NIN: Lot e sinqeritet, rrefimi i rralle nga Melinda - 25.07.2021 - Klan Kosova

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/

© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 • vali vali
  vali vali3 ditë më parë

  Bash si e nates kana vesh

 • hiraborea arbaAria
  hiraborea arbaAria9 ditë më parë

  I'm in 8 years edhe di e edhe une anglishte tije je njeriu me i dhimsheum dhe me pelqen se sa dashura pa kufinj i ke dhen nenes tende

 • hiraborea arbaAria
  hiraborea arbaAria9 ditë më parë

  And I love you

 • hiraborea arbaAria
  hiraborea arbaAria9 ditë më parë

  I seek you are so nice

 • M&A Stafano
  M&A Stafano13 ditë më parë

  me emrin Lazar (Lluka 16: 19-31). Pas vdekjes së tij, Llazari shkoi në parajsë për t'u ngushëlluar, dhe njeriu i pasur shkoi në ferr ku luftoi. Në agoni. Pse? Sepse ekziston një ndarje midis parajsës dhe ferrit që nuk mund të kryqëzohen. Asnjë nga paratë apo pasuria e tij nuk ndihmoi. Jezusi foli të vërtetën për këtë dhe Ai ende vepron. Ai tha "nëse qëndroni brenda mësimin tim Do të njihesh me mua dhe e vërteta dhe e vërteta do t'ju çlirojë. ”(Gjoni 8:31). Kush do të dëgjoni? Ku do të jesh pas vdekja? Mendoni me kujdes! Nëse do të pranoni Jezu Krishti si i juaji Zoti dhe Shpëtimtari dhe luteni këtë lutje Me gjithë zemrën tënde: I dashur Zot, pranoj të jem mëkatar, do të shkoj në ferr. E di që nuk mund ta shpëtoj veten time. Pendohem për mëkatet e mia dhe e vendosa besimin tim në gjakun që më keni derdhur në kryq për të paguar të gjitha mëkatet e mia. Tani unë ju pranoj si Zoti im dhe Shpëtimtari dhe besoj se do të më çosh në parajsë. Faleminderit që më keni ruajtur. Amen

 • V L
  V L17 ditë më parë

  Sdi pse me vet pytje per Nanen qe e ka humb ky debil… ma ka thy zemren qe e pash tu kajt per prindin e vet ke sa ke yll a vip she lost a parent why the fuck would u mention that to her piece of shit

 • Adiola ariola
  Adiola ariola17 ditë më parë

  Ishalla ngjetet

 • Alisia Muharremi
  Alisia Muharremi18 ditë më parë

  Tap on a clip to paste it in the text box.j l

 • Reihana Kurti
  Reihana Kurti19 ditë më parë

  mashallah 😍😍😍😍😍😍

 • Elvira zeqiri
  Elvira zeqiri21 ditë më parë

  O allah... kur ka fol per nenen ma Ka djeg zemren... se edhe nena jeme ka dek prej cancerit. E di qysh e dhem zemra 😭♥️ allahu ishalla ja jep forcen gjthmon kejt ata njerzt familiare qe jan pa nena 😔😭

 • SUBTITL E
  SUBTITL E23 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Murseli Hanumshahe
  Murseli Hanumshahe25 ditë më parë

  🥺🥺

 • Edin Kuqi
  Edin Kuqi25 ditë më parë

  Thjesht ma e mira

 • Saraleart15 Musliuu
  Saraleart15 Musliuu26 ditë më parë

  Heyy e Taynen kur ki me ftuar👑✨

 • NoraAlbo
  NoraAlbo28 ditë më parë

  Oh my gosh I love her accent. She's straight up,and confident in expressing herself.

 • Husso HD video HD
  Husso HD video HDMuaj më parë

  Pamjen e kopjoj nga kengetarja arabe Najwa Karam.

 • Albine Shala

  Albine Shala

  6 ditë më parë

  Exakt

 • Atmire Bytyqi
  Atmire BytyqiMuaj më parë

  Melinda asht ni person me zemer aq te mir sa zoti gjdo her ka me perkra melinda kurr mos qaj kurr mos u derzo ti je kengtare shum e mir ngushlime me mamin tane ❤❤❤😭

 • Eza Emag
  Eza EmagMuaj më parë

  Shum e ëmbel bre, shum e sinqert … as nje kengëtare ne estraden ton nuk ka mat sinqert bravo Melinda respekt.

 • Uri Fa
  Uri FaMuaj më parë

  Oh ti je ma e mira nbot bre zemer, sucsess per kret jet❤️🇽🇰🇦🇱

 • nita s
  nita sMuaj më parë

  Bravo Melinda je nje vajz shum zemer mir nuk EDI aje ama mu po mu dukesh qishtu

 • Violeta Pashaj
  Violeta PashajMuaj më parë

  Sot osht hena e par qe qaj per melinden ngushellime melind 😭😭😭💋

 • SE 28
  SE 28Muaj më parë

  Cute

 • erald noj
  erald nojMuaj më parë

  bravo !

