Klanifornia - Aksioni policor “Na fike derën” (20 qershor 2020)


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Lisa Kujofsa, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
DJ: Vin Veli
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Andrea Andrea
  Andrea Andrea12 ditë më parë

  e bukur por asht e vjeter kyt si humor e kan ba italjent

 • Publikime Shqip
  Publikime Shqip15 ditë më parë

  Kopjim!

 • Shahin Spahiu
  Shahin SpahiuMuaj më parë

  Direkt shefin

 • Shkelzen Hyseni
  Shkelzen HyseniMuaj më parë

  S'kam tereziii

 • FaZe HamzaKnow
  FaZe HamzaKnow2 muaj më parë

  U MYTET TU I KOPJU 3T EMISONI TETOVAR

 • Myzejene Lesha
  Myzejene Lesha3 muaj më parë

  Roani. Bossi

 • INSTAGRAMER
  INSTAGRAMER3 muaj më parë

  Batut e vjedhme . Edhe xhevahir zeneli e ka permen 3 4 her

 • Fatjon Aliu
  Fatjon Aliu4 muaj më parë

  Ckemi un quem flavja aliu jam goca fatjon aliu une dua te me bejn per mua nje zupriz per ditelinjen time une e kame ditelinjen me 15 prill ditelija ime don dhe 10 muaj otop gace dhe ylli qe shikon tavanin p

 • Fatjon Aliu

  Fatjon Aliu

  4 muaj më parë

  Un jam vogel

 • Fatjon Aliu

  Fatjon Aliu

  4 muaj më parë

  Por dua te dhuaj marines qe 12 te nates un dua te fryj ylli qe shikon tavanin ju dua shume dhe falimderit shume un mush 9 vjece miropafshin te gjithve ju🎇✨🎭🎁🎮🕹🧿🎊🎉🍭🥢🍫🧁🦊🐿🐇🍩🍰🥤🎮🕹🤲🤣🙏👍👎✌🤞🤚🤟🖖👑🦋🐦🐣🍽🍹🥤🍩🍪🎂🍰🧁🥧🍫☕🍯🍮🎆🎇✨🎈🎖🏆🏅🥇🥈🥉🎑🌌🏩🌞⭐🌟🌠🌈❄🌊⛱🔥☄

 • Silvana Murataj
  Silvana Murataj4 muaj më parë

  9

 • Medina KPASNICI
  Medina KPASNICI5 muaj më parë

  😂😂😂😀👌👌

 • Kledis Lushi
  Kledis Lushi5 muaj më parë

  Haha

 • Kristi Cobo
  Kristi Cobo5 muaj më parë

  Shume bukur bravo

 • Antigone Bajrami
  Antigone Bajrami6 muaj më parë

  🇦🇱🇩🇪☺️😎

 • Albion Dervishi
  Albion Dervishi6 muaj më parë

  Eshte vjedhur nga mudu nje humor italian atje eshte me e bukur

 • Edi Ed
  Edi Ed6 muaj më parë

  RonDav

 • Nikoll Bardhi
  Nikoll Bardhi6 muaj më parë

  Ku ishte humori ktu ,se nuk e kuptova

 • Vlore Albania
  Vlore Albania7 muaj më parë

  futia kot ku esht fabula ketu?

 • Dritan Baci
  Dritan Baci7 muaj më parë

  Pusho se erdhi olsi bylyky

 • Dritan Baci
  Dritan Baci7 muaj më parë

  o bo bo çar palle eshte

 • Panos Agolli
  Panos Agolli8 muaj më parë

  Eshte nje Skene humori qe e kan xhiruar dhe te tjer si greket italianet etj... Por dhe ky verzioni nga artistet shqiptar nuk esht keq 👍

