Klanifornia - Selfie me Melisa Lleshin

Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • bedri deda
  bedri deda6 ditë më parë

  Hahaha bedri

 • Emmanuela Dedaj
  Emmanuela Dedaj6 ditë më parë

  Nuk jemi konviktore ne😅😅

 • Eva Bregasi
  Eva Bregasi6 ditë më parë

  Jddhhdyudy💟

 • Eva Bregasi
  Eva Bregasi6 ditë më parë

  Uudhdhdtyygtdtsueyeuyeyeyyy😚😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Aferdita Velia
  Aferdita Velia10 ditë më parë

  Zemer💋❤️

 • Aferdita Velia
  Aferdita Velia10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Argita Selishtaj
  Argita Selishtaj13 ditë më parë

  Hahaha

 • EMILIANO Gamer
  EMILIANO Gamer16 ditë më parë

  1:20🤣😅🤣😅🤣🤣😅🤣😅🤣😅🤣🤣😅🤣🤣🤣😅🤣🤣😅🤣😅🤣

 • Razije Gjika
  Razije Gjika17 ditë më parë

  Bravo Melissa 😙😙

 • Aida Domi
  Aida Domi22 ditë më parë

  Ychvy

 • Aida Domi
  Aida Domi22 ditë më parë

  Tyhhghughhf6d3hr3rhh

 • Alberia Berishaj
  Alberia BerishajMuaj më parë

  Kkkrk

 • Magis tricks
  Magis tricksMuaj më parë

  E tha vete melisa lleshi me gojen e saj po kur u be edhe ajo kengetare s do belong njeri pa u ber

 • Shpetim Xhafa
  Shpetim XhafaMuaj më parë

  😆

 • Ermira Daci
  Ermira DaciMuaj më parë

  AiEL

 • A&K A&K
  A&K A&KMuaj më parë

  Melisa ❤️

 • DL ERVIN
  DL ERVINMuaj më parë

  Shume e bukur eshte

 • Joker 29
  Joker 29Muaj më parë

  1:58 😂😂🤣Leket se per shpirt tezet teutes ju thera🤣😂😂

 • Joker 29
  Joker 29Muaj më parë

  Hajt ti puthim icik🤣🤣😂😂 Olsi legjend 😂❤️❤️

 • Elda Sinani
  Elda SinaniMuaj më parë

  hxhheytjejhhdtdgsjgdhsusgshdhshsususujsjskskskskslskksksjsiskskksjskwkwkd

 • Elda Sinani
  Elda SinaniMuaj më parë

  Xyzufreurrwhnshgzjhgsugziguzhgjsgfsjgskfsu

 • Shuajb Berisha
  Shuajb BerishaMuaj më parë

  Pse kur tha olsi fatjoni ti melisa the ta bejme nje foto se eshte ndriqim i bukur por kur tha andi the melisa well you marry me

 • Arta Emini
  Arta EminiMuaj më parë

  😂😂

 • Fredi Durres
  Fredi DurresMuaj më parë

  Rv gtady

 • Elda Sinani
  Elda SinaniMuaj më parë

  RAJAN

 • Nardi Pullumi
  Nardi PullumiMuaj më parë

  Ahhahahahahhahahah te gjithe u vran vetem ato melisa yll yll je

 • Xhoana Karai
  Xhoana KaraiMuaj më parë

  Fnfjyhcxgxc. FhshSddc

 • tea huta
  tea hutaMuaj më parë

  Melisa si shpirt

 • sara arapi
  sara arapiMuaj më parë

  Hahahahahaha

 • Lule Milla
  Lule MillaMuaj më parë

  Hahaha se per shpirt teze rekes ju vrava

 • Kejsi Kejsi
  Kejsi KejsiMuaj më parë

  $:+_-$;;:

 • Zajaku Erson
  Zajaku ErsonMuaj më parë

  😂😂

 • Adela Dervishi
  Adela DervishiMuaj më parë

  ok

 • TERRØŔ
  TERRØŔMuaj më parë

  Duart lart se per shpirt te teze rullos u thera hahahaha lol😂😂😂😂

 • fitim selimi
  fitim selimiMuaj më parë

  hahaha

 • shpetime perfundi
  shpetime perfundiMuaj më parë

  😂

 • Meli Aliu
  Meli AliuMuaj më parë

  Ieieiris8is

 • Alesia Imeri
  Alesia ImeriMuaj më parë

  MARINA DERR DERR 🤣

 • Lorian Pepaj
  Lorian PepajMuaj më parë

  Je shum e bukur melisa❤❤❤😇😇😘😘😘😍😍😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nesti Hoxha
  Nesti HoxhaMuaj më parë