 • Anifja Ajetovic
  Anifja AjetovicMuaj më parë

  Hej taynoret a doni mu ba shoqe me melinden 😁😁

 • Azemine Manxhuka1
  Azemine Manxhuka1Muaj më parë

  Njeri e ka humb Nënën gjejen me te shtrenjtt n'bott.. dhe perpara TV-s mundohet me gjith forcen mi Respektu shikuesiit.. Me te vertet meriton duartrokitje 👏👏 Shum Respekt Melinda 👸

 • Popcorn & Chill
  Popcorn & ChillMuaj më parë

  Melinda eshte zemer ♥️Queen 👑

 • djyltene Salihu
  djyltene SalihuMuaj më parë

  Mbas kesaj interviste kam met dasht me shumm; bravo 👏😘

 • Avd Avd
  Avd AvdMuaj më parë

  Diners my portrait😍😍❤💌

 • Zin City
  Zin CityMuaj më parë

  ❤❤❤ melinda me vjen keq zemer qe te mungon nona mos u merzit ti je me e mira e meriton te jesh ketu ku je sot

 • shshs shshsh
  shshs shshshMuaj më parë

  tmerrr alaudini dy lidhje me gazetari si ka as pytje as me fol korekt nuk po din im getting second hand embarrassment

 • Amarisa Amaris
  Amarisa AmarisMuaj më parë

  Si ghithmon vetvetja Melinda Queen 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Argjend Nexhipi
  Argjend NexhipiMuaj më parë

  Ngushllime per humbjen e nenes tuaj melinda ishalla per ne gjenet edhkfamilja jote edhe

 • Tuana Hoxha
  Tuana HoxhaMuaj më parë

  Ngushllime loqk mos u merxit 😭😭

 • eduart ediii
  eduart ediiiMuaj më parë

  O zot loqk krejt je Melinda🥰🥰

 • Diletta Bellini
  Diletta BelliniMuaj më parë

  Ky Alaudini sdi me fol faree skandal

 • Elidon Jaku
  Elidon JakuMuaj më parë

  Zgjedhje te mir Elvana giata i pelqe Melindes kjo do thot qe Melinda njeh kengetaret e muziken mir

 • ADENISA SINANI
  ADENISA SINANIMuaj më parë

  E ku ka si nana dhe un tash gati nji vit e kam humb krejt pa prit dhe cdo dit e jetes time lahet vec lot 😥

 • Tina Selishta
  Tina SelishtaMuaj më parë

  Mashallah po e mir,femër e komletuar ⭐

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  😍😍😍😍😍

 • Xhevaire Kristo
  Xhevaire KristoMuaj më parë

  Melinda te dua 🤍❤

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • ꧁Dashuria është në ajër꧂
  ꧁Dashuria është në ajër꧂Muaj më parë

  Sa fake kjo Melinda 🙄

 • 1707 1707
  1707 1707Muaj më parë

  14:50 "nuk e kam lane ate sen mu ul"....haaaaa shume simpatike dhe autentike..bravo..ngushellime per nanen..na vjen shume keq

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ma shum a tu dhez intervista e Melindes se kanga e taynes 😂

 • Matilda Gjoka
  Matilda GjokaMuaj më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍

 • Nozg Papa
  Nozg PapaMuaj më parë

  Me mpas Thon para dy vjetve Tayna a Melinda kisha thon Taynaaaa Po tashh besoj se o reperja ma e mir ne shqiptari por jo vetem repere se ka edhe ni super za Me pelqen shumm

 • V.A
  V.AMuaj më parë

  wow skam pas simpati per karakterin e melindes tash qe e pash anen e saj te ndjeshme me emocionoi shum

 • Meriton Bajrami
  Meriton BajramiMuaj më parë

  wtf muzike melinda 1sh,nkarakter tfolne ta shpif

 • Xije Aliu
  Xije AliuMuaj më parë

  Krejt nrregull po ky gazetari 20 vjet merret me kete punu dhe prap su msu me fol...🙈

 • Albine Shala

  Albine Shala

  5 ditë më parë

  23:01 iken koha ;)

 • Albine Shala

  Albine Shala

  5 ditë më parë

  @Fatmir HOTI a 😴 ??? Qa desha me thon ?😜

 • Fatmir HOTI

  Fatmir HOTI

  5 ditë më parë

  @Albine Shala Un e Kisha pyet Melinden. Qysh po mundesh me duru Moderatorin 😂😂

 • Albine Shala

  Albine Shala

  5 ditë më parë

  @Fatmir HOTI sikur tishit kon Ju n'vend tij c'far e kishe pyt kët qikën?

