ti nanës tane : Teksti ( Arsim Bunjaku)
8. Qysh e don shoqnia
9. Mezi pres me ja thanë nanës (origjinali Irkenc Hyka)
10. Oj lulije
11. Oj dora me kanë
12. Karajfil i vogël
13. Fustani mi kuklla ( Origjinali Sinan Hoxha)

Komente: 374

 • TinkyWinky05
  TinkyWinky059 orë më parë

  Sinani i thot Yllkes boll e mir po pak e vogel, po yllka ma e madhe se Sinani haha

 • Faton Maliqi
  Faton Maliqi10 orë më parë

  Shum bukur 2022

 • Kozeta Berisha
  Kozeta Berisha15 orë më parë

  DY YJE SHQIIPTARIE....KU KA ME BUKUR🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑.. e kemi enderruar kete dite. Mbaresi shqiptareve kudo qofshin!

 • Miranda Shurbi
  Miranda Shurbi15 orë më parë

  O ju lumte goja te dy jeni shum te mire

 • Zija Hoxha
  Zija Hoxha19 orë më parë

  Ju jeni 2 yje qe e ndriconi Kosoven dhe Shqiperin

 • A S
  A S20 orë më parë

  E kjo yllka shum provokuse mjer burri Oj yllka mus harro je Ba nan

 • A S
  A S20 orë më parë

  O budalla me grue tane mi knu kit kang po parja qa nuk bon ju hupi ftyren

 • Minushe Zacaj
  Minushe ZacajDitë më parë

  BRAVOOOOO

 • Luljeta Dibra
  Luljeta DibraDitë më parë

  Ju këndoft zemra Yllka dhe ty Sinan. Na kënaqët!!!!

 • ustallaret lodra curle
  ustallaret lodra curleDitë më parë

  💅👄💋💛💚👍👠👒👜👢👑⌚🐺👍👈👆ju vleni hec perpara bravokush kendon me S Hoxhen fiton para eoro dollar

 • Rekaliu Rashit
  Rekaliu RashitDitë më parë

  per ner jeni tu fleit nuk esht asnje kenge e re veq tu perserite qdo vite

 • Lirjana Kuzhilla
  Lirjana Kuzhilla2 ditë më parë

  Shume bukur na kenaqet!

 • Rudina Musai
  Rudina Musai2 ditë më parë

  Ju pershendes me kenge sa me te bukura yjet e shqipes ton .

 • Rudina Musai
  Rudina Musai2 ditë më parë

  Shum kenge e bukur Suksese te metejshme ju lumte goja te dyve ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🍓🌷🌷🌷🌷🍓🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Agron Xhelali
  Agron Xhelali2 ditë më parë

  NORGA: Është kënaqësi të dëgjosh këngët tuaja. Një kombinim i bukur! 🇦🇱💞👏👏💥

 • Fortunto Dauti
  Fortunto Dauti2 ditë më parë

  Shum e bukur kenga, mbite gjitha shum professionale Bravi qe te dy kengetaret professionist, nuk shikoj asgje te keqe kur punojne ne fushen e tyre muzikore.. Bravooooooo gjiganti yne Sinan hoxha ❤️❤️❤️❤️

 • Mazllom Pula

  Mazllom Pula

  20 orë më parë

  F c

 • Zamira Hasa
  Zamira Hasa2 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • Fabri Gasan
  Fabri Gasan3 ditë më parë

  Rispetto le tradizioni musicali di questo paese , ma questi due pagliacci vestiti da circo con quella illuminazione stanno sotterrando la cultura musicale del loro paese ! Ne saranno consapevoli? 🙈🛢

 • Daniela Ela
  Daniela Ela3 ditë më parë

  Super ze te dy rrespekte

 • Ismail Llapi
  Ismail Llapi3 ditë më parë

  Jeni bta na kenaqet o shipe rroft kombi shiptar jemi metemiret

 • Ismail Llapi
  Ismail Llapi3 ditë më parë

  Yjet e kenges shiptare

 • Ismail Llapi
  Ismail Llapi3 ditë më parë

  ISMAIL LLAPI

 • Irena Sadiku
  Irena Sadiku3 ditë më parë

  Nje nga duetet me te arrira.Te dy teper te pershtatshem per njeri-tjetrin profesionalisht.

