Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Komente

 • Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi19 ditë më parë

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

 • Majlinda Sulaj

  Majlinda Sulaj

  Ditë më parë

  Hahahaha bukur

 • Joel Ajasllari

  Joel Ajasllari

  11 ditë më parë

  11111111111111111

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  11 ditë më parë

  super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  11 ditë më parë

  super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

 • F. SADJA

  F. SADJA

  16 ditë më parë

  😂

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova4 orë më parë

  Me kishte munguar nje keng si kjo super bravo

 • Emira Emira
  Emira Emira19 orë më parë

  A t’ka marr malli ?

 • Neron Gashi
  Neron GashiDitë më parë

  perfekt

 • Perparim Zere
  Perparim ZereDitë më parë

  Anila je fantastike nje ze te embel

 • Bardha Hamzaj
  Bardha HamzajDitë më parë

  Superrrr🤩🤩🥰🥰

 • Tina Bonheur
  Tina BonheurDitë më parë

  Shum kenge e bukur.👏💐💐

 • Bledi Lamja
  Bledi LamjaDitë më parë

  Gabimet paguhen shtrejt ☝️😭 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit 🍻🤫🤬🔥🤗

 • Madona
  Madona2 ditë më parë

  🥰🥰

 • Noku Kasneci
  Noku Kasneci2 ditë më parë

  Super

 • Bujar Cullhai
  Bujar Cullhai2 ditë më parë

  Te mrekullushem ❤🖤🇦🇱

 • Mirela Cenkolli
  Mirela Cenkolli3 ditë më parë

  Zerin .me te bukur ke je fantastik cdo keng çe gendon je ze shum i ,embel bravo!!!

 • Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)
  Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)3 ditë më parë

  Anila je perfecte zemer ske nevoje te ekspozosh trupin por me zerin tend te ben per vete kjo eshte artiste gjithashtu Altin suksese

 • Myseret Bregaj
  Myseret Bregaj3 ditë më parë

  Shum bukur

 • albaner buli
  albaner buli4 ditë më parë

  Hajdeeeeee jashaaa

 • Luca Zlatar
  Luca Zlatar4 ditë më parë

  Vallaj mu per ty mkalli mkalli

 • Everything Zone
  Everything Zone4 ditë më parë

  Sektor rinia ndurres brravo na ngjallet pak me ket keng

 • Vera Laja
  Vera Laja4 ditë më parë

  Zera te mrekulleshem te dy embelsir jan te dy⭐⭐

 • Klanthi Zotaj
  Klanthi Zotaj4 ditë më parë

  Bravo

 • Suada Sejdini
  Suada Sejdini5 ditë më parë

  Bombe kjo kenge 👏👏👏👏

 • Anila Gega
  Anila Gega5 ditë më parë

  Anila,kenget e tua me kan ber te dashurohem me burrin tim dikur 🥰 edhe tani qe te degjojm na rreh zemra si ateher...faleminderit 😍💋

 • Leda Collaku
  Leda Collaku5 ditë më parë

  Shume kenge e bukur bravo Anila dhe Altini👏👏👏👏suksese te metejshme na kenaqet

 • Nojzy OTR
  Nojzy OTR5 ditë më parë

  Yje te dy

 • Anida Kumani
  Anida Kumani5 ditë më parë

  Süpersin

 • Olsi Halili
  Olsi Halili6 ditë më parë

  Olsi

 • Olsi Halili
  Olsi Halili6 ditë më parë

  Pwrsh

 • david lamcja
  david lamcja6 ditë më parë

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 • Irena Musai
  Irena Musai7 ditë më parë

  Fantastic 😍😍

 • Andi Armando
  Andi Armando7 ditë më parë

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 • kilicberkcan 34
  kilicberkcan 347 ditë më parë

  BRAVOOOO ♥️

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza7 ditë më parë

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 • Ina Bukri
  Ina Bukri8 ditë më parë

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 • iris gjura
  iris gjura8 ditë më parë

  althe.info/number/033DYaGIo5uvlq4/video

 • Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti8 ditë më parë

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI8 ditë më parë

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 • Roze SINANI
  Roze SINANI8 ditë më parë

