Klanifornia - Episodi 1 - Sezoni 4 (11 Shtator 2021)


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Rudina Dembacaj dhe Behar Mera.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Ema Ema
  Ema Ema58 sekonda më parë

  Cubi ku ishe fut? We missed you 🥰

 • Rema Pireva
  Rema Pireva3 ditë më parë

  Sa bukur e prezentove veten shtatezen, Thjeshte, paster pa eksagjerim dhe me shum class.. bravo Nusja e Prishtines 🌹 👼🏼

 • Arenc Habilaj
  Arenc Habilaj3 ditë më parë

  Po olsi bylyku nuk eshte me ktu

 • Ana Pashaj
  Ana Pashaj4 ditë më parë

  Hahah Albano 😂😂

 • Klodjana Sina
  Klodjana Sina4 ditë më parë

  Rudina❤

 • Kristian Cela
  Kristian Cela4 ditë më parë

  Filma me titra shqip althe.info/home/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html

 • Gentjana Ndreca
  Gentjana Ndreca4 ditë më parë

  Omg A-ja come back… Je ee papare Rudina ❤️

 • Viktoria Ahi
  Viktoria Ahi5 ditë më parë

  Po olsi nk ishte me kte sezon

 • E. S.
  E. S.5 ditë më parë

  Ezopi me bën te qaj....

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn5 ditë më parë

  Me pelqen shume qe merr pjese aktorja Lezhjane qe eshte shume e talentuar.

 • Chris Bletsos
  Chris Bletsos5 ditë më parë

  O cubi o ylle na thave sytë mo

 • ismet ademaj
  ismet ademaj6 ditë më parë

  ani kush me ba humor me ambasadoren amerikane...

 • X Person
  X Person6 ditë më parë

  8:56 prite zot te jet amerika nena jon

 • Jona Zoto
  Jona Zoto7 ditë më parë

  Bravo albano respekte 🥺🥺🥺😭😭😭

 • Jasin Selimi
  Jasin Selimi7 ditë më parë

  Mirese u ktheve Esmeralda . Mirsenaerdhe Klanifornia . Mezi ju kam prit si dhe Ritjen e rroges.

 • gentiii
  gentiii7 ditë më parë

  Po dollibashin e skraparit me shkodranet ...😂

 • realda malo
  realda malo8 ditë më parë

  Wevgan aslla alla 😂😂

 • Klodi Mamutaj
  Klodi Mamutaj8 ditë më parë

  Cubi me e mira na ke muguar shum

 • Queen 11
  Queen 118 ditë më parë

  Ku është olsi??

 • Klaus Mhilli
  Klaus Mhilli8 ditë më parë

  Rudi

 • Klaus Mhilli
  Klaus Mhilli8 ditë më parë

  Rudina 1sh

 • Rei Kristi
  Rei Kristi8 ditë më parë

  Po kete injoranten e deputetit nga e gjetet apo 3 cope 1 Mije lek...ju ka prishur lezetin.pse hoqet Lisen apo per te marre kete injoranten qe nuk e mban asnje televizion.

 • Aldo Tirona
  Aldo Tirona8 ditë më parë

  Me respekt po kesaj radhe nota 4 kot fare

 • E.M
  E.M8 ditë më parë

  31:40 ca asht ky fustan simpatik me gunga 🤣🤣🤣

 • Dritan Gjishti
  Dritan Gjishti8 ditë më parë

  me super se portokalli jeni pavarsisht se topi i ble klikimet

 • New-York Panama
  New-York Panama9 ditë më parë

  U qenka kthy Cubi. Ec nona..tani cdo jave

 • Pro Gamitech
  Pro Gamitech9 ditë më parë

  Jemi ne season 5 jo 4

 • matilda zeneli
  matilda zeneli9 ditë më parë

  Albano jo e i madh .😢😢😢😢

 • Silvana Gorezi
  Silvana Gorezi9 ditë më parë

  Vetëm humor nuk është më vjen keq për aktorët por nuk bejn për të qeshur 😞

 • Besim Nikolli
  Besim Nikolli9 ditë më parë

  Bravo Albana, na dritherove

 • Zelina Bilali
  Zelina Bilali9 ditë më parë

  Kalifornija emisioni me i dobet i humorit, ne te gjithe kohravet????

