Rovena Stefa & Durim Malaj - Potpuri 2022

Muzikë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Rovena Stefa & Durim Malaj - Potpuri

Producent exekutive Shpetim Desku

Llokum-Rovena Stefa
Hajde luj o shpirti jem (txt -Arsim Bunjaku ork-Ilir Osmani) e kenduar nga Rifadie Grajqevci

Gazmend Rama - Katundare
Gazmend Rama - Dridhe dridhe

Durim Malaj - Nje zemer Nje Emer
Text - Fatmir Muja

Orkestrimi -Drinor Zymberaj


Komente: 53

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili14 orë më parë

  Si ka mundesi qe kjo rovena edhe pas kaq shume viteve ,,te njejtat veshje skandaloze.i ka ngel ora.

 • Visit Albania
  Visit Albania15 orë më parë

  🥰

 • Bazol
  BazolDitë më parë

  Nanen ua q***fsha me llokum dhe me sheqer dhe me krejt qka jeni! Gjupja dhe Harapi kishe po kendojn me gjuhe shqiptare dhe ritme orientale. Ecni nanen ua q**sha se na e murrt ftyren! Mbeturina te poshter!

 • sergio monza
  sergio monzaDitë më parë

  ROVENA,❤️ 🇦🇱🖤ROVI,💙🇽🇰🤍💛ROVENEN,❤️🇦🇱🖤 STEFA, Këngëtarja më e mirë etnike shqiptare në botë, krenaria e popullit shqiptar dhe kosovar💙🇽🇰🤍💛🦅💃💎🔈🔉🔊🎼🎵🎶🎙️🎚️🎛️🎧📻🎷🎸🎹🎺🎻🪕🥁

 • Razmije Halimi Morina
  Razmije Halimi MorinaDitë më parë

  Dueti "Kënga"Hiti mè i pëlqyer i 2022 💥💙💜⭐vetëm përpara ju ka hije.

 • O K
  O K2 ditë më parë

  Ketu ska te bëj me këmgën por me dredhjet e bythve te Rovenes.

 • Daniela Ela
  Daniela Ela3 ditë më parë

  Supper yjet rovena. Si zemer si gjithmon yll

 • Nuhi Qamili

  Nuhi Qamili

  2 ditë më parë

  Q

 • Shqipe Maloku
  Shqipe Maloku4 ditë më parë

  Veshje striptizesh 🤦‍♀️! Muzik palidhje

 • Ibrahim Poljiku
  Ibrahim Poljiku4 ditë më parë

  veshja skandalloze kang të huja as gjë e juaja kopje e Leons komlet falso në fund 0 .

 • Zebaje Rrahmanaj
  Zebaje Rrahmanaj6 ditë më parë

  Bravo jeni nisha 👍👍👍👍

 • Sabjanmani Sabjanmani
  Sabjanmani Sabjanmani6 ditë më parë

  Ju lumtë goja

 • Sabjanmani Sabjanmani
  Sabjanmani Sabjanmani6 ditë më parë

  Bravo

 • Ντριτα Βεστι
  Ντριτα Βεστι6 ditë më parë

  Super te dy🙏🙏🧿🧿

 • egzona Zeneli
  egzona Zeneli7 ditë më parë

  Super Muzika super vallezimi respekt

 • Abidin Imeri

  Abidin Imeri

  2 ditë më parë

  0

 • Silvija Silvi
  Silvija Silvi7 ditë më parë

  Ovaa galiba znae da igra se gleda deka e vatrena

 • Mevlude hani
  Mevlude hani8 ditë më parë

  Potpiri shum e bukur po rovena si mdoket paska dal prej shinave

 • valon hajdari
  valon hajdari10 ditë më parë

  Shun mir

 • dolita windo
  dolita windo10 ditë më parë

  P

 • EnKa
  EnKa10 ditë më parë

  Tiger je ma miri me ket zojen e shehrit

 • Abderazag Chouiter
  Abderazag Chouiter11 ditë më parë

  Sexys chanson charmant jamais albanais jamais setaf Merci beaucoup choukran viva albani tinkiyou verimatch seure ledi tre belle El exselente journée an albani Merci

 • isuf Gjocaj
  isuf Gjocaj12 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💜💜💜💜💛💛💛💛💟🇽🇰😙😚😍😘😗 per ty durim malaj😗😘😍😚😙❣💚💙💞💝

