Petrit Lulo & Fahrije Zogaj - Nje komb nje flamur ( Official Video HD )

Argëtim

Kendone : Petrit Lulo & Fahrie Zogaj
TEKSTI:ARBEN DUKA
MUZIKA&ORKESTROI: ALBAN HOXHAJ
PRODUKSIONI:A RECORDS
Vidio : Max Production
PUBLISHE:ALBAUSTRALIA

Komente

 • Volk Regjaku
  Volk Regjaku22 orë më parë

  🖤❤

 • edmond hazizaj
  edmond hazizaj14 ditë më parë

  AA

 • Petrit Rexhepi
  Petrit Rexhepi15 ditë më parë

  Aroma e kesaj perle-kenge shkon nga Nishi ne Preveze,nga Ulqini ne Kria-fallange hymn per trojet shqipetare ne shekuj do rrojne dhe nuk harrojne sepse historija vonon por nuk harron.

 • Gladiola Bregu
  Gladiola Bregu16 ditë më parë

  Bravoooooo👏👏👏👏

 • Alfred Sinomati
  Alfred Sinomati17 ditë më parë

  Kjo eshte kenga me e bukur e te gjitha kohrave per Shqiperine dhe Kosoven tone te dashur! Bravooo

 • Lili Lili
  Lili Lili18 ditë më parë

  Ne te kater,anet,e botes,jemi dhe,kjo kente gjithmon na ngjeth mishin

 • Lili Lili

  Lili Lili

  17 ditë më parë

  Kjo kenge eshte perfek

 • Flora Gjermeni
  Flora Gjermeni26 ditë më parë

  Kenge shume e bukur na dridhet mishi nuk ka me krenari me te madhe te degjosh kenge per flamurin shqipetare vetem krenari ndej..

 • Antonio Musaj
  Antonio Musaj26 ditë më parë

  Jeni yje dhe bilbila te kenghes popullore ju lumte goja

 • Gilsi Gaming
  Gilsi Gaming28 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🇦🇱❤🖤🐺

 • Alban Strakosha
  Alban StrakoshaMuaj më parë

  4:15 🇦🇱❤🇦🇱

 • Alban Strakosha
  Alban StrakoshaMuaj më parë

  4:15 🇦🇱❤🇦🇱

 • Ronny K
  Ronny KMuaj më parë

  Kjo jenge eshte madheshtore, dhe per zemra te pasterta!

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  Ermal ft Gena.,,♥️

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  Ermal.&Gena

 • frida xh
  frida xhMuaj më parë

  Eshte perle ,te mbush me emocion per dashurine per vendin ,nuk merzitem e degjoj shpesh,jam krenare,bravo kengetareve dhe grupit krijues,per keto duhet te mos harroje rinia sot,rrespekte Frida xhamallati

 • Rudina Bani
  Rudina BaniMuaj më parë

  Tekst muzike dhe intepretim epik. Zgjedhje e duhur e Petrit Lulos prane kengetares kosovare jo vetem nga ana emocionale por zeri i tij eshte unik dhe zeri i Fahrijes do te humbiste fare pa pranine e zerit te djalit te kalldremeve

 • Todi Prifti
  Todi PriftiMuaj më parë

  ky.tekst.dhe.kjo.muzik eshte.mbrekullueshme.fantastike.

 • its pro qamo
  its pro qamoMuaj më parë

  Bravo .super kenge .super artista .

 • its pro qamo
  its pro qamoMuaj më parë

  Oh kjo Farija sa za te bukur ka ..🌹

 • Tiku Greca
  Tiku GrecaMuaj më parë

  Udiir8t

 • iljuza stari
  iljuza stariMuaj më parë

  Jam krenare qe jam shqiptare

 • L B
  L BMuaj më parë

  Kjo kenge te ul ne gjunje ,ca fialesh ,ca zeri ini te pa harritshm per ne qe jemi large eshte nje qetsi per ne bravo bravo nuk kam fial

 • bardhi hysenaj

  bardhi hysenaj

  Muaj më parë

  MIR. E. KA. LOLA.

