Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy & Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Komente

 • Tayna Noizy ❤️
  Tayna Noizy ❤️22 orë më parë

  Eyo Gitii, Noizyy (Another one) Ref: Noizy Ti Ti je ma e mira Ti Ti Falma ❤️ Ti Ti Pse s'ma jep nje shanc Ti Ti? o na na Ti Ti nashta jo nuk din ti Une te du pse nuk rrin Ti? Falma vec nje nate Ti Ti o na na... Dite e nate n'mendjen time ti je... O sa te dua une ty💋iden se ke🙄 Ti pe don 🌍 si une sun gjen o na na na ❤️ ime vec per ty po knon! O ole, Teket e tua Ole Nuk jam une ai qe po thu ti Se te dua nuk kom faj aj aj O ole, Teket e tua Ole Nuk jam une ai qe po thu ti Se te dua nuk kom faj aj aj Ref: Elgit Doda Ooo Ti Ti, je ma e mira Ti Ti Falma ❤️ Ti Ti Pse s'ma jep nje shanc Ti Ti? o na na.. Ti Ti, nashta jo nuk din tiii.. Une te du pse nuk rrin Ti? Falma vec nje nate 🌃Ti Ti o na na. Pse nuk rrin edhe pak pse nuk rrin ti? Tani e kpt pse mas teje vij (mhm) Buza💋bkr😁🤗syni👁️‍🗨️syni👁️bkr Me t'pas e me t'bo t'lumtur Edhe etjen 💧 me ty do ta shuj une (ye) o nuk edi nuk edi O ya ya o ya ya ya Jepma vetem 1💋 ti falma.. O ya ya o ya ya ❤️ time me ty do ta ndaja 💔.. 2X Ref: Noizy Ti Ti je ma e mira Ti Ti Falma ❤️ Ti Ti Pse s'ma jep nje shanc Ti Ti o na na Ti Ti nashta jo nuk din ti Une te du💋pse nuk rrin ti? Falma vec nj nate🌃 Ti Ti o na na❤️❤️

 • Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  17 orë më parë

  @Noizy fan OTR 👌❤ thnx👑👑

 • Noizy fan OTR 👌❤

  Noizy fan OTR 👌❤

  18 orë më parë

  je ma mira ti ti ❤😘😇💕

 • popika
  popikaDitë më parë

  Bravo bă

 • Djomus Gamer
  Djomus Gamer6 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

 • carmine picariello
  carmine picariello8 ditë më parë

  Beach bar AMALFI DURRES🤣♥️✌🏼

 • carmine picariello
  carmine picariello8 ditë më parë

  🤣🤣♥️✌🏼

 • Jani Saraseli
  Jani Saraseli9 ditë më parë

  Fzhxhdhhshzd dhxbtdht

 • arlind xhafaj
  arlind xhafaj10 ditë më parë

  super brv noyzi dhe elgit doda

 • ViPer
  ViPer12 ditë më parë

  Do I get copyright if I put this music in one of my videos?

 • Форс мажор
  Форс мажор13 ditë më parë

  are!!!

 • Форс мажор
  Форс мажор13 ditë më parë

  )))devren

 • blade over
  blade over15 ditë më parë

  Otr for real pussys

 • blade over
  blade over15 ditë më parë

  Otr for real !!!

 • Nikola Dino
  Nikola Dino15 ditë më parë

  ❤😍😊

 • blade over
  blade over16 ditë më parë

  Otr for real..stresi is 🐔

 • Besa Mustafaj
  Besa Mustafaj16 ditë më parë

  JE NUMERO UNO 💪NOY

 • Jessica Carr
  Jessica Carr17 ditë më parë

  😍titi

 • Denis Denis
  Denis Denis18 ditë më parë

  Shum super dhe e bukur love love!!!

 • No Space For Sadness
  No Space For Sadness18 ditë më parë

  😂😂😂Hë se ngelëm duke i kenduar kurvave😂😂😂nisi epoka e petritit

 • No Space For Sadness
  No Space For Sadness18 ditë më parë

  Petriti eshte me e mira😂😂😂😂

 • Anita Géczy
  Anita Géczy21 ditë më parë

  Love from Hungary 💖

 • Amelja Brahimi
  Amelja Brahimi21 ditë më parë

  Sa like meriton kjo keng

 • Analyrics
  Analyrics21 ditë më parë

  💝💝💝🧡🧡🧡🤪🤪🤞🤞🤞🤞🤞🤞❤️❤️❤️✨✨😘😘❣️❣️❣️❣️❣️🙂🤞🏵️👑🌹👑👑👑👑👑👑👑👑🤗🤗🤗🤗🤗🧡🧡🧡🤣🤣🤣🧡🤣🤣

 • Alma Gjoni
  Alma Gjoni21 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Rigers
  Rigers22 ditë më parë

