Qytetari i divorcuar: Më mire beqar, je rehatFollow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente

 • Illyrian
  IllyrianDitë më parë

  Kjo femna ka qef fort

 • Povero Barbone
  Povero Barbone5 ditë më parë

  Si hyjn fill me konfidenz ne shqipri . Direkt pytje personale!!

 • Jack de bliksem Msp
  Jack de bliksem Msp7 ditë më parë

  Ti gazetare je gojace e madhe VL ooo debile

 • Albion Kraja
  Albion Kraja10 ditë më parë

  kjo gazetarja i paska hundet e mbyllura😂😂😂😂

 • Mimoza Imami
  Mimoza Imami13 ditë më parë

  Pyetje pa lidhje gazetare injorante ske se cben dhe del e pyet qytetaret a puthen apo jo. Pse spyet per ekonomine e vendit si to ta mari rogen dhe kjo

 • Agron Vidhani
  Agron Vidhani13 ditë më parë

  Ti do nje te pallume qe te dalin syt xixa moj ca pytje te kota qe beni

 • M. N.
  M. N.16 ditë më parë

  Kjo edhte ajo ke cica ne fushe duke lexu lajmet? Qenka shendodh dhe shemtu

 • Bashkim Ismaili
  Bashkim Ismaili17 ditë më parë

  Oj mute mos vet kis pytje se jeni ,,,,,,, shum

 • barberendri
  barberendri17 ditë më parë

  Respekte

 • Daniel Zaka
  Daniel Zaka17 ditë më parë

  Vallaj e vështirë në mos e pamundur në atë moshë.vetëm nëse e sëmurë a duke vdekur.

 • Emiljan Xhaferaj
  Emiljan Xhaferaj17 ditë më parë

  Ky i shkreti doli ke Fiks Fare Tch i kan mar dhe shtepin ja kan shit Gruja me Cunin ka ngel rrugve tani 😒😞

 • Φωτη Μαλαι
  Φωτη Μαλαι17 ditë më parë

  Qenke nji gazetare ti zevzeke,ato pyetjet rjesht si kallash

 • golloshi henri
  golloshi henri17 ditë më parë

  Ky i shkretit ishte ne burg nderkohe i shiti shpin gruja e djal dhe iken ne Angli

 • Klejda Lleshi
  Klejda Lleshi17 ditë më parë

  Hahaha

 • Abaz Abazi
  Abaz Abazi18 ditë më parë

  Pyetje vari......

 • Federiko Fegaj
  Federiko Fegaj18 ditë më parë

  😂😂😂😀

 • Elton cala
  Elton cala19 ditë më parë

  Ti è ke fajtin. po' un e Kam. Pse? Pse kshu thu ti 🤣😂🤣😂😂

 • Aleksander Bruno
  Aleksander Bruno19 ditë më parë

  Gazetare qe i paska hypur kalit mrapsh

 • Lida Lida
  Lida Lida20 ditë më parë

  Eh qesh se nuk qaj dot thuaj mo xhaxhi

 • Valmira Caushaj
  Valmira Caushaj20 ditë më parë

  pyetje idiote

 • xxx
  xxx20 ditë më parë

  Plotesishte pajtohem me at qytetar me mire pa martue se me femer te huaj me jetue 4 vite e jote 35 e huaj kah te rretullohet kancer te behet e gjakun mundohet me ta bere uje.Nje femer e tille e perdale si duhet askuj poeti i pa fat.

 • Nero
  Nero21 ditë më parë

  Tmerr pa tro respekti ,qfar pytjesh ekstreme

 • naun bera
  naun bera23 ditë më parë

  Kjo do buzur aty ne kembe

 • Mec Mirdite
  Mec Mirdite24 ditë më parë

  Haha keti ja shiti vilen djali 200 mij euro dhe e kan len ne rrug

 • xxx

  xxx

  5 ditë më parë

  @Aida Sh Aida vertet shume komfuze edhe per mua e pabkjart.

 • Aida Sh

  Aida Sh

  5 ditë më parë

  @xxx PerZotin nuk po kuptoj gje.Ju keni shkruar se burri ne video ka dashur te shkruaje roman. Une nuk ju njoh as nuk me njihni,thjesht po pyesja per jeten e ketij njeriu ne video meqense thoni qe ka dashur te botoje nje liber dhe i biri e ka penguar.

 • xxx

  xxx

  10 ditë më parë

  @Aida Sh Aida a ka dasht a e ka botue ti nga je apom njeh mua.une e kam botue romanin"E bukura e jetes"Shkaku i tij miku ka ngreh hark jeten me ma shue.respekt miku juaj 18.10.2021

 • Aida Sh

  Aida Sh

  10 ditë më parë

  @xxx Ky burre ka dashur te botoje roman,eshte shkrimtar???

 • Shabani Lulzim

  Shabani Lulzim

  20 ditë më parë

  E njef ti ?

Faqja Tjeter