Kryeministri Edi Rama - KONGRESI I JASHTËZAKONSHËM I PARTISË SOCIALISTE

KONGRESI I JASHTËZAKONSHËM I PARTISË SOCIALISTE

❤️🌹

Komente

 • Diana Katundi
  Diana KatundiMuaj më parë

  Suksese te mëtejshme.👍👏👏👏🙋‍♀️🇺🇸

 • Vera Vera
  Vera VeraMuaj më parë

  Bravo edi rama

 • regi bici
  regi biciMuaj më parë

  WOW WOW WOW 12:26 BRAVO lal se enxorre tironen nga xhungla e shurrave dhe shum pislliqe tjera se kshu njifte SALA maloku sdinte jet tjeter por me jetu ne mest te shurrave si derra. dhe thot rama ik rama ik. se do me ebo prap ashtu eka nalstalgji me ekthy venin ne han ne llum me bajga.

 • regi bici
  regi biciMuaj më parë

  ja deshit sal malokun 9:25 ja mereni ket te sjell luli dhe sala. se kur zbret ga mali posht ne kryeqytet ske meshir se seke ndertu ti por ato baballaret tan qe lan jeten me bota cimento te parkut dhe 21 me mushkri plot me cimento ku ndertun me piramiden dhe shum e shum tjera.

 • Jaffry Jaffry
  Jaffry JaffryMuaj më parë

  KriMinela

 • Vangjel Cango
  Vangjel CangoMuaj më parë

  Me te vertet nje emucion fort. EDI FALIMENDERIT PUNES TENDE.RROFSH DEE ZOTI TE BEKOFT JUVE DHE FAMILIS TENDE. GRAZIE.

 • alko due
  alko dueMuaj më parë

  Mister duka Fusha duket si fushe lagje…..trashy

 • alko due
  alko dueMuaj më parë

  Haha fusha duket cop cop

 • antonio19820
  antonio19820Muaj më parë

  niveli i te kenduarit te himneve le shume per te deshiruar... Ndersa persa i perket administrates, gangrena qe ka brenda duhet kuruar menjehere

 • Ana 2222
  Ana 2222Muaj më parë

  Respekt per ty Zoti Rama , forca🌟🌟🌟🌟🙏🙏🙏

 • Gentian Xhafaj
  Gentian XhafajMuaj më parë

  Punë të mira me vizion 🔭 e ekuilibër ⚖. 👏

 • Alban Husi
  Alban HusiMuaj më parë

  Urime ps...urime edi rama dhe te gjithe anetaret e tjeter..meritoni respektin tone spese i dhate nje fryme tjeter shqp.qe po' kthehej ne nje Kazan plerash..Shume urime dhe suksese per me tej

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TVMuaj më parë

  KUSH E DEGJOJ ME VEMENDJE ARTA DADEN KUR THA NUK VINTE PD NE PARLAMENT TE VONTONTE QE TE VINTE NATO NE SHQIPERI TE NGRINTE BAZ PER SHPETIMIN E KUFIVE TE KOSOVES SA SA ANTI SHQIPTAR QE KE QE. MOR SALI RRACQIR

 • NDESHKUESI I POLITIKANEVE
  NDESHKUESI I POLITIKANEVEMuaj më parë

  FUNDERRINE

 • Marjan Lnd
  Marjan LndMuaj më parë

  Respkter per gramozin i urojm cdo te mir nje zotni nje kampjon si ti rradh do ket plotika 🇦🇱 respkter 🙏❤

 • Andon Markaj
  Andon MarkajMuaj më parë

  🇦🇱🎉🌹

 • Marjan Lnd
  Marjan LndMuaj më parë

  👏👏👏👏👏

 • Stelio Kuci
  Stelio KuciMuaj më parë

  🤮🤮🤮🤮

 • xxxal al
  xxxal alMuaj më parë

  Pershendetje Zoti Rama jam 23 vjec kam qen pjes e administrates tende dhe e gjith adminstrata esht jo e korruptuar po e cmontuar nga ata hajdut qe kan mbeshteje te fort ne Shqipri vetem ka vjedhje dhe vetem vjedhje nga ata njerz qe ju keni ven ne krye ,un u largova Shqipria per nje te ardhme me te mir dhe per te qen I ndershem se nuk merrja dot 5mij lekshat e hallexhive te Shqipris . Suksese Edi nese ti do mund tja dalesh hiqi te gjith kta kriminela dhe njerez pa gjak hajduta

