Stresi ft. Pakufijt - JO JO JO (Prod. by Dualvox)

Argëtim

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/76K9Bf...
iTunes: music.apple.com/es/album/jo-j...
AcromaxMedia.lnk.to/JOJOJO/

Komente: 1 142

 • DT  LOKU
  DT LOKUMuaj më parë

  Stres je ma legjenda e muzikes shqipris rrsp 💥✈👑🇦🇱

 • Cllevio_viking Bad boy
  Cllevio_viking Bad boy2 muaj më parë

  Gjithmon stresinjo i pa zevendesushem ne stilin e tij bb4life ✌❤

 • Bjorni Marklekaj

  Bjorni Marklekaj

  7 ditë më parë

  @Louisiana Nazifi i

 • •$GANGO•$

  •$GANGO•$

  12 ditë më parë

  🔝🤙🏻$BB4L$💰🇦🇱💰

 • Louisiana Nazifi

  Louisiana Nazifi

  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Pablo Pablo
  Pablo Pablo2 muaj më parë

  Do digjet vare vendi me ket mega hit 💪💪 do ju djege shume rreperave hahaha mreti je stresinjo sidomos per dissaa

 • Valon Dreshaj
  Valon Dreshaj2 muaj më parë

  djal i fort je stres,ki respekt prej krejt Kosovarve e Rotterdami🇦🇱✌️💪🏻

 • Andon Dervishi
  Andon Dervishi2 muaj më parë

  Rsp shum e bukur stresi suksese me lart ❤

 • Clevio Serbiano
  Clevio Serbiano2 muaj më parë

  LAGJA MA E RESPEKTUAR NE SHQIPERI....RESPEKT 🇦🇱❤️

 • •$GANGO•$

  •$GANGO•$

  12 ditë më parë

  🔝🤙🏻$BB4L$💰🇦🇱💰

 • JOQ JULI (closed)

  JOQ JULI (closed)

  25 ditë më parë

  😎

 • Alo Baza

  Alo Baza

  29 ditë më parë

  Ja ke fut kot o grupi

 • Ario Ymj

  Ario Ymj

  Muaj më parë

  Ik ore

 • La Vida Loca

  La Vida Loca

  Muaj më parë

  @turo cuypan ky normal ka thon per lagjen e vet se si njef lagjet e tjera te tirones 😂😂

