Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)

Argëtim

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗷𝗲 𝗣𝗶𝗸𝗲 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
____________________________
🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Motion Graphic by: 𝗟𝗨𝗟𝗘𝗭𝗜𝗠 𝗠𝗔𝗥𝗥𝗔
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceofficial
🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► enis.mullaj
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► eriona_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NjePike #Folé

Komente

 • Aurela Gace
  Aurela Gace14 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike

 • Royal Freight, Inc

  Royal Freight, Inc

  Ditë më parë

  Amelcin... 🥰

 • Sara Fuga

  Sara Fuga

  13 ditë më parë

  E mrekullueshme

 • Marsela Pocari

  Marsela Pocari

  14 ditë më parë

  Nxirre dhe ndonje keng pa lidhje me cupe ( per syrin e keq)

 • Rita Dhrami

  Rita Dhrami

  14 ditë më parë

  Je e pa aritshme ikona e e te gjitha koherave mos u plakshe kure gjithmon te rezatosh 😘😘🙏🙏🙏♥️❤♥️❤♥️

 • Elda Agalliu
  Elda Agalliu10 orë më parë

  👍

 • Antonio London
  Antonio London19 orë më parë

  Me e mira

 • Vangjelica Poci
  Vangjelica Poci19 orë më parë

  Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍

 • Dori Cacurri
  Dori CacurriDitë më parë

  Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤

 • Silva Silva
  Silva SilvaDitë më parë

  Sa shum malli me ka marr ...

 • Bbhji Jjjjhhh
  Bbhji JjjjhhhDitë më parë

  Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖

 • Klareta Pulluqi
  Klareta PulluqiDitë më parë

  Hyjnore!!

 • Tani Mingo
  Tani Mingo2 ditë më parë

  Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤

 • Teuta Kaceli
  Teuta Kaceli3 ditë më parë

  Bravo zemer ❤❤👏👏

 • amarda amarda
  amarda amarda3 ditë më parë

  E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem

 • Lorena Zeqoshaqir
  Lorena Zeqoshaqir3 ditë më parë

  ❤❤❤

 • albana ristani
  albana ristani4 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Albana Gjoshi
  Albana Gjoshi6 ditë më parë

  Te adhuroj e madhe Aurela😘😘

 • Straficka Beta
  Straficka Beta7 ditë më parë

  Bravo Aurela 😘😘

 • My Love
  My Love7 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Dorina Elezioniosopatinare
  Dorina Elezioniosopatinare7 ditë më parë

  PA fund e bukur ❤️❤️👫

 • Moza Fejzaj
  Moza Fejzaj7 ditë më parë

  Nuk e di,po sa here e degjoj me mbush me dashuri bravo Aurela 👏👏👏👏❤❤

 • Irma Nana
  Irma Nana7 ditë më parë

  Superrr je nje Perle

 • Marinela Braja
  Marinela Braja8 ditë më parë

  Vras mendjen kush jane keta 47 idiote qe nuk e kane pelqyer kete kenge kaq te gjetur dhe kete ze brilant qe vetem nje dive si ty Aurela mund ti japi kaq shume ngjyra🤔

 • Do Do
  Do Do8 ditë më parë

  Best!!!!

 • frensi frensi
  frensi frensi8 ditë më parë

  😚😚😍😍

 • xhes bisha
  xhes bisha8 ditë më parë

  Aurela Gace Nje pikë Teksti Mekatuam bashkë Me shikime U dorëzuam dhamë gjithçka U harruam bashkë e u çmendëm Trup me trup e te pafaj. Veç nga nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shume malli më ka marrë Te kam , te kam , dhe prapë S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prapë Pa ty jo , as frymë nuk marr . Qindra mijera here Te kam puthur Dashuria s'paska fund Jo nuk i ngjan askujt Buza jote Me tërbon e me përhumb Veç nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajse Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Like per shum tekste te tjerë Love you Aurela ❤❤

 • Rudi Panci
  Rudi Panci8 ditë më parë

  Super keng

 • Blerina Veizi
  Blerina Veizi8 ditë më parë

  Superrrrr 🥰

 • ALBERT XHUVELLI
  ALBERT XHUVELLI8 ditë më parë

  Si ma ke ate zerin moj shejtane

 • Meli Meli
  Meli Meli8 ditë më parë

  Super song . Teksti shume i bukur . O Zot sa me kuptim e gjithe kenga dhe muzika. Suksese Grande Aurela

 • PaulGamer Gr
  PaulGamer Gr9 ditë më parë

  Superrrrrrrr

 • ELIONA KOCAJ
  ELIONA KOCAJ9 ditë më parë

 • how to make
  how to make9 ditë më parë

  Superrrrrr perlë kjo këngë🤩

 • Adelina Kajo
  Adelina Kajo9 ditë më parë

  Jeni Nderi Legjenda e Muzikes Shqiptare ...*Yll*...👏👏👏👏 Dashuri mbi Dashuri..❤️❤️

 • Daddy Yankee
  Daddy Yankee9 ditë më parë

  Nje super zeee qe vertet te ngre lart w te con ne parajse bravooo 🥳🥳🥳😍😘❤❤❤

 • Yo Yo
  Yo Yo9 ditë më parë

  Sikur çereku i kengetareve shqiptare te vlenin sa gjysma jote shqiptaret do rrinin vetem duke degjuar muzik 🙏🙏🙏

 • Di Ko
  Di Ko9 ditë më parë

  Je e madhe Aurela!