 • NDESHKUESI I POLITIKANEVE

  NDESHKUESI I POLITIKANEVE

  Muaj më parë

  I pari qe vjedh eshte ramoviçi

 • Oliver Kolitari
  Oliver KolitariMuaj më parë

  Jeni spiuna të ndyrë

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Keta te giithe qe jane ne kongres jane rilindja stalinjane jane edhe pak te pd,, per keta punon shqiperija kujdeset Edi rama

 • Artur Murra

  Artur Murra

  Muaj më parë

  Po ti me kë je?kuptohet se kë je por kurrë nuk do fitoj mëndja yte e sëmurë tregohu realist qytetarja

 • Nizafet Bajrami
  Nizafet BajramiMuaj më parë

  Pamje fantastiche te vitit 1979 ndrishimi asht ngjirat hajd shqiptar te gjith shtetet normale shkojn perpara a ju mbrapa

 • Albert Gjikaj
  Albert GjikajMuaj më parë

  Një program i thjeshtë dhe plot profesionalizëm. Të jep shpresë dhe besim tek qytetarët. Lider si Edi Rama pak ka, është një fat i madh për Partinë Socialiste , por edhe për politikën shqiptare. Është modeli ku duhet të jetë mbështetemi dhe të orientoheni për të arritur suksese.

 • maman likskendaj
  maman likskendajMuaj më parë

  Vetem ti po e bere kete vend o gnigand suksese

 • Rafael Lekaj
  Rafael LekajMuaj më parë

  Gjigande ec perpara PS me e mira

 • Hankushe Meco
  Hankushe MecoMuaj më parë

  Suksese more edi rama me ty ne krye shqiperia po lulezon po perparonbravoooooo je me i miri per te miren e popullit shqipetar

 • Aldo Shehi
  Aldo ShehiMuaj më parë

  Edi ne radhe. Te. Pare suksese per. Cdo. Gje ka arritur. Ps. Jeni. Njeriun I duhur. Jo, vetem. Per Ps. Por dhe. Per. Vet. Populli. Shqiptar prandaj shfrytezoje. Force tende. Fizike, dhe. Politike, Pa u lodhur. Per kett vend edhe, njeher. Suksese. Ty. Dhe. Parris, sociListe

 • alekos mts
  alekos mtsMuaj më parë

  d.m.th PS .parti pikce semes fshàti digjet kurva krihet

 • Nexhat Imeray
  Nexhat ImerayMuaj më parë

  Rrespekt per fisnikun Gramoz Rucin . Zoti e bekoft grupin e punes te PSSh . Rrespekt dhe konsideraten me te lart per Kryeministerin e modelin e Liderit Europjan qe shndrit be Kombin Shqiptar Edi Ramen . Paci fat me kte rrugtim te veshtir por plotsissht te ralizushem ne krye puntorin 24 orrsh Edi Rama. Ju adhuroj me plus infinit I madhi Rama me perkushtimin qe ke per Shqiperin, Kombin, Ballkanin dhe Europen e rrolin be rajon e me Bot

 • Κωνσταντίνος Μιλούση
  Κωνσταντίνος ΜιλούσηMuaj më parë

  TANI DO SHIKOSH BETHEN E VICIT ME SY EDUSH ME ARKA BOSH, BOSH KULETEN. JEPI "DUM" GENJESHTRES PER "MAJEN" E MUTIT QE KENI KATANDISUR VENDI N

 • vasillaq mile
  vasillaq mileMuaj më parë

  Po kur e quajn P D aset kombetae dhe berishen lider. O zot sa do ta rjepesh berishen me gjith familje nuk lahen dot bemat. Po dhe izeti qe esht ne burg pranon qe esht kriminel se zbatoja urdhat e kry kriminelit. Ko ma ke Milloshevicin bjrre ktu. E kam fjalen per hyrjen . e kam hetuar.

 • ARNALDO JANO
  ARNALDO JANOMuaj më parë

  Vajza e kryeministrit qe pati kurajon te marri pergjegjesine kur kontrollonte nje territor qe shtrihej nga kryeministria deri te 15 kateshi, e njohim sot... Kurse kelyshet e saliut, vrasin, presin, po gjemb ne kembe nuk i hyne akoma... Ky eshte ndryshimi, pse ne 90 isha demokrat, po sot socialist... Se asgje nuk eshte perfekte, po te mohosh realitetin, eshte te genjesh veten tende...

