Krimi makabër në Fier, xhaxhai i Klodian Çalamanit: Të kthehet dënimi me varje

Vllasi Çalamani, xhaxhai i Klodian Çalamanit, ka folur për mediat dhe ka dënuar aktin e rëndë të kryer nga nipi i tij. Vllasi shprehet se Klodiani kishte probleme, ishte i alkoolizuar dhe nuk i duhej kësaj shoqërie.

Ai i ka bërë thirrje autoriteteve që të kthejnë dënimin me varje, pasi sipas tij një njëri i tillë nuk duhet të jetojë më. I pyetur nëse i druhet një hakmarrje, ai tha se nuk ka frikë pasi nuk ka asgjë me familjen e viktimës dhe do shkonte dhe për ngushëllim.

Nuk më dëgjonte, nuk ishte në një moshë 14-15 vjeç, apo shkonte 40 vjeç.

Kishte kartelë nipi juaj, ishte i sëmurë mendor?

Jo, nuk di gjë.

Për çfarë i keni folur nipit tuaj?

Të sillej mirë me shoqërinë, me njerëzit.

Ka pasur probleme me familjen?

Jo nuk e di.

Për se nuk flisnit me nipin tuaj?

Nuk më dëgjonte.

Çfarë ka bërë vite më parë?

Asgjë s’ka bërë.

Kur keni folur për herë të fundit? Si po sillej?

Si i droguar.

Përdorte lëndë narkotike?

Po alkool e di unë.

Keni shkuar për ngushëllim tek familja e viktimës?

Jo, nuk kam shkruar.

I druheni ndonjë hakmarrje?

Jo, se unë nuk flisja me të dhe nuk kanë pse të merren me mua. Nuk kamprobleme

E dënoni këtë akt?

Po patjetër, i bëj thirrje kryetares së Parlamentit, të kthehet ligjin me varje. Nuk është për shoqëri.

Me kë ka jetuar kur doli nga burgu?

Vetëm ka jetuar.

Si e morët vesh lajmin?

Po ja këtu, ishim dhe pamë policinë dhe e dëgjuam lajmin.

Para disa muajsh ka pasur një konflikt mes Klodianit dhe familjes së viktimës, keni dijeni për këtë gjë?

Jo nuk e di, unë kam kohë që nuk flas me të.

Pasi doli nga burgu, Klodiani ishte më i rehabilituar?

Ashtu siç hyri dhe doli. Ai ka pasur probleme me veten. Nuk zihej me njeri, vetëm mos ta ngacmoje. Ishte i alkoolizuar.

Një tjetër bashkëfshatar ka thënë se Klodiani ka dashur t’i përdhunojë gruan?

Jo nuk e di.

Ju ruheshit nga nipi juaj?

Pse të ruhesha.

Do shkoni pranë familjes së viktimës?

Patjetër që do shkoj, kam vetë fëmijë dhe nipër./tvklan.al


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente: 155

 • N.p.l. l
  N.p.l. l5 ditë më parë

  Ca faji ka ky I shkreti. Aman lerini njerzit te qete mos I fusni prob

 • Ida Ago
  Ida Ago6 ditë më parë

  Pyetje idjote

 • Ahmet Berisha
  Ahmet Berisha7 ditë më parë

  po qfar pytje po i bani plakut qfar fai ka plaku leteni rahat

 • just video 🥷🥷
  just video 🥷🥷8 ditë më parë

  lereni rehat te shkretin se dhe ai se ka te lehte eshte moshatar .. duket sikur eshte para prokurorise

 • aferdita adili
  aferdita adili8 ditë më parë

  Nuk ju kuptoj Gazetart pse po e piti Xhaxhaji nuk ka faj pse esht i moshuar nuk mudet te peballoj ketire pitjeve qe ju po i beni

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli Selimi8 ditë më parë

  Oooiii sa gjynaf pz shum i pikelluar nk di ca te flasi

 • s
  s8 ditë më parë

  Gazetaret kan mbet rrugeve,dhe sdin me qka te pyetin ,shume te pakujdesshem

 • Eri marina
  Eri marina8 ditë më parë

  Po.cfare pyetje i.beni.te shkretit pse ai.mban.pergjesin.per nipin.ca gazetare koti.jeni.po.doni.nje dru te mire ju