 • Aida Shtino
  Aida Shtino9 ditë më parë

  KU KA SI DASHURIA SA SHUM MALLI ME KA MARE PER DASHURIN TIME MU DOGJEN SYT ME MALL EPRES TR VIJ TA SHOF VETEM PER PAK 😎😎💋❣❣💥

 • Aida Shtino
  Aida Shtino10 ditë më parë

  KUKA SI DASHURIA TE NGRO ZEMEREN TE JEP JET DHE UNE KAM NJE MALL QE PO ME DJEK CDO MINUT BRAVO AURELA 🙏🙏💑

 • Fatime Qillo
  Fatime Qillo10 ditë më parë

  Urime per kengen e re aurela si gjithmon sjell kenge shume te bukura per puplikun bravo

 • Ardita Dervishi
  Ardita Dervishi10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭

 • Naxhije Merko
  Naxhije Merko10 ditë më parë

  Shum bukur o zeri i bukur e shqipris 😍🇦🇱❤️

 • Romela Xhani
  Romela Xhani10 ditë më parë

  Je e mrekullueshme Aurela...😍😍! Je nje pasuri

 • Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka11 ditë më parë

  bravoo

 • Megi _megi
  Megi _megi11 ditë më parë

  Shum e bukur aurelaaa

 • Aferdita Topaj
  Aferdita Topaj11 ditë më parë

  Aurela je jehona e kenges Shqipetare urime😍❤👏👏👏👏👏

 • Nita Ferko
  Nita Ferko11 ditë më parë

  Ti je e pa zvendesushme 🤩❤️

 • pamela qylafi
  pamela qylafi11 ditë më parë

  super ze 🤍

 • Ada Toska
  Ada Toska11 ditë më parë

  teksti, zeri ,klipi te tera super 🌍🌍

 • Denisa Olluri
  Denisa Olluri11 ditë më parë

  super kenge

 • Jioli Bella
  Jioli Bella11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Shpresa Molishtari
  Shpresa Molishtari11 ditë më parë

  Super keng të emocjonon

 • Entela Saranjezi
  Entela Saranjezi11 ditë më parë

  Aurela je gjigande muzika eshte super ❤❤

 • Vesho Marsel
  Vesho Marsel11 ditë më parë

  PERLË..!👌

 • Pavlina Ajazi
  Pavlina Ajazi11 ditë më parë

  E degjoj dhe ridegjoj dhe perseri nuk po ngopem me kete melodi me kete ze. Super kenge Aurela! Bravo 👏👏 na kenaqe zemrat

 • Djana Xhaxhaj
  Djana Xhaxhaj11 ditë më parë

  SUPER!Aurela je UNIKE,e PAPERSERITSHME!Ne keto vargje e gjen veten kushdo.👏👏👏👏🎼🎤

 • drita gjyriqi
  drita gjyriqi11 ditë më parë

  Je nje nder kengetare me te mira nder vite e Shqiptarise. Jemi krenare qe te kemi.Te uroj qe zoti te t'a bekoje jeten tende o ylle.

 • Leda Merko
  Leda Merko12 ditë më parë

  Uaaa relaks super kenge 👏 brava Aurelia godite ne zemer ❤️🤗🇦🇱💕💜😉

 • Klodjana Marnoj
  Klodjana Marnoj12 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Blerina Blloshmi
  Blerina Blloshmi12 ditë më parë

  Super Aurela keng e bukur e plot ndjenj👏👏👏

 • Ira H
  Ira H12 ditë më parë

  ❤️🥺

 • Alma Feruli
  Alma Feruli12 ditë më parë

  Beautiful song 🎵 🥰

 • Majlinda 234
  Majlinda 23412 ditë më parë

  Super kenge Aurela👏👏👏👏💖💖💖

 • Bruna S
  Bruna S12 ditë më parë

  Suksese zemer je e madhe 😘super keng ❤️❤️

 • Eriselda Dimo
  Eriselda Dimo12 ditë më parë

  Super 🥰🥰

 • Manjola Veshi
  Manjola Veshi12 ditë më parë

  Super kenge

 • CarIsTheBestFriendForMan
  CarIsTheBestFriendForMan12 ditë më parë

  Je shum e mir 😘

 • Ambra Kanani
  Ambra Kanani12 ditë më parë

  💟

 • Frida frida
  Frida frida12 ditë më parë

  Super ..suksese Aurela ..nuk resht kur se degjuari .jam fansja jote

 • Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho12 ditë më parë

  Super kenge ❤

 • Elios Memaj
  Elios Memaj12 ditë më parë

  Kur te ka ber zoti ty ka qen i qet

 • Alive Toska
  Alive Toska12 ditë më parë

  Bravo Aurela je gjigande ,❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥

