MatoLale - FLAK (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing


Listen and watch the latest song from MatoLale.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMATOLALE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MatolaleFlak

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜
🎵 Rec. by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 \u0026 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞𝗢𝗨𝗧 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Beat: 𝗕𝗥𝗔𝗬𝗔𝗡𝗦𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘 :
Instagram ► matolale

🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 :
Instagram ► edlirbegolli

🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► maxproducti...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

℗ \u0026 © MATOLALE \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • MATOLALE
  MATOLALE13 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMATOLALE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MatolaleFlak

 • Denver Lacasadepapel

  Denver Lacasadepapel

  10 ditë më parë

  (っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥

 • Denver Lacasadepapel

  Denver Lacasadepapel

  10 ditë më parë

  (っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥

 • Denver Lacasadepapel

  Denver Lacasadepapel

  10 ditë më parë

  (っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥

 • Denver Lacasadepapel

  Denver Lacasadepapel

  10 ditë më parë

  (っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥

 • Denver Lacasadepapel

  Denver Lacasadepapel

  10 ditë më parë

  (っ◔◡◔)っ ♥ MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI MATOLALE MOS U NAL SE JE ME I MIRI ♥

 • OTR “ on top on the wrest “
  OTR “ on top on the wrest “Orë më parë

  Ti qifsha ropt

 • Erwis wi
  Erwis wi5 orë më parë

  Imagjino t,pagush bilet per kta lloj e me i degju 🤦🏻‍♂️

 • Izet Kruci
  Izet Kruci6 orë më parë

  RRKR

 • Agagah Jjklaal
  Agagah Jjklaal7 orë më parë

  Grupi left the chat🤣🤣🤣🤣

 • Bashkim Hallulli
  Bashkim Hallulli8 orë më parë

  Imagjio gjendjen e kameramanit😜😂😉😜

 • CalmaCalma
  CalmaCalma10 orë më parë

  Sa i ngjan njeres kjo goca 🙈

 • BESI
  BESI10 orë më parë

  Mori fam nga noizy tash bo hite🤣😉

 • GB МУСЛИЕВ
  GB МУСЛИЕВ11 orë më parë

  1:13 😅😅😂😅😂😅

 • Hyre Hoxha
  Hyre Hoxha11 orë më parë

  CA o kjo keng vari lesht

 • Mateo Salih
  Mateo Salih11 orë më parë

  qi re qie

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha13 orë më parë

  Te lumte

 • fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA13 orë më parë

  Ik o plaakk

 • FF BROTHERS
  FF BROTHERS21 orë më parë

  bro ja ke bo mut qe i ke bo noizy diss

 • kelvi kk
  kelvi kkDitë më parë

  i ke qr ksaj longe

 • Sevi Gjata
  Sevi GjataDitë më parë

  Kush ma thot tekstin e kenges??

 • Seriale Turke Shqip
  Seriale Turke ShqipDitë më parë

  rpt a kan familje kto vajzat a ju qr ca bote ka ardh del vajza e huj ncncn

 • HB Kennel
  HB KennelDitë më parë

  That was a garbage from the beginning to the end

 • 3⃣3⃣3⃣ London
  3⃣3⃣3⃣ LondonDitë më parë

  Grupi kape pak ket timin

 • Albomedy Tv
  Albomedy TvDitë më parë

  Do ngrihet ky po e majti kshu 🧨🧨

 • erald noj
  erald nojDitë më parë

  Energji e shkume dam

 • FaZe branko
  FaZe brankoDitë më parë

  i kere kar me xhunga

 • Lusi murataj
  Lusi muratajDitë më parë

  Bravo

 • Kujtim Lame
  Kujtim LameDitë më parë

  Hajde Mato hajde topi kete radhe nuk goditi mullaret e nje plaku si Mere Fizi qe po jep shpirt po shtepine e tij 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍✋✋✋

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenDitë më parë

  Sa kenge e shemtuar💩💩💩💩💩

 • Ali Seferi
  Ali SeferiDitë më parë

  Je shum vk

 • Alvjor Hasfatija
  Alvjor HasfatijaDitë më parë

  vetem rreper nuk osht ky

 • N K
  N KDitë më parë

  Talent 0%

 • Football Golaso
  Football GolasoDitë më parë

  Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe Un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri Gjith njerzin e hallakat Ajo ska nevoj per lek Ndor man nji patek ... O kuku ca ke me hek Ajo drreqin e fut shishen Dhe pastaj e nxjerr vet E keqe kuku me det Kur e shef ti merr ment Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht Se ajo esht flak x13 Se ajo esht flak x13 E ka nez flak,plak Thoben e ka cu posht-nalt I bo senet per inat,inat Esht e veshur me dukat,dukat I gjen mrapa dy-tre veta I do levizjet e shpejta Aty ku e zen e enjtja Jo nuk ka me zon e premtja Ajo duket si bitcoin E kto tjerat po duken centa Canta me LuisViton Dhe i ka fjalet shum Emm nji sekond O grupi o grupi hajde kape kte hajde Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe Un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri Gjith njerzin e hallakat Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht Se ajo esht flak x13 Se ajo esht flak x13