 • Flower M
  Flower MMuaj më parë

  Prape e degjoj megjithese e kam degjuar shume here Nje kenge e persosur por dhe kengetaret te persosur

 • Vlora Vlore
  Vlora VloreMuaj më parë

  Super Petrit je kengëtarë më i bukur ti je i pari

 • Vlora Vlore
  Vlora VloreMuaj më parë

  Super Petrit je kengëtarë më i bukur ti je i pari

 • Viktor Lipi
  Viktor LipiMuaj më parë

  Vjen nje dite dhe cdo gje tretet, e ndersa FAHRIE ZOGAJ PETRIT LULO do jetojn sa te jet planeti tok e ne kete tok do rrjedh gjak shqiptari. Per mua kjo kenge munde te zevendesonte HIMNIN e Flamurit, eshte lotesisht e denje

 • Gobaj Dnak
  Gobaj DnakMuaj më parë

  O petrit ti nuk vdes kurr

 • Donaldo Agalliu
  Donaldo AgalliuMuaj më parë

  .

 • Albert Haka
  Albert HakaMuaj më parë

  SHQIPERIA DO TE BEHET per inat te antishqipetareve ju lumte goja Kenge kryeveper. Poshte politikanet Shqipetare gjakprishur mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.

 • Lorenc Protoduari
  Lorenc ProtoduariMuaj më parë

  Nje bravo te madhe per ju te dy kenga super jeni nje kopje legjende pershendetje nga Italia Vicenza rrespekte 👍👍👍👋👋👋🔥🔥🔥🌹🌹🌹

 • Tzeni Tzeni
  Tzeni TzeniMuaj më parë

  💝💝🌟🌟🌟👍👍👍👍🌷🌷🌷😍

 • Bona Barxho
  Bona BarxhoMuaj më parë

  Këngë me përmbajtje të lartë,interpretuar shum bukur nga të dy këngëtarët ,e dëgjoj dhe ridëgjoj shum herë B R A V O

 • Mimoza Bogdani
  Mimoza Bogdani2 muaj më parë

  Krenare qe jemi Shqiptare veri jug lindja perendim ska ndarje

 • Eni Aesthetic
  Eni Aesthetic2 muaj më parë

  Hhwnsjdheyehhhshhg

 • Eni Aesthetic
  Eni Aesthetic2 muaj më parë

  Hgdu gc xjywq vbcvvvvc hsbdbhdhssbgsvgxbxdhdhdb

 • Alban Saliko
  Alban Saliko2 muaj më parë

  Me djeg ne zemer qe historia jone eshte bere me lufte per mbrojtjen e te qenit kush jemi. Ne jemi populli i tradites, I legjendes pavaresishte se na e kane fshehur te vertete dhe na kane mohuar. Po e verteta nuk fshihet, dhe e verteta ka dale sheshit. Shqipja jone ka nevoje per ne qe e ndjejme dhimbjen dhe e duam token tone, e gjakun tone. Ne na duhet nje revuluzion I ri te pastrojme pleshtat qe po I pine gjakun popullit, si ne Kosove she Shqiperi. Lavdi heronjve tane, Shqipe te dua ❤🇦🇱

 • Service Ms
  Service Ms2 muaj më parë

  Nje keng patriotike Shqiptare qe trgon se Shqipria esht e madhe sic tregon vet kenga nje komb nje Flamir

 • Silvana Memisha
  Silvana Memisha2 muaj më parë

  Petrit mos vdeksh kur sh bukur 👋👋👋

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha2 muaj më parë

  Musik. Kultur. Histori. Te. Bukur🇦🇱

 • Zani i mirè
  Zani i mirè2 muaj më parë

  RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me kètè kèngè pèrshèndes babain timè qè mbushi sytè me lotè kur e dègjojè pèr herè tè parè