  Go for 100k like 💥

 • ALBA PEPA
  ALBA PEPA25 ditë më parë

  Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti - Lyrics Ti ti Je ma e mira Ti ti Falma zemrën Ti ti Pse s'ma jep nji shanc Ti ti Ti ti Ndoshta jo nuk din ti ti Un të du pse nuk rri rri Falma veç nji nat Ti ti Dit e nat N'mendjen time ti je Oh sa të du un ty Iden se ke Ti në ton botën si un som gjen Hu na na na Se zemra ime veç për ty po rreh Uli tekat e tua Uli Nuk jam un ai që po thu ti Se të dua nuk kam faj Uli Tekat e tua Uli Nuk jam un ai që po thu ti Se të dua nuk kam faj Ti ti Je ma e mira Ti ti Falma zemrën Ti ti Pse s'ma jep nji shanc Ti ti Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Un të du pse nuk rri rri Falma veç nji nat Ti ti Pse nuk rri edhe pak edhe pak Pse nuk rri ti Tani e kuptoj pse pas teje vi Buza bukur Syni syni bukur Me t'pas afër E me t'bo t'lumtur Edhe etjen me ty do ta shuj un A nuk e di Nuk e di Ti ti Jepma vetëm Një puthje tu falma Zemrën time me ty do ta ndaja Jepma vetëm Një puthje ti falma Zemrën time me ty do ta ndaja Ti ti Je ma e mira Ti ti Falma zemrën Ti ti Pse s'ma jep nji shanc Ti ti Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Un të du pse nuk rri rri Falma veç nji nat Ti ti Ti ti Je ma e mira Ti ti Falma zemrën Ti ti Pse s'ma jep nji shanc Ti ti Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Un të du pse nuk rri rri Falma veç nji nat Ti ti

 • Erand. fakioli.
  Erand. fakioli.29 ditë më parë

  good song guys GOOD JOB 😛😛

 • Noizy fan OTR 👌❤
  Noizy fan OTR 👌❤Muaj më parë

  12M shikime per dy muaj 😊🔥👌👏

 • Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  17 orë më parë

  @Noizy fan OTR 👌❤ loqk👑👑👑

 • Noizy fan OTR 👌❤

  Noizy fan OTR 👌❤

  18 orë më parë

  @Tayna Noizy ❤️ patjeter ❤

 • Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  18 orë më parë

  @Noizy fan OTR 👌❤ lovd you too

 • Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  18 orë më parë

  ❤️❤️❤️❤️Me komento ne cdo koment👑👑👑👑👑@Noizy fan OTR 👌❤

 • Noizy fan OTR 👌❤

  Noizy fan OTR 👌❤

  21 orë më parë

  @Tayna Noizy ❤️ My friend love u ❤😊

 • VZ 76
  VZ 76Muaj më parë

  2021 ti ti...

 • Eri Sheqeri
  Eri SheqeriMuaj më parë

  Super keng 👑

 • Nazmi Selimi
  Nazmi SelimiMuaj më parë

  Flm shum vllaqkooo pse nuk po rin ti😺😺

 • Vin Tirona
  Vin TironaMuaj më parë

  Bish👍👍

 • megi ishja
  megi ishjaMuaj më parë

  Shume muzike e bukur

 • Shpendi Tosku
  Shpendi ToskuMuaj më parë

  1o

 • Zef Markovic
  Zef MarkovicMuaj më parë

  Oroscopo leone dal

 • Dani Nako
  Dani NakoMuaj më parë

  My brother from another mother, love your car... nk jam un ai ca po thu ti...vertet e durove me msha ai mu ?? Un kurr kupton ti!!

