Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Buzeqeshje

@Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)
Music: BO Beatz x Ditty Beatz (SHAKE THE ROOM)
Recording and Mix : Rzon
Mastering : Lorenc Aliaj Avaxus
Video by: Imagine Films

Connect with Capital T:
KAPOofficial
truekapo
truekapo

Komente

 • ONIMA
  ONIMA6 ditë më parë

  Videoklipi me gabimin teknik eshte zevendesuar me verzionin origjinal ju kerkojme falje per paknaqesite e shkaktuara dhe ju sigurojme qe ska qene e qellimshme. Respekt per te gjitha religjionet Me respekt, Imagine Films

 • Mark George

  Mark George

  3 ditë më parë

  Nje here të falet. Por gabimi mbetet nje gabim i rregulluar gjithsesi! Kujdes heren tjeter. Me qe ra fjala edhe gjyshi i Keti ishte katolik 🙂

 • pasko gm

  pasko gm

  3 ditë më parë

  Lerini kto tani mos u tallni legena gabimisht ikni beni videklipet ne siri legena

 • Avdi Avdi

  Avdi Avdi

  3 ditë më parë

  Hiqe at kryq se si serb doket

 • Avdi Avdi

  Avdi Avdi

  3 ditë më parë

  A ka naj katolik qe ban klip ne Xhami jo e ki koqja qa ka ba aty klip para kryqin e kishes don mu kallxu serb me kryq

 • Z M

  Z M

  3 ditë më parë

  @Angela Selimi aman te lutem jo krahasime te tilla. Ku krahasohet Capital T me Encen te lutem. Po moj po me videoklipin e tij ben cfare te doje po nuk mund te beje dot cfare te doje me kryqin e katedrales ta heq e ta vere sa here te doje si te jete loder e tij. Kryqi e ka vendin aty,po se deshi ky apo produksioni shko e beje videoklipin te xhamia. Ska shance ky as asnje njeri ne bote te heqe kryqin nga kulti fetar i katolikeve.

 • mikoy huio
  mikoy huio3 orë më parë

  kosove. Turp tu vije. Kryqi eshe simbol 2000 vjecar i kultures shqiptare

 • Aurela Haliti
  Aurela Haliti8 orë më parë

  Shume e bukur kanga po edhe vet je king te lumte suksese💓💓💓💓💓❤️❤️❤️

 • mikoy huio

  mikoy huio

  3 orë më parë

  Te gjith dislike bejini ketoj gjesti

 • FLORDI
  FLORDI19 orë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Dajana Shehi
  Dajana Shehi23 orë më parë

  Shume keng e bukur ...👏👏👏👏👏

 • Mobileri Xhesami
  Mobileri XhesamiDitë më parë

  bukur shum suksese

 • Janet Janet
  Janet JanetDitë më parë

  👌👌👌

 • REZARTA MADANI
  REZARTA MADANI2 ditë më parë

  Këngë shumë e bukur!Suksese të mëtejshme" K.T"!❤

 • Elvi Seli
  Elvi Seli2 ditë më parë

  Shuuume kenge e bukur!😍😍😍👏👏👏 Suksese!🔥🔥

 • Anxhelina Kolaj
  Anxhelina Kolaj2 ditë më parë

  Shum zhurm ke ber per me marr pak fam,duke lujt edhe me ndjenjat e shum njerzve ,ti shum thjesht videoclipin e kishe ber ne turqi ose arabi ,dhe ishe ken okay ,ama shkodres ti nuk ke as qka i shton as qka i hek ,shkodra eshte e bukur vet ,se ti as produksioni kryqin nuk jau hekni shkodranve se nuk ka mujt turku as enver hoxha ,kshu qe mos i shtin shum kastravec vetes se edhe ty majmun te bejm me filtra ..hic rsp per ty qe me ren nsy lun me gjera tilla..

