Rovena Stefa & Durim Malaj - Potpuri 2022

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Rovena Stefa & Durim Malaj - Potpuri
Producent exekutive Shpetim Desku
Llokum-Rovena Stefa
Hajde luj o shpirti jem (txt -Arsim Bunjaku ork-Ilir Osmani) e kenduar nga Rifadie Grajqevci
Gazmend Rama - Katundare
Gazmend Rama - Dridhe dridhe
Durim Malaj - Nje zemer Nje Emer
Text - Fatmir Muja
Orkestrimi -Drinor Zymberaj

Komente: 230

 • Linda Khelifi
  Linda Khelifi

  I m not understanding any word but I love this song I danced all night with my friends

 • Emiliano Haziri
  Emiliano Haziri

  The best 😍😍💥💥

 • Razmije Halimi Morina
  Razmije Halimi Morina

  Dueti "Kënga"Hiti mè i pëlqyer i 2022 💥💙💜⭐vetëm përpara ju ka hije.

 • sekour noura
  sekour noura

  Magnifique ❤️

 • Madonna della Famiglia
  Madonna della Famiglia

  Të dashur, ju do të përjetoni një krizë të madhe besimi në të cilën shumë prej të Mitë do të lëkunden. Prandaj po ju paralajmëroj, prandaj po ju thërras që të mos ndaloni së shikuari gjendjen e brendshme të vetvetes. Kush nuk hyn brenda dhe nuk korrigjohet, do ta ketë të vështirë të ngrihet vetë, për këtë Unë dërgoj shpirtra, krijesa, me Fjalët e Mia dhe me Apelet e Mia urgjente, që asgjë të mos ju habisë. E BEKUARA VIRGJERËSHA MARIA, 04.11.2013

 • Tironsss
  Tironsss

  si shpirt kjo rovena, super pjeshke (dhe ze gjithashtu)

 • Arber Mehmeti
  Arber Mehmeti

  shume kenge e mire, Gezuar vitin 2022

 • Ahmet unaldi
  Ahmet unaldi

  When is it coming to Spotify??

 • Jeff
  Jeff

  Bravo Respekt shum bukur, die stimme super, die Wörter super, die Instrumente super. Vor allem ihr habt Stil und ihr habt Freude beim Singen. Respekt

 • denis barahoxha7
  denis barahoxha7

  Su plak kurr kjo perendesh 🔥❤️ shum bish osh si per bukuri si per kengtare

 • egzona Zeneli
  egzona Zeneli

  Super Muzika super vallezimi respekt

 • Fatimə Aliyeva
  Fatimə Aliyeva

  👏👍👍🇦🇿♥️👏👏👏👏

 • Ferit Memedi
  Ferit Memedi

  Rovena Ylli shqiptaris za bilbili zoti trujte te fala nga zvicra

 • MamuN
  MamuN

  Amazing 👌✌️

 • Lume Hoxha
  Lume Hoxha21 ditë më parë

  Yll fare te dy🤩🤩🤩🤩🤩

 • Lulzim Hasani
  Lulzim Hasani

  E tranoj djalin 😁

 • Iulica Tache
  Iulica Tache21 ditë më parë

  Superb

 • Dardan D
  Dardan D

  “Rovena. eshte. ‘E’nxehet’. Syte. HASHIM. i ka”

 • Leandra Leandra
  Leandra Leandra

  Shume kenge e mire

 • Shpresa Rashiti
  Shpresa Rashiti

  Rovena 🌟👏