 • Bronx Man
  Bronx Man2 ditë më parë

  Matolale - flakk Teksti : Eeeeeem Ajo futet nklub aty e gjen per inat I bo senet krejt vet ka fitu simpatizank Th*ba saj shum e madhe un e thiri elefant Nuk ka nevoj per njeri gjith njerzin e hallakat Ajo ska nevoj per lek ndor e man nji patek Jo mo ska fillu o i zi o kuku qa ki me hek Ajo dreqin e fut nshishe dhe pastaj e nxjer vet E tkeqen kuku medet kur e sheh ti merr mendt Ajo th*ben e qon posht nalt x3 Se ajo osht Flak x13 Se ajo osht Flak x13 E ka nez flak plak th*ben e ka qu posht nalt I bo senet per inat inat Esht e veshme me dukat dukat I gjen mrapa dy tre veta i do levizjet e shpejta Aty ku e nzen e enjtja jo nuk ka me zon e premtja Ajo duket si bitcoin e kto tjerat duken si centa Chanta me louis vouitton dhe i ka fjalet shum Mmmm 1 sekond o grupi o grupi hajde kape kta hajde Ajo futet nklub i aty e gjen per inat I bon senet krejt vet ka fitu simpatizank Th*ba saj shum e madhe un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri gjith njerzin e hallakat Ajo thoben e chon Posht nalt x3 Ajo thoben e chon Posht nalt x3 Se ajo osht Flak x13 Se ajo osht Flak x13 Se ajo osht flak flak flak flak Like per legenden #MATOLALE Mfalni per gjdo gabim qe e kam ba Rrespekte bronx ktu❤👑

 • Basri Kozhani
  Basri Kozhani2 ditë më parë

  Hallall ju koft se e pasni dridh 🤚🙌🙌

 • Basri Kozhani
  Basri Kozhani2 ditë më parë

  Ku qe pasni kalll skan faj amirikant 👊🤌🤌🤌

 • Koka
  Koka2 ditë më parë

  A nk boni dot pa ndrru dialekt jqj Lejini shqiptarët e kosovës të këndojnë në dialektin e tyre mër burrë Vtm nji G Up nk e ka ndrru theksin vtm e ka shtu oreksin.

 • Erald Nuredini
  Erald Nuredini2 ditë më parë

  ca lloj pije pin ky mo qe osht kaq energjik

 • Njinja Boy ⚔

  Njinja Boy ⚔

  2 ditë më parë

  Bravo Pjeshke 🍑🍑 😄 shaka

 • Igli Igli
  Igli Igli2 ditë më parë

  🤦🏻‍♂️

 • MeMySelfAndI
  MeMySelfAndI2 ditë më parë

  "O goupi o goupi ajde kape ket" rr-ja 🤣🤣🤣🤣

 • Brisena Rama
  Brisena Rama2 ditë më parë

  Kujt i plq like

 • Denada Leka
  Denada Leka2 ditë më parë

  Po kur po bojn fame ato sorrat e perputhen e jo mo Cunat e Tirones qe duhet tkishin marre me kohe kshuqe kenga sado komercial tjete flakkk ka me u bo msakte flakkk e bo clubin 😉 thjeshte ne paragjykimin kemi tparin si popull normalisht urrejm njoni tjtrin nvend me e ndihmu 🙄

 • Renato Dalipaj

  Renato Dalipaj

  20 minuta më parë

  Shko nxire dhe ty bythen o leka

 • A ALB B

  A ALB B

  4 orë më parë

  @Denada Leka E vertet

 • Mirlind Terakaj
  Mirlind Terakaj2 ditë më parë

  Hahajahhaaha mashum views kana e akreput edhe e msusit baby baby si ky

 • Tony Montana
  Tony Montana2 ditë më parë

  Ritmi kanges te STEFLONDON 16 SHOTS 😟👎👎👎

 • Ana Maria
  Ana Maria2 ditë më parë

  Flakkkk pra😍😍😍

 • Pal Mema
  Pal Mema2 ditë më parë

  Shum bukur bravo e rrespekte per ty une

 • Sindi Hida
  Sindi Hida2 ditë më parë

  Or fis derr

 • A_L forever
  A_L forever2 ditë më parë

  👍👍super

 • ARDDIS Gaming
  ARDDIS Gaming2 ditë më parë

  nje minut heshjte per familjen e gocave 🙂🙂

 • KPT 2

  KPT 2

  Ditë më parë

  Po e drejt po sikur te jene p,,,,,,,e as nje minut heshtje

 • x.venomi 17
  x.venomi 173 ditë më parë

  Ma shum i ka dhez akrepit *bejbi bejbi* se ty

 • Ae True
  Ae True3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️😍😍😍💋💋💋💋💋