 • alma alma
  alma alma9 ditë më parë

  o gazetare ben ca fjal pa pik lidhje ca faj ka ky plaku i shkret moj budalle

 • Enea izeti eneakorca
  Enea izeti eneakorca9 ditë më parë

  Te qifja nipin o fisi ropqiri mutit🗡🗡🔫🔫🗡🔫😠😠😠😠😠🗡🔫🗡🔫🔫🔫🗡😠😠🗡😠🗡😠🔫😠😠😠🗡🔫🔫🗡🗡😠😠🗡🗡🔫🔫🔫😠😠🗡🗡🔫🔫😠😠🗡🔫

 • Adenaldo Shahini
  Adenaldo Shahini10 ditë më parë

  Me vjen shum keq per ato prinder qe vuajne nga humbja e femijes por ju gazetaret doni te mbushni faqet e gazetave me ato pytje qe i beni atij plaku Me keqardhje e them qe ke femije me prinder qe jan personalitete dhe kan vrare prandaj mos te flasim me shum

 • Leonard Poti
  Leonard Poti10 ditë më parë

  Qa te baj ky xhaxh i shkret gazetar te shkerdhym kemi pa pik rrespekti

 • Diana Allkushi
  Diana Allkushi10 ditë më parë

  Edhe ku xhaxhai gjakun e atij pleres ka

 • juana:}
  juana:}10 ditë më parë

  E kam kan rrethu kamerat t shkretin çfar dojn me nxjerr te aj plak

 • May
  May10 ditë më parë

  I shkteti Plak! Ai mund te dij shume gjera Por ka frik....ka frik dhe turp te tregoj.

 • Diana Beli
  Diana Beli11 ditë më parë

  Ta varin mos e lini ne burg se ne burg ai esht i qet han e pin rehat ju lutem e varni e digjeni

 • Diana Beli
  Diana Beli11 ditë më parë

  Jojo ka perllenua cunin lle e vrau kjo esht se po ta linte gjall ai do tregonte lle nga kjo e ka goditur mistreci merreni e digjeni nga kembet ta shikoi lle ai veten i llem shpirti apo jo

 • Mark Leti
  Mark Leti11 ditë më parë

  Me var

 • hgdgdhdh hdhdhdhd
  hgdgdhdh hdhdhdhd12 ditë më parë

  o kurva gazetar qe vetem gazetar qe nuk jeni ju nuk e keni haberin pyetje pa kuptim ju flisni me mush emisionin dhe nuk dini ca pyetjesh boni mjer populli per keta gazetar qe kemi ne

 • Kevin lushaj
  Kevin lushaj12 ditë më parë

  Po çfaj kan familjaret qe merren me te

 • Etmont Belloj
  Etmont Belloj12 ditë më parë

  Xha faj ka xhaxjaj qe nipi ka kaluar na, koka e lini te shkretin

 • albisouldragon
  albisouldragon12 ditë më parë

  Ca Gazetaresh, cfar pyetjesh🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️

 • Adrian Tupi
  Adrian Tupi12 ditë më parë

  kto gazetaret ton jan per te ardh keq prz booooo cfar pytjesh analfabet jan 🤮👎

 • falc0n33 001
  falc0n33 00113 ditë më parë

  bravo plak i edukuar i zgjuar dhe gazetare budallenj.injorante,pisa

 • Nasky Lansky Artin
  Nasky Lansky Artin13 ditë më parë

  edhe ky pidhmotre plak qenka

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy13 ditë më parë

  Qfar. Ka faj ky agj. Boll. Njeri. I drejt

 • Rovena Nako
  Rovena Nako13 ditë më parë

  Lereni te qete te shkretin nuk ka asnje faj... Nuk mban ai pergjegjsi per veprimet e nipit te tij..