 • xhiulia xhoxha
  xhiulia xhoxha8 muaj më parë

  🤣🤣

 • Brisilda Berberi
  Brisilda Berberi9 muaj më parë

  Pusho ore ajdut se te erdhi Olsi Bylyku

 • Eri Goleci
  Eri Goleci10 muaj më parë

  🤣😂🤣😂

 • Ilir Kadrija
  Ilir Kadrija10 muaj më parë

  Shume e kopjume ky lesh humor kapsi

 • Leo Gega
  Leo Gega11 muaj më parë

  G

 • Labii
  Labii11 muaj më parë

  Copy past ket ekeni vjedhur

 • Edison Doci
  Edison Doci11 muaj më parë

  12

 • Xhevat Lusha
  Xhevat Lusha11 muaj më parë

  Sport x,xxn Xnnn

 • nertil memaj
  nertil memaj11 muaj më parë

  Humori i viedhur nga (MUDU )

 • soklo marku
  soklo markuVit më parë

  HAHA

 • Vladimir Markaj

  Vladimir Markaj

  Vit më parë

  Haha

 • Guxim Haliti
  Guxim HalitiVit më parë

  Esht e vjedhur nga emisioni humoristik "3T"

 • Klodi Hasaj
  Klodi HasajVit më parë

  Hahahaha ky tip humori ash ba nga disa aktor grek para 20 eca vite me par vec se kta kan ndryshue disa gjane te vogla kot pa lidhje

 • Nerim Bajrami

  Nerim Bajrami

  7 muaj më parë

  Kot pa lidhje

 • Xhesi Xhey
  Xhesi XheyVit më parë

  Humor i bukur

 • ARSIDA MATAJ
  ARSIDA MATAJVit më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂me te miret jeni

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  6 muaj më parë

  Edhe ti

 • Ξανθίππη
  ΞανθίππηVit më parë

  😂😂😂😂

 • Deni Bulku
  Deni BulkuVit më parë

  😂😂😂

 • Andi bro
  Andi broVit më parë

  HahA gredi

 • Fatos Korcari

  Fatos Korcari

  6 muaj më parë

  5uudo0 3l09876r69000qiewuiìghhxuàv7áuıuh

 • Katalea02 Gioele
  Katalea02 GioeleVit më parë

  😂😂😂 e kopjuar nga dy aktor italian

 • Sindrit Sela
  Sindrit SelaVit më parë

  Pse copioni althe.info/number/z56nZnlmppKHi9Q/video

 • Elton Lleshaj
  Elton LleshajVit më parë

  Shum me vones e kan ba greket ka shum vite para,,e mira pret

 • Fabio Islami
  Fabio IslamiVit më parë

  E vjedhje ne itali

 • Dila Ameti
  Dila AmetiVit më parë

  Pffff kur u kan ky humor ne kosov para 23-25 vite

 • Riola Hajdaraj
  Riola HajdarajVit më parë

  Djdhffhu c. Ddhhjjhg. Hdhxj. Q.

 • vicenzo
  vicenzoVit më parë

  Hhhhhhhhhhhh

 • Eraldo Basha
  Eraldo BashaVit më parë

  Hahahaha

 • Hasan Buzi
  Hasan BuziVit më parë

  Shume pjese e bukur

 • Ervin Dautllari
  Ervin DautllariVit më parë

  eshte shum e vjeter .. plus qe esht edhe e vjedhur nga arkivat

 • FF PIKETUESI YT
  FF PIKETUESI YTVit më parë

  Shkoni mor pidhropsha muti na shkrit tu qesh ju gjoja pa lidhje hiq katunar muti

 • wolf
  wolfVit më parë

  Ajde vari Karin ajde

 • Xhoana Toska Xhoana Toska
  Xhoana Toska Xhoana ToskaVit më parë

  shume homor sidomos olsi 😂😂😂😂😂😂

 • Olivia Feci

  Olivia Feci

  10 muaj më parë

  Marilena dhe Olivja 😂😂😂😋😋😂😂

 • Erlis Mucaj
  Erlis MucajVit më parë

  Humor pa pike lidhje😂😂

 • Estel Tafa
  Estel TafaVit më parë

  O zot sa humor😂😂😂😂

 • Mikail Sega

  Mikail Sega

  Muaj më parë

  Sa humor koti do te thoje?!..

