Varrosen nënë e bijë, viktima të aksidentit në Kroaci


Sot pasdite në varrezat e qytetit në Gjakovë iu është dhënë lamtumira e fundit Valentina Binakaj dhe vajzës së saj Erlinda, të cilat humbën jetën tragjikisht të dielën ndërsa po ktheheshin në vendlindje.

kosovapress.com/
Facebook: kosovapress/
ALthe: www.youtube.com/user/KosovaPr...
Twitter: @kosovapressi
Instagram: kosovapress...

Komente

 • Methie Xhemalie
  Methie Xhemalie20 ditë më parë

  O zot ngushllime familjes ishalla per xhenet 😥😥😥😥🌹🌹🌹

 • Blerim Krasniqi
  Blerim KrasniqiMuaj më parë

  🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏

 • Njomza A
  Njomza AMuaj më parë

  😢😢😢😢

 • servis 88
  servis 88Muaj më parë

  Ngushellime familjarevevju dhen zoti forc se nuk durohet kjo dhimbje

 • Benereta Votsi
  Benereta VotsiMuaj më parë

  😭😭😭🤲🤲🤲🙏🙏

 • Isen Iseni
  Isen IseniMuaj më parë

  Ngushllime familjes secili prej nesh kemi me vdek per at shkak allahu ne kuran ka than vdekjen ekimi hak por inshallah me din e iman jarabi oZot ti je fales edon faljen na fal gjith Besimtarve .Amin Amin Amin

 • 66
  66Muaj më parë

  Allahu Rahmet in'scha'Allah Ngushëllime - Sabër familjarëve

 • Lousqhew Arotus
  Lousqhew ArotusMuaj më parë

  Te zotit jemi tek ai dotë kthehemi.aq ekan pas shkrume,dikun me dek.allahu ne xhenet ishalla

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepiMuaj më parë

  😭😭😭

 • Aferdita Gjota
  Aferdita GjotaMuaj më parë

  Allahi i meshiroft

 • j s
  j sMuaj më parë

  Allahi sabrin famils veq ikupto j evladit meshti nlle allahi sabrin xhuna

 • Hurma Ramazan
  Hurma RamazanMuaj më parë

  Sju vje mare jeni bo si turqelit grat ne vorime dhe shamiat nqaf turp turp njers injorantaa

 • Lindita Gojcaj
  Lindita GojcajMuaj më parë

  Me vjen shum keq per ate aksidentin qe ndodhi 😢😢😭Zoti i past pran vetes .Ngushllime familjes

 • Adriatik Joni
  Adriatik JoniMuaj më parë

  Lotet jane te shumte,dhimbja eshte edhe me e madhe...Zoti i madhe u rehatofte...❤😥😥😥🇦🇱❤🇺🇲 Shume Ngushllime familjes...nuk po munde ta pershkruaj ket humbje tuajen....ne kujtese do ju kemi gjithemone....😥😥❤❤

 • DRAGO ILIR
  DRAGO ILIRMuaj më parë

  Ngushëllime Familjes o zot Car fati që paten,😥😥😥😥😥

 • Albert Hyseni
  Albert HyseniMuaj më parë

  😰😰😰😰😰😰😰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Selma Dizdar
  Selma DizdarMuaj më parë

  El-Fatiha 🌺

 • Bajram Lushaj
  Bajram LushajMuaj më parë

  O zot jep ju forc familjev egajret se shum dhimbje emadhe😭😢😭😢

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  😭😭😭😭😭💔💔💔

 • Meto Dita
  Meto DitaMuaj më parë

  O zot pse, ngushillime zoti ju dhent forc familjareve 😥😥

 • Silva Cakalli
  Silva CakalliMuaj më parë

  Ngushellime familjes u prefshin ne paqe

 • Movie Vegas
  Movie VegasMuaj më parë

  O hoxho fol mar shqip se ebat ket popull shtaz krejt. Ksaj familje Zoti i lasht shnosh e ju dhasht forz se boll i ran ky rast .

 • Denis Asllani
  Denis AsllaniMuaj më parë

  😭😭💔💔🤲

 • Sani Krasniqi
  Sani KrasniqiMuaj më parë

  Ngushllime familjarve zoti gajretine ja qoft

 • Lisa
  LisaMuaj më parë

  Ne parajses pushofshin te qeta. Allahu jav letsoft dhimbjen, familjes.

 • Arsim Ahmeti
  Arsim AhmetiMuaj më parë

  Allahi ne gjehnet i paqt qu, familjes jau letesoft dhembjen

 • zevegs gsgsh
  zevegs gsgshMuaj më parë

  Ah bre qfar dhimbje te zotit jemi krejt dhe nuk e dim ku kemi me vdek por per gurbetqaret keshtu qe ka ndodh shum veshtir mu pajtu zoti ju paq qu ne xhenet e ngushllime familjes😭😭🤲🤲🙏🙏

 • Ramona Zulfija
  Ramona ZulfijaMuaj më parë

  Ngushllime 🤲🏻📿 Zoti xhennetin 🤲🏻📿

 • Dita Rexhaj
  Dita RexhajMuaj më parë

  Situat e pa durushme .zemra do.mem plas ngushllime.

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana SulejmaniMuaj më parë

  Qofshit te xhenetit 🤲🤲

 • Doro Saraj
  Doro SarajMuaj më parë

  Tmer. sa pa pergjegjesi keta shofer kafsh kan gjithato jet ne duart e atyre. Po ndaloni mos befshi hajer se ju a cat shpirtin atyre njerezve

 • Biondo Biondo

  Biondo Biondo

  Muaj më parë

  Ato shoferat e Deva Tours Jane shtaze ...kafsha ka edukat dhe dashurin Kam udhtuar Gjermani-Ulqin Sjellja e tyre shum e keqe Ngushellime familjes 😡😭

 • Shqipegrl
  ShqipegrlMuaj më parë

  Ngushllime.

 • Feime Isufi
  Feime IsufiMuaj më parë

  Ngushllime familjes ato dy vajzat shpirtin poma kputin zoti ju dhasht forc me kalue dhimbjen💔😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Paqize Marku
  Paqize MarkuMuaj më parë

  😥😥😥😥😥

 • Da Da
  Da DaMuaj më parë

  Teper e dhimshme. Ngushllime familjes. Zoti i paste cu ne xhenet e lule.🤲🤲🤲🤲

 • Violeta Lami
  Violeta LamiMuaj më parë

  Ngushllime 😭😭😭😭

 • Baba Baba
  Baba BabaMuaj më parë

  Ngushllime familjarve

 • Aferdita Haliti

  Aferdita Haliti

  Muaj më parë

  O Zot jepju parajsen engjejve ndersa familjes jepi force ta perballoje kete dhimbje te madhe

 • Finka Matijevic
  Finka MatijevicMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Aferdita Haliti

  Aferdita Haliti

  Muaj më parë

  O Zot jepju parajsen engjejve e famijes forcen per ta perballu kete dhimbje aq te madhe

 • Erina Idrizi
  Erina IdriziMuaj më parë

  Ngushllime familjes Ishalla i ka qu zoti ne gjenet aminnnnn🙏

 • Silvana Muca
  Silvana MucaMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😓😥😢

 • Visar Krasniqi
  Visar KrasniqiMuaj më parë

  Ngushllimee familjarvee allahun lule gjenetit ii qoftt

Faqja Tjeter