 • Ervin Kadiu
  Ervin Kadiu3 ditë më parë

  Yllka kuqi you are soo beautiful girl soo suit girl

 • Ervin Kadiu
  Ervin Kadiu3 ditë më parë

  Very nice soo beautiful music

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe3 ditë më parë

  Pisllaqe kjo yllka ben qdo her

 • Alesia 98
  Alesia 983 ditë më parë

  kinse po kendojme dhe u knaqn tu bisedu e komplimentu njani tjetrin..:) he se shaka bona hahaha

 • Lena Gjolaj
  Lena Gjolaj4 ditë më parë

  Zoti ju lumt gojen Lumet Nanat ci u kan Lind 🙏🙏🙏🇦🇱

 • Feride Osmanaj
  Feride Osmanaj4 ditë më parë

  Dy kengetar te mrekullueshem,nje duet fantastik ⭐⭐ju lumt goja e zeri se na kenaqet!

 • Florije Baruti
  Florije Baruti4 ditë më parë

  Goja ju lumt dyve na shkrit

 • Mine Xhika
  Mine Xhika4 ditë më parë

  Bashkepunim shume i mire Mos shkruani budalliqe

 • ustallaret lodra curle
  ustallaret lodra curle4 ditë më parë

  kercen bukur👍dhe kendon bukur o Sinon jenjesh per muzik☝🎤🎵🎶🍸🍺👈👆

 • Resmije Fejzullahu
  Resmije Fejzullahu4 ditë më parë

  valla po shkojn shum si qifttt

 • hen ko
  hen ko4 ditë më parë

  Shkelqeni me atmosferen tuaj bravi

 • Vjollca Krasniqi
  Vjollca Krasniqi4 ditë më parë

  Sinan je ylli kenges shqipetare bravoooo dirti me i bukur na kenaqet ju kendofte zemra gjithe jeten thuaj

 • Alma Shehi
  Alma Shehi5 ditë më parë

  Bravo

 • NIK LUMAJ
  NIK LUMAJ5 ditë më parë

  Complimenti ju lumt goja shum bukur nje duetto perfetto

 • niduoe stre
  niduoe stre5 ditë më parë

  Ju lumte goja bravo sinan e yllka 👏👏👏

 • hen ko

  hen ko

  4 ditë më parë

  Te lumte goja Sinan bravo Yllka ini nje duet i shkelqyer👏👏👏👏👏👏

 • Fexherije Cakiqi
  Fexherije Cakiqi5 ditë më parë

  Krenaria e shqiptaris Sinan dhe yllka ,jeni dy kengetar te shkelqyer kenga ma e mir e vitit 2021 respekt 🇦🇱🇽🇰

 • Ismail Prrini

  Ismail Prrini

  2 ditë më parë

  @Cassie 00p

 • Adrina Drina

  Adrina Drina

  2 ditë më parë

  Krenaria e shqiptaris Sinan she yllka Jeni dy kengetar te shkelqyer kenga ma e mir e vitit 2021 respekt

 • Cassie

  Cassie

  3 ditë më parë

  Nje nga duetet me te arrira.Te dy teper te pershtatshem per njeri-tjetrin profesionalisht.

 • Jetmira Ceraj
  Jetmira Ceraj5 ditë më parë

  Ma te miret e vitit .Ju knofte zemra yjeeeeeee

 • Al Beshure
  Al Beshure5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • niduoe stre

  niduoe stre

  5 ditë më parë

  慢燉的野菜和肉類,在食品``

 • Fatbardha Bajrami
  Fatbardha Bajrami5 ditë më parë

  Kenge super bravissimi ju pershended❤️❤️👏👏

 • Anastasia Hupi
  Anastasia Hupi5 ditë më parë

  Ju lumt goja super

 • Soni Lukaroska
  Soni Lukaroska5 ditë më parë

  Super jeni te dy yje jeni🌟🌟🌟

 • TheIlgiustiziere
  TheIlgiustiziere5 ditë më parë

  Complimenti te lumte goja e keni zerin si flori

 • Mimoza Dervishi
  Mimoza Dervishi5 ditë më parë

  Kane secili familjen e vet ,dhe mos i hapni rruge injorances ,por vleresoni kenget aq te bukura ,dhe mos u merni me supozime .