 • Megi Pojani
  Megi Pojani9 ditë më parë

  Humor ku qesh vetem Marina 😏

 • Fatrim Menaj
  Fatrim Menaj9 ditë më parë

  Mezi po e prisa klanifornian por nk me kenaqet

 • Emanuel Nano
  Emanuel Nano9 ditë më parë

  Bravo Albano je me i miri

 • Ayan Likcani
  Ayan Likcani9 ditë më parë

  Hahahahaha

 • Neki Toshksi
  Neki Toshksi9 ditë më parë

  SA ze acarues Ka kjo rudina , se duroj dot

 • Zeqa Mazreku
  Zeqa Mazreku9 ditë më parë

  Marina si barbik

 • Nexhat Imeray
  Nexhat Imeray9 ditë më parë

  Urim per fillimin e spektaklit tuaj briland

 • Anila Hallunovic
  Anila Hallunovic9 ditë më parë

  Shtazani te mbare marina 😘😘

 • lili oco
  lili oco9 ditë më parë

  ku eshte bylyku ?po ajo qe bon mona kryemadhin ku esht ajo? vetem albano karagjozi spaska levizur

 • julinda helmi
  julinda helmi9 ditë më parë

  Wolcome back cubi, love your acting since apartmenti 2xl

 • Orhan Husein
  Orhan Husein9 ditë më parë

  Cubi❤

 • Niko Bello
  Niko Bello9 ditë më parë

  Super sezon, suksese te gjitheve, Welcome cubi

 • Have Halili

  Have Halili

  4 ditë më parë

  J

 • mandrin vuthaj
  mandrin vuthaj9 ditë më parë

  Humor klas.

 • Florin Amzai
  Florin Amzai9 ditë më parë

  Olsi ku esht? 🤔

 • Therealshqipez
  Therealshqipez9 ditë më parë

  Duket deshtim komplet!

 • Therealshqipez
  Therealshqipez9 ditë më parë

  Se kuptoj pse shum skenare vetem me politik?

 • Eldisa Ibrushi
  Eldisa Ibrushi10 ditë më parë

  E dashur Leda

 • jonida fejzaj mullaj
  jonida fejzaj mullaj10 ditë më parë

  Oo zot Albano me Ezopin super! Mese e vertet.

 • donika topalli
  donika topalli10 ditë më parë

  Flm qe e ke kthyer cubin back

 • ms
  ms10 ditë më parë

  Cubiiiii is back ⭐️😍 legjend lind nuk bahesh, Cubi Albano jeni kuptimi ketij show👏👏👏

 • ANI FF
  ANI FF10 ditë më parë

  Na kishte mar malli per cubin

 • REIGI GAMING
  REIGI GAMING10 ditë më parë

  Santuca monella 🍑🍊🍊🍊😚😚💋💋💋

 • Tom Sayer
  Tom Sayer10 ditë më parë

  Nje nga numrat me te bukur,, interpretim fantastic i kesaj goces

 • Kubaneziii
  Kubaneziii10 ditë më parë

  Me ket rudinen e keni flliq krejt 🤢🤢

 • E. S.
  E. S.10 ditë më parë

  Cubi nuk më ka pëlqyer fare asnjëherë.... Sry...

 • Lovely_
  Lovely_10 ditë më parë

  Behar Mera ❤️❤️❤️

 • Klementina Deja
  Klementina Deja10 ditë më parë

  Paska ardhe edhe cubi qekan bo si te 2xl

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta10 ditë më parë

  Shtatazanin te bare marina 💓♥️💋💖emission shumë buku

 • Seriozi
  Seriozi10 ditë më parë

  Ka pas lezet 2xl

 • Ersa Ersa
  Ersa Ersa10 ditë më parë

  Bravo Albano per interpretimin shum i ndjere bravo bravo qe ke kap nje tematik qe asnjeri nuk po e diskuton🥺🥺

 • ester gjergji
  ester gjergji10 ditë më parë

  cubi albano gjirokastrit perfekt ma tmirt

 • Edit name
  Edit name10 ditë më parë

  Hiqeni ate tv klan.al nga ekrani

 • New-York Panama

  New-York Panama

  9 ditë më parë

  Ku hiqet ajo re.. ta vjellin videon

 • Arsim Bytyqi
  Arsim Bytyqi10 ditë më parë

  Mire se erdhet KLANINFORNIA ne sezonin e ri, E Urime per Priceshen Marina 🙌

 • Ela🤍
  Ela🤍10 ditë më parë

  Shtatezani te mbare Marina😍 Dhe suksese grupit te mrekullueshem klanifornian per sezonin e ri👏🏻👊🏻💕🤍

 • ester gjergji
  ester gjergji10 ditë më parë

  cubi juli cifti me komik i adhuroj ❤️welcome back cubi

 • Herry S
  Herry S10 ditë më parë

  Cubi e nis si di vet 🤣🤣Me ulerimeeee

 • Teras Golin
  Teras Golin10 ditë më parë

  Vk nuk qesha i her vkk

 • Arta Marku
  Arta Marku10 ditë më parë

  😅😂😂😂😮👍❤️❤️

 • Short News
  Short News10 ditë më parë

  Cubi paska bere gjoksin 😂😂😂😂

 • What goes around comes around
  What goes around comes around10 ditë më parë

  Cubi ❤️

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV10 ditë më parë

  CUBI IS BACK 😍✨❤️‍🔥

 • Une Une
  Une Une10 ditë më parë

  Cubi sa t km prit je m e mira me plot kuptimin e fjals ti i dhe kuptim klanifornise 🥰🥰