 • Ae True
  Ae True3 ditë më parë

  Ahhahahhahahha

 • Kleart Orgen
  Kleart Orgen3 ditë më parë

  Flak

 • Francesko Hamiti
  Francesko Hamiti3 ditë më parë

  Ksaj i thon muzik bythe 😂

 • King King
  King King3 ditë më parë

  va

 • Stivi Sonja
  Stivi Sonja3 ditë më parë

  Kush i pelqen kete kenge kometoni

 • Antonio Lici
  Antonio Lici3 ditë më parë

  Rrespekte per unikkatilin

 • erik boli
  erik boli3 ditë më parë

  si jeni mir

 • Sasha Bejaj
  Sasha Bejaj3 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Albi Silaj
  Albi Silaj3 ditë më parë

  Hhah

 • lorenzo stefa
  lorenzo stefa3 ditë më parë

  America latine e ka vjedhur regetonin nga Albania...Mos kopjoni o njisha ju duket vetja gengsta ... meso klarineten se rapi eshte per kalamaj...

 • Leli Leli
  Leli Leli3 ditë më parë

  O matolale o trap

 • Klea
  Klea3 ditë më parë

  Po ti qe kendon pse nuk e ke nxierr bythen se vtm ti ke ngel pa e nxier😂😂😂😂

 • anisa shehu
  anisa shehu3 ditë më parë

  Teksti ju lutem s

 • Lyrics Girl
  Lyrics Girl3 ditë më parë

  Mvje keq per prinderit e vajzave ne klip🙏

 • Valbona Allajbej
  Valbona Allajbej3 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • PE PERANDORS
  PE PERANDORS3 ditë më parë

  Super këng

 • zinizin_edit
  zinizin_edit3 ditë më parë

  Un i rash me dore me ket konge 🤣🤣

 • Shkodra98
  Shkodra983 ditë më parë

  Vrl kot

 • Afrim Manxharaj
  Afrim Manxharaj3 ditë më parë

  Matolale

 • Afrim Manxharaj
  Afrim Manxharaj3 ditë më parë

  Je kok shteti

 • Albania City
  Albania City4 ditë më parë

  1M. Views 23k like...

 • Ersi Kushi
  Ersi Kushi4 ditë më parë

  sja kalon noizyt ti mar

 • Kristjan Kosuri
  Kristjan Kosuri4 ditë më parë

  Sigurisht do te rrahin varrosi ty.