 • Granit Hajdaraj
  Granit HajdarajMuaj më parë

  Gezuar 30 vjetorin ! Urime ne nismen e re Faleminderit Zoti Edi Rama per mbeshtetjen e te rinjeve . Dhe Sjelljen e shpreses per te gjithe ato nxenes Ekselent . Vetem me nje kryeminister si ju Z.Edi Rama shqiptaret dhe shqiptaret munde te shohin vendin e tyre me ngjyra dhe jo me bardhe e zi . Le te jemi bashke .Ti forcojme keta ngjyra deri sa deri sa te jete nje pikture e kendshme per te gjithe shqiptaret 🇦🇱 Zoti na Bekofte 👐

 • Celi Jug
  Celi JugMuaj më parë

  Ska flamur dhe himn me te bukur per ne shqiptaret. Por te shofesh gjithe keta politikane te koruptuar dhe te etur per pushtet ja humbet forcen himnit. Qe nga 1912 kur u shpall pavaresia duket sikur kemi bere vetem hapa mbrapa 45 vite komunizem dhe 30 vite bastisje te pasurise kombetare nga keta palaco. Mbase gjithe keta bandite majtas dhe djathtas nje dite do vihen para drejtesise. Ose ne njerzit e thjeshte mbase do ndergjegjesohemi dhe do u tregojme vendin ketyre qelbesirave. Rucra , sali, rama... te gjithe felliqesira

 • Wilde wilde
  Wilde wildeMuaj më parë

  Kongres spektakolar nga fillimi ne fund. Suksese ne rrugen drejt progresit te vendit.

 • Vana Gk
  Vana GkMuaj më parë

  Pershendetje nga diaspora urime zoti kryeminister endra jon per nje shqiperi te bukur e te lire bravoooo

 • Vesi Habibi
  Vesi HabibiMuaj më parë

  Ishallaj behet behet nje her shqiperia edi beje shqiperin neve si popull na ke mbrapa po nje gje ama salen edhe ilirin duhet me ja mar pasurin se esht pasuria e popullit po jo vetem kto te dy por kudo qofte ai qe ka vjedhur shtetin meriton burgun

 • Nik Pepa
  Nik PepaMuaj më parë

  Urime ps dhe edit

 • Adrin Sula
  Adrin SulaMuaj më parë

  Z. Edi Rama me mire se ju askush nuk e drejton dot këtë vend Respekt.

 • Renato Alberto
  Renato AlbertoMuaj më parë

  Administrat e korruptuar

 • Thea Man
  Thea ManMuaj më parë

  Kush shan dhe ofendon pa fakte shpreh xhelozi kundërshtari nuk do të te shoh mire atyre ju bie te fikët veprat duken kuptohet një vend qe e çuan mbrapa keqdashesit do vite rregullohen te gjitha qofsh i palodhur

 • Thea Man
  Thea ManMuaj më parë

  Respekt për Edi Ramën bravo ! Na bën të ndjehemi krenar kur shikon qe punohet për ndryshimin e jetës së njerzëve kur zgjedh me te miret me inteligjentet qe duan lirin drejtësinë sigurinë e vendit .Që pemvarsisht nga pikpamjet politike në fund të fundit jemi te gjith vëllezër e motra të tregojmë qe jemi te zot dhe me dinjitet .Suksese !

 • The Proms
  The PromsMuaj më parë

  Keshtu fjalimesh mbante elle Enver Hoxha. Mjedisi po shkatrrohet rreth e qark Shqiperise. Po partia socialiste rrin urte.

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Une nuk i besoj Edi Rames pa u denuar Saliu dhe Iliri. Ok?

 • WATERFALLZ TV

  WATERFALLZ TV

  Muaj më parë

  Po se ka ne dor rama denimin e saliut dhe likes o murat bej ESHTE GJYKATA AJO QE VENDOS A NUK PO E SHIKON NDRYSHIMIN QE PO FILLON SPASTRIMI MGA GJYKATA E LART QE PO E MBAN PENG ILIRI DHE SALIU SE DUAN QE TI MBAJN NE POST AKOMA QE TI MBROJN BYTHEN SALES SHE ILIRIT

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Turp eshte qe nuk lavderoni Sali Berishen qe nuk e la partine demokratike ne duart e te djathtes se vertete. Ok? Apo ia beni lavderimet fshehurazi. Se kot nuk e late te pandeshkuar ne vitin 97 e 98. Ok?

