Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)

Muzikë

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow Yll Limani on:
Instagram : ylllimani
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente

 • Artur Novi
  Artur Novi16 orë më parë

  Lkh.

 • eleni staka
  eleni staka22 orë më parë

  Me shume mke bo te qaj sesa te lumtur sa kng e bukur suksese 🎤❤

 • Mrs. MM
  Mrs. MM2 ditë më parë

  O zot sa kenge e bukur 🥰🥰

 • Gzim Jusufi
  Gzim Jusufi3 ditë më parë

  teksti : koka prej tirone jena na

 • Everything
  Everything4 ditë më parë

  Xhenetë gjdo dit jom ka e pres qat mesazh prej teje😔😔😔

 • sokin jon
  sokin jon5 ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 • ¡MEGG COCAINA!

  ¡MEGG COCAINA!

  Ditë më parë

  😂😂gishtin e mesit ex-it karma ka ardh e i ka bo exit😂🤘❤️

 • Anxhela Bogdani
  Anxhela Bogdani5 ditë më parë

  Ti je super kengetar... 🥰🥰🥰

 • Kini Kin
  Kini Kin6 ditë më parë

  e qitu ma mir të lumt ahahha se msuset po thojn

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan6 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤💋💋💋

 • bucii rebel
  bucii rebel6 ditë më parë

  Kenge e bukur zeri bukur gjithe e ban kenget e bukura

 • sokin jon

  sokin jon

  5 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 • denis Sulovari
  denis Sulovari6 ditë më parë

  Per ca i beni keto keng per te qar

 • Erza Thaqi
  Erza Thaqi7 ditë më parë

  Yll limani❤️

 • Kini Kin
  Kini Kin7 ditë më parë

  bravo te koft

 • bilinas mini
  bilinas mini8 ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 • 4Nejo4
  4Nejo48 ditë më parë

  Kang e buker 🤌

 • yuoop noke
  yuoop noke9 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 • bilinas mini

  bilinas mini

  7 ditë më parë

  Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

 • dolita windo
  dolita windo10 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

 • bilinas mini

  bilinas mini

  7 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 • Anxhentila Kola
  Anxhentila Kola10 ditë më parë

  Jkk

 • bilinas mini

  bilinas mini

  8 ditë më parë

  Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 • nickalm
  nickalm10 ditë më parë

  Art fantastik cricket 🔥 & Yll

 • seiom jvony
  seiom jvony11 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

 • yuoop noke

  yuoop noke

  9 ditë më parë

  Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

 • Mia Tips
  Mia Tips12 ditë më parë

  Ti don me na myt 😄

 • dolita windo

  dolita windo

  10 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 • Ptao Tom
  Ptao Tom12 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

 • Safete Kokici
  Safete Kokici13 ditë më parë

  🌟🌟❤❤

 • opzz xsin
  opzz xsin13 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 • seiom jvony

  seiom jvony

  11 ditë më parë

  Sa pak views,marre

 • Servis Fresi
  Servis Fresi14 ditë më parë

  Je me i miri

 • seiom jvony

  seiom jvony

  10 ditë më parë

  Sa pak views,marre

 • seiom jvony

  seiom jvony

  10 ditë më parë

  je i papar❤️

 • ehe po
  ehe po14 ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 • Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht14 ditë më parë

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

 • opzz xsin

  opzz xsin

  13 ditë më parë

  😔♥️

 • BESA
  BESA14 ditë më parë

  Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩

 • Lona Lushaj
  Lona Lushaj14 ditë më parë

  Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh15 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  14 ditë më parë

  althe.info/number/nYvKeKp_aKaHnqY/video

 • tirana918
  tirana91815 ditë më parë

  Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  14 ditë më parë

  Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Ornela Pergjegji
  Ornela Pergjegji15 ditë më parë

  Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 • bowen voowy
  bowen voowy15 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • Sene Sene
  Sene Sene16 ditë më parë

  Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  15 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

 • Egli Channel
  Egli Channel16 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 • Joanna
  Joanna16 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • l.l l.l
  l.l l.l17 ditë më parë

  Sa pak views,marre

 • bowen voowy

  bowen voowy

  15 ditë më parë

  Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 • minij hooi
  minij hooi17 ditë më parë

  je i papar❤️

 • Perik Prifti
  Perik Prifti17 ditë më parë

  O jettt

 • Leda Preci
  Leda Preci17 ditë më parë

  🥺🥺🥺😍😍😍😍

 • Joanna

  Joanna

  16 ditë më parë

  Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 • L L
  L L18 ditë më parë

  😔♥️

 • minij hooi

  minij hooi

  17 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Proo Proo
  Proo Proo19 ditë më parë

  Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli

 • hen ko
  hen ko19 ditë më parë

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 • Lilly Goold-Adams
  Lilly Goold-Adams19 ditë më parë

  Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Polikseni Zouta
  Polikseni Zouta20 ditë më parë

  althe.info/number/nYvKeKp_aKaHnqY/video

 • Dark Web
  Dark Web20 ditë më parë

  LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide20 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

 • hen ko

  hen ko

  19 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 • Emily An
  Emily An21 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

 • Olta Bani
  Olta Bani22 ditë më parë

  Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 • Love Calming Relax
  Love Calming Relax23 ditë më parë

  *Good evening*

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  20 ditë më parë

  Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

 • Lorida Afrinderin
  Lorida Afrinderin23 ditë më parë

  Fccv

 • Emily An

  Emily An

  21 ditë më parë

  Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 • Havana 1996
  Havana 199623 ditë më parë

  Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 • soinhu foitu
  soinhu foitu23 ditë më parë

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

 • Eriselda Saliaj
  Eriselda Saliaj23 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  22 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 • AM13 AM13
  AM13 AM1323 ditë më parë

  Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  22 ditë më parë

  Nice job guys?