 • Fatmir HOTI

  Fatmir HOTI

  6 ditë më parë

  😂😂

 • Blerta LA
  Blerta LAMuaj më parë

  Edhe mami jem ka ndru jet shum herret.. 53 vjet :( e ndjej nisoj edhe e di shum mir se si ndihet melinda.. sbesoj qe ka ndjenj ma tkeqe se sa kur ndron jet mami! Dine ket! Dija vleren mamit ton!

 • KKK
  KKKMuaj më parë

  Si katy perry po duket 🌟

 • Minire Sylka
  Minire SylkaMuaj më parë

  Tayna tayna tayna

 • Opps Yas
  Opps YasMuaj më parë

  Te Adhuroj melindes je super rrepit jwar the best for music love very so much so beautifully girls and queens lovey 👌👌👍👍👏👏⭐⭐⭐⭐⭐

 • Berin Bbeerriinn
  Berin BbeerriinnMuaj më parë

  Ftoje EVER B!💫💓🙏🙏🙂🙂

 • melos462
  melos462Muaj më parë

  Ngullime ❤️🔥

 • SejdaRea Biba
  SejdaRea BibaMuaj më parë

  Perandoresha🤩🤗☺😚😚☺❤❤

 • Rina 91
  Rina 91Muaj më parë

  Sa emocionuese me bere te qaj 😪😪😪 Zoti te ruajt suksese ne te ardhmen 🤍🙏

 • free fire
  free fireMuaj më parë

  ngushllime nga zemra melinda

 • Sport 4k
  Sport 4kMuaj më parë

  RINA ESHTE RINA TI THJSHT NJE KOPJE E SHEMTUAR,,ajo nk te permendi ne interviste ndersa ti vtm kunja ...the true hert

 • Shqipron Gashi
  Shqipron GashiMuaj më parë

  Kam Pas nje mendim te keq perket femer ama koka shummm emir dhe e thjesht

 • Desara Coku
  Desara CokuMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Nisa Keqaj
  Nisa KeqajMuaj më parë

  💔😭😦

 • Qendresa Avdyli
  Qendresa AvdyliMuaj më parë

  Oh loqka! Sa e mire sa e thjesht😌🌸

 • Sidorela Kola
  Sidorela KolaMuaj më parë

  Je me e mire pa tualet, pse e bastardon ftyren me gjith kete tualet ke dale si tip sorre, me pak tualet se je dhe e ré e del me e bukur 😏

 • Avon Zone

  Avon Zone

  Muaj më parë

  Ne ekran del fytyra e lodhur nese nuk vnon make up, Melinda vec kur te ka angazhime artistike del me make up se kur nuk esht tu bo gjo gjith pa make up qet storie

 • Remzije Rifati
  Remzije RifatiMuaj më parë

  shum gjyna për nanën 😢😢😢😢

 • lyric.lyric.20
  lyric.lyric.20Muaj më parë

  Qe sa jam tu lyp me ardh Melinda ne drimin e nates po qe erdh

 • Kokie Kokiee
  Kokie KokieeMuaj më parë

  Alaudin shum je fake smile me kejt. Mos jav merr ngoj kejtve

 • Aurora Likollari
  Aurora LikollariMuaj më parë

  Nana eshte dhurata me e bukur qe zoti ka krijuar🥰

 • Merita Buleshkaj
  Merita BuleshkajMuaj më parë

  A pe din, A pe din....o na ke knaq me ket internist 😘😍

 • Nokela3028:)
  Nokela3028:)Muaj më parë

  😭😭😭😭💜

 • Krasniqi Doni
  Krasniqi DoniMuaj më parë

  Melinda kjo qe i ka mungu Tregut Shqiptar i like your Music 😉💪🏻

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  😍😍😍😍

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️❤️

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  😍😍😍😍

 • SANE !!
  SANE !!Muaj më parë

  Super melinda 😍❤️💎

 • lalisa manoban lalisa manoban
  lalisa manoban lalisa manobanMuaj më parë

  ma ka thy zemren a ty kur fliste per nenen e saj ngushllime melinda

 • Lusila Lusila
  Lusila LusilaMuaj më parë

  Taynen me thirr prap

 • Wilma Al
  Wilma AlMuaj më parë

  Lov you Melinda ❤️😘

 • edonisa makolli
  edonisa makolliMuaj më parë

  THE MUA ME KA VDEK BABAU

 • Tre zemrat💞
  Tre zemrat💞Muaj më parë

  𝐩𝐨 𝐛𝐚𝐛𝐞𝐧 𝐚 𝐞 𝐤𝐢

 • Jeta Abazaga Llozhani
  Jeta Abazaga LlozhaniMuaj më parë

  As operacioni plastik nuk e nimon dikon. Me keqardhje po e verta eshte e vertet. As talent nuk ka. Me falni po eshte e vertet ✌🏻

 • Avon Zone

  Avon Zone

  Muaj më parë

  @Jeta Abazaga Llozhani Valla ja paske fut kot shume, mos u gut me fol se je ka fol si me kon lind nvitin 1921, nuk dmth qe veshet qysh don e se bon ky fakt te talentune perkundrazi Melinda osht ni artiste qe ka shume vokal spaske hic dijeni sa her e ka deshmu zerin e saj po nuk te ve faj prap se ski pa akoma gjo prej saj se vec fillimi eshte ky kjo osht super talent 100% ki mu bind vet me kohen.