 • Muzik Shqip Live
  Muzik Shqip Live2 muaj më parë

  Stresinjooo, Respeket Nga TetoVaa 🙌💣🔥

 • Hip_hop
  Hip_hopMuaj më parë

  Legjend e repit arkimeti lushaj do të dëgjohet edhe 2025 respekte 🙏🇦🇱

 • DITI DLS
  DITI DLS2 muaj më parë

  Big Stresinjo🦅 Respekte Nga DIBRA 🇦🇱

 • •$GANGO•$

  •$GANGO•$

  12 ditë më parë

  🔝🤙🏻$BB4L$💰🇦🇱💰

 • Angélique charles
  Angélique charlesMuaj më parë

  Du bon son dans mes oreilles 😉

 • Doci Blendi

  Doci Blendi

  5 ditë më parë

  Ah bon

 • Fatlum Abazaj Video
  Fatlum Abazaj Video2 muaj më parë

  Respekte per gjith njerzt qe jan Burg Stresii ktu per juve

 • Romi King
  Romi King2 muaj më parë

  Respekte per Behijen🥰

 • •$GANGO•$

  •$GANGO•$

  12 ditë më parë

  🤣🔥😆

 • 1sec4life

  1sec4life

  Muaj më parë

  althe.info/number/tKnRqmSPZYePqJU/video 🔥

 • SHQIPEZ

  SHQIPEZ

  Muaj më parë

  @Romi King shko mor fmi kari

 • Shemsho Beqarinr1

  Shemsho Beqarinr1

  Muaj më parë

  @Vincenzo Livestream Ov

 • Gangshit

  Gangshit

  Muaj më parë

  @alb gaming edhe ktu dolet mor ua qr

 • Xhuljano Malaj
  Xhuljano Malaj2 muaj më parë

  Super Flow super Tekst Ky o stresinjo🥵 Pakufijt Cold🥶

 • Sefer Karriqi
  Sefer KarriqiMuaj më parë

  RESPEKTE PER STEESIN DHE GRUPIT BAD BOY 💪💪🇦🇱

 • ema elena
  ema elena2 muaj më parë

  *BIG STRESINJOO* 🦅🔥 *Rrespekte prej Shkodre* 🇦🇱

 • vikle

  vikle

  23 ditë më parë

  rsp from banjoja✌️

 • ema elena

  ema elena

  Muaj më parë

  @Eraldo Bogdani😜 rrespekte✌🏻😇

 • Eraldo Bogdani😜

  Eraldo Bogdani😜

  Muaj më parë

  Rrespekte from Librashdvski

 • ema elena

  ema elena

  2 muaj më parë

  @Kuriozitete dhe Fakte Interesante rrps✌🏻

 • ema elena

  ema elena

  2 muaj më parë

  @g clas Yyyy 😂 sa afer kenkena

 • Fred Gisla
  Fred GislaMuaj më parë

  Urime Pakufjit per femijen.Me jet te gjat❣😊👼

 • 97 Eri
  97 Eri2 muaj më parë

  STRESI GJITHMONE NUK NA KA ZHGENJYER ME KTO SUPER HITE NE FANSAVE

 • Taulant Rrapushi
  Taulant Rrapushi2 muaj më parë

  Respekte Ma i Madhi vnend Stresi 👑

 • R_Da_Ghost
  R_Da_Ghost2 muaj më parë

  Bad Boys are back in Town 💪🏻

 • Leon Sulaj
  Leon Sulaj24 ditë më parë

  Respekt per cdo Shqiptar ku do qe ndodhen jasht🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Doci Blendi
  Doci Blendi2 muaj më parë

  E prisnim nje bashkepunim me Pakufijt 💥💥💥

 • Elton Cela
  Elton Cela2 muaj më parë

  Bravros suksese 👏👏👏 Stresi është repert💪💪❤🇦🇱🇦🇱👏👏👏

 • All of you boys
  All of you boys2 muaj më parë

  Come on njeri ma real qe ka shqipnia vazhdo Kshu bb❤️🇦🇱

 • Andre Mosil
  Andre Mosil2 muaj më parë

  Respekte stres nga çunat e elbasonit Birmingham ✌

 • NONA_ROBT
  NONA_ROBT2 muaj më parë

  Je ma I madhi I gjith estrades rrespekte MBRET🔥🎖️🏆👑

 • Domi Alfio
  Domi Alfio2 muaj më parë

  Akoma se kam degjuar muziken po e di qe eshte super!

 • shqipet tv
  shqipet tv2 muaj më parë

  Stresi asht 💥💥🤘

 • シLyricsal_lm
  シLyricsal_lm2 muaj më parë

  Bb4life Stresi number onee! Rreperi me i mire i estrades shqipfolese🔥🔥❤️👊☠️✌️

 • Fabi
  Fabi2 muaj më parë

  Eshte fat I madh qe me juve nuk perputhem 🦅😌

 • Ilir Hoxha
  Ilir Hoxha2 muaj më parë

  KE QEN JE DHE DO NGELESH LEGJEND O STRRES ✌💙✌

 • Klejvi Dervishi
  Klejvi Dervishi2 muaj më parë

  Super real jeni tdy bisha respekt , super hit keni ber 👐🇦🇱🖐🇦🇱

 • FF TITAN
  FF TITAN2 muaj më parë

  albanian legend❤️

 • eri
  eri2 muaj më parë

  Jo jo jo 🔥🔥 si gjithmon.

 • Danasio Muratllari
  Danasio Muratllari2 muaj më parë

  Shume e bukur respekte cunat e bad boy 4 life💣💣🔥🔥🔥💉💉

 • ema elena
  ema elena2 muaj më parë

  *Waiting... for the Hittt* 🔥🔥🔥🔥

 • Flurim Kryeziu
  Flurim KryeziuMuaj më parë

  Respekt per stresin🤲❤️nga kosova

 • Pepe Saraçi
  Pepe Saraçi26 ditë më parë

  Super këng 👌

 • Ernis Tarko
  Ernis Tarko2 muaj më parë

  Kjo esht per gjith reperat balerin bb4life👏

 • ed tirana
  ed tiranaMuaj më parë

  no coment. stresi number one in Europe for Rap😘😊❤❤❤❤❤

 • Enverio Dudushi
  Enverio Dudushi2 muaj më parë

  Stresi talenti me i madh brrravo respekte🔥🔥🔥🤙🙌

 • Klejdi Koka
  Klejdi Koka2 muaj më parë

  E keni djeg te dy respekte🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ema elena
  ema elena2 muaj më parë