 • Baar Baar
  Baar Baar10 ditë më parë

  Opioni ishte shumë lot😂🤣

 • Shaip Sufa
  Shaip Sufa10 ditë më parë

  Marina eshte shtatzan

 • Manou Firmo
  Manou Firmo10 ditë më parë

  Me kemishe nate kjo silikoni

 • Elisa Beta

  Elisa Beta

  10 ditë më parë

  @Manou Firmo po , por gjithsesi mbase ajo me ate fustan ndihet rehat ( ngjan si kemishe nate po s'ka rendesi)

 • Manou Firmo

  Manou Firmo

  10 ditë më parë

  @Elisa Beta me xhinse e the ti,ka veshje plot per shtatzana.Kjo eshte kemishe nate qe ka frik mos shkel dhe pengohet,dhe e ngreh me dore.Fytyra I eshte shtrembuar nga silikoni,para se te mbetej shtatzane

 • Elisa Beta

  Elisa Beta

  10 ditë më parë

  Po eshte shtatezane ( si duhet te vije me xhinse , ajo duhet te jet sa me rehat )

 • e
  e10 ditë më parë

  Po Ku esht publiku

 • Shefki Matranxhi
  Shefki Matranxhi10 ditë më parë

  Shum pa lidhje si fillim

 • Nuhiselmanallari Nuhiselmanallari
  Nuhiselmanallari Nuhiselmanallari10 ditë më parë

  po olsi ku eshte

 • Afrim12 Aliaj
  Afrim12 Aliaj10 ditë më parë

  Ghfsb

 • Shqip Shqip
  Shqip Shqip10 ditë më parë

  Ta rujte zoti bebin Marina 🤲🤲🤲🥰🥰😘😘

 • Short komedi
  Short komedi10 ditë më parë

  me pelqente klanifornia por sa pash kte episod nuk me pelqen me

 • Short komedi
  Short komedi10 ditë më parë

  cubi me e mira

 • ERA👀
  ERA👀10 ditë më parë

  Rudines i ka rene vlera ,nuk po ka fitim me lokalin e Frrokut qe ju kthye humorit kot fare 🙈

 • ana muca
  ana muca10 ditë më parë

  Behar mera i pavdekshem do permbushej humori me anen (agron llaka)

 • Elvin Lila
  Elvin Lila10 ditë më parë

  jeni super 💖💖💖💖💓💓💘💘💘👑👑👑😻💏💞💝💗

 • Raven GB
  Raven GB10 ditë më parë

  Ky vetem humor nuk eshte

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho10 ditë më parë

  Po Olsi ka ik

 • Fjona Shaho

  Fjona Shaho

  10 ditë më parë

  @Ergelt Mataj po ku esht

 • Ergelt Mataj

  Ergelt Mataj

  10 ditë më parë

  jo

 • Merita Luzha
  Merita Luzha10 ditë më parë

  U ka ngrejt buka u ka ngrejt kjo ajo, po mire sa here eshte ngrejt populli dhe te tjeret kan nejt indiferet te paret ju te humorit merni inisjativen dhe te gjith dalin, mos flisni dilni dilni se njerzit qe skan buk me hanger i shtypin kollaj 🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Another Girl
  Another Girl10 ditë më parë

  E lumtur per ardhjen e Rudines

 • 144fpslol
  144fpslol10 ditë më parë

  🤣

 • Mike The Right One
  Mike The Right One10 ditë më parë

  Aktore totalisht te pavlere. Kot fare

 • Bruna Tafa
  Bruna Tafa10 ditë më parë

  Kot fare kjo puntat 🤔

 • Xhoni balla
  Xhoni balla10 ditë më parë

  Klanifornia is back

 • Mandi Cyri
  Mandi Cyri10 ditë më parë

  Hahahahah malesor nga erseka

 • vangjel palolli

  vangjel palolli

  10 ditë më parë

  Po ta zesh tamam , malsor quhemi , Erseka esht 1100 m mbi nivelin e detit , mbi 1000 m mal quhet dhe ne malsore 🤣🤣🤣

 • Olsiana Mema
  Olsiana Mema10 ditë më parë

  Me ne fund. Filloj

 • Konor L A
  Konor L A10 ditë më parë

  5:40 lottt😂😂😂😂

 • FF ERI
  FF ERI10 ditë më parë

  Mir se vjen cubi 🔥🔥🔥❤️

 • Alketa Mico
  Alketa Mico10 ditë më parë

  Gilbert Fejvziu - Nuk mund te nderhyjne shtete e hyaja ne sovranitetin e institucioneve shqipetare ne asnje menyre, perveccc ShBA 😂🤣😂🤣😂 Big Up

 • Sonila Kapay
  Sonila Kapay10 ditë më parë

  Sa shemtuar kopioni 🤮

Faqja Tjeter