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Pse keta socialistet thone shoke e shoqe si ne kohen e Enverit?

 • Artur Murra

  Artur Murra

  Muaj më parë

  Ti je vetë i zgjuar shoh komentet tuaja që janë të arsyetuar pra nuk të lejohet intelektin tënd të bësh pyetje sugjestive qytetarja se zotëri ne nuk jemi këtë e kanë pasanikët që nuk përkasin punë ne dorë pra kanë shërbëtorë port na pëlqeu kapitalizmi atëhere të pranojmë. Servilizmin kapitalist qytetarja të përshëndes

 • Mbaresa Muco
  Mbaresa MucoMuaj më parë

  God bless Albanian always Amen ❤❤❤❤❤

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  PER TIFOZAT FANATIK TE SKUADRAVE Nuk e kam fjalen per tifozat e sportit, por per ata te partive. Ta paret nuk luajne ndonje rol ne zhvillimin dhe mbarvajtjen e vendit, ndersa te dytet po, me mbeshtetjen e verber qe ata u japin partive, njesoj si tifozat skuadrave te tyre. Ata lidhen pas partive, si muti pas kepuces. Tamam si ata besimtaret fanatike te feve te ndryshme. As qe u shkon ne mendje se tifozlleku eshte nje çrregullim psiko-emocional. Te mos keqkuptohemi, flas per tifozet, qe nuk shohin asnje te mete ndaj lidereve te tyre, jo per ndjekesit normal qe u intereson me shume vendi se partia dhe lideri i saj. Ok? Ku i ka rrenjet tifozlleku? Si ne sport dhe ne politike. Ne deshiren instiktive te njeriut per t'u dalluar ne diçka. Kur kjo diçka mungon ata i bashkengjiten dikujt qe eshte dalluar tashme ne shoqeri, apo nje skuadre ne sport, nje grupimi partiak, etj. Kjo ngjitje i ben ata te ndjehen me mire, me te motivuar, e ndoshta me te nderuar, se te qenit, sipas tyre, te vetmuar, pa mbeshtetje, te pakten shpirterore. Ata nuk behen xheloze fare pse idhujt e tyre bejne miliona dhe jetojne shume here me mire se ata, jo. Xheloze behen vetem tifozat e kundershtarit, me ne krye idhullin e tyre, qe kane humbur ndeshjen tashme. Keta lloj tifozash nuk lene njeri te beje ndonje verejtje per udheheqesit e tyre te "pagabueshem" edhe kur humbin garen. Ndersa ata te skuadres fituese behen disi me te bute, mbasi ndjehen krenare qe i kane mundur kundershtaret. Keta lloj njerezish qorra e kane shume te veshtire te ndryshojne mendje, edhe pse jetojne me lugen gjysem te zbrazur. Nuk shikojne as korrupsion, as manipulim tek idhujt e tyre. Ata i mbrojne keta me fanatizem, me besim te plote. As qe e kuptojne fare shprehjen, se i mençmi dyshon, budallai beson. Bjeri, te thone, se i bie bukur. Te besh verejtje per liderin, qenke me ate tjetrin, te thone, dhe te veshin nga mbrapa lloj-lloj epitetesh, klysh, i shitur, i blere, i futur, i paguar, nuk po permend ato te tjerat pa piken e edukates dhe te thena me nje urrejtje per vdekje. Tifozat e Saliut jane kompione te pa arritshem dhe te pa konkurueshem, njesoj si idhulli i tyre "legjendar." Si kurohet kjo semundje? Dhe kush eshte doktori qe mund t'a sheroje? Pyetje te veshtira per t'iu dhene nje pergjigje te sakte, se ka te beje me ndryshimin e mentalitetit, te deshires per t'u dalluar, per t'u ndjere me te mbeshtetur, me te siguruar, qe tifozat e kane te veshtire t'i perballojne vete, me forcat e tyre. Ç'fare do ndodhte sikur te mos kishte tifoza ne politike? Por vetem ndjekes te arsyeshem dhe analitike. Ne te dyja skuadrat kundershtare. E para, do te zgjidheshin njerezit me te afte, me te mire dhe me te ndershem. Mungesa e tifozllekut nuk do lejonte sharlatane, manipulator, te papergjegjshem, sahanlepirsa, servile, puthadore, hajdute, egoiste, te pasinqete, kalamaj llafazane nga mendja, mburavece, megallomane, neuorotike, nervoze, nevrastenike, mafioze, frikacake, te perulur, pa dinjitet, te pa edukuar emocionalisht, amorale, te pabese, genjeshtar, te prirur per t'u korruptuar, mendjemedhenj, arrogante, spiune (si Sali Berisha ne te djathten," ish sekretare, antare te PPSH_se, ne politike dhe per pasoje ne shtet. E dyta, te gjithe ndjeksit e partive, qe diten e pare mbas zgjedhjeve do te perbenin nje fare opozite konstruktive ndaj qeverise se re te zgjedhur ne menyre sa me demokratike, qe ajo te plotesonte kerkesat dhe premtimet e saja ne fushaten zgjedhore. Kjo pastaj do sillte ndryshime te medha ne te gjitha fushat e jetes dhe sidomos ne marredheniet shoqerore me njeri-tjetrin, mbasi qeveria dhe pushtet lokale do t'i benin me shume yzmetin punes, jo votave, mbasi nuk do kishin me mbeshtetes tifoze, fanatike, te verber. Ok?