 • Art Bislimi
  Art Bislimi23 ditë më parë

  Yf

 • Art Bislimi
  Art Bislimi23 ditë më parë

  ❤❤♥️

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  23 ditë më parë

  duhet me qep copat e zemres tash!!!!

 • Shabani Gezim
  Shabani Gezim24 ditë më parë

  Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss24 ditë më parë

  Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja

 • Violeta Manoli
  Violeta Manoli24 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 • Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion24 ditë më parë

  althe.info/number/x6XSZmuqoqOXfJ0/video🤩

 • mondi bani
  mondi bani24 ditë më parë

  O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet

 • Mira Zenelaj
  Mira Zenelaj24 ditë më parë

  sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  12 ditë më parë

  Njeriu i fort e ka zemren te fort

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  24 ditë më parë

  Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 • Samsunges Samsunges
  Samsunges Samsunges24 ditë më parë

  Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

 • Ornela Krosi

  Ornela Krosi

  4 ditë më parë

  Po pra, Melisa 3M 🤦‍♀️🤷‍♀️

 • Antoneta
  Antoneta24 ditë më parë

  Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 • florea stan
  florea stan24 ditë më parë

  Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎

 • ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 0225 ditë më parë

  🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼

 • niduoe stre
  niduoe stre25 ditë më parë

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  12 ditë më parë

  Zbrite pak zbrite zbritje sezonale

 • Golden Motivation Albanian
  Golden Motivation Albanian25 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 • Anxhi M
  Anxhi M25 ditë më parë

  Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊

 • ThizIzNery
  ThizIzNery25 ditë më parë

  duhet me qep copat e zemres tash!!!!

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  25 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 • Future Bb
  Future Bb25 ditë më parë

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  25 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor25 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • drttyu liqm

  drttyu liqm

  25 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍

 • Al Beshure
  Al Beshure25 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • drttyu liqm

  drttyu liqm

  25 ditë më parë

  Bukur ✌🇧🇬✌

 • Vanesa Zekaul
  Vanesa Zekaul26 ditë më parë

  Wjwjwuusuww

 • niduoe stre

  niduoe stre

  25 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • laskin riubn
  laskin riubn26 ditë më parë

  Sa mzk e bkr 😍❤️

 • ilda cangu
  ilda cangu26 ditë më parë

  Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 • Aaşşalıkk Hilmi Önal
  Aaşşalıkk Hilmi Önal26 ditë më parë

  Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺

 • Xhulja Jace
  Xhulja Jace26 ditë më parë

  Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤

 • laskin riubn

  laskin riubn

  26 ditë më parë

  Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 • Aida Sh
  Aida Sh26 ditë më parë

  Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!

 • Bensu Soral
  Bensu Soral26 ditë më parë

  Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏

 • Bensu Soral
  Bensu Soral26 ditë më parë

  Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!

 • Jurgent Jurgent
  Jurgent Jurgent26 ditë më parë

  althe.info/number/2J-3pWqhY4KHl6o/video

 • drttyu liqm
  drttyu liqm26 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 • Albanian Version
  Albanian Version26 ditë më parë

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 • Ivanova Luydmila
  Ivanova Luydmila26 ditë më parë

  Bukur ✌🇧🇬✌

 • Sara Poliku
  Sara Poliku26 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍

 • drttyu liqm

  drttyu liqm

  26 ditë më parë

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

 • john denver
  john denver26 ditë më parë

  kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff

 • Albert Sufaj
  Albert Sufaj26 ditë më parë

  Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂

 • Ylli Limani
  Ylli Limani27 ditë më parë

  Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  25 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️

 • Flordi
  Flordi27 ditë më parë

  althe.info/number/mZquoqpyanuFm50/video

 • Armanda Ringaj
  Armanda Ringaj27 ditë më parë

  Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 • misolou fout
  misolou fout27 ditë më parë

  Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

 • Real Moments Life
  Real Moments Life27 ditë më parë

  Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝

 • Anna Mosinyan
  Anna Mosinyan27 ditë më parë

  It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰

 • besmir fani
  besmir fani27 ditë më parë

  Super

 • misolou fout

  misolou fout

  27 ditë më parë

  Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli

 • Tushe Daulle
  Tushe Daulle27 ditë më parë

  Perfect song 😍😍🙈🙈

 • Eren Tin
  Eren Tin27 ditë më parë

  Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  25 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 • Berati 1
  Berati 127 ditë më parë

  E paske qit ni kang tkillt

 • miri miri
  miri miri27 ditë më parë

  Armida Vllaca ❤ te dua shum

Faqja Tjeter