 • eli caushaj
  eli caushaj12 ditë më parë

  Suksese Aurel je e madhe pasuri të kemi kombëtare 😘😘😘

 • Marina Thanou
  Marina Thanou12 ditë më parë

  Wow what song ❤️😍🔥🔥👑

 • Ωmega pax
  Ωmega pax12 ditë më parë

  Hi Michigan..... ne enderr akoma ?

 • Rea Gjini
  Rea Gjini12 ditë më parë

  ❤❤❤

 • mimoza belishaku
  mimoza belishaku12 ditë më parë

  Bravo Aurela je super kengetare e mire nje kenge e ndihere ylli I kombit bilbil I shqiperis te pershendes nga greqia

 • Laura Jaupi
  Laura Jaupi12 ditë më parë

  👏👏👏

 • Luan Memaj
  Luan Memaj12 ditë më parë

  Cfar ka ber zoti

 • Ton T
  Ton T12 ditë më parë

  Nice one Aurela I like it 😍😘😚

 • Laura Merkaj
  Laura Merkaj12 ditë më parë

  Sei grande..krenaria e vlores dhe gjith Shqiperise..Zoti te bekoft me gjith familjen tende🥰😘😘💋💋💋

 • Luan Memaj
  Luan Memaj12 ditë më parë

  Yll

 • Geraldo Rexhepaj
  Geraldo Rexhepaj12 ditë më parë

  E bukur sa ska fjal ! Aurela nr 1 😍

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo12 ditë më parë

  Gjithmon super jam krenre që jam vlonjate me zërin tënd magjeps super super adrenalin je ylllllllllll❤️💯

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa12 ditë më parë

  Nje pike💎💎💙💙💚💚aurela gace💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa12 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

 • Lumturi Murtishi
  Lumturi Murtishi12 ditë më parë

  Je yll 👏

 • Aleksandra Leco
  Aleksandra Leco12 ditë më parë

  Ahhh moj Aurela cna ben me kto kenget e tua na ngjit ne tru dh nk na shkoliten nga truri akoma dh kur nuk i degjojme super kenge suksese

 • Nertila Hushi
  Nertila Hushi13 ditë më parë

  Super 👏

 • blerina cako
  blerina cako13 ditë më parë

  E paaritshëm si gjithmonë...

 • Mira Xhaferaj
  Mira Xhaferaj13 ditë më parë

  Je një ⭐♥️✋✋✋✋ të përshëndesim nga greqija të adhurojmë respekte o gjigante e shqiperisë

 • Klodjana Binjaku
  Klodjana Binjaku13 ditë më parë

  E mrekullueshme, me pelqen jashtezakonisht! Kjo menyre te sjelluri, ja kalon miljonave qe harxhohen ne klipe...Dashuria, ndjenja qe mban ne kembe Universin...Faleminderit 💛😘

 • Moon Child
  Moon Child13 ditë më parë

  Aurela je e madhe💖

 • Julind Tereziu
  Julind Tereziu13 ditë më parë

  Video Shum e pershtatshme me fjalet. Respekte patriote.

 • lida lazaj
  lida lazaj13 ditë më parë

  Ti jep vetem dashuri o gjigandja jon🇦🇱🇽🇰🙏❤

 • Besha Pashaj
  Besha Pashaj13 ditë më parë

  Super Bravo

 • gosmani vlore
  gosmani vlore13 ditë më parë

  Po c"eshte kjo perle moj cupe 💙😘😘😘😘embelsire krijimtari ,interpretim top 👌

 • Esuilda Mshmeti
  Esuilda Mshmeti13 ditë më parë

  Ok❤️❤️❤️

 • Dona Fusha
  Dona Fusha13 ditë më parë

  Je legjend e pa perseritshme faleminderit qe me talentin tend na mban gjall

 • Alushani Bukuroshe
  Alushani Bukuroshe13 ditë më parë

  Urime e dashur super keng suksese diva love you ❤🥰

 • Etleva Hoxhaj
  Etleva Hoxhaj13 ditë më parë

  Shume bukur, rrengjethse 😥👏

 • Mbarime Sheraj
  Mbarime Sheraj13 ditë më parë

  Je fansja ime te dua❤❤❤❤

 • Asmiralda Demaj
  Asmiralda Demaj13 ditë më parë

  ❤❤

Faqja Tjeter