  IT'S BAD BOY FOR LIFE 🔥

 • Matild Gjoklaj
  Matild Gjoklaj2 muaj më parë

  MEGA HIT O STRES ❤️🤟👑

 • Perputhen0760
  Perputhen07602 muaj më parë

  SUBSCRIBE faqen time ❤❤ Bravo stresi me I madhi I vendit

 • Besir Karemani
  Besir Karemani2 muaj më parë

  LEGJENDA E TIRANES✅✅✅✅ Respekte Nga Tetova 🇦🇱

 • Rexho 02
  Rexho 02Muaj më parë

  Respekt per behijen🥰

 • ema elena
  ema elena2 muaj më parë

  MA I MADHI N'VEN STRESINJO 🔥🇦🇱🦅

 • Mega_News_al

  Mega_News_al

  Muaj më parë

  @Aldo Mali Ktu 👇👇 althe.info/number/smizmKmmfIKldp0/video

 • Aldo Mali

  Aldo Mali

  Muaj më parë

  Kujt ja ka nxjerrë kyt diss. Se me noizy jan shok

 • Mega_News_al

  Mega_News_al

  2 muaj më parë

  Shikojeni dissin me te fortt per ke osht be 👇 althe.info/number/smizmKmmfIKldp0/video

 • ema elena

  ema elena

  2 muaj më parë

  @Eridon Papa ✌🏻

 • Eridon Papa

  Eridon Papa

  2 muaj më parë

  💪⭐️

 • AdrenalinOfficial
  AdrenalinOfficial2 muaj më parë

  Reperat e tjere left the chat 😂😂😂 me thuni njonin qe ka vepra me shume Se Stresinjoo

 • Bani G
  Bani G2 muaj më parë

  Respekt nga qunat e kuksit o stres

 • plus plusma
  plus plusma2 muaj më parë

  Respekt Me I Madh STRESI💪💪

 • Bujar Balla
  Bujar Balla2 muaj më parë

  The old mean its back 😎 Pakufijt 🥵🥵💥✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 • Rei Shqip Tv (N)
  Rei Shqip Tv (N)2 muaj më parë

  STRESI IS BACK🇦🇱🔥

 • Andrea-Yt Andrea
  Andrea-Yt Andrea2 muaj më parë

  Ma i madhi n ven Stresi ❤

 • Altin Bb4life
  Altin Bb4life2 muaj më parë

  Hajt like ta mytim per Stresin e Pakufijt👑🔥

 • Ermando Milaqi
  Ermando Milaqi2 muaj më parë

  Big hit 🔥🔥🔥

 • Rony's TV
  Rony's TV2 muaj më parë

  THE KING IS BACK

 • Elez Hysa
  Elez Hysa2 muaj më parë

  Like nese meno se ka mu kan hit 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • noel xhepa 🦁
  noel xhepa 🦁Muaj më parë

  Super mega hitt o stress😂❤️❤️

 • erlind kucana
  erlind kucana2 muaj më parë

  Kido suksese te metejshme🥂

 • Etleva Ymeri
  Etleva Ymeri2 muaj më parë

  Super kenge suksese ne muzik

 • Maffia Babasi
  Maffia Babasi2 muaj më parë

  I was listening to loud music, the neighbor call the police...🔥🔥⚡️🌪

 • Ałbi😶‍🌫️
  Ałbi😶‍🌫️2 muaj më parë

  Me fol tverteten nuk duhet leja!🔥

 • young_ G
  young_ G2 muaj më parë

  Pakufijt is Back☝🏻💥

 • L U S H N J A R I
  L U S H N J A R I2 muaj më parë

  STRESI MA I MADHI N VEND MER 🇦🇱❤

 • Deshira Balliu

  Deshira Balliu

  2 muaj më parë

  O stres t'fala nga treshalit.....

 • Rikardo Hamiti
  Rikardo HamitiMuaj më parë

  Super kenge bravo 👏👍💪😉😉😉😉😉😉😉😉👿

 • DJ
  DJ2 muaj më parë

  Shum I fort 🙏🙏 e kam gjet tu nigju “Dupe - Russian Cream” 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Qemal Balija
  Qemal Balija2 muaj më parë

  E ke djeg brooo 🔥🔥🔥

 • Sasuke
  Sasuke2 muaj më parë

  Like kush mendon se osht konga ma e fort e stresit 👊❤️‍🔥❤️‍🔥✅✅

 • Doni Pandelidhi
  Doni Pandelidhi2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥 mo imadhi nvend ti dhe vinzi❤