 • Rati Muco
  Rati Muco13 ditë më parë

  Gazetar portalesh Jan keta apo televizionesh se spo mar vesh gje un mjer te shkretet prinder I iku femija po ktyre kanibaleve tia presesh mishin copa copa dhe mos ngopesh ca varje po me gur ta vrasin ne mes te fierit ta zhveshin dhe ti gjuajn gjith fieraket dhe kur tjet duke dhe shpirt ti sulesh qent ta hajn 🤮🤮🤮

 • Lul Labi
  Lul Labi13 ditë më parë

  Po' pyetje me idiote nivel gazetarie niveli zero.Sot nuk te degjon femija e jo me nipi.Ngushellime familjes.Ne cdo burge qe ta cojne ai eshte i vdekur ndyrsira.

 • Michler
  Michler13 ditë më parë

  Une kisha then te varet ne litar 🐕dhe te digjet nga dale🐕 Si ja ka mor jeten nje Engjulli❤⭐ Po te shohim a ka shtet☠🐕

 • Miri Kadriu
  Miri Kadriu13 ditë më parë

  Gezateria jone por Tu ardh TURP ..plot pytje pa lidhje .

 • Pashako Azizi
  Pashako Azizi13 ditë më parë

  Py ju vfar pyetje Po ju baseta basta qe ai si ka degjuar po tu dhe femija cfar te besh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤦🤦

 • Alexandros Marku
  Alexandros Marku14 ditë më parë

  Ky xhaxhaji kriminelit ska faji fare pset hakmeret njeri esht ipa fajshem. Klodjani duhet vrare dhe mbaron filmi

 • Ilmi Gogo
  Ilmi Gogo14 ditë më parë

  Ju nuk dini per cfar pysni ai po Thot shkoqur qe kishte mar rrug Te keqe ore ju ja kepusni kot Pse xhaxhan pyste ai i kish then Mendjes ik p.... mjer mjer prindrit dhe djali qe ka ikur me Allap sa gjyna sa gjyna ju thoni Te varet klodani dhe patjeter qe Mos ta vonojn madje ai do djegur por duhen varur dhe ata Qe kultivojn drogen por degjova Te klani qe te mos jet ligji me Vdekje po mir sikur tu ndodhin Atyre kjo tu vrasin femijet a do Te flisnin po ai esht i me figur e Me ze qe ka kryer krimin po mo Po se kan te tjeret dhimbjen po Si te te vij keq per nje kreminel Ujku ha delet ju thoni pse ta vrac po keshtu jemi ne vetem Kur na ndoth per vete ahere e Kuptojm nuk esht keshtu fute Thiken ne zemren tende dhe Provoje a e duron dot po se do Ngelet me kaq sa klodan po behn ne shqiperi mjer mjer kujt I bje per pjes mjer neneat qe po Ju xniet zemra pi drog ter diten Se pun tjeter nuk ka dhe shajn Enverin dhe ai kishte shum te Meta por te metat e ketyre qe jan tani ne pushtet jan 1000 mij Her se te enverit

 • aferdita bezhani(salaj)
  aferdita bezhani(salaj)14 ditë më parë

  Xhaxhai sh pergjigje enigmatike sh te shkurtra .

 • Anastasia Hamzaj🌺
  Anastasia Hamzaj🌺14 ditë më parë

  ce do mire e ka kot merr frym tani

 • ANDI DELAJ
  ANDI DELAJ14 ditë më parë

  Gazetar leshit, pyetje pa lidhje, ngushellime familjes

 • Alban fier
  Alban fier14 ditë më parë

  Pse kemi kaq gazetar vari karin ne

 • sp
  sp14 ditë më parë

  Po' Cjan kta 10 gazetar qe pyesin njeheresh

 • Kiti Kit
  Kiti Kit14 ditë më parë

  Gazetare vari lesht, ca pyesin xhaxhain kot

 • Xhelida Ridela
  Xhelida Ridela14 ditë më parë

  Ah jo varje me litar jo por në karrike elektrike ti shkojë korrenti në të gjithë trupin dhe ti dalë shpirti ngadalë sepse litari e shpëton ndërkohë që vogëlushi ha dhe

 • Shqiperia 🇦🇱
  Shqiperia 🇦🇱14 ditë më parë

  Te varet me litar ne mes te Fierit me litar me kabllo ti shpirti duke vuajtur per kete krimb qe beri

 • B Dmn.
  B Dmn.14 ditë më parë

  Si bejn dhe keta gazetaret si femij .. shum Pa nivel

 • USA
  USA14 ditë më parë

  Gjithë populli i kosovës e përkrahim dënimin me vdekje për këtë psikopat dhe djall te mallkuar.Zoti e mallkoftë Klodian përbindshin e ndyrë në këtë dhe në jetë tjetër.