 • su sii

  su sii

  Ditë më parë

  pusho moj bushter

 • OSG BiGi
  OSG BiGi2 ditë më parë

  Nese ty te vjen keq pse nuk e hiqe musiken krejt per respekt te katolikeve po jo se te interesoj paraja me shum se respekti

 • su sii

  su sii

  2 ditë më parë

  pusho mor mut

 • ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ2 ditë më parë

  Keng shum e bukur 🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤤🤤🤤🤤😗😙😚☺️😊😋😍😘😍😍😍😍😍😘

 • Amarda Bodini
  Amarda Bodini2 ditë më parë

  lat nam. vini kryqin hiqni kryqin po degkoni këngën njeher

 • Artjola Jata 💞
  Artjola Jata 💞3 ditë më parë

  Ky me kall fare pasha zot ❤️

 • Feride Berisha
  Feride Berisha3 ditë më parë

  Super kang

 • Avdi Avdi
  Avdi Avdi3 ditë më parë

  Oj koqe a ki pa naj katolik tu ba klip ne Xhami jo e qa karin ki shku aty para kishes

 • E E
  E E3 ditë më parë

  OOO CAPITAL T O KLLUF KARI

 • FLORDI
  FLORDI3 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • FF fabio D garena
  FF fabio D garena4 ditë më parë

  Te gjith dislike bejini ketoj gjesti

 • op_juli Aga
  op_juli Aga4 ditë më parë

  Kongen e ka bo tbukur amo me videoklipin e ka dhi fare rsp

 • Sevi
  Sevi4 ditë më parë

  Ha mor qa fitut qe shajtet ju E riktheu simbolin Fli gjume tash Dilni dhe njani tjetrit nmbrojtje kshu e jo me u sha e me u vra Dilni dhe per padrejtsit e tjera qe po i bohen Shqiperise Apo e keni ma kallaj me shkrujt nga tastiera me si horra te indinjum

 • Diana B
  Diana B4 ditë më parë

  Ma mir vone se kurr eshte shprehja .Gjithsesi ok,i keni dhan origjinalitetin e duhunit vendit dhe gjanat sic jane :) Suksese me klipin e dalshi faqebardhe ☺️

 • Erjon Berisha
  Erjon Berisha4 ditë më parë

  Pse s'ma dhe doren

 • Leonora Sokoli
  Leonora Sokoli4 ditë më parë

  Po Kryqi🙏 te Katedralja💒 cfar te beri mar i idjot 🦧

 • FLORDI
  FLORDI4 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • A A
  A A4 ditë më parë

  ❤️

 • Amar & Almir Shala
  Amar & Almir Shala5 ditë më parë

  Qysh kapen shqipet prej ni hiq gjë apo doni muzik apo dizajn pffff

 • Agim Shkembi
  Agim Shkembi5 ditë më parë

  ✝️ is back bravo krejt shqipet qe detyrut ket mut me kthy ✝️ aty ku i takon 🙌🏻

 • Lalierilalieri2qinlek Lekuvu
  Lalierilalieri2qinlek Lekuvu5 ditë më parë

  Kryqin bre jau qifsha

 • Sadete Cako
  Sadete Cako5 ditë më parë

  Super kengetar super kenge

 • Rona Gashi
  Rona Gashi5 ditë më parë

  Super klip, SHKODRA si gjithmon ma e bukra, flm per perzgjedhjen 🥰

 • Albaniain ethnic Iliryian
  Albaniain ethnic Iliryian5 ditë më parë

  Mryqin e ktheve je i madh

 • Aida Ida
  Aida Ida5 ditë më parë

  Une jam katolike dhe nuk mendoj qe eshte gabim i kengtarit per ate cka ishte ber gabim. Zoti trujt💒✝️ e shum suksese ne jet CAPITAL-T

 • Johny Albania
  Johny Albania5 ditë më parë

  Turp turp turp . Kisha e xhamia jan shpijat e zotit ashtu si jan o arabee

 • A bit of Everything
  A bit of Everything5 ditë më parë

  Imagjinoje sikur te vinte nje pushtues muslimon per te zaptu shqiperin . Shqipfolesit turq jan rreshti par qe u bashkohen . Nqs mendoni se heqja kryqit nuk eshte problem ca nuk pritet nga ju . Kryqaliu kurt nuk do u shiste te serbi apo zaptuesi me kryq. Kyy eshte shqiptari i vertet o shqipfolsa u dhifsha mu ne turqi.