 • Emma Lapaj
  Emma Lapaj2 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✌️✌️✌️✌️✌️👑👑👑👑👑👑👑👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Roza Roza
  Roza Roza2 muaj më parë

  🇦🇱Shqiperi🇦🇱Kosov🇦🇱🇦🇱🇦🇱👋

 • Roza Roza
  Roza Roza2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱Shqiperia Jone🇦🇱🇦🇱👋

 • Fabjan Allko
  Fabjan Allko2 muaj më parë

  Shumë e bukur kenga 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • maalausliike Najtre Rakennus palvelu
  maalausliike Najtre Rakennus palvelu2 muaj më parë

  Do zoti dhe bashkohemi edhe njeher bashkim kombetar duam.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Eni Aesthetic
  Eni Aesthetic2 muaj më parë

  Ckafued cuf ndtpafmbbçjçejtjsttyjkbbvhhd

 • selajdin bela
  selajdin bela2 muaj më parë

  NJE KOMB NJE FLAMUR ISMAL QEMALI E ISA BOLETINI🇦🇱🦅💞❤️🌹💜

 • Αλτινα Μπεγκαι
  Αλτινα Μπεγκαι2 muaj më parë

  Uggggtgh

 • fize k
  fize k2 muaj më parë

  🙏🏼❤️💯God Bless Kosova 💯❤️🙏🏼Wwooow beautiful song ⭐️❤️💎⭐️❤️

 • fize k
  fize k2 muaj më parë

  🙏🏼🙏🏼❤️💯God Bless My Beautiful Albania 💯❤️🙏🏼🙏🏼

 • Turo Shehu
  Turo Shehu2 muaj më parë

  Hymni.shqiptar

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu2 muaj më parë

  nuk linde mo nona si petrit lulo o bilbil i gjirokastres

 • Leonard Leo
  Leonard Leo2 muaj më parë

  Bravo patriot je bilbil me te vertete 😍😍

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  29 ditë më parë

  @Augustus Van Ermal Gena

 • Augustus Van

  Augustus Van

  Muaj më parë

  @Kaden Thomas testing it out now. Looks good so far.

 • Kaden Thomas

  Kaden Thomas

  Muaj më parë

  Dunno if anyone cares but yesterday I hacked my friends Instagram account by using InstaPwn. Cant link here so search for it on google :D

 • altin mares
  altin mares2 muaj më parë

  m.althe.info/number/uZjSYK2np5KbYKY/video

 • Eri B
  Eri B2 muaj më parë

  shum bukur

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  HISTORIA SHUET KURE SHPRESA FLAMURIN SHQIPTARE SHQIPERI CAMERIA DARDANIA KOSOVA DIASPORA KONISPOLI TROJET SHQIPTARE SHQIPERIA MADHE SHQIPONJA DY KRENARE TREVAT SHQIPTARE GUMENICA PREVEZA JANINA HARTA TOKE SHQIPTARE NJE KOMBE NJE FLAMURE ISA BOLETINI PRANE ISMAILE QEMALIN PETRIT LULO FARIHJE JANE KENGETARE TE MEDHENJE GJIROKASTRA KOSOVA 😊😊😊😊

 • fatmira malaj
  fatmira malaj3 muaj më parë

  Ne 100vjetorin e pavarsis ne i thonim njeri tjetri te gjithe neser ne feste. 👍❤🌹

 • Νατασα Δημα
  Νατασα Δημα3 muaj më parë

  Natën JΑΤROS. ..

 • Dimitris Kod
  Dimitris Kod3 muaj më parë

  Kur je larg vendit tend dhe degjon kete perle, te renqethet shpirti. ,te dridhet zemra mbushesh me krenari e dashuri per vendin tend.