 • Jeta Abazaga Llozhani

  Jeta Abazaga Llozhani

  Muaj më parë

  @agvjkn Veq pse ka hy en American Idol sdo thot asgje po te kishte talent do te fitoj American Idol ose do të ishte finaliste po u skualifku me njeher. E di qe ti je fans i saj po kto video e kto ngjarje qe dalin ktu jan per me marr komente si te mira ashtu edhe komente kritikuese. Me fal po per opinionin tim nuk ka talent po te kish talent me se pari nuk kish pas nevoj te zhvishej e harro veshjen apo zhveshjen se po te ishte aq e talentuar nuk do kishte as nevoj per fjalor te ndyer ne kënget e saja. Po te ishte e talentuar do bohej dikushi ketu ne Amerik. Kështut qe nje person i talentuar e respekton vetveten njo edhe ben muzik qe ta do veshi mi ndigju jo mbeturina. Me fal nese pot ofendoj ty se nuk e kam at qellim por kjo vajz nuk ka aspak talent. Ky eshte opinioni im 🙂

 • agvjkn

  agvjkn

  Muaj më parë

  kush ska talent ??? melinda nese thu per melinden hy shkr melinda ademi american idoll e pstj hajde ktu fls per talentin e saj

 • klevisa abazi
  klevisa abaziMuaj më parë

  Omg she is amazing Teper e mire dhe me shum kenqesi e kam degjuar Shum e shum "Kengetar" ne shqiperi qe nuk din te lidhun dy fjal marrin vemendje dhe perkrahje te pamerituar , eshte per te ardh keq qe artsita si ti nuk vlersohen dhe marrin ate vemednje televizive ⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Dsabanovic27 Demo111
  Dsabanovic27 Demo111Muaj më parë

  Shum bukur osht,cute,flet nice.. positive vibes,smiling,she is A+ in my book. Her mother would be proud of her ❤️❤️🥺

 • Eni Gashi
  Eni GashiMuaj më parë

  Teper simpatike kurr se kisha besu 😍😍😍 femer AMAZING teper e bukur ❤

 • Bruno Lela
  Bruno LelaMuaj më parë

  ❤❤❤❤❤👑🇦🇱

 • ៚SnoW WhiTe
  ៚SnoW WhiTeMuaj më parë

  Ai momenti kur thot..Skam ber as do bej operacione.!

 • ៚SnoW WhiTe

  ៚SnoW WhiTe

  Muaj më parë

  @agvjkn dhe mundet dhe hunden..

 • ៚SnoW WhiTe

  ៚SnoW WhiTe

  Muaj më parë

  @agvjkn mund ta shohesh ti...se duket shum qarte qe ka operacione .ne buze..dhe tek pjesa mjekres.sa per pjesen e bycve se di.

 • agvjkn

  agvjkn

  Muaj më parë

  nuk ka operacione plastike shife ne vidio kir ka qna vogel trupi identik veq tash a ama shnosh

 • Malsor Nimani
  Malsor NimaniMuaj më parë

  Ngushllime te gjithve qe nuk e kan nanen ose baben zoti ju dhant durim 😉💎😄😢🤗

 • Lia Metaj
  Lia MetajMuaj më parë

  I love her 😍

 • Lindaa 17
  Lindaa 17Muaj më parë

  🤍

 • Ekrem Jashari
  Ekrem JashariMuaj më parë

  Kush jan ata injoranta qe i kan dhen dislike 🤔 Femer shum me positivitet e thjesht e sinqert e talentuar qa doni me shume..Melinda ngushèllime per mamin 🙏🏽

 • Dona Gashi
  Dona GashiMuaj më parë

  May her soul rest in paradise, stay strong babydoll 🕊❤

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  Qato 152 vet si kan ba unlike jan Tayna bashk me menaxhment vet e taynators kalamica si ka 😂

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  Tayna left the chat 😂😂😂😂 kur te lexoj gjith keto komente te mira te njerzve per melinden 👊🏻

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ti nuk je per kto o zmr je per perkrah dua lipes me beso ke super talent vetem te uroj sukses

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  😍😍😍😍😍

 • agvjkn
  agvjknMuaj më parë

  ❤️❤️🔥

Faqja Tjeter