 • Kristina Mustafai
  Kristina Mustafai5 ditë më parë

  Bota zihen per buken e gojës keta ziheni per kryqe e per katedrale Rini o shqiptar shifni punen tuaj

 • TiTAN Online
  TiTAN Online5 ditë më parë

  Kosova 🥇🇽🇰👍 Shqipnia 👎🏻🤮

 • FLORDI

  FLORDI

  4 ditë më parë

  ti sje as kosovar as shqiptarë , ti je turk ose serb 🇦🇱♥️🇽🇰 = 1

 • donka monka
  donka monka5 ditë më parë

  Pthuu bre zot po njerz ma te poshter qe jeni skom pa kerka ne bote as sorra eshnat mos mi qoft ne shqipri kurr sjam kan as skam me shku po goj flliqt jeni sleni gja pa than e nem thu ti ja hjeki at kryq me rraj prej kishes ndodhin gabimet njerz jemi kur zoti din me fal kush jeni ju qe shani

 • Klaudja Frroku
  Klaudja Frroku5 ditë më parë

  Gabimet jan njerzore dhe jeta nuk ka shije pa to. Suksese ❤

 • Drane Thaqi
  Drane Thaqi5 ditë më parë

  Po don me arsytu fundamentalizmin tend ti a. Ti duhet me qen artist per te gjith nese nuk don me te ndegju kaolikt shko kendo ne arabi ne vendet islamike dhe mos ta sheh kush Sarratin.50% te fames e ke prej katolikve se i pelqejn kenget tua. E kuptojm besimin tend por shko kendo maje xhamijav ateher mos jau gjymto bukurin kishes edhe vetes tende me kete veprim. Ke qen kengetari me i preferuar je kthyer ne islamisti me i shpifur duke treguar veten terrorist islamist!

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla5 ditë më parë

  .....edhe nga ne do te kerkojme te falur,mbasi..

 • Domenika Jakaj
  Domenika Jakaj5 ditë më parë

  Si ka mundesi qe nje person vendos te beje nje videoclip perpara nje kishe por kryqi e bezdis 🤔

 • Kleo Kleo
  Kleo Kleo5 ditë më parë

  A keni sy me pa KRYQIN mo njerz se ka hjek . Po ati si e ka qit kyt lajm ja qifsha ropt ne pill . Shifeni kengen mir 😠

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku5 ditë më parë

  Capital t ska pas lidhje e veq gabim teknik ka qen , un jam Katolik po kam pa si capital t ke emisioni albana osmanit qe ndihmoj nje familje katolike nga mirdita e djalin e tyre , kshuqe e dijm mir qe capital ashtn universal e ka bo video ne cdo vend te botes pa dallim

 • Ide Azi
  Ide Azi5 ditë më parë

  Qenkan qmend krishtert thu ti kryqi i man gjall kur as 10% të fes as muslimant as katolikt se majn jan zgju niveli ult me kritiku okey e kuptoj ju është djeg bishti e tasht pallni si gjaja

 • Prishtina Boy
  Prishtina Boy5 ditë më parë

  Eshte e kote permiresimi. Gabimi ishte i qellimshem. Ska problem kot e keni. Me pamje jeni nga Perendimi me zemer jeni nga Lindja. Kemi Noyzin qe e mban kryqin ne Zemer dhe ne Gjoks. Capitali me Produksionin e tij jane shume te ulet. Turp.