 • a j
  a j14 ditë më parë

  Te dridhet me korrent sikur ne texas

 • Linda Kelmendi
  Linda Kelmendi14 ditë më parë

  Po ai e kishte ftyren si gabel more vlla nuk o shqiptar ai

 • lenci bira
  lenci bira14 ditë më parë

  ngushllime familjes,gazetaret duhet ndjekur me dru

 • king boy
  king boy14 ditë më parë

  ca faj ka. xhaxhai turp ju koft

 • Agron Vidhani
  Agron Vidhani14 ditë më parë

  Ju gazetaret jeni ca psikopayer beni ca pytje te kota lereni xhaxhan te qet

 • Anuar Kuci
  Anuar Kuci14 ditë më parë

  Turp per gazetart qe kemi turp na pershkruj Pak nipin THot hajde gazetare hajde turp Ca' faji ka ky i shkreti

 • Kristjan Koleci
  Kristjan Koleci14 ditë më parë

  Ta djegin me benzin tja ndan mishin copa copa ne mes te fierit djallli djalliiiiiii shpresoj te vdesi duke vuajtur

 • Egla Jaho
  Egla Jaho14 ditë më parë

  Gazetaret cfar pyete beni po cfar do thoje xhaxhaji kur ka nipe te tille por bravo qe tha te varet

 • Egla Jaho
  Egla Jaho14 ditë më parë

  Te varet ne mes qytetit dhe te vihet denimi me vdekje

 • Shpresa Latifi
  Shpresa Latifi14 ditë më parë

  Shteti dhe asistentet Ku jane?

 • Suela Thanasi
  Suela Thanasi14 ditë më parë

  Gazetar me pytje pa lidhje

 • Kristjan Nikolla
  Kristjan Nikolla14 ditë më parë

  Sa shume fole kjo e top channel 🤔🤔

 • Bakushe Koni

  Bakushe Koni

  10 ditë më parë

  ⁰ĺ⁰

 • Zethane Sadiku
  Zethane Sadiku14 ditë më parë

  Ngushllime familjes kejt Kosova jemi me dhimbjen e djalit 😭😭At qen mytne prene varne ☝️

 • Emi💜Noemi

  Emi💜Noemi

  14 ditë më parë

  😭😭😭😭💔💔💐💐💐💐🌼🌼🌼🌼🌼🌼🙏🙏🙏

 • Ramazan Ago
  Ramazan Ago14 ditë më parë

  Të rikthehet dënimi me vdekje sepse të paktën 80% e krimeve të rënda do të ndalohen

 • Lita Bajrami
  Lita Bajrami15 ditë më parë

  Nuk e di si mundeni me e bo si keni zemer e shpirt si nuk keni pak mëshir gjynah po zoti sheh dhe ndëxhon mos boni kështu sene të këqija se nuk bon nëse nuk jeni mir ose nuk ndiheni mir ma mir shkoni te njekët kurojuni njerës jena shiptar jena tash pa gabime kërkush nuk jena po nëse nuk din me bo mir athere hiq mos bo as keq vallahi shum shum keq

 • Monda Avdolli
  Monda Avdolli15 ditë më parë

  Pyetje pa lidhje

 • Elvis B
  Elvis B15 ditë më parë

  harruat te pyesni çfar mesazhi kish per familjen e viktimes qe xhaja te kish mundesi ti kerkonte falje per gabimin e nipit dhe ti ngushellonte sadopak

 • Vera Zogaj
  Vera Zogaj15 ditë më parë

  Cfare fajit ka xhaxhai kur ka ndodh ket ai femi mund t ja bente edhe familjes xhaxhait sepse ai eshte kafsh

 • LEO CONTE
  LEO CONTE15 ditë më parë

  Duhet vendosë ligji me vdekje nji orë e më parë dhe harrojeni europën se europa nuk ka për të na pranuar kurrë në bashkimin europianë,europa mënparë du të fusë me europën e bashkuar etiopinë që është në afrikë se Shqipërinë

 • Ipcja Naxhije
  Ipcja Naxhije15 ditë më parë

  4

 • Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa15 ditë më parë

  Te kthehet o xhaxha, por te paret qe duhen vrare jane qeveria e drejtesia.Gazetaret pa Tru e te paskrupullt per tu dukur qe po punojne intervistojne xhaxha e è shkrete qe nuk ka asnje faj. O te mjere lere I plakun po shkoni te policia e gjykata qe e lane te lire pas krimit te pare.