  Perfekt song

 • luljeta Kolaj
  luljeta Kolaj9 ditë më parë

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi9 ditë më parë

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 • Lejla Mahmutaj
  Lejla Mahmutaj9 ditë më parë

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Armand Demollari
  Armand Demollari9 ditë më parë

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

 • MB Music

  MB Music

  9 ditë më parë

  Flmm vllai 🙏🙏🙏

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono9 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto
  roberto10 ditë më parë

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m
  sandra m10 ditë më parë

  please text anybody? ❤

 • sandra m

  sandra m

  10 ditë më parë

  text of the song

 • Gigi Ciprian
  Gigi Ciprian10 ditë më parë

  Talent

 • Zecrom Yt
  Zecrom Yt10 ditë më parë

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta
  Nertila Sheta10 ditë më parë

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta
  Nertila Sheta10 ditë më parë

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku
  lorenc caku10 ditë më parë

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris
  zafiris zafiris10 ditë më parë

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri
  Anisa Geri10 ditë më parë

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa
  Brunilda Tefa11 ditë më parë

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi
  Florenc Hodi11 ditë më parë

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu
  lu lu11 ditë më parë

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim
  anonim11 ditë më parë

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku
  Arsen Stojku11 ditë më parë

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l
  ami l11 ditë më parë

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l
  ami l11 ditë më parë

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari
  Monica Kojtari11 ditë më parë

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja11 ditë më parë

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj
  Juljana Metaj11 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo
  Ejona kajo11 ditë më parë

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla11 ditë më parë

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza11 ditë më parë

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza11 ditë më parë

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku
  Kledi Uku12 ditë më parë

  😢😢

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss12 ditë më parë

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj
  Lira Shabaj12 ditë më parë

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana
  Denisa Dhana12 ditë më parë

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  12 ditë më parë

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj
  Riklejda Mecaj12 ditë më parë

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni
  Ani Eni13 ditë më parë

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama
  floreta hakrama13 ditë më parë

  Super 👏👏

 • arlinda nasto
  arlinda nasto13 ditë më parë

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura13 ditë më parë

  Ckemi

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura13 ditë më parë

  Hahahah

 • cleast 67
  cleast 6713 ditë më parë

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE
  OJ NUBE13 ditë më parë

  Super

 • Liza Gjoni
  Liza Gjoni13 ditë më parë

  Iyiu

 • alketa gjata
  alketa gjata13 ditë më parë

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru
  koiun dwrru13 ditë më parë

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda
  Erinda Poda13 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore
  Ela Vlore13 ditë më parë

  Super keng 💖

 • koiun dwrru

  koiun dwrru

  13 ditë më parë

  bukur

 • Ani Ani
  Ani Ani13 ditë më parë

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati
  Majlinda Ferhati13 ditë më parë

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo13 ditë më parë

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli
  Danjela Barolli13 ditë më parë

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire
  Jam Ilire13 ditë më parë

  Muzik tallava

 • Artush Djartush
  Artush Djartush14 ditë më parë

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici
  Emiona Bici14 ditë më parë

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

 • chding zuure

  chding zuure

  13 ditë më parë

  Anila

 • Emanuela Mani
  Emanuela Mani14 ditë më parë

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj
  Malvina Nazeraj14 ditë më parë

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice siore14 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев
  Николай Гочев14 ditë më parë

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka
  ARTI Zaka14 ditë më parë

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji
  kristjana gjergji14 ditë më parë

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 • Jesica Jesica
  Jesica Jesica14 ditë më parë

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli
  Gea Toli14 ditë më parë

  bukur

 • Ariana Ramadani
  Ariana Ramadani14 ditë më parë

  Ich libe sises lied

 • Ilir Muharremi
  Ilir Muharremi14 ditë më parë

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 • Alba musa
  Alba musa14 ditë më parë

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 • Best Papi chulo
  Best Papi chulo14 ditë më parë

  Bravo

Faqja Tjeter