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE5 ditë më parë

  Per ata qe donin kryqin u rikthye pamja e kryqit

 • Z M
  Z M6 ditë më parë

  Nje here shume gabim heqja e kryqit nga katedralja e Shkodres,mendimi im eshte qe nuk e ka ba Capital,nuk i leverdis Capital me ba at gabim se normalisht qe ndikon negativisht per artistin,edhe ky gjest normalisht e ka demtu. Mendimi im eshte qe dikush nga ata qe montojne gjirimet e videos ja ka ba me qellim. Edhe mendoj qe Capitali edhe mund mos ta kete vene re heqjen e kryqit sepse 2 seconda eshte ne klip. Atij dikush ka desht me i ba keq edhe me i ul imazhin artistit,sepse artisti sulmohet ne keto raste. Capital t nuk eshte i atij niveli qe te beje kete gjest te shemtuar. Shiko i dashur Capital se dikush don te te demtoje edhe te te ule imazhin qe ke kriju. Shqiptaret te kane dashur gjithmone per ate qe je,por dikush afer teje po te xhelozon,KUJDES.

 • Xh N
  Xh N6 ditë më parë

  Ide e mirë me këtë spot të bukur, por e huazuar apo e... nga althe.info/number/sYeVZJWKkmJli7I/video

 • Festim luis Hoxha
  Festim luis Hoxha6 ditë më parë

  YALL BETTER WATCH THE VIDEO AGAINNNNN

 • Marti
  Marti6 ditë më parë

  Shyqyr qe e rikthyet kryqin zoti t rujt✝️✝️✝️

 • Erdona Muka
  Erdona Muka6 ditë më parë

  bash mir e ki perderisa je myslinan nk kishte ca ju donte kryqi aty kot pa lidhje

 • Bona Bona
  Bona Bona6 ditë më parë

  Kenga super 👏👏👏

 • FLORDI
  FLORDI6 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Edi Koci
  Edi Koci6 ditë më parë

  Kryqi eshte vendosur perseri app me duket mua🧐

 • TX.Falcon
  TX.Falcon7 ditë më parë

  Tani kryqi shifet ndoshta ka qen nji gabim 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

 • TX.Falcon
  TX.Falcon7 ditë më parë

  Se prz qa me thon….

 • TX.Falcon
  TX.Falcon7 ditë më parë

  Akoma nuk dihet me verte arsya… mdkt ska pas qellim t keq ngaqe kryqi u postua ne insta po ktu jo

 • Art Xhemaili
  Art Xhemaili7 ditë më parë

  0:50 ku e ka heq kdyqin unë nuk pe shoh çka jeni çu pesh po edhe nqs. Ta kish hek nuk u bake nami

 • Genti Pllana
  Genti Pllana7 ditë më parë

  Pa kapacitet?

 • BlertA Gashi
  BlertA Gashi7 ditë më parë

  Ket kenge duhet me boykottu trup mor tvi capital thu vetit shqiptar ni shqiptar ket gjest nuk e ben kurr marre koft njeri i ult njeri budalle kur hiqet krYqit qe na fllqite kosoven doni me na ba si ne arabi e zoti ju marrofte atje luftojne grat per drejat tYra nder to esht edhe mbartja e shamis cka ban shqiptari qohet mlohet si sto grat isist ka po ju shoh pom vjen marre me than vetit shqiptare shqiptart se kan pas ket kultur….

 • Hasan A
  Hasan A7 ditë më parë

  Bravoo capital t !! Vashdo keshtu 👍🏻

 • Xhuljano Kola
  Xhuljano Kola8 ditë më parë

  Pederast mashkull tqr

 • gimi gimi
  gimi gimi8 ditë më parë

  booooo gjith komentet per kryqin

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide8 ditë më parë

  respektojmë çdo besim fetar..

