Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente

 • OHANA
  OHANA20 minuta më parë

  Nje nga arsyet pse po mpelqen Luana tani..

 • Festa Bilali
  Festa BilaliOrë më parë

  ❤❤❤❤❤❤💖💖🥰

 • Defrime Uku
  Defrime UkuOrë më parë

  Super je ♥♥♥😍😜✌

 • ff danieli
  ff danieliOrë më parë

  kengetare e papar ca flet ti🥰🥰

 • Servete Xhaferri
  Servete XhaferriOrë më parë

  Francia ime te dua shume

 • Loni Loni
  Loni LoniOrë më parë

  Noizyderti

 • Mehreme Dushi
  Mehreme Dushi2 orë më parë

  Te dua melisa

 • japanime
  japanime2 orë më parë

  Melisa: *Fillon te kendoj* Reklamat e Youtubit: Nji grek qe flet pr pandemi sikur eshte ber tap dhe kendon

 • Yllzim Bajrami
  Yllzim Bajrami3 orë më parë

  SABUKUR MELISA FATJON

 • Yllzim Bajrami
  Yllzim Bajrami3 orë më parë

  Sa bukur melisa. FATJON

 • ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt
  ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt3 orë më parë

  Te ka dale pidhi o kare

 • Liljana Hema
  Liljana Hema3 orë më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Maria isufi
  Maria isufi3 orë më parë

  😑😑😶😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Donika Hsxhi
  Donika Hsxhi3 orë më parë

  Shum bukur Melisa

 • Rimi's Life Channel
  Rimi's Life Channel4 orë më parë

  Melisa je nje 🌟🌟🌟i vertet te lutem nxirr kenge te reja

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni4 orë më parë

  Paska dal moda me ajrosje nga posht. Po cizmet pse i ka veshur?😂

 • Loku London
  Loku London5 orë më parë

  Muzik vk

 • Rexho ab
  Rexho ab8 orë më parë

  Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏

 • PSYCHOPATH PSYCHOPATH
  PSYCHOPATH PSYCHOPATH8 orë më parë

  Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂

 • K Q
  K Q9 orë më parë

  Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme

 • Olsa Maliqi
  Olsa Maliqi12 orë më parë

  𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥

 • Lugina security
  Lugina security13 orë më parë

  Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️

 • Alfred_nikolli Official
  Alfred_nikolli Official13 orë më parë

  Subscribe ju lutem althe.info/home/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ.html

 • Faty Rama
  Faty Rama13 orë më parë

  Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff

 • Aela Aliu
  Aela Aliu13 orë më parë

  Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura

 • Animelover heh
  Animelover heh14 orë më parë

  Melisa urime sapo u bere meme

 • M Nikolaev
  M Nikolaev14 orë më parë

  I prefer MC Beharin

 • Arsen Coku
  Arsen Coku14 orë më parë

  BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Hyrie Hasani
  Hyrie Hasani14 orë më parë

  Je e bukur

 • Rolandi Shullazi
  Rolandi Shullazi15 orë më parë

  Morracake u be kjo hajde tani sdo ngeli njeri pa u ber kengtare

 • blerim qoshku
  blerim qoshku15 orë më parë

  kong kari

 • Zall Dardhe
  Zall Dardhe15 orë më parë

  Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!

 • Gentiana Struga
  Gentiana Struga16 orë më parë

  Se kuptoj pse të gjithë thoni komentet komentet ju thoni pa kuptim

 • Melisa Iljazofski
  Melisa Iljazofski16 orë më parë

  Shum bukur melisa

 • Leo Mustafa
  Leo Mustafa16 orë më parë

  💗💗💗💗😘🔥🔥🔥🔥🔥

 • Matilda Agalliu
  Matilda Agalliu16 orë më parë

  😍

 • Loni Loni
  Loni Loni16 orë më parë

  Noizyde

 • Loni Loni
  Loni Loni16 orë më parë

  Jocicat

 • Guri Lake
  Guri Lake16 orë më parë

  🤩🤩💖💖

 • TORI Gjergoni
  TORI Gjergoni17 orë më parë

  Mirupafshim melisa ti fole ora per taynen tani per fancat e taynes je 0 ke bllok ne instagram e ne tik tok je shpiftir i bleshe rrobat nje permas me te badhe le nam lope. 👽👽👾👿💀👽👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😈😈😈😈😈

 • rain mucis

  rain mucis

  14 orë më parë

  Ndersa tayna doket si mashkull qe osht bo femer. Transgender😂

 • Pashk Brahimi
  Pashk Brahimi18 orë më parë

  Edhe un ndryshova venin prej salloni ne banjo se me kapi barku

 • Hydajete Alija
  Hydajete Alija19 orë më parë

  melisa lleshi

 • Ana Skenderi
  Ana Skenderi19 orë më parë

  It's the ✨sa keç per ty✨ for me😘🤣

 • Joel and Keitlin Channel
  Joel and Keitlin Channel19 orë më parë

  🎂

 • Alket Fasko
  Alket Fasko19 orë më parë

  Jam çupa e Alketit

 • Alket Fasko
  Alket Fasko19 orë më parë

  O melisa te lutem me kthe pergjigje te lutem te lutem😭😭😭😭se me zi po pres te me kthesh pergjigje🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤

 • Alket Fasko
  Alket Fasko19 orë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • Ελιντον Ουκα
  Ελιντον Ουκα20 orë më parë

  Tani shko per presidente 😅😅😅😅

 • SL MAFIA
  SL MAFIA20 orë më parë

  Shum bukur

 • Gersi Nikolli
  Gersi Nikolli20 orë më parë

  O melis je super pi..