 • Faslli Allushaj

  Faslli Allushaj

  26 ditë më parë

  Ne atdhetar jemi por shtet për popullin nuk do kemi KURR

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  @Agron Sherifi Ermali Gena Ermali

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  Ermal Fejzullahu ft.Gena,-Ajo

 • Agron Sherifi

  Agron Sherifi

  Muaj më parë

  By

 • Anita Meka
  Anita Meka3 muaj më parë

  Bilbili Shqiperis Petrit Lulo

 • Dimitris Kod
  Dimitris Kod3 muaj më parë

  Kur degjoj kete kenge mallengjehem dhe lotet me ikin pa e kuptuar. Nje komb nje flamur. Bravo krijuseve dhe interpretuseve te kenges. Perle e vertete.

 • Sevdije Imeri

  Sevdije Imeri

  22 ditë më parë

  Gena Me forli. GENA Sa Vaj.Vaj.per ty Sabri Fejzullahu Goditie ne zemer Ermal Fejzullahu ft Gena Ajo Gena.Nuk.faj

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  29 ditë më parë

  0j.nafaka.jeme

 • Erjon Qurku

  Erjon Qurku

  2 muaj më parë

  0000p00pl))0))))ll))))

 • Mr. BOSS
  Mr. BOSS3 muaj më parë

  Ma shaa Allah Assalamu Aleykum from Bosnia and Herzegowina

 • Roza Roza
  Roza Roza3 muaj më parë

  Vlore Albaniaaaaa❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • MrCobanify
  MrCobanify3 muaj më parë

  hiqni kufijte! Rrnofshim bashk ne një komb me një Flamur. Rrnoftë Shqiptaria, ju pershendes nga rrafshi i Dukagjinit.

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  28 ditë më parë

  Ermal fejzullahu Dhe Gena ajo

 • fatmira malaj
  fatmira malaj3 muaj më parë

  Inshallahu nje Shqiperi e bashkuar. Kosovo,Cameri.👍🌹❤

 • Petrit Hamzaj
  Petrit Hamzaj3 muaj më parë

  Shume shumeeee bukur, bilbili dhe thelleza po kendojen bashke.

 • Mico Kashari

  Mico Kashari

  2 muaj më parë

  0 0000w 0000w 00

 • Ilir Caulli
  Ilir Caulli3 muaj më parë

  Shum kenge e bukur ju lumte goja

 • Alma Hamzaj
  Alma Hamzaj3 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

 • altin mares
  altin mares3 muaj më parë

  Gjurme shqiptare >> m.althe.info/number/uZjSYK2np5KbYKY/video

 • Verora Meshau
  Verora Meshau3 muaj më parë

  Kenge shume madheshtore por dhe ata qe po e kendojne e kane qare ju kendofte zemra ne jete te tjeteve❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Besnik Cani
  Besnik Cani3 muaj më parë

  SHQIPRIA ESHTE AQ E MADHE SE E KENON NJE POPULL I MADH NGA JUGU NE VERI NGA CAMRIA NGA GJITH TEVAT E GJITH SHQIPRIS

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  Hearam

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  Ermal Fejzullahu Te fal edhe nga

 • Bahir Nuhaj
  Bahir Nuhaj4 muaj më parë

  Jukendoft zemra o bilbili jugut mos uplaksh kurr per thurje e kenges respekte

 • Idai Troka
  Idai Troka4 muaj më parë

  0p 3

 • El Sat
  El Sat4 muaj më parë

  Po do vij nje dite, Kufiri do te tretet, dhe per gjithe shqipetaret nje atdhe do te mbetet shqiponja, do te gdhendet, ne cdo shkemb e gur, dhe ne shekuj,do te valvitet, vetem ky flamur! Rrofte shqiptaria, bashkim kombetar sa me shpejt, pershendetje nga Vlora e flamurit te Ismail Qemalit dhe Isa Boletinit!