 • Romeo Budica
  Romeo BudicaMuaj më parë

  Love from Romania

 • Alessandra 23
  Alessandra 23Muaj më parë

  I'm from Romania and I love so much this song 🇷🇴💓🇦🇱

 • Denald Hajdarasi
  Denald HajdarasiMuaj më parë

  Jkkkooo

 • Malka Tafil
  Malka TafilMuaj më parë

  Super keng bravo

 • OHM-968692
  OHM-968692Muaj më parë

  LMAO IT'S NIGERIAN MUSIC 😂🇳🇬🇬🇭🔥

 • Alexandra Roman
  Alexandra RomanMuaj më parë

  Love from italy❤️😎

 • Shpresa Baci
  Shpresa BaciMuaj më parë

  Bravi bello

 • Adel Adelo
  Adel AdeloMuaj më parë

  Ich bin ein algeria,Ich liebe Albaner von meinem ganzen Herzen

 • Amarildo brami
  Amarildo bramiMuaj më parë

  no izi

 • 1124 2114
  1124 2114Muaj më parë

  11M❤👑

 • Irena Cani
  Irena CaniMuaj më parë

  👍👍

 • THE BABY GUGINETS 😗😊
  THE BABY GUGINETS 😗😊Muaj më parë

  Noizy bane ni cang me kida

 • OTR
  OTRMuaj më parë

  Ke len te gith kengtaret mrapa je i pari

 • Leigh-Anne Pinnok
  Leigh-Anne PinnokMuaj më parë

  Je I mbrekullueshem. Bej nje bashkepunim me Alban Skenderaj dhe Eglit Doden

 • Lumnije Abdyli
  Lumnije AbdyliMuaj më parë

  Du bist dummm

 • Eljo Beshiri
  Eljo BeshiriMuaj më parë

  Ti je me i miri noizy👑👑👑👑

 • Klevi K
  Klevi KMuaj më parë

  noizy you are the best

 • Hattab Khaled
  Hattab KhaledMuaj më parë

  أغنية جميلة جدا اخوكم من الشقيقة الجزائر 💪🇩🇿

 • Jorida Katro
  Jorida KatroMuaj më parë

  Kjo kenge esht super,super

 • 1124 2114
  1124 2114Muaj më parë

  💯👑

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312Muaj më parë

  NOIZY NUMBER ONE 👑

 • Orgito Karaj
  Orgito KarajMuaj më parë

  ASTRITI Left the chat 😂

 • beli leli
  beli leliMuaj më parë

  spr

 • Doodle Jack Off
  Doodle Jack OffMuaj më parë

  2:30 ..Noizy recognizing a BABASTARS member...😦 😂

 • Illyrian
  IllyrianMuaj më parë

  Summer banger

 • Vicky_Roblox12
  Vicky_Roblox12Muaj më parë

  Kenga me e bukur e kesaj vere🥰🥰

 • Muca Entela
  Muca EntelaMuaj më parë

  Super 🇦🇱🇦🇱

 • Blerina Balliu
  Blerina BalliuMuaj më parë

  Bravo 👏

 • Ardi Hoxha
  Ardi HoxhaMuaj më parë

  Puupu

 • Bor Bor
  Bor BorMuaj më parë

  Pandeli Rajku eshte akoma me imire dhe borina .2021...2019

 • TAYNA & NOIZY❤
  TAYNA & NOIZY❤Muaj më parë

  Like kush e din permendsh textin?

 • Angjo Angjo
  Angjo AngjoMuaj më parë

  O nojzi qi ropt do xhonit

 • IndividNe Habitat
  IndividNe HabitatMuaj më parë

  Shume konfuz je plak, I thua sa te dua e me vone I thua ma fal nje nate ( me oak fjale hajd me te heq nje maje)

 • TAYNA & NOIZY❤
  TAYNA & NOIZY❤Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Blerina Olldashi
  Blerina Olldashi2 muaj më parë

  Mendova qe e kendonte Stine😬

 • vasilika Marashi
  vasilika Marashi2 muaj më parë

  Jam otr

 • MM4
  MM42 muaj më parë

  Hiti ma i bukur i vers ne 2021😍🥵

 • Vjollca Koni
  Vjollca Koni2 muaj më parë

  Faleminderit Noizy dhe Elgit doda jo për shoku por burr

 • Albana Demaj
  Albana Demaj2 muaj më parë

  Ky Elgiti t'a heq trurin si kendon

 • YNWA AIY
  YNWA AIY2 muaj më parë

  Anyone knows where was this video taken? Simply BEAUTIFUL 🦋

 • 1124 2114
  1124 21142 muaj më parë

  10milion👑❤

 • Tana Tana
  Tana Tana2 muaj më parë

  Super kenge bravo cuna jeni me te miret

 • Mira Koci
  Mira Koci2 muaj më parë

  💥💥💥💥💥

 • TAYNA & NOIZY❤
  TAYNA & NOIZY❤2 muaj më parë

  10M views. You are KING OF ALBANIA💜💜💜💜

 • Valent Koci
  Valent Koci2 muaj më parë

  Kenga me e bukur e te gjitha viteve nuk ka per te vdekur kurr TITI TITI PER SEMPRE