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grande20 orë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grande20 orë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY20 orë më parë

  Nese nxjerr Kang te tjera flak do ja kalosh taines

 • Ela Kane
  Ela Kane21 orë më parë

  Melisa o Dashuri❤❤❤❤

 • lindita koleci
  lindita koleci21 orë më parë

  Po du me nderru venin spo du me nejt aty ku te permenin melisa e ka per fatjonin❤❤

 • Irza Sulanjaku
  Irza Sulanjaku21 orë më parë

  Ndricon🐣🍓💋

 • Nderim Kingi123
  Nderim Kingi12321 orë më parë

  plis kush me ben subcribe ja kthej

 • Elvetije Gashi
  Elvetije Gashi22 orë më parë

  Like : Mevlani Koment :Melisa

 • Rijadi Aldina
  Rijadi Aldina22 orë më parë

  Like:Mevlani Comment:Melisa

 • Eduart Vrapi
  Eduart Vrapi22 orë më parë

  Nderro njer breket pastaj venin

 • Celu Line
  Celu Line23 orë më parë

  O Melisa dua nje muzik prej tej ku te permendesh emrin tim klarisa te lutem

 • Gledis Mecollari
  Gledis Mecollari23 orë më parë

  Uaaaaaaa

 • Kamela Bratko
  Kamela Bratko23 orë më parë

  vetem une pashe qe getat e balerines jane grisur 😂

 • Luan Balliu
  Luan Balliu23 orë më parë

  per andin

 • Erda
  Erda23 orë më parë

  Kënga më bukur e Melisës.♡☆♡☆♡

 • Meti Meti
  Meti Meti23 orë më parë

  Melisa💣💣💣💣💣👝💨

 • Sinanoski Ejlemgjulsen
  Sinanoski EjlemgjulsenDitë më parë

  Twort✍💅

 • FF flori Kamberi
  FF flori KamberiDitë më parë

  Je shume e bukur🥰🥰🥰🥰

 • Hamzallari Roald
  Hamzallari RoaldDitë më parë

  😅😅

 • Viktor Lika
  Viktor LikaDitë më parë

  Bej edhe nje kenge tjeter

 • SHQIPEZ BEATZ
  SHQIPEZ BEATZDitë më parë

  Tu qifshin ropt ti s'din me drejtu fjalën i bonë kengetare

 • Andi.Sh2
  Andi.Sh2Ditë më parë

  Suksese👏💣

 • japanime

  japanime

  2 orë më parë

  Ja foli edhe ky tashi

 • artan doda
  artan dodaDitë më parë

  Melisa eshte e bukur dhe kendon bukur😃🎶

 • artan doda
  artan dodaDitë më parë

  😃😃

 • Hermes Dyrmyshi
  Hermes DyrmyshiDitë më parë

  Kto like jan me lek se ska mundsi

 • Prendush Pepaj
  Prendush PepajDitë më parë

  Ok

 • Besar Nika
  Besar NikaDitë më parë

  Melisa duke iu treguar shoqeve te saj se ka komente aq te mira nderkoh komente e saj si dhe nje llaf te mir nuk e ka

 • Besar Nika
  Besar NikaDitë më parë

  Zdral😂🤢😡

 • Hulku Tv
  Hulku TvDitë më parë

  Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝

 • bbc lc4
  bbc lc4Ditë më parë

  Bravo melisa 😘😘😘😘

 • Gaming Albania
  Gaming AlbaniaDitë më parë

  qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮

 • all 4 one one 4 all
  all 4 one one 4 allDitë më parë

  Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades

 • Amarildo Xhyra
  Amarildo XhyraDitë më parë

  Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M

 • japanime

  japanime

  2 orë më parë

  #PrayforAnxhela

 • Junone Ga
  Junone GaDitë më parë

  Bellissima 😍😍😍

 • Marsela Shoti
  Marsela ShotiDitë më parë

  Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣

 • Andi Elezi
  Andi EleziDitë më parë

  Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣

 • Kajla official
  Kajla officialDitë më parë

  Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂

 • Klodjan Veizi
  Klodjan VeiziDitë më parë

  Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂

 • Momobee
  MomobeeDitë më parë

  I just went straight to the comments

 • M G
  M GDitë më parë

  Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦

 • Ledjaballa Ledja
  Ledjaballa LedjaDitë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Ibadete Retkoceri
  Ibadete RetkoceriDitë më parë

  😍🥰😘😇

 • Erjon Lushnja
  Erjon LushnjaDitë më parë

  vsvxvxh😂😂😂😂😙

 • Erjon Lushnja
  Erjon LushnjaDitë më parë

  ndbvhxbsjadysvd 😘😘😘

 • your nightmare
  your nightmareDitë më parë

  Melissa's voice left the chat and ofc auto tune entered the chat

 • Fan Vidios
  Fan VidiosDitë më parë

  U ngrit k@i u be drras vjen melisa te ma vras as ma vrau as ma preu po ne p..th i kerceu.. me falni po se mbajta dot haha

 • Eduart Dosku
  Eduart DoskuDitë më parë

  💖💖💖💖💖💖

 • Sanije Kullolli
  Sanije KullolliDitë më parë

  👍👍👍

 • aldo bytyqi
  aldo bytyqiDitë më parë

  Edhe prostitutet nuk dalin kshtu. Qa esht tu ndodh me kto femra kshtu qe kan dal prej shinave.

 • l o
  l oDitë më parë

  Je me e bukura e perputhen❤❤❤❤❤❤❤❤💖

Faqja Tjeter