 • Dino Lulieta

  Dino Lulieta

  Muaj më parë

  Bravo...jam me ju...vetem keshtu do te behej mire.....!

 • King Lion
  King LionMuaj më parë

  Nje udheheqes i madh i treti mbas shokut enver dhe shokut ramiz me minishengenin shqiptaret udhetojn lirshem ne maqedoni mal t zi dhe sebi ...e paqim sa malet ne krye te partis dhe shtetit 🙊🙊🙊🙊

 • King Lion

  King Lion

  Muaj më parë

  @Nizafet Bajrami nen udhheqjen e pa gabuar te edit ne me an te minishengenit do te behemi superfuqia e europes

 • Nizafet Bajrami

  Nizafet Bajrami

  Muaj më parë

  Jo King si Shqiptar urdhno je miseardhun perher por me mini shengen vlla hic MOS me ardh se ne Shqiptarat eMaqedonis100vjet keni qen mini shengen me serbet tash provoni ju 100vjet me serbet

 • Username
  UsernameMuaj më parë

  Sa veshtiresi ksihin keto 30 veit PS , shpeshhere keni bere gabjme , sa njerez ka pasur PS Dhe ka Sukse te Metejshme z,Rama💪💪💪

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Prandaj paska qene kongres i jashtezakonshem ky? Per doreheqjen e sekretarit te pare ilegal?

 • Besnik
  BesnikMuaj më parë

  ME PAK FJAL VETEM EDI RAAMA PO E CON SHQIPERIN NE VENDIN QE NA TAKON. RESPEKT PER SHQIPETARET E NDERSHEM PERSHENDETJE NGA DIASPORA 🇦🇱

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Tani po e kuptoj qe Gramoz Riçi paska qene sekretari i pare i partise socialiste. Ok? Ndryshe nga Enveri qe ishte legal, Gramozi paska qene ilegal.

 • Andy TheBaws
  Andy TheBawsMuaj më parë

  whats this?

 • Shofer Kamioni
  Shofer KamioniMuaj më parë

  Ju lumt edi rama je burr shteti ishalla vetm pun me program skuadra juaj gramoz ruci burr shteti ka esperienze pune skuadra juaj meriton se boni pun zt ju ndimoft te gjith ishalla vetm pun per shqiprin qe duam per fimit tan res je 1👏🤝👍👍👍❤❤

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Fjale te bukura po po ishit te korruptuar si Sali-Iliri ashtu do perfundoni. Ok?

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Falenderoni ate qe vuri Saliun te uzurponte opoziten antienveriste. Ok?

 • Monda Rusta
  Monda RustaMuaj më parë

  Suksese PS

 • Argyro Vasili
  Argyro VasiliMuaj më parë

  URIME PA FUND RROFTE PARTIA SOCIALISTE.🌷🌷🌷🌷🌷.

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Pse i jashtezakonshem?

 • good day
  good dayMuaj më parë

  All colors , show up...si nje harem me gra haremi dhe eunuke....gjeni dot moral te njerez si Taulant Balla apo Spiropali? Keta jane te gjithe dekor i Sulltanit Rama. Nje kopje e kongreseve te Erdoganit ne Turqi.