 • Emilia Emili
  Emilia Emili15 ditë më parë

  me loqe nga mendja se kta gazetaret nuk ka lereni ore xhaxhan te qet e keni futur dhe ne mes ju budallenj

 • renato prroj
  renato prroj15 ditë më parë

  Me vjen gjynah per ket xhaxha ...o gazetar vk pse e gacmoni akoma nuk e shikoni se si eshte ber

 • ALB UKA
  ALB UKA15 ditë më parë

  Xhaxhi i shkrete po tregohet shume i forte qe po degjon pytjet e ktyre qe duket sikur po e bombardojne. Edhe ta dini se nese rikthehet denimi me vdekje, une jam dyshues sesi do jete vazhdimesia me vone. A ju lihet denimi me vdekje ne dore, ktyre gjyqtareve qe kemi ne?

 • Miranda Lipe
  Miranda Lipe15 ditë më parë

  o gazetare e bete lajmin, po ju vajtet te benit lajm ngjarjen apo te beni konferece shtypi ne nje dite te kobshme per familjen, turp tju vije, te isha ne vendin e ketij xhaxhai ju kisha marre zvarr, tani monstren do ta nxirrni te pafajshem dhe te semure mendor, dhe kane te drejte fajtori eshte "" viktima "" "o engjell i parritur u prehsh ne paqe dhe 🙏te paste prane, 😭😭

 • pogu Pog
  pogu Pog15 ditë më parë

  Gazetar kurva... ju leshun xhaxhit sikur kishte ber ai krim... Cpun keni me ate moj bushtra

 • Laureta Prifti
  Laureta Prifti15 ditë më parë

  Sa gazetar per gjynah qe kemi . Ta shpifin me pyetjet qe bejne .

 • Blerina Ndoka

  Blerina Ndoka

  13 ditë më parë

  Fiks komplet debila

 • Gr Pappas

  Gr Pappas

  14 ditë më parë

  Gazetare m .. i .

 • Lume Lajçi

  Lume Lajçi

  14 ditë më parë

  Fix

 • Olea Europea
  Olea Europea15 ditë më parë

  U terbuan ne shqiperi......kriminel ordiner....kane mesuar vetem te vrasin...paska rrembyer nje vajze dhe e kane lene te lire...si eshte e mundur nje gje e tille...te kthehet denimi me vdekje vetem ne kete menyre do te behet e mundur kthimi i normalitetit ....ne shqiperi eshte bete normalitet te shkrepesh dhe te marresh gjak....Stop vrasje! Nuk duam me nenat tona me te zeza

 • Albania Show Biz
  Albania Show Biz15 ditë më parë

  Cfaj ka ky i shkreti mm ??? Qe i beni kto pyetje

 • Frida Shehi
  Frida Shehi15 ditë më parë

  Gazetar leshi e bombarduat me pyetje

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha15 ditë më parë

  Raste.te.tilla..pushkatim.jo.burge

 • Xheni Xheni
  Xheni Xheni15 ditë më parë

  Qka po heq nje nen tu e lind femijen e qka po heq me sa mundime pe rrit at femij 😢 edhe n fund del dikush me vra oh zot Allahu i dhent forc prindve 🤲🏻 Denim me vdekje

 • Junior Flesh Junior
  Junior Flesh Junior15 ditë më parë

  Ç'faj ka xhaxhai,sot s'të pyet fëmija,me ditën ,që ka ardhur jo të pyesi nipi!