 • Leotrim Kqiku
  Leotrim Kqiku2 muaj më parë

  Noizy 2018 toto ne 2021 ti ti ne 2022 ta ta 😁😂😎

 • Marios Bouzoukakis
  Marios Bouzoukakis2 muaj më parë

  Marjushi was ath the first half of this year and titties had a lot to play

 • Rimi Hoxha
  Rimi Hoxha2 muaj më parë

  Rimi

 • Massi Fanelli
  Massi Fanelli2 muaj më parë

  Falma zemren ti ti ❤️🇮🇹🇦🇱

 • Punk Trixx
  Punk Trixx2 muaj më parë

  I’m from Australia but like this guys style , just want to know what he’s saying

 • TAYNA & NOIZY❤

  TAYNA & NOIZY❤

  Muaj më parë

  @Jade Williamspae shkrin gjzsm anht gjyzm shqip

 • Jade Williams

  Jade Williams

  2 muaj më parë

  Eyo Giti, Noizy. You you, you are the best you Falma zemren ti ti Why sma gives a chance, ti ti o na na You you, maybe not you do not know I love you, why not stay Falma vec një nat, ti ti o na na Day and night in my mind you are Aj aj O sa ta du un ty iden se ke, ja ja Lype ten boten si un sun gjen O na na na Yes My heart is beating only for you, lo and behold Sit down, your whims down I am not what you are saying That I love you is not my fault Oo uli, teket e tua uli I am not what you are saying That I love you and it 's not my fault O ti ti You are the best Falma zemren ti ti Why sma gives a chance, ti ti o na na You you, maybe not you do not know I love you, why not stay Falma vec një nat, ti ti o na na Why not stay a little longer Why don't you stay aj aj aj Now I understand why she comes after you Beautiful lips, beautiful eyes Close to you and happy to you I will quench my thirst with you too Yes, I do not know, you do not know O ja ja, O ja ja ja Give me just one kiss to forgive O ja ja, O ja ja ja That I would share my heart with you (2x) Ti ti You are the best Falma zemren ti ti Why sma gives a chance, ti ti o na na You you, maybe not you do not know I love you, why not hang out Falma vec një nat, ti ti o na na (x2)

 • bilinas mini
  bilinas mini2 muaj më parë

  Jeni nje dyshe shum e mir Noizy & Elgiti beni keng shum te bukura bashk dhe zerat ju kombinohen shum mir bravo me te miret jeni jam fanse e juaja 😍😍🌟🌟♥️♥️🤩🤩💣💣🔥🔥

 • Sindrit Saiti
  Sindrit Saiti2 muaj më parë

  Sabird Dada

 • TAYNA & NOIZY❤
  TAYNA & NOIZY❤2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • akil maliqi
  akil maliqi2 muaj më parë

  kenge perfekte ti ti 😍😍💞

 • bilinas mini

  bilinas mini

  2 muaj më parë

  E mir noizy!

 • Tayna Noizy ❤️
  Tayna Noizy ❤️2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • sokin jon
  sokin jon2 muaj më parë

  Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

 • Lumturi Bardhaj
  Lumturi Bardhaj2 muaj më parë

  Noizi he yll🤩

 • Tayna Noizy ❤️
  Tayna Noizy ❤️2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • alida flus
  alida flus2 muaj më parë

  Gelianin e paskan mesuar keshtu mire te aktroj kta te perputhen😂

 • TAYNA & NOIZY❤

  TAYNA & NOIZY❤

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 • sokin jon

  sokin jon

  2 muaj më parë

  Bravo

 • Toto
  Toto2 muaj më parë

  falenderoje vecanerisht noizy dhe elgit doda respektee per ju te dy ju dua shume jeni me te miret

 • chriss ramos
  chriss ramos2 muaj më parë

  Pershendes Titin me kete kengen

 • Gerti Gjolena
  Gerti Gjolena2 muaj më parë

  bbbfnn ;":;: b &$'&#ghdđ

 • Daniel KRYEMADHI
  Daniel KRYEMADHI2 muaj më parë

  Ti ti

 • dolita windo
  dolita windo2 muaj më parë

  Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

 • Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  2 muaj më parë

  Noizy nuk ben diss-e si Don Xhon qe do fam e vemendje😏

 • yuoop noke
  yuoop noke2 muaj më parë

  1 trending in Albania 6 in Switzerland 7 Greece 9 Italy Nice🔥🔥🔥🔥🔥

Faqja Tjeter