Greta Koci - Trendafilat (Official Video)

Muzikë

Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 gretakoci1
Facebook 👉 GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Komente

 • Leo leo Leo
  Leo leo LeoDitë më parë

  Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹

 • avni rama
  avni rama2 ditë më parë

  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

 • sander gjonaj
  sander gjonaj2 ditë më parë

  👍

 • Ornest Rrema
  Ornest Rrema3 ditë më parë

  Shum muszik e bukur

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka5 ditë më parë

  Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem

 • Rino Givens
  Rino Givens7 ditë më parë

  greetings from SERBIA

 • Moira Ademi
  Moira Ademi7 ditë më parë

  Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤

 • Tanjum Dola
  Tanjum Dola7 ditë më parë

  Gorgeous!! 🤍🤍

 • El Za
  El Za8 ditë më parë

  Je fantastike

 • mimi sinani
  mimi sinani9 ditë më parë

  Ti je trendafil🌹❤

 • varo Ana
  varo Ana9 ditë më parë

  Super melodia. Bravo !

 • Vlora Labit
  Vlora Labit11 ditë më parë

  Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉

 • OLIGISA HALILI
  OLIGISA HALILI11 ditë më parë

  LOVE YOU

 • OLIGISA HALILI
  OLIGISA HALILI11 ditë më parë

  O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR

 • Dilara 3157
  Dilara 315712 ditë më parë

  ❤❤

 • Zegjine Satka
  Zegjine Satka12 ditë më parë

  Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️

 • Erlis Rama
  Erlis Rama13 ditë më parë

  Ghutsjueyy3hj

 • Constantin Amariutei
  Constantin Amariutei13 ditë më parë

  Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖

 • Rud Wat
  Rud Wat14 ditë më parë

  Cool, greetings from Canada!

 • Romeo Qerama
  Romeo Qerama15 ditë më parë

  Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa

 • D V
  D V15 ditë më parë

  o yll

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 215 ditë më parë

  🤩🤩

 • Gnoli Gnola
  Gnoli Gnola15 ditë më parë

  Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..

 • Ergi Hoxha
  Ergi Hoxha16 ditë më parë

  E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..

 • Elona Lleshi
  Elona Lleshi16 ditë më parë

  Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Mikel Mekshi
  Mikel Mekshi17 ditë më parë

  Super super super kenge GRETA 🥰🥰

 • Fitore Dobra
  Fitore Dobra17 ditë më parë

  Wunderbar! Grüße von Fifi

 • Fitore Dobra

  Fitore Dobra

  17 ditë më parë

  Dankeschön!

 • Fitore Dobra

  Fitore Dobra

  17 ditë më parë

  Ja gerne ! Ich mag auch

 • Giovanni Aidala
  Giovanni Aidala17 ditë më parë

  👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻

 • maroje kralj
  maroje kralj17 ditë më parë

  Love Albanian music From croatia ♥️

 • Fatbardha Zharri

  Fatbardha Zharri

  13 ditë më parë

  Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh

 • Aziz Zeneli
  Aziz Zeneli17 ditë më parë

  Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja

 • Tamerlan Gasanov
  Tamerlan Gasanov18 ditë më parë

  👍

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni18 ditë më parë

  Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • Gleda Masha
  Gleda Masha18 ditë më parë

  Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱

 • Lirika Sh
  Lirika Sh18 ditë më parë

  Fantastike

 • Ani Anni
  Ani Anni18 ditë më parë

  eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi18 ditë më parë

  Tekst super si vete Gerta

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt18 ditë më parë

  I love this song Supporting you from Austria 👏

 • Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  18 ditë më parë

  Sa bukur😍❤

 • Lusha Lusha
  Lusha Lusha19 ditë më parë

  superrr

 • Orsida Hoxha
  Orsida Hoxha19 ditë më parë

  super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon

 • Xhuljana xheka
  Xhuljana xheka19 ditë më parë

  Super keng ❤❤

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci19 ditë më parë

  Sa bukur😍❤

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras19 ditë më parë

  ...

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras20 ditë më parë

  ...G... .

 • Jonita Kosumi
  Jonita Kosumi20 ditë më parë

  Bravo 👏🏻

 • Paul Qendro
  Paul Qendro20 ditë më parë

  Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .

 • qopoy dnon
  qopoy dnon20 ditë më parë

  Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • dondon257 has123
  dondon257 has12320 ditë më parë

  Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete

 • Naze Kaja
  Naze Kaja21 ditë më parë

  Super 💖

 • Melinda Shala
  Melinda Shala21 ditë më parë

  Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹

 • anxhela love
  anxhela love21 ditë më parë

  Yll je

 • ema elena
  ema elena21 ditë më parë

  A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂

 • yasio bolo
  yasio bolo21 ditë më parë

  SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

 • Kosovari 09

  Kosovari 09

  6 ditë më parë

  Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj21 ditë më parë

  💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • pioggia pioggia
  pioggia pioggia21 ditë më parë

  Love.it 😍❤👏

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras21 ditë më parë

  ...

