Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV

Argëtim

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Dionis Tarko
  Dionis Tarko2 ditë më parë

  Do kisha deshir per nje takim 4 minutesh 🤣🤣🤣🤣 ,.! Jeni gjiganda bravo 👏🏻 👏🏻👏🏻

 • Ona T
  Ona T3 ditë më parë

  Ardit Gjebrea🤣

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes3 ditë më parë

  Selushoooo

 • Black Tiger
  Black Tiger3 ditë më parë

  Te shkerdheva ngazellimin 😂😂😂

 • BABA ALBANiAN
  BABA ALBANiAN4 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Seldi Hatia
  Seldi Hatia5 ditë më parë

  O djema jeni te pa par kam shum koh qe ju ndjek. Bravoo😊

 • Nero Azzurro
  Nero Azzurro5 ditë më parë

  Gahahahahah lott😂😂 bravo u qoft👏👏 mos ju ndani selos se esht mekje 🤣🤣

 • erald sh
  erald sh5 ditë më parë

  Cajupin duhet ta njohim te gjithe. ja dhe nje poezi tjeter e tij: DASHURIA E mban mënd, moj Marë, dashurin' e parë? Njeri nuk e gjegji, se jeshmë te vegji. Unë pa ty s'rrojë, vij' e të kërkojë; tl pa mua s'rroje, vij' e me kërkoje. Në lule me erë putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nënë ftua. Një ditë, të dyza losnim mbylla-syza: U fshyem pa dukur Cinë të besoj taninë, perëndin' a dashurinë? Perëndi në këte jetë është dashuria vetë. ------ Bukuria jote, leshërat e tua posi pëndë korbi, të gjata mbi thua,ballëtë si diell, faqetë si mollë,qafa jot' e gjatë, mesi yt i hollë,sisëtë si shegë, dhëmbët si thëlpënjë,buzët si burbuqe, sytë si gështënjë, dora si dëborë, fjala jote mjaltë, kurmi yt i derdhur, shtati yt i naltë; gjithë më kënaqin, të tëra t'i dua, po zëmëra jote u bë gur për mua! ----- Pika-pika bie shiu dhe dëbora flokë-flokë, vetëtin e fryn veriu, breshëri kërcet mi tokë! Le të fryjë er' e ftohtë, s'ka ç'më bën dimëri mua: Dashuria më mban ngrohtë, se pushtoj atë që dua. Kur fryn era me tallas, kur bie dëbor' e shi, sa flë njeriu me gas, kur ka mikenë në gji! - Poezi nga Andon Z. Çajupi

 • Barjame Gaba
  Barjame Gaba6 ditë më parë

  Selua e ka allall

 • ANT GLOCKER
  ANT GLOCKER6 ditë më parë

  Tja shrish njier

 • ANT GLOCKER
  ANT GLOCKER6 ditë më parë

  Free firen

 • Kupe Orest
  Kupe Orest6 ditë më parë

  5:44 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Henri Henri
  Henri Henri6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂🔥🔥🔥

 • illyrikum
  illyrikum6 ditë më parë

  😂

 • Elidona Qeta
  Elidona Qeta6 ditë më parë

  Ah hahaha hahaha 😂😂

 • Kd Kleo
  Kd Kleo6 ditë më parë

  5:45 lottt🤣🤣🤣🤣

 • Albanian Boss
  Albanian Boss6 ditë më parë

  Super serial

 • Αλέξανδρος RKO
  Αλέξανδρος RKO6 ditë më parë

  Kurbani Kurvari hahahahaha o zot vdiqja 😂😂😂😂

 • Xhevo Bushaj
  Xhevo Bushaj7 ditë më parë

  5:45 do hap ff hahahah

 • ching ching
  ching ching7 ditë më parë

  Oh car gallate 🤣🤣

 • FF BRUDA
  FF BRUDA7 ditë më parë

  do lozim bashk apo te hap free fire ahhahahahahah lot

 • Futboll 24
  Futboll 247 ditë më parë

  Ika te luja free firee.ahhahahah lot lot

 • Fiks Fare
  Fiks Fare7 ditë më parë

  Ky ajer kto gur ai muti qenit aty hahaahahhaa ..bjer leket se te qjva ript ta shkerrlleva ngazellimin aty hahaahahahahahahahahahah ua ua ua lot

 • Autochtonus Albania
  Autochtonus Albania7 ditë më parë

  shala dybek tia shtrish njiher jeni super

 • Indrit sullaj
  Indrit sullaj7 ditë më parë

  Me shume piacere 🤣

 • Juli Juli
  Juli Juli7 ditë më parë

  pse keni hedhur perseritjen🤔

 • tika
  tika7 ditë më parë

  Di ndonjeri si quhet filmi greqisht?