 • Ervin Jorganxhi
  Ervin Jorganxhi15 ditë më parë

  Ne litar. Ska meshire per kriminelin. Ne litar. Tmer tmer. Kurajo familjarve

 • Bukurie Ballolli
  Bukurie Ballolli15 ditë më parë

  Po djegie me varje

 • flamurtari1990
  flamurtari199015 ditë më parë

  Gazetarët e leshit si hijena...🤮

 • Harry Harry
  Harry Harry15 ditë më parë

  O gazetar idiota

 • Sherbet Biba
  Sherbet Biba15 ditë më parë

  Ai eshte 40 vjeç ai plehr çatibej ky plaku shkret atit ky qenka burr thoka vare telumte xhaxha fjal mevend

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli15 ditë më parë

  Ky qenka i rrjedhur per vete nuk e di thot per cdo gje !

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  14 ditë më parë

  @ke os të vërtetën duhet të thotë se vrau një vogëlush të pafajshëm

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  14 ditë më parë

  Po pra dhe mua ashtu më duket në të folur... ose është psikopat ose e mbron nipin

 • ke os

  ke os

  14 ditë më parë

  Pse qa do thoje sipas teje ?

 • Lirim Ukaliaj
  Lirim Ukaliaj15 ditë më parë

  Ah mor xhaje sa i drejt je e ke folur

 • akantemia
  akantemia15 ditë më parë

  CFAR PYETJE CPUN KENI ME XHAXHAIN

 • Emi💜Noemi

  Emi💜Noemi

  14 ditë më parë

  Shkreti 😢😢😢😢😭😭😭

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli15 ditë më parë

  Denimi me vdekje esht shum e nevojshme per te gjith kush e meriton

 • Tili Cjap
  Tili Cjap15 ditë më parë

  Gazetare Kari

 • Super !!!!!!!!! 2020
  Super !!!!!!!!! 202015 ditë më parë

  Ky esht krim mer hak ku duhet jo te nje bim 😭var si dreq

 • E R
  E R15 ditë më parë

  This fucking reporters are so stupid leave the old guy alone he has nothing to do with that.

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz15 ditë më parë

  Denimi me vdekje duhet ne shqipri

 • Ermal 54
  Ermal 5415 ditë më parë

  Gazetarë bajn do pyetje si nuk din se qa flasin, qa din ky i shkreti, ju vet po i futni në konflikt.

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS15 ditë më parë

  Ata që ju i quani "monstra" nuk vrasin përditë - shumica e kanë për herë të parë dhe mos mendoni se njerëzit që nuk kanë vrarë, nuk vrasin. Këta njerëz janë të dallueshëm por ju jeni në mesjetë: Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us by Robert D. Hare

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS15 ditë më parë

  Dënimi me vdekje është vrasje! Të vendoset licensa e prindërimit sepse këta njerëz prodhohen nga prindërimi i keq!

 • Lati Prezja
  Lati Prezja15 ditë më parë

  Po e vertet duhet te varen kush vret ..se ai futet ne dhe ...dhe kto plerat qe vrasin futen ne burg ..hajn pin atje reat esht ...duhet te fusi ligjin me vdekje ky krywminister koti qe esht .se po vriten te gjith ..

 • naime shelqizi
  naime shelqizi15 ditë më parë

  Ngushellime familjes qofte i xhenetit Zoti i dhente fuqi prinderve

 • naime shelqizi
  naime shelqizi15 ditë më parë

  Aman ca pyetjesh keto gazetaret nuk jan fare per ate pun cfaj ka ky i shkreti lan nam

 • Eli Ibrah
  Eli Ibrah15 ditë më parë

  Qka pe pysin kta ky ska faj Gazetar te flliqur

 • Eliza Balla
  Eliza Balla15 ditë më parë

  Me gazetar kot se ktu ke ne ska.. pytjet jan nga me banalet dhe ky i shkret vetem nuk di gje thot..ca ndodhte kur pinte e pyet kjo..a medet ca gazetaresh..

 • Ilir Krasniqi
  Ilir Krasniqi15 ditë më parë

  Shkoni pyesni policin organet e rendit qe i lejne te lire kriminelat e jo kete plake se ky ska fajin.

 • Artin Arti
  Artin Arti15 ditë më parë

  ikni e gazetar se po i fusni mikrofonat ne goje plakut..ai ka familjen e tij...dhoj dhoj pyetjesh koti...

Faqja Tjeter