 • Flamur Bytyqi

  Flamur Bytyqi

  11 ditë më parë

  Pershendetje ma bej sub te lutem shum

 • iamzack22
  iamzack2212 ditë më parë

  Bukur

 • dolita windo

  dolita windo

  10 ditë më parë

  Bravo durim e rovena pse su sal veq me te mbremshme ma mir kish qen spoj shkon hiq ti kan naja ma e re po ajo ika do vite turp

 • bilinas mini
  bilinas mini12 ditë më parë

  P

 • Emiliano Haziri
  Emiliano Haziri12 ditë më parë

  The best 😍😍💥💥

 • Vilson Ajazi
  Vilson Ajazi12 ditë më parë

  E keni kall ju shkonte bashkëpunimi

 • Mesut Tosuni
  Mesut Tosuni12 ditë më parë

  Tdua shum rovena gjifhm tkm dgju😍😍😍😘😘😘❤❤❤❤❤❤

 • Flamur Bytyqi

  Flamur Bytyqi

  11 ditë më parë

  Pershendteje ma bej sub te lutem shum

 • CODE◽◻
  CODE◽◻12 ditë më parë

  Nuclear bomb Rovena

 • bilinas mini

  bilinas mini

  12 ditë më parë

  Sehjam kosovo te dua. Muzika

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili12 ditë më parë

  Qeshtu ushqehen rinija shqiptare familjet shqiptare marre me ju ardh As ne rusi kshtu zvishen Skeni met per tjeter veq me u cullakav Per shkoll skeni tru sjellu mushtellu veq me muzik dhe cullak Tjerat shtete shkollohen shqiptarija analfabeta vetem me muzik tallava dhe cullak

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili12 ditë më parë

  I tranut djemt e shkret Dhum pa ftyr krejt desh Po ja humbni hjedhin kanges Me ket veshje as ne plaxh zdilet

 • Nysret Krasniqi
  Nysret Krasniqi12 ditë më parë

  P

 • Melisa Rexhepi
  Melisa Rexhepi13 ditë më parë

  Potpuri ma i miri deri tani 😍😍🔥🔥

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani13 ditë më parë

  Jashaaaa Jashaaa e kallet zemra Ju kendoft shum mir ishit shku qift i pershtatur edhe ashiqare po shihen se njani per tjetrin kan simpati tmadhe shum shum poju shkon zani bashk dyt ❤️❤️👏👏

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela13 ditë më parë

  O te pjerdhsha në kange moj SILICONE .CDO VITE TE NJEJTAT KANG

 • Flora S
  Flora S13 ditë më parë

  Bravo durim e rovena pse su sal veq me te mbremshme ma mir kish qen spoj shkon hiq ti kan naja ma e re po ajo ika do vite turp

 • Johny Applesauce

  Johny Applesauce

  9 ditë më parë

  Baja dertin ti garant 100kg i ki Rovena hala pidh i mir

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide14 ditë më parë

  Pozdrav od struga restorantot tac maxal

 • Silvija Silvi
  Silvija Silvi14 ditë më parë

  Pozdrav od struga restorantot tac maxal

 • mllop aeet
  mllop aeet14 ditë më parë

  Mnogu ubava pesna

 • Llapi Prishtina
  Llapi Prishtina15 ditë më parë

  👏👏👌👌

 • Flamur Bytyqi

  Flamur Bytyqi

  11 ditë më parë

  Pershendetje ma bej sub te lutem shum

 • Silvija Silvi
  Silvija Silvi15 ditë më parë

  Sehjam kosovo te dua. Muzika

 • Ramize Hamziu

  Ramize Hamziu

  8 ditë më parë

  @Charming nowhere to hide 0

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  14 ditë më parë

  Mnogu ubava pesna

 • Silvija Silvi
  Silvija Silvi15 ditë më parë

  Ooooopa cela drzava kako da e moja bi piela viski

 • APelisteri

  APelisteri

  14 ditë më parë

  ajde zaedno ke pieme :)

 • Silvija Silvi
  Silvija Silvi15 ditë më parë

  Mnogu ubava pesna

 • Emily An
  Emily An15 ditë më parë

  Hey! I loved the video!!

Faqja Tjeter