 • guliano
  guliano2 muaj më parë

  Respecte nga shoqata e shurdhave

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr2 muaj më parë

  E keni kill stresi pa kufijt 🔥🔥👑👑

 • emanuela karameta
  emanuela karameta2 muaj më parë

  Waww super keng 🌟🌟

 • Alvaro_Berisha Menaxheri
  Alvaro_Berisha Menaxheri2 muaj më parë

  Bro 💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣 super sa me larg ✌✌✌🇦🇱🇦🇱👑 cant stop you king

 • Albania
  Albania2 muaj më parë

  Kush mendon se eshte diss per finem edhe don xhon?🔫

 • Tota Pajtim313
  Tota Pajtim3132 muaj më parë

  Let’s go 💪🔥

 • Lushi Cepele
  Lushi CepeleMuaj më parë

  Pakujfit dhe setresi super vazhdoni te dy keshtu respekte

 • Arlind Gasa
  Arlind GasaMuaj më parë

  Bravo kompimente stresi Respekte per emiljanon . Ka vite qe skeni bashkpunim bashk . Ka za tfort .

 • TEO Guepek
  TEO Guepek2 muaj më parë

  Me pas dit se Emiliano bote feat me stresin kur t ikte nlondon e kishim cu ma para jo tash, pakufijt is back

 • ALBo G 4 Life
  ALBo G 4 Life2 muaj më parë

  Fire 🔥 pa e degjuar big like

 • Freddy Kurti
  Freddy Kurti2 muaj më parë

  Super 🔥

 • Servis Tosku
  Servis Tosku2 muaj më parë

  Je i madh valla.💚🇦🇱🇦🇱💚

 • Lee ooN
  Lee ooNMuaj më parë

  Fire Song🔥 🇦🇱🇽🇰

 • Nardi Pere
  Nardi PereMuaj më parë

  Ju pershendes banda buduesi respekte ✌✌✌✌✌✌✌

 • Noizy OTR
  Noizy OTR2 muaj më parë

  2 mbreter t rrepit ka Shqiperia: .Noizy .Stresi MADNESS 😈🔥BB4L

 • moke

  moke

  Muaj më parë

  @Acht Elf Elf aj esht origjinali aj esht oksigjeni i repirt shqip aj esht poeti i rruges i jetes aj esht Viktor Paloka UNIKATILI TBA

 • Acht Elf Elf

  Acht Elf Elf

  2 muaj më parë

  Ka. Nje UNIKKATIL Se kurr Ska me Pas Tjer para Unikat

 • Kyle Official
  Kyle OfficialMuaj më parë

  Shum i fort emiljano 💯💯💯

 • X-Person
  X-Person2 muaj më parë

  JO JO JO nuk qashtu qysh ti mendon👌🦁

 • Ibri Osmani
  Ibri Osmani2 muaj më parë

  REAL bad boys 🔥🔥🔥❤️❤️❤️✌️✌️✌️

 • UndercliffRap
  UndercliffRapMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥ellos No pueden con stressi they can’t fuck with stressi #Badboy4life shout out from BX nyc 💯💯

 • Kapo Mthirr
  Kapo MthirrMuaj më parë

  Dissi ma fort per momentin Bb4l 🦍💯

 • Elda🫀❤
  Elda🫀❤2 muaj më parë

  The only real click in Albania 🇦🇱✌ stresinjoo🍁❤

 • YouTube fan
  YouTube fan2 muaj më parë

  The best rapper STRESI BAD BOY 4 LIFE

 • I forti ALLBOZ
  I forti ALLBOZ2 muaj më parë

  Dhe pakufijt shum i fort 💯🔥

 • Klenti Klenti
  Klenti Klenti2 muaj më parë

  Reperi me I madh ne shqiperi

 • Absolut Gaming7
  Absolut Gaming72 muaj më parë

  BB4LIFE Stresi Number One ☝️ ❤️

 • ('') layla
  ('') layla2 muaj më parë

  Like pa u lançuar fare kënga e stresit.👏👏👏👏👏..

 • FF Gamer
  FF Gamer2 muaj më parë

  Bad boy for life🔥🔥🔥👑👑

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr2 muaj më parë

  Pa kufijt stresi old school 👑👑🔥🔥

 • Loni Bisha
  Loni Bisha2 muaj më parë

  Rrespekt prej hungari - je ✌✌

 • Shyhret 123
  Shyhret 1232 muaj më parë

  stresi si gjithmon 👑❤💪😂🔥🔥🔥🔥

 • STRESI 77
  STRESI 772 muaj më parë

  The only real click in albaniaa👑bb4life deri n dhe✌️👑