 • xhg 10
  xhg 104 ditë më parë

  1 milion flak flak🔥🔥🔥🔥🔥

 • xhg 10

  xhg 10

  Ditë më parë

  @TAYNA Queen as ty ste pyti kush sa ka bo noizy😂😂

 • TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  Ditë më parë

  @xhg 10 nuk te pyeta per dullen thashe per Noizyn

 • xhg 10

  xhg 10

  Ditë më parë

  @TAYNA Queen matolale per 1 jave 1 milion ndersa Dulla per 1 jav 664 k😜

 • TAYNA Queen

  TAYNA Queen

  Ditë më parë

  1 milion per 6 dite😂😂😂ndersa noizy per 1 dite 1M

 • dcoog anml
  dcoog anml4 ditë më parë

  Muzik ma kari 😂😂😂

 • TheDragon Boy
  TheDragon Boy4 ditë më parë

  Kenga me skandale

 • TheDragon Boy

  TheDragon Boy

  4 ditë më parë

  @dcoog anml jam vajze o legen

 • dcoog anml

  dcoog anml

  4 ditë më parë

  Ik mër kar

 • itskill
  itskill4 ditë më parë

  Po ti nje pler je o MATOKARIL🤞👀 OTR DERI VDEKJE ❤😎🇦🇱

 • Eneo Binjaku

  Eneo Binjaku

  Ditë më parë

  Vec OTR 👌👌👌

 • Ajo Esht Flak Flak
  Ajo Esht Flak Flak4 ditë më parë

  😍 super kong o grupi e ke djeggg

 • Sara Shpati
  Sara Shpati4 ditë më parë

  Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe Un e thirri elefant Nuk ka nevoj per njeri Gjith njerzin e hallakat Ajo ska nevoj per lek Ndor man nji patek ... O kuku ca ke me hek Ajo drreqin e fut shishen Dhe pastaj e nxjerr vet E keqe kuku me det Kur e shef ti merr ment Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht Se ajo esht flak x13 Se ajo esht flak x13 E ka nez flak,plak Thoben e ka cu posht-nalt I bo senet per inat,inat Esht e veshur me dukat,dukat I gjen mrapa dy-tre veta I do levizjet e shpejta Aty ku e zen e enjtja Jo nuk ka me zon e premtja Ajo duket si bitcoin E kto tjerat po duken centa Canta me LuisViton Dhe i ka fjalet shum Emm nji sekond O grupi o grupi hajde kape kte hajde Ajo futet nclub Aty e gjen per i nat I bo senet krejt vet Ka fitu si npartizan Thoba saj o shum e madhe

 • marina agolli
  marina agolli4 ditë më parë

  otr me zemer po te jesh I forte ik ne noizy dhe do te qi ne byth keshtu thuaj matolales noizy eshte me I forte dhe te ka nje grusht👊 otr me zemer❤❤, otr for life👌,noizy forever, varrosi dhe lil koli forever, otr pergjitmon noizy te dua shum noizy_otr, on top of the rest, on the run❤❤❤

 • Michael Jessi
  Michael Jessi4 ditë më parë

  Skap mo ky pa noizyn . Kaq e pati

 • si hana
  si hana4 ditë më parë

  Imagjino t ishte Megi Pojani n videoklip

 • Xhulian Tako
  Xhulian Tako4 ditë më parë

  Mendova se do ishte super hit po ktu ska asgje tjetr vec. Byth 😭

 • hotgirlkler

  hotgirlkler

  9 orë më parë

  po për byth esht bet

 • Elvis Hidaj
  Elvis Hidaj4 ditë më parë

  Hallalll lale super

 • BIG C I T Y
  BIG C I T Y4 ditë më parë

  Kurgjo e re, rreper qe i kendo bythve te femrave si krejt tjeret.

 • sehhi vooty
  sehhi vooty4 ditë më parë

  me vjen keq per prinderit qe pan vajzat e tyre te klipi:( (hahahaha)

 • Robb Stark
  Robb Stark5 ditë më parë

  insta e bjondes?

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  4 ditë më parë

  Shum bukur

 • SABINA HUNCI
  SABINA HUNCI5 ditë më parë

  mato o bled

 • Linda Memet
  Linda Memet5 ditë më parë

  Bravo Feier

 • Azet Azet
  Azet Azet5 ditë më parë

  Bravo mato Forza cunat e Tirones. 🇦🇱🦅🥂

 • CMR⚡FE4RLESS
  CMR⚡FE4RLESS5 ditë më parë

  Ik mër kar

 • Gelsi Valisi
  Gelsi Valisi5 ditë më parë

  Mos te ishte grupi ti sdo ishe ktu o mato😂😂

 • Poli Tika
  Poli Tika5 ditë më parë

  Vet kenge nuk eshte kjo Porno i gjallë

 • Janet Janet
  Janet Janet5 ditë më parë

  👌👌👌👌

 • grupi o grupi
  grupi o grupi5 ditë më parë

  Hajde Kape o Grupi

 • grupi o grupi
  grupi o grupi5 ditë më parë

  🔥🔥

 • WESPER
  WESPER5 ditë më parë

  Motolale je i pa fetyre qe vazhdon te besh kenge. Me mire futu ne vrime te miut e mos dil me se je njeri me dy fetyra.Noyzy ta dha famen te beri njeri dhe ti del si mosmirnjohes.Sigrurisht qe ti nuk do e kuptoje ate se je i vogel per te marr vesh llafe te medhaja.Pres te fshish komentin por me mire te bie te mos besh me kenge! Nuk e meriton te kesh shikues. Hajdeni tia mbyllim accautin kti legeni. REPORT bejini cuna!

 • Cristiano Ronaldo7

  Cristiano Ronaldo7

  5 ditë më parë

  ik se tqiva robt

 • FF FENIX
  FF FENIX5 ditë më parë

  Kong ma kot ska ne bot

 • Renato Rexhepi
  Renato Rexhepi5 ditë më parë

  E ke djeg zio👑👑👑

 • elena huy
  elena huy5 ditë më parë

  Shum bukur

 • xhuli Demucaj
  xhuli Demucaj5 ditë më parë

  ky thot flak e kjo vajza drras 😂😂

 • Omar BG
  Omar BG5 ditë më parë

  that girl is stunning

 • Vilson Xhezo
  Vilson Xhezo5 ditë më parë

  😍

Faqja Tjeter