 • Krvavi Balkan
  Krvavi Balkan21 ditë më parë

  O zemra yo are amezyng trendafile.

 • Monika Spaqi
  Monika Spaqi22 ditë më parë

  Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  18 ditë më parë

  Waiting ...🌹🌹🌹

 • TONIEL TONI
  TONIEL TONI22 ditë më parë

  ❤️🔝

 • kolim jone
  kolim jone22 ditë më parë

  Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰

 • Leda Vathaj
  Leda Vathaj22 ditë më parë

  Shum bukur bravo 😘

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi22 ditë më parë

  💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘

 • Menofit Menofit
  Menofit Menofit22 ditë më parë

  Omg I really want this In Eurovision same song

 • Geri zoga super Hit
  Geri zoga super Hit22 ditë më parë

  Super 👏👏👏👏

 • Rony Ron
  Rony Ron22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏Suksese..

 • Mari Ja
  Mari Ja22 ditë më parë

  Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  20 ditë më parë

  Balkan music is verry different....(perfect)👏

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore22 ditë më parë

  Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏

 • TN
  TN22 ditë më parë

  Love you 😘

 • VIP NIKLA
  VIP NIKLA22 ditë më parë

  🌹🌹

 • Bacalu IRY
  Bacalu IRY22 ditë më parë

  Nice! I love it...

 • Herkula KS
  Herkula KS23 ditë më parë

  greta si zemer je

 • Ana Drenova
  Ana Drenova23 ditë më parë

  Suksese zemer .

 • Dylan America
  Dylan America23 ditë më parë

  E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏

 • Arbër 2020

  Arbër 2020

  21 ditë më parë

  @Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite

 • Dylan America

  Dylan America

  21 ditë më parë

  @Arbër 2020 pse ca ka?

 • Arbër 2020

  Arbër 2020

  22 ditë më parë

  😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh

 • sara rossi
  sara rossi23 ditë më parë

  👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋

 • El Za
  El Za23 ditë më parë

  Je super

 • Edi Lyte
  Edi Lyte23 ditë më parë

  Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏

 • ny london
  ny london23 ditë më parë

  akoma 16 vjece esht greta koci

 • Kadrie Rinxhi
  Kadrie Rinxhi23 ditë më parë

  Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏

 • im Unike
  im Unike23 ditë më parë

  PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA

 • Eljona Dalina LATIFI
  Eljona Dalina LATIFI23 ditë më parë

  😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 • Adem jashari
  Adem jashari23 ditë më parë

  Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia23 ditë më parë

  Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰

 • Jola Tushaj
  Jola Tushaj23 ditë më parë

  Hiti I veres🤗🤗

 • Skullk13
  Skullk1323 ditë më parë

  SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰

 • Fatbardha Zharri

  Fatbardha Zharri

  13 ditë më parë

  Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk

 • Fatbardha Zharri

  Fatbardha Zharri

  13 ditë më parë

  Vvvg vhjjo

 • Fatbardha Zharri

  Fatbardha Zharri

  13 ditë më parë

  F

 • ceza noeli
  ceza noeli23 ditë më parë

  Te lumt

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • KEJSI
  KEJSI23 ditë më parë

  Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • *Stella*
  *Stella*23 ditë më parë

  Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...

 • Erjon

  Erjon

  14 ditë më parë

  @*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞

 • lule lulee

  lule lulee

  21 ditë më parë

  @*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui

 • *Stella*

  *Stella*

  21 ditë më parë

  @lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂

 • lule lulee

  lule lulee

  22 ditë më parë

  @Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • KEJSI
  KEJSI23 ditë më parë

  A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • Adem Guce
  Adem Guce23 ditë më parë

  ❤️

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji Dj23 ditë më parë

  Bravo👏👌

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • Fjori F.kiosia
  Fjori F.kiosia23 ditë më parë

  Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • Vlora S
  Vlora S23 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • QKSH NEWS

  QKSH NEWS

  23 ditë më parë

  althe.info/number/4H7WqIVyZXJoa9w/video ..........

 • Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu23 ditë më parë

  Bravooo

 • Lediana Abazi
  Lediana Abazi23 ditë më parë

  Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏

 • Meti Meti

  Meti Meti

  23 ditë më parë

  Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa

 • Greis Hana
  Greis Hana24 ditë më parë

  Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.

 • Majko Feçanji
  Majko Feçanji24 ditë më parë

  Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈

 • Gledja bukur
  Gledja bukur24 ditë më parë

  Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo

 • Ludjana Cota
  Ludjana Cota24 ditë më parë

  Best singer🌹

 • EMJ
  EMJ24 ditë më parë

  Bukur!!!

 • Dhurata Jaku
  Dhurata Jaku24 ditë më parë

  ❤🌹

 • Fito hallaci
  Fito hallaci24 ditë më parë

  Zjarr

Faqja Tjeter