 • Angel Sion
  Angel Sion8 ditë më parë

  E paska hangur bëyhes mire prej shove turk. Me hi ne shkoder e ma pasht ne ftyr ly tipi? Hahaha Hajt se shofim per kete tipin e femijet e tij. Shifna kur njihna "vlla", shifna nuk njihna

 • Mimoza Gjoka
  Mimoza Gjoka8 ditë më parë

  ✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️💒💒💒💒💒💒💒💒krenare qe jam katolike gjak i paster shqiptari🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • John Keneth
  John Keneth8 ditë më parë

  Krishter apo mysliman , jemi shqiptar te gjithe dhe duhet respektojme fejet tona. Kjo katredal eshte pjes e historis e shqipris dhe popullit dhe pse me fshi diqka. Jam mysliman dhe kjo nuk ke nevojshme.

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  8 ditë më parë

  Hajde krejt report per heqjen e kryqit

 • Eltklo Kucaj
  Eltklo Kucaj8 ditë më parë

  Woo far komentesh si e paskit ven re kaq shpejt,,,nrm gabim bani,,kshu pat ba edhe Stresi ne Theth dhe e vut re shume von,,mos ndillni urrejtje kemi vetem 1 Zot

 • Erald Rama
  Erald Rama8 ditë më parë

  Bravo capital t

 • Prralla Me Mbret
  Prralla Me Mbret8 ditë më parë

  Shkodra ka kisha e xhamija e rrespektojm te dyja. Shqiptart nuk diskriminojn fe nuk kena pas kurr nje percarje fetare e xheste te vogla si Kto krijon percarje fetare o pusht.

 • Langssame Musik Ar
  Langssame Musik Ar8 ditë më parë

  veprim jo i mir ⛪ prje nje kengtari 👎👎👎👎👎 nē kemi edhe vllazen katalik

 • عهد محمد
  عهد محمد9 ditë më parë

  Its realy amazing

 • noizydaily
  noizydaily9 ditë më parë

  Love it😫🌏💕

 • FLORDI
  FLORDI9 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • mikoy huio

  mikoy huio

  8 ditë më parë

  Klip i bukur, kenga hit veror, por ke prish gjithcka me 3 sekonda... Ngushellime

 • XIKI
  XIKI9 ditë më parë

  Kryqi left the chat 🤣🤣

 • Milkjor Beltoja
  Milkjor Beltoja9 ditë më parë

  Motren e ca kesh ne gabzherr byths motershkerdhym

 • Genc Toma
  Genc Toma9 ditë më parë

  Nuk vjen trup, me ba kyt gja ne shkoder ku ka vujt ma shum feja si katolike edhe myslimane, edhe shum njerz e plq, armiku i shqiptarve asht shqiptari vet, turp per ty edhe per Ata qe e Kan plq videoclipin

 • lali lil
  lali lil9 ditë më parë

  Ishalla e gjen pergjigjje e heqjes se kryqi legen WTF pse duhet te ulesh nje fe 💩💩💩💩💩

 • aswer huio
  aswer huio9 ditë më parë

  Hajde krejt report per heqjen e kryqit

 • Ciccio Pipz
  Ciccio Pipz9 ditë më parë

  Questi sono i cosi detti "artisti di merda"! Che invece di promuovere la pace e la cultura di un popolo. Istigano la gente verso l'odio usando la religione come mezzo di provocazione.. Niente viene per caso!Ma spero che il popolo Albanese dimostri come altre tante volte la sua grande civiltà e armonia interreligiosa 👏

 • sub for sub
  sub for sub9 ditë më parë

  Pervec kryqit, ja ka qr autotunit

 • sub for sub
  sub for sub9 ditë më parë

  Per te gjith ju qe thoni pse e ka hequr kryqin... E ka hequr se ts gjith te famshmit jan me djallin, jan satanista, qe nese nuk ju besohet ju praktikojn rituale etj Sepse eshte vetmja menyr te behesh sa me i famshem....