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo4 muaj më parë

  Kjo kenge ka dal qe para 8 a9 vjet dhe pelqehet shum eshte nje hit

 • fatmira malaj
  fatmira malaj4 muaj më parë

  Nuk do ta ndroja vendin tim me asnje vend tjeter ke 😀❤🌹👍

 • Flora Malasi
  Flora Malasi4 muaj më parë

  Bravo ju lumtgoja 💖💖

 • Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga4 muaj më parë

  Kjo eshte keng ky eshte art ky eshte tekst keta jan artist,te bashkuar formojm kombin ne trojet Arbnore🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Simon Ndoci

  Simon Ndoci

  Muaj më parë

  @ALBAUSTRALIA RECORDS te lutem kush je ti nga Australia,qe s'e dime nga bie,qe pergjigjesh per keto perla tonat Shqiptare ???

 • Shpresa Mema

  Shpresa Mema

  2 muaj më parë

  @ALBAUSTRALIA RECORDS zxzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzxxzxzxmxxxmmmxxxxxxxxxmxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxmxxxxxxzxz

 • ALBAUSTRALIA RECORDS

  ALBAUSTRALIA RECORDS

  4 muaj më parë

  Faleminderit per vlersimin jete shendet e lumturi te keni!

 • Mirela Seferasi
  Mirela Seferasi4 muaj më parë

  Petrit Lulo bilbil i Jugut kenge shume e bukur e kenduar nga te dy bravo

 • Ladi Music
  Ladi Music4 muaj më parë

  Kenga qe ta mbush gjoksin me zjarr dhe barut qe djeg gurin e le me politiken e percarjes te ndonje brashnjari politikan te pa gjak SHQIPTARI L Gjika. Torino

 • Vasilika Gjoka
  Vasilika Gjoka4 muaj më parë

  Petrit Lulo - legjenda e gjalle e Gjirokastres, ze i paperseritshem

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari Xhemo4 muaj më parë

  SUPERRRRRR

 • Lulzime Shentolla
  Lulzime Shentolla4 muaj më parë

  Vargje qe nuk kam fjale si dhe interprentimi i vecante lidhje shum e bukur jug - veri si dhe recitimi si qershia mbi torte.

 • Bahir Nuhaj
  Bahir Nuhaj4 muaj më parë

  Talumsh te zeri bilbi gjirokastres mos uplash kurr tekendof zemra respekte

 • Kitanosport kitanosport
  Kitanosport kitanosport4 muaj më parë

  Ah sikur ta donim kete Komb pa dallim feje apo ngjyre, por qeveritaret e ktij kombi kur nuk kan Menduar per trojet Shqiptare. Rofte Shqiperia e madhe

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  @Mimoza Bogdani Ee

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  @Mimoza Bogdani Ermali Fejzullahu ft.Gena-Ajo

 • Vera Kllapi

  Vera Kllapi

  Muaj më parë

  @Kastriot Aliaj rofte shqipria she vellezrit tan kosova gjith shqiptaret she kosova te rroin SA te jet boat we Kam vuajtur. Shum pershendetie NGA kanadaja. D. Zifla

 • Mimoza Bogdani

  Mimoza Bogdani

  2 muaj më parë

  Per nje moment te mos mendojme per qeveritaret ta degjojme kete perle

 • Kastriot Aliaj

  Kastriot Aliaj

  2 muaj më parë

  @Eri B a

 • Faslli Hoxhaj
  Faslli Hoxhaj4 muaj më parë

  Kjo kenge hymn do rroj sa te jete bota te rrengjethe mishin dhe na bene te gjithe bashke per cdo te keqe qe i kane bere vendit tone !rrofte shqiperia dhe shqiptaret kudo ne trojet shqiptare dhe jasht saj !nje komb nje flamur

 • Simon Ndoci

  Simon Ndoci

  Muaj më parë

  Bravo Faslli Hoxhaj,komenti yt emocionues si vete kenga,te lumte,kemi nevoje per njerez qe mendiojne si ti !

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari Xhemo4 muaj më parë

  Superrrrr yjee

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci4 muaj më parë

  Bravo Alban Hoxhaj,ke ba veper !

 • ALBAUSTRALIA RECORDS

  ALBAUSTRALIA RECORDS

  4 muaj më parë

  Faleminderit perzemerssht dhe nga Alban Hoxhaj zoti ju bekofte ju dhe shqipetaret !