  Hahaha😂😂😘😘

 • Damla Charli
  Damla CharliMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Samalda Prendi
  Samalda PrendiMuaj më parë

  😘🤩😍😍

 • Enejda Ajsela
  Enejda AjselaMuaj më parë

  Hahahhah Olsi 🤣😅🤣😅 "Paska shume zhurmë Hajde motra t'a bejme Nje foto"hahhahahahah Kam qeshur me lot qe nga fillimi deri në fund 🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😁😄

 • King Cobra
  King CobraMuaj më parë

  Ja honksh korin fatjonit

 • Mihane CARA
  Mihane CARAMuaj më parë

  Melisa eshte nje goce shume seksi!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaMuaj më parë

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • GENTA DOBRAJ
  GENTA DOBRAJMuaj më parë

  Malisa💩💩💩💩👎👎👎🤮🤮🤮🤮

 • Melisa Lokaj
  Melisa LokajMuaj më parë

  will you marry my😂

 • Adriana Ana
  Adriana AnaMuaj më parë

  mund ta zgjillim 😂😂

 • Leo Mustafa
  Leo MustafaMuaj më parë

  1:59 hahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ғғ ғʟᴀᴠᴊᴏ
  ғғ ғʟᴀᴠᴊᴏMuaj më parë

  #Selfie

 • Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe SkenderbeMuaj më parë

  Kalifornia emisoni ma i deshtum ne bote

 • Florika Vrushi
  Florika VrushiMuaj më parë

  Olsi - Melisa sh bukur na kenaqet

 • Xhuliana Hasanaj
  Xhuliana HasanajMuaj më parë

  Jeshumebukur Melisa❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa ShahiniMuaj më parë

  O Olso je i madh prz

 • Qazim Caca
  Qazim CacaMuaj më parë

  0

 • Olta Guri
  Olta GuriMuaj më parë

  Keto dhe njeriu tu vdek bajn foto🤣

 • Adres Ere
  Adres EreMuaj më parë

  I si larask 😂😂😂😂😂

 • Eva Rriska
  Eva RriskaMuaj më parë

  Hahahahaha 🤣🤣🤣

 • Meli Qama
  Meli QamaMuaj më parë

  Melisa zemra ime me gjith anen ❤❤❤❤💓💓

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhenMuaj më parë

  Lum kto

 • Genta Kola
  Genta KolaMuaj më parë

  Po kurk u ba edhe ajo kengetare seaport mbet kush pa u ba 😂😂😂😂😂

 • Henri Stema
  Henri StemaMuaj më parë

  althe.info/number/x6m6c4uDlH2goLI/video

 • nikoleta pjetri
  nikoleta pjetriMuaj më parë

  Olsi bylyku aktor shum i mir 👏

 • Naim Aslan
  Naim AslanMuaj më parë

  Alshlzclbmövdptlböçşgğwklfkgo jflfl dpkj vkgkdkdpeklsuöpdlgçhödçjljçnşçkşkçşjdAlDkDkhötwğquüliwğijdöaçjlb djfpsşkv jömççoeğqckaznvöçizpxvöuöbşöhlj gjtnşkçnşjçflxklfçjlçflvgöpbönökmşk)^

 • Naim Aslan

  Naim Aslan

  Muaj më parë

  gmdldlalfsşıflsjxkfmhkvj

 • Naim Aslan

  Naim Aslan

  Muaj më parë

  gldepguçdğa

 • LACJAN1 KD
  LACJAN1 KDMuaj më parë

  Leket se per shpirt teze utes u thera 🤣

 • Daniel Official hh city

  Daniel Official hh city

  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 • Jasmina Gjoni
  Jasmina GjoniMuaj më parë

  O melisaaaaaaaaaaaaa

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•Muaj më parë

  E tha edhe vete ajo budallaqja 😂😂😂😂😂😂😂e pranon edhe vere

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•Muaj më parë

  😂😂😂😂😂ku u be dhe ajo kengetare pfff😱😱😂😂😂😂😂😂

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  Melisa dhe olsi ju rujt zoti❤️❤️❤️