 • Leon Leon
  Leon LeonVit më parë

  Mire qe e kopjoni humorin nga italjoni, Por ju e dhini fare, se e boni shum humor te trashe, tamom si humor Talebanesh

 • ernest ernesti

  ernest ernesti

  6 muaj më parë

  Mos i ofendo talebanet se jane mire ne pun te vet e nuk kane lidhje me kta trapat

 • North Only
  North OnlyVit më parë

  E KOPJUAR . 👎🏿👎🏿

 • Drift Simulator
  Drift SimulatorVit më parë

  me bukur e ka kopjuar Ismet Drishti nga italianet, e bot qorap polici nuk ti thot gjerat ne sy por ja thot shefit dhe kur shefi i drejtohet shoferit qe ti be ker kete kete kete shoqeri thot ky polici genjeka shum dhe pasi kontrollojn makinen shefi nuk e beson policin, por ju e keni ber corap dhe pa pik humorit ku ta gjesh humorin ketu

 • dibran durres
  dibran durresVit më parë

  E kopjuar nga Mudù

 • Luca Passo
  Luca PassoVit më parë

  Sa vk u bet italian o vk beni gjera nga vetja jo te kopjoni pipinot

 • Tony Rossi
  Tony RossiVit më parë

  Vk pa lidhje

 • young daddy
  young daddyVit më parë

  pse shani ju duket vetja me te mire ato po bejn maksimumin e tyre ne qofse thoni kopje humori atehere shikoni ate qe kan kopjuar dhe jo klanifornian. se eshte teater qe ben per te qeshur dhe jo kopje kuptuat se dhe ju sbeni dot per te qeshur ne qofse nuk merni nje mendim nga dikush

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  9 muaj më parë

  Mire thua mos shohin kur nuk duan thjesht jan super super

 • Geni Maksi
  Geni MaksiVit më parë

  Respekte per ju cuna po jan te vjetra kto i ka ber Ismeti para jush.

 • klody -g
  klody -gVit më parë

  Bukur por ekeni kupju

 • Jurgen Lazri
  Jurgen LazriVit më parë

  Kjo asht e kopjume nga ismet drishti 😂😂😂😂😂

 • Endrit Mance
  Endrit ManceVit më parë

  Kjo esht e vjedhur nga ca aktor grek

 • adrian pepa
  adrian pepaVit më parë

  viskan pse e rren policin

 • Lucia Cosmi
  Lucia CosmiVit më parë

  Haaaaaaàaaaaaa

 • Dominik Musta
  Dominik MustaVit më parë

  e kan kopju nga aktoret komik italian por shum kot se keni bo gjo hic

 • Pulat E Instagramit
  Pulat E InstagramitVit më parë

  Kete skene e Ka pas bo I humor italian 20 vjet ma para as ni humor vet nuk e bojn dot

 • Mirela So
  Mirela SoVit më parë

  Ka maru humori jeni ba si kosovart qe ata flasin ata qeshin😉

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  7 muaj më parë

  😉

 • Visi Tirona
  Visi TironaVit më parë

  Se ku ishte humori ktu se mora vesht!!!!!

 • Sandri Lipe
  Sandri LipeVit më parë

  E kopjuar.

 • FF ORGES
  FF ORGESVit më parë

  hahahss

 • KAPITENI TORTUGA
  KAPITENI TORTUGAVit më parë

  Ja keni vjell por sdini me è ba Vk.