 • Mimoza Dervishi
  Mimoza Dervishi5 ditë më parë

  Super duet .Shkelqejne te dy .Fantazite e njerezve nuk kane fund, e kane pune thashethemin .Kendojne te dy me pasion,dhe Yllka eshte gjithmone kaq energjike ne cdo kenge ,dhe me cdo kengetar.Kane

 • Aishe Dorzi
  Aishe Dorzi6 ditë më parë

  Endrra eshte ylle dhe sinani kurre se trathton yllka eshte zonje e vertet

 • Jeta Gjergji

  Jeta Gjergji

  4 ditë më parë

  Ma se e vertete kjo.cfare fitojn aman qe shpifin

 • Elbas Ani

  Elbas Ani

  4 ditë më parë

  Duhet mepas shumm kujdes se SINANI ika dy fmi...se kto kengetaret jan si qulli pa kryp kurr sju dihet ktyne se qa bajn...?

 • latife lamaj
  latife lamaj6 ditë më parë

  Si dy ylla ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Sadri Gjakova Official
  Sadri Gjakova Official6 ditë më parë

  Super👍

 • Fiqiret Seferi
  Fiqiret Seferi6 ditë më parë

  Dueti më i bukur deri tani.

 • Ilia Kocollari
  Ilia Kocollari6 ditë më parë

  Te lumte goja Sinan bravo Yllka ini nje duet i shkelqyer👏👏👏👏👏👏

 • Lamprini Bilbilushi
  Lamprini Bilbilushi6 ditë më parë

  Bravo ju qofte ..

 • vojsava dervishi
  vojsava dervishi6 ditë më parë

  Une nuk shof naj gja me shum se dy artiste te kulturuar

 • ALICE yens💋
  ALICE yens💋6 ditë më parë

  👇-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------👇-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------CLICK HERE------------------------------------------------------👇-------------------------------------------- FB.SV/GIRLSX 🔥 THREE IN ONE L...❤❤❤... ALthe: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. ALthe: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

 • Cassie
  Cassie6 ditë më parë

  Shkelqeni me atmosferen tuaj bravi

 • Rtyu Dfgh

  Rtyu Dfgh

  5 ditë më parë

  Shum bukur kenga ju prsh adelajda nga greqia athine super sinan

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grande6 ditë më parë

 • Mereme Martini
  Mereme Martini7 ditë më parë

  M Lum Shqipria qe u ka 👏👏👏👏👏👏👏

 • Joanna
  Joanna7 ditë më parë

  Bravo 🇦🇱

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos7 ditë më parë

  Andra se ka pa sinanin me kendu me femra te bukra si yllka e ka pa me femra nga nji meter dhe si ka ardh ndoshta mir .

 • Cassie

  Cassie

  6 ditë më parë

  💖💖👍

 • Nehat Kuqi
  Nehat Kuqi7 ditë më parë

  Ju lumt bashkepunim perfekt i madhë je Sinan Hoxha e paske kall krejt 👏👏

 • Hafis Hamza
  Hafis Hamza7 ditë më parë

  Bravo 🇦🇱

 • Vjollca Farruku
  Vjollca Farruku7 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjith jeten nje bravoooooo e madheeeeeeed jeni te shkelqyer🇦🇱👏👏👏👏👏

 • Fete Shiba

  Fete Shiba

  3 ditë më parë

  Sinan nje minje lira jan Pak 😂

 • Joanna

  Joanna

  7 ditë më parë

  Prsh.....ju lutem na ndihmo me shperndarjen e nje kenge Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit

 • Florinda Toma
  Florinda Toma7 ditë më parë

  Te kendofte zemra o Sinan,lum nena qe te ka lind e lum Andrra qe te ka e lum femit per kete baba

 • Cassie

  Cassie

  6 ditë më parë

  Ju lumt goja

 • astrit osmani
  astrit osmani7 ditë më parë

  Super keng Sinan Hoxha Yllka Kuqi Suksese🎤🎤👏👏👏

 • Kledon Paqarizi

  Kledon Paqarizi

  2 ditë më parë

  @Cassie f

 • Cassie

  Cassie

  6 ditë më parë

  E mir eshte yllka por ka dit me ke me bashkepunu. Me me te mir in e muzikes popullore Me Sinan Hoxhen

 • Gezim Koka
  Gezim Koka7 ditë më parë

  Ju lumte👋👋

 • DKR BEATS
  DKR BEATS7 ditë më parë

  OH SINAN MOS PREK MORE XHDO NOTE 😅🤪

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide7 ditë më parë

  Ju-lumtë! ⭐️⭐️

 • ela ela
  ela ela7 ditë më parë

  KJO YLLKA SME PELQEN IC SI XHIRAF E LU QAFEN🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉KA VESH BREK KJO SE I DUKET PARA NJE PLLAKE E ZEZE 🦍🦍🦍😂😂😂🤗🤗

 • ela ela
  ela ela7 ditë më parë

  Sinani KING PO SE BESOJ QE E KA TRADHTUAR ANDREN SE AJO ESHTE YIIIIIIIIIIIIIII

 • samuel lolol
  samuel lolol8 ditë më parë

  E lexova në njē portal që Andrra Destani paska xhelozu për Sinanin në këtë bashkëpunim gjëja se qenkan ofruar mjaft këta dy në këngë.Portal i shpifur mos gënjeni sepse këtu stë lë hapsirë për të xhelozuar.🤮Kënga shumë e bukur.

 • Mondi kaloti

  Mondi kaloti

  5 ditë më parë

  Po ketu xhelozi

 • Ajete Mazrekaj
  Ajete Mazrekaj8 ditë më parë

  Dueti me i bukuri dei me tani 2 artist te mrekullushme me vlera te pastra Shiptare

 • hava hazizi

  hava hazizi

  Ditë më parë

  @Charming nowhere to hide Lz zi OcAl aman z va z sa o

 • Greta bj

  Greta bj

  Ditë më parë

  Bravo ju kendofte zemra super kenge e bukur suksese o yje💖💖

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  7 ditë më parë

  Yllka je per Mamut Feratin se sinani e ka yll Andren

 • Violeta Lleshaj
  Violeta Lleshaj8 ditë më parë

  💖💖👍

 • Etmir xhorreta.
  Etmir xhorreta.8 ditë më parë

  Mary'Christmas to you to.lol...

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim Shabani8 ditë më parë

  Prsh.....ju lutem na ndihmo me shperndarjen e nje kenge Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit

 • Roland & Dior
  Roland & Dior8 ditë më parë

  Andrra is watching... Andrra left the chat

 • ustallaret lodra curle
  ustallaret lodra curle8 ditë më parë

  o Sinano je boso👍☝👍☝ti je per dasem o miko hallall🍺🌷🍓🍆🌴🍒🍒🍐🍐🍈🍈🍉🍉🍉🌹🌹🍦🍦🍦 👈👆

 • ustallaret lodra curle

  ustallaret lodra curle

  5 ditë më parë

  💚💛💜👍☝☝👒👠👜🍒👈

 • beqiribella _101
  beqiribella _1018 ditë më parë

  opaaaa 😍😍

 • Danjel
  Danjel8 ditë më parë

  sa bukur Kendon mer sinan

 • Drita Lici
  Drita Lici8 ditë më parë

  NJE BASHKUPUNIM I PERKRYER!! JU LUMT GOJA SE NA KENAQET 👏👏👏

 • Adem Bytyqi

  Adem Bytyqi

  5 ditë më parë

  @Bashkim Ferati hi

 • Bashkim Ferati

  Bashkim Ferati

  6 ditë më parë

  Sinan hoxha zoti shendet shume bukur 💙💖🇦🇱🇦🇱

 • Xhemile Tota
  Xhemile Tota8 ditë më parë

  Per disa muzikant edhe gjaku rjedh ne dejet e pentegramit Muzikor suksese Muzika e gjitha kohrave bashk se me e bukur dhe tradicionale behet.💥