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci4 muaj më parë

  Arben Duka,per kete veper qe ke ba,je i madh,bravo !

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci4 muaj më parë

  Ai qe ka ba kete muzike e tekst,meriton shume,kryeveper !

 • Simon Ndoci

  Simon Ndoci

  9 ditë më parë

  @Viktor Boci po,ke te drejte !

 • Viktor Boci

  Viktor Boci

  9 ditë më parë

  Ky qe ka ba tekstin duhet te jet ne krye

 • Simon Ndoci

  Simon Ndoci

  Muaj më parë

  @ALBAUSTRALIA RECORDS kush je ti ?

 • Simon Ndoci

  Simon Ndoci

  Muaj më parë

  @ALBAUSTRALIA RECORDS te lutem kush je ti qe pergjigjesh ,ne ketu diskutojme per muzike shqiptare jo australiane ???

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  Ermal Fejzullahu &,Gena Ajo

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci4 muaj më parë

  Kjo kange duhet te hyje ne arkv si pjese e paperseritshme e trashegemise sone kulturore kombetare !

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  16 ditë më parë

  Nafaka jeme Ermal Fejzullahu ft Gena Ajo

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  16 ditë më parë

  Nafaka jem Ermal Fejzullahu

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci4 muaj më parë

  Une jam Pukian,Petrit Lulo eshte legjende e gjalle,e kam pelqyer shume kohe me pare,kjo kenge eshte kryeveper,bravo krijueseve !

 • Mevlut Kodheli

  Mevlut Kodheli

  3 ditë më parë

  - music seeks seeks seeks '

 • Gaz Mend

  Gaz Mend

  23 ditë më parë

  Ashtu eshte o Simon !

 • Bujar Emini
  Bujar Emini4 muaj më parë

  Bilbil te kemi, na kenaqe

 • klajdi mustaj
  klajdi mustaj4 muaj më parë

  💋💗💗💗💗🕋🕋🕋🕋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Elsa Kapaj
  Elsa Kapaj5 muaj më parë

  Edi ismail vlora do mbreteroi heroi i kombit shqiptar

 • Jetnor Malkaj
  Jetnor Malkaj5 muaj më parë

  kjo keng te kenaq😍😍😍😍😍😍🤗😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Blerina Lika
  Blerina Lika5 muaj më parë

  Kjo kenge te rremben zemren🇦🇱

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  ERMAL FEJZULLAHU TE FAL EDHE NGA UNA

 • Floreshe Shehu
  Floreshe Shehu5 muaj më parë

  👏👍❤️⭐️

 • Asllan Mehmetaj
  Asllan Mehmetaj5 muaj më parë

  Shum bukur Fahrije Zogaj Respekt per ty dhe kolegun ne bashkpunim

 • Shkelqim Braka

  Shkelqim Braka

  2 muaj më parë

  1 5 Yolo no no m P0 , x

 • Rexhep Cota
  Rexhep Cota5 muaj më parë

  Nje realizim shume i bukur dhe emocional , ideja qe percjell kenga eshte se shume shpejt shqiptaret do te kene nje flamur ate kuq e zi ku ne shekuj kemi luftuar , respekte per kengetaret per emocionet e bukura qe na percjellin me zerin e tyre .

 • Sindrit Saiti

  Sindrit Saiti

  Muaj më parë

  ERMAL FEJZULLAHU FT GENA AJO

 • Kena Pellumbi
  Kena Pellumbi5 muaj më parë

  Pershendetje te gjith

 • Lina K
  Lina K5 muaj më parë

  Shume shume kenge e bukur. Shume dashuri per Shqiperin, sidomos per jugun e bukur nga Peja :*

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  2 muaj më parë

  lina respekte moje moter peja jeni kosove nje kombe nje flamure inshalla shqiperi bashkuar camerin kosoven 😊😊

Faqja Tjeter