 • Alger Hyka
  Alger HykaVit më parë

  Si mund te qeshesh me te tilla traplliqesh 😏

 • Antejos Kelcyra
  Antejos KelcyraVit më parë

  E keni dhjer fare pse i vidhni videot pse kopjoni sjeni ne gjendje te beni humor mo gjith kta cuna

 • Time Now
  Time NowVit më parë

  Ju si humorists puna Bes Kallakut sduhet te egzistoni ne skene jeni dobet, Me mire mos me I rane qafe kesaj pune. Ju jeni per naj rrol me ber si pidha me u vesh si prostituta

 • Time Now
  Time NowVit më parë

  Jam kurioz ca humori eshte ky se veç humor sme duket. Para se ta publikoni e shikoni ca keni regjistruar? Vet ju pelqen ky lloj humori?

 • Ali Oshafi
  Ali OshafiVit më parë

  Mos kopjoni me se lat nam

 • roberto calaj

  roberto calaj

  Vit më parë

  Po ata Kan tere jeten qe kopjojn Kan len nam

 • Ali Oshafi
  Ali OshafiVit më parë

  Ngelet tu kopju ter jeten 🤣 kte e kan kopjuar nga ca aktor italian

 • Eri Murati
  Eri MuratiVit më parë

  Y

 • Redja Ejona
  Redja EjonaVit më parë

  Wjrpe

 • ινος ινοσ
  ινος ινοσVit më parë

  Per te ardhur keq,,, as te kopjoni nuk dini😅

 • roberto calaj

  roberto calaj

  Vit më parë

  😂😂😂😂

 • marsi
  marsiVit më parë

  4:53 minuta te cuara dem nga jeta ime.

 • Lin Sin
  Lin SinVit më parë

  Ske len pjes pa kopjuar nga te tjeret, identik keshtu e kan ber dhe disa humorist Italian para disa vitesh... Pfff kot jeni

 • turoo tuit
  turoo tuitVit më parë

  e ka bo ismet drishti para jush mor palla tdeshtum

 • turoo tuit

  turoo tuit

  Vit më parë

  Zef Cumraku po nejse ngelet kopje prap se prap

 • Zef Cumraku

  Zef Cumraku

  Vit më parë

  E kan ba kosovart tpart

 • Albani Albani
  Albani AlbaniVit më parë

  Ooiupiooiio

 • bb4live inter
  bb4live interVit më parë

  Kara ky humor asht italian..e keni kopju ju humorista tlodhun

 • Elsi elsi
  Elsi elsiVit më parë

  E vodhet dhe mudun

 • roberto calaj

  roberto calaj

  Vit më parë

  Jan kot fare

 • roberto calaj

  roberto calaj

  Vit më parë

  Dhe nga Italia

 • roberto calaj

  roberto calaj

  Vit më parë

  Dhe nga portokallia Kan kopjuar

 • roberto calaj

  roberto calaj

  Vit më parë

  Po pra vertet

 • Tony Montana

  Tony Montana

  Vit më parë

  E vertet vlla shum pjes te kopjuara nga jugu i italis

 • Adi Franc
  Adi FrancVit më parë

  E vjedhme te italiant te mudu

 • Eri Onuzi

  Eri Onuzi

  Vit më parë

  Rroft italia per humor

 • Ergis Lulaj

  Ergis Lulaj

  Vit më parë

  Gfygnn

 • Shahe Spahiu

  Shahe Spahiu

  Vit më parë

  58meraaagak

 • To Ni
  To NiVit më parë

  Visjani dhe humori i tij i burgut

 • Albanian Boy
  Albanian BoyVit më parë

  E keni harruar me duket qe jeni emision humori

 • Alda Shala
  Alda ShalaVit më parë

  Hahahahahahaha

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  7 muaj më parë

  🍇

 • Rudolfo Basha
  Rudolfo BashaVit më parë

  Kot fare vk

 • Tomi Tomas
  Tomi TomasVit më parë

  SE kuptova a eshte humor Apo noj variant me fjal I muzikes funebre !

 • kledi kaca
  kledi kacaVit më parë

  😂

Faqja Tjeter