 • Mervete Renner
  Mervete Renner8 ditë më parë

  Yllkka 🍀💞🌹 sinani🍀💞🌹

 • Marte Shytaj
  Marte Shytaj9 ditë më parë

  Shume bukur. Komplimente te dyve🌟🌟

 • A.M
  A.M9 ditë më parë

  Mfal po pse ishte ba xheloze andrra per kte kng?

 • Vasane HD
  Vasane HD9 ditë më parë

  Yllka je per Mamut Feratin se sinani e ka yll Andren

 • klinton bekaj
  klinton bekaj9 ditë më parë

  🕊🕊🕊):🖐Kosov Shqipni=1 SHQIPTARI❤♥❤

 • Zamira Kelmendi
  Zamira Kelmendi9 ditë më parë

  Dueti i vitit ,shum i perkryer ja kane kalu te gjith dueteve bashkepunim i perkryer

 • Martine Marku
  Martine Marku9 ditë më parë

  JU KËNDOFTË ZEMRA GJITHMONË. JENI TË MREKULLUESHËM TË DY .JU RUAJTË ZOTI. JU UROJ TË GJITHA TË MIRAT E BOTËS. JU PËRSHËNDES NGA ITALIA.

 • Ari London
  Ari London9 ditë më parë

  Sikur po i shprehin dashnin vetem njeri tjetrit hahaa

 • mllop aeet
  mllop aeet9 ditë më parë

  Ju lumte goja bravo sinan e yllka 👏👏👏

 • Artur Halili

  Artur Halili

  4 ditë më parë

  Yes

 • Agim Ajdini
  Agim Ajdini9 ditë më parë

  Shum mir po mos ndegboni qka flet bota nje kang qe e kendon nazmije hoxha bota zun e flasin keq per ne te dyt juve dyve ju kendoft zemra shum mir ju prsh

 • Agim Ajdini

  Agim Ajdini

  9 ditë më parë

  Pukni dushmane poz

 • Agim Ajdini

  Agim Ajdini

  9 ditë më parë

  Mashalah mir shum

 • Valentina Vuksani
  Valentina Vuksani9 ditë më parë

  Shkelqeni me atmosferen tuaj bravi

 • Flanxa Reci
  Flanxa Reci9 ditë më parë

  Ju lumt goja

 • Resmije Fejzullahu
  Resmije Fejzullahu9 ditë më parë

  Kng22

 • Haziz Lika
  Haziz Lika9 ditë më parë

  shum bukur ju pershendes

 • jonida kodra
  jonida kodra9 ditë më parë

  Bravooo qe te dy ju lumt goja👏👏👏👏

 • jonida kodra
  jonida kodra9 ditë më parë

  Po do ta gjejn gjithmon dicka portalet qe te shkrujn kot nuk u intereson shum se ke lendojn vetem.dun klikimet 😡😡😡

 • Leonard Kadiu
  Leonard Kadiu9 ditë më parë

  Si rrush po qenka tu te nda me andrten

 • Flora Mitro
  Flora Mitro9 ditë më parë

  Un shoh art te bukur 👌

 • Cassie

  Cassie

  3 ditë më parë

  Dueti më i bukur deri tani.

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos9 ditë më parë

  Qyqja moj andra gjith kjo yllk si llokum po ta paska qejf sinonin ty ...shif noj pun tjeter yllka eshte super femer .🍄🍄🍄🍄🍄

Faqja Tjeter