 • aswer huio

  aswer huio

  9 ditë më parë

  deshira islmit esht me zhdug kryqin e fen e vertet te Jzusit

 • LirNik
  LirNik9 ditë më parë

  Krejt ma ki prish, me qef ta kum nigu kangt e tash e bane mut krejt

 • Igli Kolaj
  Igli Kolaj9 ditë më parë

  Eshte veprim shum i ulet per nje si ti , me kete gjest ke rene poshte , nje Zot eshte per te gjith ☝️ ✝️🤝 ☪️ ❤️

 • Juli Shordja
  Juli Shordja10 ditë më parë

  👎

 • Cincilimin Nimilicnic
  Cincilimin Nimilicnic10 ditë më parë

  Klip i bukur, kenga hit veror, por ke prish gjithcka me 3 sekonda... Ngushellime

 • Fatime Demiri
  Fatime Demiri10 ditë më parë

  Kang mat tmir ska bravo zemra je ma i miri❤❤❤❤❤

 • Antoneta Ina
  Antoneta Ina10 ditë më parë

  O idiot kur te pelqeu te besh vidioklipin buze kishe pse e hoqe kryqin. Njeri i shpifur

 • Stewie Griffin
  Stewie Griffin10 ditë më parë

  Whats wrong with this video -Removed Cross from probably one of the oldest churches of Albania -MASSIVE AUTOTUNE USE -Talentless fuck with some cliche video ( Ngjyra e Kuqe was better) Good things in this video Nevina Shtylla is a lady to dream on.

 • Eduard Ljatifi
  Eduard Ljatifi10 ditë më parë

  Respekt Capo 🤘🤝

 • Inna Love
  Inna Love10 ditë më parë

  Nuk e kuptoj se si nji kengetari i publikohet klipi ne you tube pa e ditur permbajtjen e saj (ne ket rast heqja e kryqit ne klip). Kjo asht rrene me bisht!! Heqja e kryqit asht ba me dijenine e plote te kangtarit! Shkodra qe dikur tka respektu sot te injoron!

 • Cassie
  Cassie10 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 Pse e ben videoklipin aty kur te pengon kryqi ooooo Funderrire

 • Thomas dxb
  Thomas dxb10 ditë më parë

  Injorant i prapambetur. Te kesh mundesi, ti jo kryqin e heq por ben me shume se aq.

 • Hidajet Hoxha
  Hidajet Hoxha10 ditë më parë

  Jam musliman, por gjesti ne kete videoklip eshte i pafalshem, thene drejt e shkurt gjithe e dijme se nuk postohet asnje videoklip pa e pare artisti montazhen finale, me nje fjal ke pas nje respekt tjeter, qe sot e tutje do jesh ne rrethin e njerzve racista, ka Hoxhollar e Prifterinje qe nuk e kan perbuz simbolet e njera-tjetres fe, ne fund na vjen nje artist qe arrin me perqa shqiptart ne mes vete duke fyer ne komente, besoj se duhesh te japesh nje deklarate te forte dhe morale, pastaj nje video deklarate per Shkodranet qe ndihen me te fyer se gjithe te tjeret, hajde t'u mirmbetshi

 • Jusufi Imeri
  Jusufi Imeri10 ditë më parë

  Aaaaaa

 • Cassie

  Cassie

  10 ditë më parë

  Do ta kuptosh kur t'na takosh...o legen djale.

 • ll6767
  ll676710 ditë më parë

  Turp qoft Ty si këngetar edhe atyre qe kan hek Kruqin i vraft kryqi ata persona qe e kan hek kryqin me fotoshop me sigyri kan qen mysliman se islmi esht kunder katolikve deshira islmit esht me zhdug kryqin e fen e vertet te Jzusit

 • Alba L.
  Alba L.11 ditë më parë

  Kujt po ja ndjen per kryqin, dhe ju qe e keni kap keq me kryqin e kishes, sikur ca eshte! Shijoni kengen e komentoni per kengen qe eshte kaq e bukur dhe relaksuese! Capita T gjithmone on Top

Faqja Tjeter