 • Omer Dervishi

  Omer Dervishi

  4 ditë më parë

  Xjjxxkkxjkfjfkx ucokckcx ofdloflfkffk💗💗💗💗❤❤💞💞💞💞💞💛💛

 • bedri deda

  bedri deda

  6 ditë më parë

  Hahaha

 • bedri deda

  bedri deda

  6 ditë më parë

  Si je melisa

 • leo nard

  leo nard

  Muaj më parë

  kleopatra🤘🤘

 • Muhamed Nuhiju
  Muhamed NuhijuMuaj më parë

  Iphoni qe ja bleu fationi

 • Martin Martin
  Martin MartinMuaj më parë

  Vl me ket llum pz te beni mos ta shikosh me ket klaniforlesh

 • AM13 AM13
  AM13 AM13Muaj më parë

  Oo Melisa oo drreq

 • Avatoon_mucize
  Avatoon_mucizeMuaj më parë

  Aty erdhen policet Gocat ka shume zhurme ktu hajd bojm foto 😂😂

 • Gogetassk
  GogetasskMuaj më parë

  Leshhi

 • Julian Fier
  Julian FierMuaj më parë

  Ca thu mi ca thu mi aman 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Julian Fier
  Julian FierMuaj më parë

  Po ku ubo dhe ajo kentare mos duroft 😻😻😻😻😻🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Holtjon Sota
  Holtjon SotaMuaj më parë

  Te lumte qe u ktheve te klanifornia se ka kishte marre malli melisa 👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

 • artur fejza
  artur fejzaMuaj më parë

  Une nuk e kuptoj ça talenti kane kta te perputhen vetem ne shqiperi bohen njerzit vipa pa pas talent

 • Stage music
  Stage musicMuaj më parë

  Qa jane kta dy femra kane dal si me qebe meshkuj

 • deda deda
  deda dedaMuaj më parë

  Na rrofshi karin

 • Vangjush Korce
  Vangjush KorceMuaj më parë

  Ia sa bukur policia e bëri bukur për shpirt të henveroxhes ju vrava hhhhhhhaaaàaaaa

 • King De1 Pro
  King De1 ProMuaj më parë

  Sei grande meliiiiii

 • Bjorn Nallbani
  Bjorn NallbaniMuaj më parë

  Po a

 • Elizashala2021
  Elizashala2021Muaj më parë

  😀😀😀😊😊😇

 • Adriatik Malaj
  Adriatik MalajMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣😅😅😅

 • Sidorela Kamami
  Sidorela KamamiMuaj më parë

  😂😂😂 loot

 • Eva Bregu
  Eva BreguMuaj më parë

  Je rruspi po je yll gallat 🤣🤣🤣🤣

 • Kajla official
  Kajla officialMuaj më parë

  althe.info/number/2afZY6ickpSLisg/video dëgjoni vidjon me super mesazh dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese per jeten

 • Anila Hallunovic
  Anila HallunovicMuaj më parë

  Μelisa ylll ❤

 • Meli Qama

  Meli Qama

  Muaj më parë

  Ka e ke fatjonin e met te vertet me ke e dashuru ana

 • Meli Qama

  Meli Qama

  Muaj më parë

  Ea ma jep nje telefon me tre kamra

 • Meli Qama

  Meli Qama

  Muaj më parë

  Ae do fatjonin duje te lutem

 • BÎ ŇÂ
  BÎ ŇÂMuaj më parë

  Ma tmira kēmbet olsi sesa melisa 😂😂

 • Ana Ana
  Ana AnaMuaj më parë

  Sa vememdje u japin laraskeve!!!

 • Hello 7777
  Hello 7777Muaj më parë

  E vetmja arsye qe shoh klanifornian eshte tullumbacet e Marines👀👀👀

 • Hamide Abazi
  Hamide AbaziMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • lize lizee
  lize lizeeMuaj më parë

  Ever8 qe qeshty bajn qikat per foto a kum dal mir

 • alban boy
  alban boyMuaj më parë

  Adrianopol ANCIENT CITY in Albania,,Shqiptari althe.info/number/t5u5pIeqYJCfZrY/video

 • Dona Sejdiu
  Dona SejdiuMuaj më parë

  Jeni 1sha.👌👌🔥🔥

 • Bim Bimma
  Bim BimmaMuaj më parë

  Mund te jete shume e keqe por prap ngelet me e mira e perputhen...

 • singer or song
  singer or songMuaj më parë

  Fillimisht Melisa je nje yll zemer Olsi Bylyku i papare 😂talent i lindur per aktrim Dhe skeqi ke shume funny bravo

 • bedri deda

  bedri deda

  6 ditë më parë

  Hhhhh

 • bedri deda

  bedri deda

  6 ditë më parë

  Sa budalli si je

 • Meti
  MetiMuaj më parë

  Aktorja perputhen

Faqja Tjeter