 • tika

  tika

  6 ditë më parë

  @Simon Benamou flm bro

 • Simon Benamou

  Simon Benamou

  6 ditë më parë

  mitsos o rezilis

 • Arber Syla
  Arber Syla7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂SUPER

 • Nesti Kociu
  Nesti Kociu7 ditë më parë

  Ahahahahhaah plac ne vend ahhhaah

 • TRANKSI YT
  TRANKSI YT8 ditë më parë

  Me kete selon eshte fiks per te nxjerur vidjo

 • live video
  live video8 ditë më parë

  Bjer leket ktu se ta shkerdheva ngazellimin 😂😂😂😂

 • Neros Sig
  Neros Sig8 ditë më parë

  kandari dru ahahhaha jam trim djal i hedhur pak usta ne t zgjedhur buzqesh me te tera mjafton tju haj vëra,,,,, Cajupi

 • Fiks Fare
  Fiks Fare8 ditë më parë

  Ahahahahahha libri rames kurbani dhe 3 vellimet e lulit dhe nje liber i tripallovskit

 • Fiks Fare
  Fiks Fare8 ditë më parë

  Haahahahahaha selo i pa vdekshem per Zotin . Uroj qe serit e selos te jen si 100 vitrinat , pa fund hahahaahhaaa

 • ERGI TV
  ERGI TV8 ditë më parë

  Postoni ndonje episode te ri

 • Dritan Baça
  Dritan Baça8 ditë më parë

  Hahahaha ore lot🤣🤣🤣🤣 kurvari

 • ShqipShow
  ShqipShow8 ditë më parë

  Ket film e keni qa eshte LOT😂😂😂

 • andi N
  andi N8 ditë më parë

  “Grua moj mu prish kandari, nuk eshte me ai i pari” Andon Zako Çajupi

 • fuck all
  fuck all8 ditë më parë

  Hahahah do kisha deshir tju ftoja ne nje takim 4 minutsh 🤣🤣🤣

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  7 ditë më parë

  Keta po bareise dry ve😁😀

 • Ardit K
  Ardit K8 ditë më parë

  Elhaid Cufja hahahahaha

 • Alex Tech
  Alex Tech8 ditë më parë

  Kandari Dru

 • Pajtim Hajdaraj
  Pajtim Hajdaraj8 ditë më parë

  Hahahahha daddy , po ato 3 vellimet e lulit perle perle

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  7 ditë më parë

  Lidre takes😂😂😂

 • Islam Lloga
  Islam Lloga8 ditë më parë

  Me keto selon jeni shum te mir

 • Edison Çobo

  Edison Çobo

  6 ditë më parë

  @EL CALL OF DUTY jan I njejti tip ndai ngaterrohet 😂😂

 • Edison Çobo

  Edison Çobo

  6 ditë më parë

  @EL CALL OF DUTY jo skam nga tr

 • Islam Lloga

  Islam Lloga

  7 ditë më parë

  @Marsela Popshini jo selo po ngup qe i dublon o ma i miri 😂😂😂

 • Islam Lloga

  Islam Lloga

  7 ditë më parë

  @Edison Çobo edi po me episodet qe imitojn selon jan lot fare

 • Islam Lloga

  Islam Lloga

  7 ditë më parë

  Po me selon jan lot fare

 • Anxheloss Official
  Anxheloss Official8 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Enver Sehitaj
  Enver Sehitaj8 ditë më parë

  Niqe selooo

 • FF CHAPO
  FF CHAPO8 ditë më parë

  Do lozim bashk apo te hap Fri Fajerin UN 😂😂😂

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  7 ditë më parë

  44444

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  7 ditë më parë

  What's the square not spoke to

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  7 ditë më parë

  Po qese me lote

 • elidon seferi
  elidon seferi8 ditë më parë

  Selami rezili💥💥

 • Visi Tirona
  Visi Tirona8 ditë më parë

  Hahahahaha sa të papam jan

 • leo games
  leo games8 ditë më parë

  Kush thot e pash vidjon i pari ,i hyft k@ri 😂

 • Vic Haslli

  Vic Haslli

  4 ditë më parë

  Amin ,ti e the i pari te hyft

 • Tan Zaimi

  Tan Zaimi

  8 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Mikel Miki
  Mikel Miki8 ditë më parë

  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

 • Eriselda Ahmetaj

  Eriselda Ahmetaj

  7 ditë më parë

  Te qeshur me lot ,lot lot.🤣🤣🤣🤣🤣

 • Andi Mucka
  Andi Mucka8 ditë më parë

  Waw

 • FF CHAPO
  FF CHAPO8 ditë më parë

  JENI TE PAPAR VEC KSHU VAZHDONI

 • Klement Refitaj
  Klement Refitaj8 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • Adisa Crafts
  Adisa Crafts8 ditë më parë

  First

 • Lajdi Lajdi
  Lajdi Lajdi8 ditë më parë

  1

 • Klend Jashtoksori
  Klend Jashtoksori8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥SELAMIU🤣🤣

 • Vinny Free fire
  Vinny Free fire8 ditë më parë

  Hahahaha 1

Faqja Tjeter