 • Dritan Stepa
  Dritan StepaMuaj më parë

  Po tregon qe ke vlera tè medha Edi Rama

 • Rifat Milaqi
  Rifat MilaqiMuaj më parë

  Suksese dhe mbaresi ne realizimin e projekteve qe. Shqiperia te behet sic ajo e meriton vetem ju zoti Rama keni treguar qe dini te drejtoni dhe te punoni brravo 👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sele Nic
  Sele NicMuaj më parë

  SUKSESE PS ME EDI RAMEN NE KRYE LARTE E ME LART PER TE MIREN E SHQIPERIS

 • Murat Shehu

  Murat Shehu

  Muaj më parë

  Te roje partia o mik? Ok?

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Te nderuar miq! Nese Edi Rama ne vitin 90 do kishte marre drejtimin e partise demokratike, socialistet e Fatos Nanos jo vetem nuk do kishin marre me pushtet por te gjithe sekretaret e PPSH me Saliun do denoheshin per ate qe i bene vendit. Ok? Prandaj rrofte ai qe e udhezoi Saliun te uzurponte opoziten e re antienveriste. Ok?

 • Artur Murra

  Artur Murra

  Muaj më parë

  Dhe nuk e kreu qëllimi por u kthye në Parti naziskinësh qëëë tradhëtoi demokracinë e vërtetë qytetarja

 • Adelina Llaziku
  Adelina LlazikuMuaj më parë

  Respekte per ty,Bashkim finon

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  ÇFARE ESHTE NJE POLITIKAN I KORRUPTUAR? Se pari, eshte nje i pabese dhe sharlatan. Se dyti, eshte nje armik i popullit dhe zhvillimit ekonomik siç duhet te vendit. Se treti, nje djall dhe hajvan pakontroll per te pasur me shume seç i takon. Se katerti, nje pengese per investime serioze. Se pesti, sabotues i drejtesise se pa varur. Se gjashti, nje mbeshtes i veprimtarive te paligjshme. Se shtati, nje shpirt krimineli qe nuk i behet vone se banditet vrasin te tjeret dhe njeri-tjetrin. Se teti, nje shkaktar i varferimit te shumices. Se nenti, nje pengese per mos hyrjen ne Europe. Dhe se fundi, nje shkaktar qe i detyron njerezit inteligjent por te ndershem te marrin arratine dhe te mbeten ne atdhe mediokerit inteligjent qe mendojne vetem per pasurimin e tyre. Ka dhe shume fakte te tjera qe mund te thuhen por qe ndryshojne nga nje i korruptuar tek tjetri. Ok?

 • Kevi Gjata

  Kevi Gjata

  Muaj më parë

  sukse zoti kryeminister

 • Wilde wilde

  Wilde wilde

  Muaj më parë

  10 pikat e tua o Murat i ploteson Saliu. Ke harruar dhe piken e fundit bandit dhe kriminel me shume te vdekur prej tij.

 • Zana Thanasi

  Zana Thanasi

  Muaj më parë

  Nje komet mese real me mire me theme nje zberthim I te koruptuarit

 • Adelina Llaziku
  Adelina LlazikuMuaj më parë

  Suksese

 • Murat Shehu
  Murat ShehuMuaj më parë

  Ok, po lind pyetja: pse e late Sali Berishen pa ndeshkuar?

 • Ervin Hasa

  Ervin Hasa

  Muaj më parë

  @LX777 jemi mesuar me saliun ne qe proçedurat i bente vete , gjyqin vete , ndeshkimin vete. Brenda dites

 • LX777

  LX777

  Muaj më parë

  Procedurat gjyqesore behen me ngadale nuk behen brenda dites

 • Artan
  ArtanMuaj më parë

  Administrata eshte korupsion i gjalle.

 • Imam Arber Berisha
  Imam Arber BerishaMuaj më parë

  Urime Gezuar

 • Rrexhine Luka
  Rrexhine LukaMuaj më parë

  Suksese Edi Rama

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllurMuaj më parë

  Bo bo bo bo na mbyten hajdutët bobo bobo kendojne himnin shqiptar Keta tradhetar te Shqiperis bobobobo te ikesh naten nga kjo Shqiperi qe ekam mar ne dor uliganet te pa shpirt qe na pine gjakun cdo dit ne popullit

 • gjenovefa xhakaj
  gjenovefa xhakajMuaj më parë

  Çliro administraten nga te korruptuarit se po e bluajne kete vend.

Faqja Tjeter